Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Nem jogi elismerése

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59904

JaliDaliMoni beküldte:
Tudod mi a kozos benned meg maxiban? Mindketten ferfikent fogjatok leelni az eletetket,

Igazából ezt bármelyik jósnő meglátta volna a kristálygömbjében, miután megnézte az adatlapomat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59905

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
maximilien beküldte:
JaliDaliMoni beküldte:
Igazából ezt bármelyik jósnő meglátta volna a kristálygömbjében, miután megnézte az adatlapomat.
Te is egy flegma bunko vagy aki azt hiszi jobb itt masoknal, de legalabb te nem jatszod meg magadat, mig lovestorysecret hazudgal is :laugh:

Olyan erdekes a keped egyebkent, mintha az arcod meglenne csuszva, ez kephiba?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59906

JaliDaliMoni beküldte:
maximilien beküldte:
JaliDaliMoni beküldte:
Igazából ezt bármelyik jósnő meglátta volna a kristálygömbjében, miután megnézte az adatlapomat.
Te is egy flegma bunko vagy aki azt hiszi jobb itt masoknal, de legalabb te nem jatszod meg magadat, mig lovestorysecret hazudgal is :laugh:

Olyan erdekes a keped egyebkent, mintha az arcod meglenne csuszva, ez kephiba?


Itt egy képhiba, ott egy szövegértési hiba.


Sajnálás-ipari szótár



vers a párbeszéd stílusról = idióták megtámadtak engem a nemi identitásomban, nevettek a depin, igaz, még nem beszéltem erről, de ti kitaláltátok gonoszok.


belém köttök TI = nem tudsz magyarul, alig értem

nem bánt senki 1.- bántanak, rajtam röhögnek

nem bánt senki 2. - óh jaj, ha elismerem, hogy mégse bántanak, akkor nem fognak sajnálni

álmos komment - flegma bunkó vagy

ékezethiány sérelmezése - nyelvtan náci

szeressük, segítsük egymást az elfogadásban- takarodj a ts topikból a meleg topikba át, mit keresel itt nem értem

nem akarunk nők lenni - bármennyire akartok nők lenni, nem lesztek, mert ÉN megmondtam

azt hiszed jobb vagy másoknál - majd én megmondom neked lovestorysecret mit kell gondolnod magadról, hogy helyesen gondold.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59907

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Na kiirtad a feszultsegeidet? :) Olyan erdekes hogy velem ertenek itt egyet az emberek, nem ti veletek :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59908

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Most miert kell a szamba ragni szavakat? Te kis meregzsak :)

Nagykepu barmok vagytok lovestorysecret-tel egyutt, mondjuk kettotok kozul te vagy a kevesbe debilebb, az igaz. :)

Lenyeg a lenyeg hogy itt masok is belatjak hogy ugy viselkedtek mindketten mintha a tietek lenne ez a forum.

A rosszindulat szetveti azt az erdekes fejedet neked is.

:)

Es igen, tovabbra is azt gondolom, hogy neked, te cisznemu ferfi, meg lovestoryka, szinten cisznemu ferfi, kozotok nincs ahhoz hogy MI, TRANSZNEMUEK, mit csinalunk, mit nem, hogyan eljuk meg az allapotunkat, amirol nektek fogalmatok a legkevesebb sincsen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59912

Engem nem érdekelnek ez a sületlen, logikátlan baromságok. A valósághoz semmi köze, sokan a hormonba elvesztik az eszüket, agyukat. Ezenkívül meg nem hiszek a "női" barátságokba ( tisztelet a 2 kivételnek), ezeknek ez, és még csúnyább a vége. Az összes sikeres, barátnőm se nem szól nőkhöz, vajon miért???? :S

Talán van valami bika, vagy férfi itt, azt kérem nyomuljon rá, és ismerkedjen, a fentebb bemutatott karakterrel. :S :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59913

Én élvezem ennyire tájékozatlan vagy, A genderqueer amugy az jelenti AZ ADATLAPOMON, hogy igen, vagy, nem. Nem ismersz, és ezek után, nem is mondok semmit erről, nem az a típus vagyok, aki fűnek fának beszél erről. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59914

Sziasztok!

Nos hát, akkor egy kicsit írok magamról.

A kezdetek: fiúként születtem biológiailag, s mivel meglehetős alacsony ponton állított meg a hormon (akkor még a növekedési :) ), konkrétan: 165 cm-en, ezért a hagyományos kapcsolatokban, kimondva és kimondatlanul is, sokszor éreztették velem a GG nők, hogy a szemükben nem számítok férfinak. Erre rásegített az is, hogy a környezetemben látott, férfi viselkedésminták egy részét (pl.: "Nékem.olyan asszony kell/ki beteg is, keljen fel......, vagy éppen: ha valakinek kukaca van, akkor mi minden tilos neki, pl. érzelemnyilvánítás) nem szándékoztam követni. Ezek mind olyan hatások lehettek, amelyek akkor is tolhattak a női lét felé, ha esetleg mégsem volt elegendő alapja.
Fából vaskarika része a dolognak, hogy (a hormonfelíratások előtt az endokrinológus által kért) alapmérés szerint a tesztoszteronszintem az átlagénál magasabb volt, így volt szerencsém megélni a különbséget a kétféle hangolású hormonális állapot közt.
Ezek idáig, nagyon leegyszerűsítve, kicsit feltételes reflex-ízűnek tűnnek; sajnos, tapasztalatokkal alátámasztva (márpedig az igen nagy hatóerő), röviden megfogalmazva kb. így: férfiként léteznem egyszerre kényszer és pokol, nőként sokkal jobb. (Hangsúlyozom: ebben még mindig nincsenek benne az esetleges egyéb lélektani, pszichológiai, vagy épp genetikai ---> biokémiai tényezők, pl. esetleg valami másodlagos, visszaszabályzási kísérlet a túlzott tesztoszterontermelésre, vagy valami egyéb (itt utalnék rá, hogy a Discovery Channelen egyszer volt egy film arról, hogy egy prof, akit rendkívül érdekelt a téma, már meghalt transz emberek agyát tanulmányozva talált egy területet, ahol az azt alkotó sejtek száma arányos volt azzal, minek érzi magát az ember; konkrétan: nagyobb mennyiségű neuron férfiasabb önképhez társult (megköszönném, ha most nem indulna el újabb vita arról, hogy ez most bizonyíték-e a nők agykapacitására és szellemi szintjére))). <Folyt. köv., egyelőre ennyi, mert letepert a láz és a kehe; mindenkinek szép és nyugis estét! >
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59915

Nekem, pl, azt állították fiatal, egyetemista, fiúk, akik nem nőttek még fel a férfiasságba, és, a mai világba nem is fognak, hogy a férfiak agya szélesebb spektrumú, vagyis többet felfog a külvilágból, ingert,, a női agy meg nem ennyire tág, mivel más feladata van, és nehogy szörnyethaljon. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59916

Amugy nem azért mondtam, hogy bárki negatív következtetést vonjon le rólam, csak megmaradt az emlékezetembe, és eszembe jutott ez. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59917

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Ugye a Nat Geo-s Nemek Forradalma dokumentumfilmben is ez említésre került (ha valaki vette volna a fáradságot, hogy megnézze khm).
A hipotalamuszról van szó, amiről kimutatták, hogy a transz nőké és a cisz nőké megegyezik, vagy nagyon hasonló. Ugyanígy a meleg férfiaké és heteró férfiaké is megegyezik. Szóval a nemi identitás igenis megállapítható és bizonyítható tudományosan.

lovestorysecret beküldte:
férfiak agya szélesebb spektrumú, vagyis többet felfog a külvilágból, ingert,, a női agy meg nem ennyire tág, mivel más feladata van, és nehogy szörnyethaljon. :S :)

Érdekes, én azt hallottam, hogy a nők agya képes egyszerre többfelé is figyelni és több tevékenységet is folytatni egyszerre (multitaskingolni), míg a férfiak csak egy dologra képesek figyelni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59918

Igen ez én is hallottam, és itten meg, hogy az felszínes.

Amugy nem érdekel mások agya. :S Elég a sajátom. heee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59919

Az lehet a meleg férfiak, meg a hetero férfiak agyfelépítése hasonló, de nem tudom elképzelni, hogy a területek erőssége hasonló, például a kommunikáció, meg érzékenység, és fix a transz nőknek, nincs full női agya. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59920

Kíváncsi vagyok a Palla agyműködésére, ez most erősen felmerült bennem. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59921

Létezik a pszichének egy olyan működése, amikor a személy az identitásában csak ellenséggel szemben, vagy megtámadását megélve tud megerősödni. Ezért értem minden reakciódat, Mónika, de mégis káros, mert folyamatosan feldúlja a békét. Senki nem olvas magáról szívesen rágalmakat, előítéleteket, és mindent tudó jóslatokat későbbi életútjáról még akkor sem, ha látja, hogy ezt egy szenvedő ember írja.
Az ellenségképedbe projektált valamennyi érzelem, valamint gondolkodási séma rendre és pontosan téged azonosít be a megnyilvánulásaidban. Ne vedd ezt ellened szóló megállapításnak, nem kell elfogadni sem.


Képes vagy úgy értékes személyiségként megjelenni mások szemében, hogy nem degradálsz másokat, magaddal szembe állíva. Tudsz barátokra lelni úgy, hogy nem teremtesz egy, később közössé váló ellenséget. Tudnak szeretni és vigyázni rád, önmagadért is.
Tapasztaltaim szerint ezt nehezen hiszik el magukról az emberek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59923

A "multitasking" szerintem feljeszthető, tamulható képesség férfias aggyal is (gondoljunk pl. a kamionsofőrökre, ahol a PÀV-on is szerintem ezt a képességet vizsgálják.
Ez érdekes gondolat a megtámadtatás miatt erősödő identitással, bele kell próbaljam a saját képletembe is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59924

Mijan :S : Nyugodtan visszajöhetsz, én százszor durvábbakat éltem meg itt is. Bár megértem, a távozásod okát. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59925

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
lovestorysecret beküldte:
Én élvezem ennyire tájékozatlan vagy, A genderqueer amugy az jelenti AZ ADATLAPOMON, hogy igen, vagy, nem. Nem ismersz.
TE elvezed hogy EN tajekozatlan vagyok?? :cheer: Valoban nem ismerlek, de a gender kifejezesek jelenteset ismerem, nem mint te :blush:

National Geographic a kovetkezokeppen hatarozza meg a genderqueer szot:

Genderqueer: Someone whose gender identity is neither man nor woman, is between or beyond genders, or is some combination of genders.

Mivel azt mar leszurtem, hogy az angol nyelv beszelesehez kello kapacitasokkal te nem rendelkezel, hadd forditsam le neked, magyarra (bar az se megy neked tul jol, kerd meg apukad-anyukad, vagy egy baratot, magyarazzak el mi van ide leirva):

Genderqueer: Valaki akinek a nemi identitasa se nem ferfi se nem no, a ket nem kozott vagy pedig azokon tul van, avagy a ketto valamelyest kombinacioja.

Vagyis aki genderqueer az nem valt nemet, ez egy mas dolog mint a transznemuseg ;)

Most pedig nezzuk meg mi volt az allaspontod, mielott L!nds tisztazta, hogy megintcsak te vagy a tudatlan, gender kerdesekben laikusnak szamito, de ennek ellenere nevetsegesen okoskodni probalo szemely:

lovestorysecret beküldte:
a férfiak agya szélesebb spektrumú, vagyis többet felfog a külvilágból, ingert,, a női agy meg nem ennyire tág, mivel más feladata van, és nehogy szörnyethaljon. :S :)

Most pedig nezzuk meg, hogy mi volt az allaspontod azutan hogy L!nds tudomanyos tenyekkel hozakodott elo, nem pedig egy buta ember gondolattaraval, a mendemondaval (mint ahogy azt tetted):

lovestorysecret beküldte:
Amugy nem érdekel mások agya. :S

Ja, miutan kiderult hogy neked tudomanyos alappal nem biro, csupan a realitastol elrugaszkodo elkepzelseid vannak, es semmi valos fogalmad nincs az agyak nembol adodo kulonbsegeirol, mar hirtelen nem is erdekelnek az agyak? Pedig az elobb meg olyan keszseggel akartal okitani minket roluk! :laugh:

lovestorysecret beküldte:
az fix a transz nőknek, nincs full női agya.

Senki sem allitotta, hogy nekunk transz noknek, mint en meg L!nds, "full noi agyunk van", hanem hogy vannak tudomanyosan is bizonyitott, jelentosegteljes hasonlosagok a cisz noi agy es a transz noi agy kozott.

Mindekozben egy cisz meleg fiu (mint amilyen te vagy) meg egy cisz hetero fiu agya szinten hasonlosagokat mutat egymas kozt, de ha a cisz meleg fiuk es cisz hetero fiuk agyat hasonlitjuk ossze a transz nok es cisz nok agyaval, akkor a ket nem kozott elteresek lelhetoek fel azokon a teruleteken, amikre az elobb emlitett hasonlosagok utaltak.

Kezded kapizsgalni? Remelem vegig ott van melletted egy joszandeku, magyar anyanyelvu, ket mondatot normalisan leirni tudo baratod, nehogy elvessz itt nekem a sorok kozott! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59926

MOST AZT HISZED EZT ELOLVASOM, ENGEM TÖBBEN ISMERNEK AZ ÉLETBE!!!!!
Neked valami nem stimmel, mint egy rajongó. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 7 éve 2 hónapja #59927

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
maximilien beküldte:
értem minden reakciódat, Mónika
Igen? Most mar lehet erteni a Monika minden reakciojat, hogy leirta rolad a valosagot? Most mar erdemes az en szemszogembol nezni a dolgokat? Lehet elobb kellett volna, es akkor nem soroltam volna talan itt fel mindenki szeme lattara ezeket az eleg kiabrandito tenyeket te rolad. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.333 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook