Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: vállak

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47473

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Nagyon sok a tényező mint a csípő nagysága és az ajkak hogy ne menjünk messzire. Kutatók azt állítják hogy a széles csípő és a széles ajak azt jelzi hogy elég termékeny az illető. Férfiaknál is az ajkakra ezt állapították meg ha széles ajka van egy hapsinak az termékenyebb. A vállak nem sok mindent befolyásolnak szerintem addig amíg egy bizonyos határon belül van a szélessége. Ez pont olyan minthogy nem minden nő rendelkezik pisze orral aztán sorolhatnánk tovább. De egyébként meg a női modellek és szépségeknek kicsit mindig férfias az arcuk felmérés bizonyítja a legtöbb pasinak az jön be ha a nőnek egy kicsit férfias az arc vonása. De hát nyilván ez is hosszú vita tárgyát képezné hogy kinek mi jó vagy ki tetszik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47475

  • Wini
  • Wini profilkép
Wini! Te mióta vagy nő? Amióta átoperáltak?

Mell! Mióta nő a nő, 20 centis farokkal a lába között??
Szerintem ő arra céloz, hogy valakinek számít a partner _genetikai_ neme, függetlenül attól, hogy az milyen identitásúnak tudja/érzi magát x éves kora óta.

Igen, ez lett volna a lényeg, csak a tények a mimóza lelkűeket ismét mélységesen bántják!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47477

  • Mel
  • Mel profilkép
Wini beküldte:
Wini! Te mióta vagy nő? Amióta átoperáltak?

Mell! Mióta nő a nő, 20 centis farokkal a lába között??
Szerintem ő arra céloz, hogy valakinek számít a partner _genetikai_ neme, függetlenül attól, hogy az milyen identitásúnak tudja/érzi magát x éves kora óta.

Igen, ez lett volna a lényeg, csak a tények a mimóza lelkűeket ismét mélységesen bántják!

Egész jó ez a Mell megszólítás, ha fellépnék még sikerem is lehetne :lol:
20 centi? Na ne dicsekedjünk kérem! Amúgy javíthatnád a profilodat, mert véletlenül a nemhez "nőt" írtál.

Értettem én, hogy mi lett volna a lényeg. Ha egy átlagember mondja, akkor kijavítom és elmagyarázok neki dolgokat. De ha egy érintett, akkor nagyon csúnyán tudok nézni. Esetleg visszakérdezek, hogy mivé lehet valakit átoperálni, kiskutyává? :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47481

  • Wini
  • Wini profilkép
Egész jó ez a Mell megszólítás, ha fellépnék még sikerem is lehetne

Ne reménykedj!
20 centi? Na ne dicsekedjünk kérem!

Szerintem inkább irigykedned nem kéne!
Amúgy javíthatnád a profilodat, mert véletlenül a nemhez "nőt" írtál.[/quote

Választható volt, tehát nem írtam, választottam, nem véletlenül! Örülök neki hogy nézegeted a profilomat, remélem örömmel tölt el!
De ha egy érintett, akkor nagyon csúnyán tudok nézni.

Esetleg harapsz is? Mert akkor szerintem belőled simán operálnak kutyát, ha már témánál tartunk....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47482

  • Wini
  • Wini profilkép
jav:
Amúgy javíthatnád a profilodat, mert véletlenül a nemhez "nőt" írtál.

Választható volt, tehát nem írtam, választottam, nem véletlenül! Örülök neki hogy nézegeted a profilomat, remélem örömmel tölt el!
De ha egy érintett, akkor nagyon csúnyán tudok nézni.

Esetleg harapsz is? Mert akkor szerintem belőled simán operálnak kutyát, ha már témánál tartunk....

Ps: Sajnos nem sok kedvem van hozzá hogy megnézzem a profilod, de a nyakam teszem rá hogy te a M2F et választottad, ergo ex pöcsöslánynak vallod magad...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47493

  • Wini
  • Wini profilkép
Irigykedni egy identitászavaros "nőre", akinek 20 centis farka van?

Ezt nem tudhatom, tekintve hogy nincs farkam, szóval döntsd el hogy irigykedsz e, egy identitászavaros nőre akinek 20 centis farka van, vagy megelégszel a sajátoddal?!
Látod én egyesekkel ellentétben őszinte vagyok! Vállalom a múltam és a jelenem is. Nem tartom magam különbnek és nem nézek le másokat. És nem vagyok "ex pöcsöslány", mivel még megvan.

Hát nagy őszinteségre vall, hogy fűnek fának beszámolsz a töködről! Le a kalappal! A megtudottak fényében elnézést kérek, nem vagy ex pöcsöslány, csak simán pöcsöslány (ezek szerint).

A harapás egy dolog, az ugatás szerintem fontosabb. De ez a tulajdonság nem rám jellemző...

De csak szerinted! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: vállak 11 éve 2 hónapja #47497

  • KeshaJAlexa
  • KeshaJAlexa profilkép
musszancs beküldte:
L!nds írta::
Sziasztok!
Bocsi hogy ide írok a "vállakhoz", de valami tapasztalatotok van azzal kapcsolatban hogy a láb mérete kissebedik-e esetleg 1-2 számot?

Nekem nem kisebbedett, nem is ismerek olyat, akinek kisebbedett volna, és elvileg nem is tud nagyon kisebbedni. A csont/porcrendszer sajnos nem tud megváltozni hormonkezelés hatására sem, én pölö elég csontos vagyok :( .

Bár én még nem kapok hormonkezelést sem, csak a szervezetem is már kezd lázadni a kuszaságok/változások miatt (gyerekkoromban befolyásolták, hogy ne legyek annyira lányos) :huh: , de nekem 45ről visszaállt a lábméretem portbakancsban eddig 43-ra, szandálban (pl. női magas sarkú) 41-re. :)

A vállra.. biológiai nőkben is vannak széles vállúak (nekem tetszik:), és vannak direkt ilyen szabású női ruhák is.. több üzletben is érdemes szétnézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47498

  • KeshaJAlexa
  • KeshaJAlexa profilkép
Mellike, Mellike.. nem kell bekóstolni mindenkit egyből. :)
Igaz.. a boltív sem mutat jól a híd alatt az éjszakai hidegben.. pedig volt lehetőség a jó teszt eredményre.. nekem inkább tűnt kísérleti terápiás gyakorlati helynek leendő doktoranduszoknak mint sem segítő közösség.. igaz a neve is csoport.. én tévedtem. :whistle: :P ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: vállak 11 éve 2 hónapja #47499

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Én nem kötözködni akarok de ez nem igaz amit írsz bocs. A lábméret nem fog változni még hrt-ellenére sem. Az Ftm-eknek nagyobb esélyük van rá hogy nagyobb lesz a lábuk mérete 1 pár számmal de nekünk mtf-eknek lehetetlen. Valótlant ne állítsunk Nekem 38-as a lábam felhúzhatok én 37-es magas sarkú szandált mert rám jön csak éppen a sarkam az már egy picit lelóg róla. Te a 45 lábaddal belebújsz egy 41-es szandálba? :ohmy: Akkor te különleges vagy ja és 45-ös lábadból veszítettél 2-3 számot na ne. Erről az jut eszembe hogy régen nem tudom már melyik Ázsiai országban a kislányok lábát szorítókötéssel akadályozták meg hogy serdülő korában nőjön a lábmérete. De talán még ma is csinálják mert ott az a jó a férfiaknak ha minél kisebb a nőnek a lábmérete. Ne haragudj de ez nem állja meg a helyét amit írtál ha csak nem farigcsáltattad meg de azt kétlem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47500

KeshaJAlexa beküldte:
Mellike, Mellike.. nem kell bekóstolni mindenkit egyből. :)
Igaz.. a boltív sem mutat jól a híd alatt az éjszakai hidegben...

*****-os aranyköpés :side:

Ennek a gyakran előforduló és akut lefolyású kötözködésnek nem látom azonban értelmét. Mire jó az állandó marakodás? (sóhaj)
mercike8 beküldte:
Én nem kötözködni akarok de ez nem igaz amit írsz bocs. A lábméret nem fog változni még hrt-ellenére sem. Az Ftm-eknek nagyobb esélyük van rá hogy nagyobb lesz a lábuk mérete 1 pár számmal de nekünk mtf-eknek lehetetlen. Valótlant ne állítsunk Nekem 38-as a lábam felhúzhatok én 37-es magas sarkú szandált mert rám jön csak éppen a sarkam az már egy picit lelóg róla. Te a 45 lábaddal belebújsz egy 41-es szandálba? :ohmy: Akkor te különleges vagy ja és 45-ös lábadból veszítettél 2-3 számot na ne. Erről az jut eszembe hogy régen nem tudom már melyik Ázsiai országban a kislányok lábát szorítókötéssel akadályozták meg hogy serdülő korában nőjön a lábmérete. De talán még ma is csinálják mert ott az a jó a férfiaknak ha minél kisebb a nőnek a lábmérete. Ne haragudj de ez nem állja meg a helyét amit írtál ha csak nem farigcsáltattad meg de azt kétlem.

A csontozat MtF-eknél bizony változatlan marad. Bele lehet erőltetni ugyan a lábfejet pár számmal szűkebb, akár magas sarkú cipőbe is, csak később aztán nehogy ortopédiai kezelés legyen a vége!
Ezt már írták rajtam kívül mások is: Az izomzat csökken, ami optikailag keskenyíti a vállövet, azon kívül megfelelő felsőruházat kiválasztásával is lehet segíteni a topiknak témát adó problémán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KeshaJAlexa

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47502

  • filemon
  • filemon profilkép
A láb méretét elsősorban a csontok növekedése eredményezi. Erre leginkább az agyalapi mirigy által termelt növekedési hormon van befolyással, és nem a női nemi hormonok, így a transzszexuális nőknél használt hormonkészítmények sem. Viszont, ha a csontok kifejlődtek, vagyis elérték végállapotukat, akkor már hormonális úton sincs lehetőség kellemetlen mellékhatások vagy súlyos következmények nélkül a növelésükre. A kifejlett csont méretének csökkentését pedig hormonális hatással nem lehet elérni.
Relaxin. Mindkét nem szervezetében termelődő hormon. Nőknél petefészekben, terhesség alatt a méhlepényben. Ez a hormon terhesség alatt okozhat minimális lábméret növekedést, de kizárólag az ínszalagok megnyúlása, lazulása által, mivel a hormon (többek között) hatással van az ínszalagok lazaságára is. Férfiakban a hormon a prosztatában termelődik és a hímivarsejtek "fürgeségét" befolyásolja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: vállak 11 éve 2 hónapja #47504

  • KeshaJAlexa
  • KeshaJAlexa profilkép
mercike8 beküldte:
Én nem kötözködni akarok de ez nem igaz amit írsz bocs...

Mivel előző hosszabb terjedelmű válaszom elveszett a Cybertérben.. :S

Ezt megpróbálhatjuk elhitetni a lábfejemmel is, de szerintem nem igazán fog vele foglalkozni.. ha gondolod, le is fényképezhetem.. a régi cipőkből is 1-2 még megmaradt, mivel többek között a lábhigiéniával sem volt sosem gondom. :))
Azokat törzshelyen vásároltam családtaggal vagy éppen baráttal.. az üzletbe lépve már tudták miből mekkora jó, ezért is írtam bakancs méretet.. sportcipőben megint csak mindenkinek kisebb kell.
Bizonyára elsiklottál felette, de írtam, én még nem kapok hormonkezelést. A szervezetem önmagától teszi amit tesz.. a csontok folyton változnak nem csak a hormonoktól, sok más tényezőtől is.. kérdezz reumatológust.. ezen felül szubjektíven a magam esetéről beszéltem. :)
De nem vettem személyeskedésnek. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: vállak 11 éve 2 hónapja #47518

KeshaJAlexa írta
Bár én még nem kapok hormonkezelést sem, csak a szervezetem is már kezd lázadni a kuszaságok/változások miatt , de nekem 45ről visszaállt a lábméretem portbakancsban eddig 43-ra, szandálban (pl. női magas sarkú) 41-re. :)

Ez csodálatos, és egyben gazdaságos, hogy pusztán az identitásod elleni lázadással tudod csökkenteni a lábcsontozatod méretét több számmal, így a hormonkezelés is felesleges, mert akkor jó eséllyel a mellek növekedés is beindul, az alkat homokórává változik és a testmagasság is csökken legalább 10 centivel, de lehet, hogy csak 90 éves korra csontritkulás miatt.

Ezt megpróbálhatjuk elhitetni a lábfejemmel is, de szerintem nem igazán fog vele foglalkozni.. ha gondolod, le is fényképezhetem.. a régi cipőkből is 1-2 még megmaradt, mivel többek között a lábhigiéniával sem volt sosem gondom. )
.. én még nem kapok hormonkezelést. A szervezetem önmagától teszi amit tesz..

Vigyázzatok a lábhigiéniával, mert akinek büdös a lába, annak soha az életében nem fog csökkenni a lábmérete magától!
a csontok folyton változnak nem csak a hormonoktól, sok más tényezőtől is.. kérdezz reumatológust.. ezen felül szubjektíven a magam esetéről beszéltem.
De nem vettem személyeskedésnek.

Megkérdeztem egy reumatológust, csökkenthet a csontok mérete, ha valamilyen csontot támadó, lebontó, deformáló betegséged van, de ha te ilyen szempontból egészséges vagy, akkor ilyen eset, amit leírsz nem lehetséges.

Nálad arról lehet szó, hogy cipőfazontól függően akár 1-2 számmal is eltérhet, melyikből milyen méret a kényelmes. Papucsból, szandálból is kisebb kell általában, mint zárt cipőből, tehát ha én lehúzok egy 43as cipőt és felveszek egy 42es szandált, az nem azt jelenti, hogy egy számot csökkent a lábméretem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: vállak 11 éve 2 hónapja #47535

  • KeshaJAlexa
  • KeshaJAlexa profilkép
maximilien beküldte:
Ez csodálatos, és egyben gazdaságos, hogy pusztán az identitásod elleni lázadással tudod csökkenteni a lábcsontozatod méretét több számmal, így a hormonkezelés is felesleges, mert akkor jó eséllyel a mellek növekedés is beindul, az alkat homokórává változik és a testmagasság is csökken legalább 10 centivel, de lehet, hogy csak 90 éves korra csontritkulás miatt.

Puszilom az okos buksidat. :)
Szövegértés 1es, leülhet.. ;)
Sehol nem írtam azt, hogy az identitásom miatt. Az nem fizikai tényező. Ha figyelmesen és nem cinikus kötözködéssel olvastad volna a hozzászólásaimat, nem maradtál volna sötétben. :P
Egyébként sok biológiai nőnek nincs olyan csípője és dereka mint nekem.. a fenékről nem is beszélve. :P :D De jelenleg nem társkeresés az indítékom, így nem tervezem reklámfotókkal telepakolni a profilomat. De így "pasis" külsővel és eredeti alkatommal is akadt olyan pasi, aki ráébredt rajtam keresztül, hogy nem éppen hetero.. ;)
És köszönöm aggodalmadat, nem szenvedek csontritkulásos betegségben sem hiánybetegségben sem.. ööö vagy.. jahh, az nem ez a téma kategória, és a fehérmájúság nevet viseli. ^^
Szerintem nyugodtan olvass vissza némi megvilágosodásért, nem szégyen az. Én is van amit elolvasok 2-3x is. :)
maximilien beküldte:
Vigyázzatok a lábhigiéniával, mert akinek büdös a lába, annak soha az életében nem fog csökkenni a lábmérete magától!

Jó anyag lehet.. maradt még belőle nekünk is? :lol:
maximilien beküldte:
Megkérdeztem egy reumatológust, csökkenthet a csontok mérete, ha valamilyen csontot támadó, lebontó, deformáló betegséged van, de ha te ilyen szempontból egészséges vagy, akkor ilyen eset, amit leírsz nem lehetséges.

Sok mindenre mondták már, hogy nem lehetséges..
maximilien beküldte:
Nálad arról lehet szó, hogy cipőfazontól függően akár 1-2 számmal is eltérhet, melyikből milyen méret a kényelmes. Papucsból, szandálból is kisebb kell általában, mint zárt cipőből, tehát ha én lehúzok egy 43as cipőt és felveszek egy 42es szandált, az nem azt jelenti, hogy egy számot csökkent a lábméretem.

Látod, látod.. ha figyelmesen olvastál volna, ebbe sem szaladtál volna bele. :) Nem véletlen írtam BAKANCS méretet.. abból hordtam 45-öst régen. :) Tisztában vagyok és pont írtam is ha figyeltél volna, hogy TÍPUSTÓL függ a méret, nem mindenben ugyan akkora.. nekem nem kell ezt megmagyaráznod, cipőgyárban dolgoztam, és nem csomagolóként. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47536

  • KeshaJAlexa
  • KeshaJAlexa profilkép
A "fazon" pedig: hegyes/szűkített/normál lábfejű, rövid-,2/3-os, 3/4-es szárú ..stb. de nem mennék bele a FAZON jelentésébe.. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47537

  • Cicely
  • Cicely profilkép
"...akadt olyan pasi, aki ráébredt rajtam keresztül, hogy nem éppen hetero.."

Ez nem biztos, hogy előny... mármint nem feltétlen a nőiességedet reklámozza. :D


Egyébként meg nem szoktam ilyesmi vitákhoz hozzászólni, most is csak annyit, hogy felesleges ilyen csatákba belemenni, magam is úgy gondolom, hogy KeshaJAlexa éppen abban a "fázisban" van transzneműség terén, amikor bizonygatja az ember, hogy ő már most, az út elején is milyen szép, nőies, szőrtelen, vagy ilyesmik... ezen majdnem mindenki átesik, majd ahogy a folyamat végbemegy, és igazán elégedett lesz magával, már nem érzi ennek szükségét.
Ez persze másfelől nézve lehet ártalmas, amikor az ember valótlan dolgokat állít magáról, mert esetleg lehetnek kevésbé szerencsés külsejű, vagy még kisebb önbizalmú sorstársak, akik ez alapján elhihetik, hogy a lábuk mérete csökkenni, csontozatuk változni fog. Persze nem fog, és ezt nem azért írom, mert irigy vagyok, mondjuk ezt úgyis csak azok a fórumozók tudják, akik ismernek személyesen is.

Lényeg a lényeg, hogy úgy általánosságban mindenkinek javasolható, hogy vigyázzunk, milyen kijelentéseket teszünk, gondoljunk másokra, esetleg tapasztalatlanabb, naivabb olvasókra is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: vállak 11 éve 2 hónapja #47543

  • KeshaJAlexa
  • KeshaJAlexa profilkép
Cicely beküldte:
"...akadt olyan pasi, aki ráébredt rajtam keresztül, hogy nem éppen hetero.."

Ez nem biztos, hogy előny... mármint nem feltétlen a nőiességedet reklámozza. :D


Egyébként meg nem szoktam ilyesmi vitákhoz hozzászólni, most is csak annyit, hogy felesleges ilyen csatákba belemenni, magam is úgy gondolom, hogy KeshaJAlexa éppen abban a "fázisban" van transzneműség terén, amikor bizonygatja az ember, hogy ő már most, az út elején is milyen szép, nőies, szőrtelen, vagy ilyesmik... ezen majdnem mindenki átesik, majd ahogy a folyamat végbemegy, és igazán elégedett lesz magával, már nem érzi ennek szükségét.
Ez persze másfelől nézve lehet ártalmas, amikor az ember valótlan dolgokat állít magáról, mert esetleg lehetnek kevésbé szerencsés külsejű, vagy még kisebb önbizalmú sorstársak, akik ez alapján elhihetik, hogy a lábuk mérete csökkenni, csontozatuk változni fog. Persze nem fog, és ezt nem azért írom, mert irigy vagyok, mondjuk ezt úgyis csak azok a fórumozók tudják, akik ismernek személyesen is.

Lényeg a lényeg, hogy úgy általánosságban mindenkinek javasolható, hogy vigyázzunk, milyen kijelentéseket teszünk, gondoljunk másokra, esetleg tapasztalatlanabb, naivabb olvasókra is.

Nem feltétlenül, igazad van. De az érintett már jó ideje ismer, és előtte nem kellett álarcot viselnem.. ez volt az ok. Viszont csak a nőies "fiúk" mozgatják meg azóta is a fantáziáját. :)

Nem igazán terveztem bizonygatni bármit is. :)
Igen, sokan a közvetlen környezetemben is vannak hasonló "nőiességüket bizonygató stádiumban" hetero nők is, és szükségük van némi bókra/dicséretre időnként mikor lelkileg kicsit lent vannak. Személy szerint nem vagyok ebben a stádiumban, elfogadom az éppen aktuális állapotot, még ha valóban nem is vagyok teljesen elégedett vele, hiszen még nem tükrözi személyiségemet igazán. Tulajdonképpen én visszafelé haladok, mert már voltam külsőben is önmagam.. ha valaki megnézi a sz.dátumomat a profilomban, hamar rájön, hogy akkoriban pont nem volt ez szerencsés és többek között hormonokkal is próbálták ezt befolyásolni.. Csak szeretek "játszani" az éppen "ügyeletes kötözködővel" és fricskaként szőttem bele ezt-azt..

Egyetértek veled megint csak, és nekem sem volt szándékom senkit megtéveszteni. Csupán egy kérdésre írtam szubjektív hozzászólást. Sehol nem írtam és nem akartam azt sugallni, hogy mindenkinél vagy bárkinél előfordulhat. A lehetősége megvan, de EZT VÁRNI VALÓBAN NINCS ÉRTELME. Nekem is azt mondták, hogy mint sok minden másban, ez "ritka kivétel"..
De ha érdekel a szubjektív helyzetem, priviben szívesen beszélgetek veled róla. Tetszett a hozzászólásod! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Oldal elkészítésének ideje: 0.268 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook