Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Terhes férfi?!

Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #27793

  • Barno
  • Barno profilkép
Fölmerült a találkozón, hogy a terhes férfi nem férfi, sőt nem is igazi TS, csak magamutogató bohóc, sok pénzért. (Mondjuk 1 millió dollár elég csábító lehet...:cash:)
Nekem soha meg nem fordult a fejemben a gyerekszülés. A gondolattól is rosszul vagyok. Nálam sok egyéb okból sincs gyermek utáni vágy, így nem tudom megítélni, hogy vajon egy TS számára milyen, ha szeretne szülő lenni, de nem a születési nemének megfelelően. Ha meg annak megfelelően, akkor pláne nem értem, de van ilyen. Vagy nincs? Nem lehet?

Van viszont olyan született férfi, hetero ismerősöm, aki azt mondta, ha lehetne, ő bevállalná a gyerekszülést! Akkor ő nem férfi?!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #27795

  • danken
  • danken profilkép
Az emberek olyan hamar ítélkeznek mások felett.
Most felejtsük el azt, hogy konkrétan valaki a médiában mutogatta magát ezzel.
Bárkinek szíve-joga szülni nemtől függetlenül.
És vannak nekem is bioférfi ismerőseim akik kanyar nélkül szülnének, ha tudnának.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #27798

  • musszancs
  • musszancs profilkép
Nemtom. Nekem nagyon furcsa, hogy egy gyakorlatilag nemet váltott férfi terhes legyen. De azt mondom, ha szeretné csinálja. Én a fél életemet odaadnám, hogy szülhessek :( .
De fordítva nem ment volna. Így már biztos, hogy vér szerinti gyerekem nem lehet. De szív szerinti még igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #27826

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Erről a témáról ezek jutottak eszembe:

"Ne ítélkezz, hogy ne ítéltessenek"

és egy indián mondás:

"you cannot know me until you walked a ... nem ismerhetsz amig nem jartal egy merfoldet az en mokaszinomban."

Gyakran én is meglepődöm élethelyzeteken, de olyankor ezeket a gondolatokat tartom szem előtt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #27830

  • musszancs
  • musszancs profilkép
androgyn írta::
Erről a témáról ezek jutottak eszembe:

"Ne ítélkezz, hogy ne ítéltessenek"

és egy indián mondás:

"you cannot know me until you walked a ... nem ismerhetsz amig nem jartal egy merfoldet az en mokaszinomban."

Gyakran én is meglepődöm élethelyzeteken, de olyankor ezeket a gondolatokat tartom szem előtt.

Nagyjából én is így gondolom, legfeljebb furcsálkodok dolgokon. De amíg senkinek nem árt, és neki jó így, addig tegye amit akar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #27894

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
musszancs írta::
De fordítva nem ment volna. Így már biztos, hogy vér szerinti gyerekem nem lehet. De szív szerinti még igen.
nagyon szépet és igazat mondasz :talk: :flower:

nekem baromi sokszor eszembe jut ez a dolog. én is kicsit úgy vagyok vele, hogy talán akkor is szülnék, mikor már teljesértékű férfi leszek. bár kimondani is szörnyen furcsán hangzik, és természetesen a hátam közepére sem kívánom, de... ha ez a módja, hogy utódom legyen, hogy valaki az én géneimet örökölje, hogy valaki az én vonásaimat viselje, hogy valaki vér legyen a véremből... nem tudom, mennyire akarnék lemondani erről. de tudom, hogy ez valószínűleg nem jöhet össze majd. (csak már tartanánk ott, hogy ne jöhessen össze!:lol:)

minden esetre egyre inkább hajlok afelé, hogy megbarátkozzam azzal, amit musszancs is mond. hogy szív szerinti gyerekem legyen majd. akit tudom, hogy ugyanúgy tudok majd szeretni, és jó apja lehetek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #27895

  • Barno
  • Barno profilkép
Örülök, hogy ilyen válaszok jönnek, mert attól féltem, hogy nagyon hülye a kérdésem. :)
Az én génjeimet kár lenne örökíteni, hycomat vagyok, bár Czeizel Endre azt mondta, hogy a nagyon jó képességek időnként átugranak egy generációt...Dédapu nagyon okos volt, nagyapa hülye, apu sakkozó, kiváló matekos stb., én meg...:(
De egymillió dollárért én, ha teherbe nem is, de legalábbis gondolkodóba esnék...:)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #28202

  • Linda
  • Linda profilkép
Halihó!

Csatlakoznék azokhoz, akik úgy vélik: miért is ne szülhetne az illető, ha fizikailag alkalmas rá.

Valahol itt (is) ketté lehetne megint választani a biológiai és a társadalmi nemet. Ámbár, az illető számára esetleg fontos lehet az önmagával való végső harmóniához, hogy valamelyiken változtasson végül, de ha bevállalta a terhességet, akkor ez egy hoszú távú döntés, még ha átmeneti is. És fejlett társadalombanm legfeljebb megvonnák a vállukat, és nem vetnék a nép elé csámcsogni valónak egy papírlapon. (A másik oldal: fejlett társadalomban az embernek eszébe sem jutna ebből pénzt csinálni).

Mindazonáltal, a téma erősen emlékeztet arra, mikor korábban azt kellett kipuhatolnom, mit gondolnak a leszbik az ex-TS-ből lett sorstársukról (akkor még gyakorlati kínokat okozott a megdöbbentő tapasztalat arról, hogy gyakorlatilag "kiherélt, levágott pöcsű férfinak" hajlandók csak látni; ma már csak elméleti kínokat okoz, hogy egy kisebbség ennyire képtelen elfogadni egy nála is kisebb kisebbséget).

Szóval, akkor most vitatkozzunk azon, ki, kinek számít és miért; ki a valódi? Talán egyetlen speciális eseten kívül (párválasztás) ez úgysem számít valójában annyit, ezért nem értem, miért kell ekkora feneket keríteni az ilyen eseteknek. (Úgy általában a világban, nem konkrétan itt!)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #28203

  • sandros
  • sandros profilkép
Sok ilyen gondolkodású emeber szebb jövő felé vezethetne minket. :appl:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #28210

  • Necc
  • Necc profilkép
Barno írta::
Az én génjeimet kár lenne örökíteni, hycomat vagyok... Dédapu nagyon okos volt, nagyapa hülye, apu sakkozó, kiváló matekos stb., én meg...:(
Na, ezt kihagytam korábban... Édes, okos Barni, mit nem mondsz!? Még hogy hycomat...! Lehet, hogy nem vagy matektehetség - de gének ide, gének oda: hitem szerint őrzöd az őseid alapvető intelligenciáját, ami benned talán a mély emberismeret, és valamiféle írói tehetség formáját öltötte. Több önbizalmat, ifjúúr! Bizony, a génjeidet pedig továbbadhatnád, ráférne erre a világra. :D :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #28337

  • Barno
  • Barno profilkép
Necc írta::
Barno írta::
Az én génjeimet kár lenne örökíteni, hycomat vagyok... Dédapu nagyon okos volt, nagyapa hülye, apu sakkozó, kiváló matekos stb., én meg...:(
Na, ezt kihagytam korábban... Édes, okos Barni, mit nem mondsz!? Még hogy hycomat...! Lehet, hogy nem vagy matektehetség - de gének ide, gének oda: hitem szerint őrzöd az őseid alapvető intelligenciáját, ami benned talán a mély emberismeret, és valamiféle írói tehetség formáját öltötte. Több önbizalmat, ifjúúr! Bizony, a génjeidet pedig továbbadhatnád, ráférne erre a világra. :D :kiss:
Hú, most meglepődtem, köszönöm!:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #28702

  • Necc
  • Necc profilkép
FÉRFI EMLŐ KISEBBÍTÉS
Eredmény
Látványos és tartós. Terhesség, nagymértékű hízás esetén azonban a mellméret növekedése árható hormonális okok miatt.
Olvasható itt: http://clinicainterplastica.hu/hun/main.html - tenném talán a humorrovatba!? :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 10 hónapja #28703

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Ezt sztem csak copy-paste-val másolták. Méghozzá eléggé töketlenül. :) / :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Terhes férfi?! 13 éve 7 hónapja #30998

  • jojo travi
  • jojo travi profilkép
szivesen énis kibpobálnám ezta vákltozatot
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Terhes férfi?! 8 éve 7 hónapja #53423

  • jojo travi
  • jojo travi profilkép
ha lehet ne én iski problnám ha lenne lehtöség
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Terhes férfi?! 8 éve 6 hónapja #53532

Semelyik férfi (legyen cisz vagy nem) nem féri amelyik szülni akar... az a nő dolga. Én meg pláne nem leszek csikóhal meg a falu bolondja. Az meg aztán tényleg nem (transz) férfi (utálom a transz szót) aki szülne a picsájával... Én még a gondolatától is belehalok a diszfóriámba nem hogyha még meg is tenném... és akkor nem csak a diszfóriámba halnék bele hanem a szégyenbe is...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Terhes férfi?! 8 éve 6 hónapja #53533

Nőknek meg (legyen transz vagy nem) nem gond, hiszen ez a dolgok rendje. :) A transz nők szülését ha akarnának akkor hajrá azt támogatom, de azt hogy egy férfi na azt nem :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.248 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook