Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: pisilés

Vá: pisilés 12 éve 7 hónapja #37558

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
:) naugye hogy jo es praktikus dolog :)
Lehet menni vele ferfibe termeszetbe allva stb.
En az ovtaskamba hordom semmi feltuno nincs benne en mar nagyon regota hasznaltam,szerettem ezert is osztottam meg hatha masnak is bevalik.Sehova nem mentem nelkule :) gyakorlas kellett de ket gyakszi utan mar ment is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45545

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Őszintén szólva nem hittem, hogy valaha is eljutok ide, hogy ilyen problémám legyen, de most már van :lol:
1.5 hónapja szedek hormont és az ismerőseim szerint nincs fiús arcom, viszont sajnos nem vagyok vékony és ez zavar...
A munkahelyemen még a férfit használom természetesen (nagyon kellemetlen) de még nem tudják, és igyekszem senkire sem ránézni, lehajtott fejjel, meg minden....
De még abba a csúnya munkásruhában is -ami a nőiesség ellentéte- látom, hogy megbámulnak....egyszer be is szóltak, igaz szerintem nem azt hiszi nem hallom...
Itt azt hiszem nem kell félnem, hogy bántanak de egy nyilvános wc-ben ez előfordulhat...

Remélhetőleg találok magamra való női ruhákat de még úgy is félnék, hogy valaki hozzám szól a mellékhelységben, és a hangom egyből elárul...vagy válaszoljak németül? Hátha nem érti? :P De hülyeség ez istenem....

A női tisztább, én belül lány vagyok, és a nők talán megértőbbek, és tuti nem támadnak nekem mint egy pasi akár....

Remélem tudtok valami okosat mondani :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45546

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Anna egyrészt a női egyáltalán nem mindig tisztább. Nőibe járok már ezer éve és bizony volt eset, hogy kifordultam azonnal, mert szörnyű volt. Arról nem is beszélve, hogy kezet mosni is nehéz néha, mert tömegek bámulják magukat a tükörben. Ennyit a női részlegről. :)

Ráadásul abban se bízz, hogy megértőbbek. A tipikus fapics*k, akik ész nélkül röhögnek mindenen, egy TS-t is simán kinevetnek, gúnyolnak. Az sem jó dolog. Van sok idióta csaj a Földön, nem csak pasi.

Egy ideig én is férfibe jártam a kezdeteknél, s csak azt tapasztaltam, hogy megbámulnak. Pasisan kb. olyan "Nem tudom mit keres ez itt." tekintetek voltak. :)

Ha elkezdted a hormonok szedését, akkor pedig illő a hangoddal is foglalkozni, mert az nem egy elhanyagolható dolog! Mindennap szükség van rá nőként is! Vannak különböző gyakorlatok, szakemberek erre is.
Ha zavar az alakod, azért is tudsz tenni!;)

Mellesleg a pasik a wc-n kívül is "letámadhatnak". Fiúként élve ezt észre sem vettem, de nőként ritka az olyan alkalom, mikor zavartalanul egyedül tudok lenni, úgy hogy nem mászkál "véletlenül" arra egy pasi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45547

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Afterlifex beküldte:
Mellesleg a pasik a wc-n kívül is "letámadhatnak". Fiúként élve ezt észre sem vettem, de nőként ritka az olyan alkalom, mikor zavartalanul egyedül tudok lenni, úgy hogy nem mászkál "véletlenül" arra egy pasi.

Ismerős!! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45548

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Köszi a válaszokat, bár okosabb nem lettem, na jó azért egy kicsit :)
Mindenen igyekszem változtatni, csak mindent azonnal akarok :S

Viszont az már velem is megesett, hogy egy fiú...nem is tudom....látszott rajta, hogy kerülget. Pedig fiúként ismer, és olyan kellemetlen volt, hogy csak na....nem volt bunkó, de nekem nagyon kényelmetlen volt a helyzet....

Majd indulás előtt megnézem magam a tükörbe és meglátom :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45549

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Anna a legokosabb talán az, ha próbálsz könnyebben túllépni a kellemetlen helyzeteken egy ideig, míg nem alakul ki a dolog, illetve míg elkerülhetetlen. Türelem mindenképp kell ehhez a folyamathoz!

Beszólások ellen pedig tuti tipp: küldj egy kis megnyugtató zenét a füleidre és meg sem hallod, hogy mások mit mondanak. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45552

Amennyiben a helyzet és a ruházatom, valamint a külsőm lehetővé teszi, nyilvános helyeken mindenképpen a női szakaszba megyek be.
Ha valakivel vagyok, nem szokott érdekelni.
Állva kis dolgot végezni és a ffi részbe menni nem szeretek, de néha muszáj. Osztom egyesek véleményét: nem sokkal tisztább és jobb "illatú" a női wc, néha ők is elég trehányak tudnak lenni.
Nehéz ez az átmeneti időszak ilyen nézőpontból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45554

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
"Állva kis dolgot végezni és a ffi részbe menni nem szeretek, de néha muszáj."

Ez az, amire én nem voltam képes. Inkább megtanultam kontrollálni. :)
Állva kis dolgot végezni, plusz esetleg még mások előtt, azt biztos nem csináltam volna. Különben mindentől függetlenül képtelen vagyok mások előtt ilyesmit végezni, egyszerűen akkor nem működik. Persze ez nem TS probléma, mert teljesen egészséges, saját testét elfogadó, hetero rokonom, aki fiú, sem képes mások előtt. :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: pisilés 11 éve 7 hónapja #45561

  • Enii
  • Enii profilkép
Én ezt úgy oldottam meg, hogy amikor már úgymond kinéztek a férfi WC-ből, onnantól kezdtem el járni a nőibe. A suliban történt az ominózus eset már lassan egy éve, hogy bementem ls rámszóltak a pasik, hogy bocsi, de eltévesztettem a házszámot, ez itt a férfi WC. Utána átmentem a nőibe, nagyon izgultam, hogy mi lesz, melyik csaj fog leolvasni és elkiáltani magát, hogy egy "pasi" van a női wc-ben. Aztán nem történt semmi, még furán sem néztek rám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45563

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Remélem annyira nőnek fog már most kinézni, hogy egyértelmű lesz hova kell bemennem :)
Lassú átmenetet akartam, de már vagy le b*ziznak vagy poénkodnak, hogy fiú vagy lány vagyok-e?
Szóval ha már bántanak akkor bántsanak nőként.
Egy barátnőm megkérdezte, hogy szoktam pisilni?
Nem tudom, de nekem mindig egyértelmű volt, hogy ha lány vagyok és képes is lennék rá, akkor sem állva intézem el, pláne nem nyilvános helyen....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 7 hónapja #45567

Anna89 beküldte:
Nem tudom, de nekem mindig egyértelmű volt, hogy ha lány vagyok és képes is lennék rá, akkor sem állva intézem el, pláne nem nyilvános helyen....

Mivel szégyenlős vagyok, akkor is inkább bemegyek egy fülkébe és ott végzem el. Nem nyilvános helyen és a tisztaság olyan, ha lehetséges, kényelmesen ülök.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 11 éve 1 hónapja #48060

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Hahó.
Segítene valaki csóró állvapisilős eszköz (STP, stand-to-pee) elkészítésében?

Idáig jutottam:
Pár napja azon töprengtem, hogy valami rugalmasabb műanyaglapból is lehetne gyártani, házilag.
Szóval fogtam egy másfél literes ásványvizes palackot és metszőkéssel kivágtam belőle egy téglalapot, majd lekerekítettem a végeit, parabola-formára (fú, de nem vagyok reálos-matekos.. :side: ) - úgy vágtam, hogy kevésbé legyen éles és még kicsit csiszolgattam rajta. Félbehajtottam, aztán addig igazgattam, amíg "ereszcsatorna" nem lett belőle. :pinch:

DE! Fogalmam sincs, milyen formát érdemes kivágnom, ami talán jobban passzolna, és működne.
Srácok, akinek van ilyen gyári eszköze, "ereszcsatornája", az milyen alakú?
:laugh:

Ja és lehetne még hajlékony műanyag étkezési alátéttel is kísérletezni, végülis az is jó alapanyag.

Pisilős packerre nincs pénzem (őszintén szólva, nem is szeretnék csomagolni a nadrágomba, jó így), még olyan shewee nevű műanyagtölcsérre sem.
Eljutottam oda, hogy csak és kizárólag férfi mosdóba megyek be, nőiben rémesen érzem magam (oda csak akkor, ha valakit be kell kísérnem). Kezdem szokni, nőihez képest ez tényleg más világ... már-már földnézés, teljes csönd. Fülkébe járok, még megboldogult lánykoromban biofiúk mesélték, hogy az ülve-póz teljesen normális kisdolognál is.
Csak attól akadtam ki, hogy legutóbb: az egyik helyen sem kilincs, se retesz - a másik helyen még ajtó sem(!) volt. :angry: Jó lenne vészhelyzet esetén állva pisilni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 10 éve 11 hónapja #48505

  • Ivo
  • Ivo profilkép
Konzultaltam a temaban jaratos emborrel es siman megy az allva pisiles a wc cseszebe :cheer: , kell ettol nagyobb orom? :side: A semmi kozepen nem mukodne, de mosdoba beterve nem kell mindenfele kutyu. Legalabbis en igy erzekelem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: pisilés 9 éve 9 hónapja #51799

Ivo beküldte:
Konzultaltam a temaban jaratos emborrel es siman megy az allva pisiles a wc cseszebe :cheer: , kell ettol nagyobb orom? :side: A semmi kozepen nem mukodne, de mosdoba beterve nem kell mindenfele kutyu. Legalabbis en igy erzekelem.

Hogyhogy simán megy minden kütyü nélkül? Hogy oldottad meg???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

pisilés 9 éve 9 hónapja #51814

  • Frosty
  • Frosty profilkép
én is kíváncsi vagyok hogy sikerült :)
próbálkoztam már kocsmában amikor csak ketten voltunk a pultossal zárás előtt (tudja mi a helyzet velem) a piszoárnál hogy kéne kivitelezni, de egy tornász simán megirigyelt volna :-D

Akinek van STP-je honnan rendelte -nem-halok-éhen-miatta árban? :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

pisilés 9 éve 8 hónapja #51981

Biztos, hogy a férfiaknál normális, hogy vannak akik a fülkébe ülve pisilnek??? Vagy állva szoktak a fülkében is pisilni? Nem csodálkoznak ha valaki ilyet csinál? Én beszoktam menni a férfibe a fülkébe, de inkább ott ülök egy darabig nehogy feltűnést keltsek. Nem tudom mi számít normálisnak ilyen helyzetbe és elég hülyén érzem magam ilyenkor.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

pisilés 9 éve 8 hónapja #51987

miron beküldte:
Biztos, hogy a férfiaknál normális, hogy vannak akik a fülkébe ülve pisilnek??? Vagy állva szoktak a fülkében is pisilni? Nem csodálkoznak ha valaki ilyet csinál? Én beszoktam menni a férfibe a fülkébe, de inkább ott ülök egy darabig nehogy feltűnést keltsek. Nem tudom mi számít normálisnak ilyen helyzetbe és elég hülyén érzem magam ilyenkor.
Vegyes, van aki mindenhol áll, van aki ül ha teheti. Az sem általános, hogy a cisz férfiak mind piszoárt használnak pisiléshez, van aki közülük is szégyenlős mások előtt csinálni, hát fülkézik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.273 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook