Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Adam csutka plasztika

Vá: Adam csutka plasztika 12 éve 5 hónapja #38423

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Ha jól csicseregték nekem a madarak, akkor dr Tizedes is elvállalna ilyen műtétet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pajzsporc plasztika 12 éve 5 hónapja #38429

  • Wini
  • Wini profilkép
Nem szeretnék senkit rémitgetni, de a pajzsporc plasztika azért veszélyes beavatkozás! Mindenképp jól megfontolandó hogy valóban szükséges e. Egy ép gége porcos vázát kell megbontani szimpla esztétikai okból.
A pajzsmirigy is a közelben van, ami egy vérzékeny mirigy. A legkisebb hiba is komoly vérzést okoz. Valamint mivel a légzésben szerepet játszanak a gégét alkotó porcok, így a megbontás következménye lehet ármeneti, illetőleg maradandó légzési nehézség. Emellet a hang ércesebbé is válhat, ami sok TS esetében, nem biztos hogy megér ennyit.
Azért ha belegondolunk, mégiscsak egy olyan beavatkozás ami szerintem nagy veszélyekkel jár hisz a gége kulcsfontosságú a táplálék, folyadék bevitelében, és a légzésben. Nem megfelelő körülmények közt, és nem szakemberrel végeztetve meg is fulladhat bárki. Ennek fényében csináltassa mindenki.
Minden tiszteletem a Tizedes dr.úrnak, de ő az utolsó akivel egy ilyen beavatkozást elvégeztetnék.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajzsporc plasztika 12 éve 5 hónapja #38434

Wini írta::
Minden tiszteletem a Tizedes dr.úrnak, de ő az utolsó akivel egy ilyen beavatkozást elvégeztetnék.

Az egy dolog, hogy Tizi vállalja el, de nem ő az egyetlen plasztikai sebész a DaVinci-ben, sőt. Van másik 4. És van köztük, aki nyaktól felfele specializálódott...
Ettől függetlenül kockázatos beavatkozás. De van, akinek komoly méretű, és elhiszem, hogy nem csak őt magát zavarja, hanem a női érvényesülését is nagyban gátolja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Vá: Pajzsporc plasztika 12 éve 5 hónapja #38436

  • Wini
  • Wini profilkép
Valmi ilyesmi válaszra számítottam. De felőlem mindenki ott csináltatja meg ahol akarja. A lényeg az hogy nem egy mandulaműtét kategória.
Nem mellesleg nekem ugyan nem olyan kiemelkedően nagy, de zavar, viszont erős kételyeim vannak a beavatkozást illetően. Ergo, tudom milyen küszködni ezekkel a gondokkal. Nem hasraütve írtam amit írtam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajzsporc plasztika 12 éve 5 hónapja #38442

  •  profilkép
Én nagyon remélem hogy a jövő héten átesek egy ilyen műtéten, és nem lesz semmi baj belőle. Bár nekem rettenetesen nagy. Remélem hogy találkozom azzal az orvossal is aki ezt nekem megcsinálja. Nem a Tizedes úr lesz, hanem valaki a klinikán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajzsporc plasztika 12 éve 5 hónapja #38448

  • Wini
  • Wini profilkép
girltzsuzsi írta::
Én nagyon remélem hogy a jövő héten átesek egy ilyen műtéten, és nem lesz semmi baj belőle. Bár nekem rettenetesen nagy. Remélem hogy találkozom azzal az orvossal is aki ezt nekem megcsinálja. Nem a Tizedes úr lesz, hanem valaki a klinikán.

Sok sikert, és erőt hozzá! :)Én azt javaslom azért mindenképp kérdezz alaposan, hogy mit várhatsz! Egyszer élünk, féltsük az életünket! Remélem majd beszámolsz az élményeidről, kíváncsi vagyok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajzsporc plasztika 12 éve 4 hónapja #38490

girltzsuzsi írta::
Én nagyon remélem hogy a jövő héten átesek egy ilyen műtéten, és nem lesz semmi baj belőle.
Sok sikert, Zsuzsi! Nagyon szorítok Érted holnap!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajzsporc plasztika 12 éve 4 hónapja #38514

  • Vicy89
  • Vicy89 profilkép
Érdekes ez a téma.Megnéztem a vidiket is.Nos akinek kell az tényleg csináltassa meg,de szerintem azért nem olyan eget rengető dolog ez,mint mondjuk valakinek a hrt valakinek a kaszt,srs stb. De tény,hogy akit zavar,az csinálja meg,sztem én is fogok,bár nekem nem olyan nagy,sőt,de azért ha hátrahajtom a buksim látni és zavaró tud lenni.Meg ugye mindenki törekedne a tökéletességre.
Jajj tényleg..szorítani kell Zsuzsinak! Reméljük,hogy minden jól ment vagy jól fog menni! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pajzsporc plasztika 12 éve 4 hónapja #38549

  •  profilkép
Sziasztok :) Nagyon szépen köszönöm a szorítást. Ott voltatok mind mellettem :) A Járai doktor úr fogja csinálni a pajzsporcplasztikát. Hosszas tanulmányozás után szeretne egy CT-t vagy MRI-t. !-6 hét múlva az első korrekcióval lesz meg.
Túléltem a nagy műtétet. Happy vagyok és a második éjszaka után tisztának érzem magam.
Sok sok puszi mindenkinek szerettel:
:cheer:
Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Adam csutka plasztika 12 éve 2 hónapja #40154

  • Buja Démon
  • Buja Démon profilkép
Zsuzsi és hogy sikerült a pajzsporc plasztika?Sikerült? mennyibe került?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Adam csutka plasztika 12 éve 2 hónapja #40160

  •  profilkép
Buja Démon írta::
Zsuzsi és hogy sikerült a pajzsporc plasztika?Sikerült? mennyibe került?

Sziasztok.

Ez a műtét a korrekcióval lesz. Ha lesz valami írok.

Puszi mindenkinek:

Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: Adam csutka plasztika 11 éve 1 hónapja #48053

  •  profilkép
Sziasztok :):):)
Végre sikerült és a műtét február 25-én volt a Da Vinci klinikán. Egy éjszakát bent töltöttem, és másnap jöhettem haza. A műtét után nagyon fájt a nyakam, és aludnom kellett. A hangom másnap kezdett gyengülni és fura hangokon kezdtem el beszélni. Egyre nehezebb volt hangot képeznem, elgyengült a hangom. A nyakam feldagadt, és a vágás alatt kékes sárgás színű lett. A sárga szín vándorol lefelé, mint ahogy egy paca folyik le egy alakzaton. Ma már 1 hét múlva a nyakam visszanyerte rendes színét, és csak alatta van egy kis elszíneződő sáv. A hangom is egyre többet bír. Egy rövid ideig tudok beszélni rendesen, majd elkezd rezegni és furcsa zönge jelenik meg. Akkor tudom hogy pihentetnem kell. Ez az első naptól így van. Anyukámmal ma beszéltem telefonon, és sokkal jobban értenek engem, mint a műtét előtt. :) A heget még nem tudom nem láttam. Van némi fejfájásom még de sokat pihentetem a nyakam és fekszem, és azért nem vagyok olyan erős mint voltam. Úgy néz ki hogy énekelni nem fogok. Eddig sem voltam jó benne, de énekesnek ezt a műtétet nem ajánlom.
Esztétikailag a műtét siker volt. Szerencsére altatásban csinálták, mert a pajzsporc már nagyon csontos volt, így a fül-orr-gégész Járai doktor úrnak és Tizedes doktor úrnak nagyon meg kellett küzdeni. 41 éves vagyok, ez azt jelenti hogy idővel a porc megkeményedik és csontossá válik. A fiataloknak ez jó hír. Nem vettek le többet mint amennyi feltétlenül szükséges volt esztétikailag, tehát várhatóan a hangom nem fog változni. Az árról és a további részletekről érdeklődjetek Tizedes doktor úr elérhetőségén.
A műtét után most nagyon aggódom a hangom miatt, de remélem, és magabiztosabbnak érzem magam, hogy a megjelenésem ezek után semmi kétséget nem támaszt a velem szemben állóban és csak az jár majd a fejében, hogy én egy nő vagyok, és más nem is lehetek.

Puszi mindenkinek szeretettel ♥
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: Adam csutka plasztika 11 éve 1 hónapja #48056

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
girltzsuzsi:

Mielőbbi felépülést kívánok, és ne aggódj! Minden rendben lesz! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Adam csutka plasztika 11 éve 1 hónapja #48064

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Girltzsuzsi gratulálok és gyors felépülést kívánok én is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: Adam csutka plasztika 11 éve 1 hónapja #48066

  • Szabina
  • Szabina profilkép
Drága Zsuzsikám!

Nagyon örülök, hogy ezen is túl vagy!
Légy boldog és kiegyensúlyozott.
Én holnap délután megyek a kasztomat megbeszélni egy helybéli orvossal, aki elvileg elvállalja a beavatkozást.

Puszillak: Szabinka.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Vá: Adam csutka plasztika 11 éve 1 hónapja #48118

  •  profilkép
Sziasztok :):):)
Köszönöm szépen a gratulációkat. Szabinka :kiss: neked kívánok kitartást, és fogadj szót az operáló orvosnak mindenben amit mond, és gyógyulj fel minél előbb. ♥

A hangommal és a beszéddel a műtét utáni 3dik héten már nincs semmi bajom. Bár nem is nagyon figyelem. A legfontosabb, hogy már nem gyenge. A nyakam szokott viszketni, a heget még nem tudom. A kékes sárga folt teljesen felszívódott a 2 hét után, a nyakam már nincs elszíneződve. A varratról még nem mondok semmit, csak miután látta az orvos.
Puszi mindenkinek :kiss:
Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Adam csutka plasztika 11 éve 2 hete #48297

  •  profilkép
Sziasztok :)
Az ádámcsutka plasztika után 6 héttel a hangom miatt nem kell aggódnom. Van benne egy kis zönge amitől most a beszédem érthetőbb lett a szüleim örömére. A heg lassan olyan lesz mint egy ránc a nyakon. Még magas nyakú garbókat hordok az utcán. Ahogy gyógyul a heg nem kell takargatnom a nyakam. Még egy kis viszketés volt egy hete, de már az is elmúlt. Remélem hogy a jövő héten el is kezdhetek dolgozni. Már megvan az új munkahelyem.
Puszi mindenkinek és sok sok sikert szeretettel ♥
Zsuzsi

PS: Ha kell CT, kérjetek egy leírást az orvostól, hogy mit szeretnének látni a felvételeken, főleg ha nem ugyanabban az intézményben készül a felvétel ahol az operáló orvos dolgozik. Ne kelljen plusz kört futni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Adam csutka plasztika 11 éve 2 hete #48299

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Gratulálok az új munkahelyedhez Girltzsuzsi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Adam csutka plasztika 10 éve 11 hónapja #48497

  •  profilkép
Sziasztok:)
A műtét után 2 hónappal, a varratok 2 hete kiestek. Ma már csak egy piros csík látható. Úgy döntöttem, hogy nem fogom tovább a 3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Adam csutka plasztika 10 éve 11 hónapja #48498

  •  profilkép
Folytatás félrenyomtam egy gombot.
Úgy döntöttem hogy nem fogom a 30 fokos melegben a garbónyakú felsőket hordani, és takargatni. Már nagyon várom hogy a pirosság is elmúljon. A hangommal nem foglalkozom igazán, de mostanában rendkívül hangosan kell beszélnem a munkahelyen, és így sem biztos hogy hallanak. A hangom jól bírja a megterhelést. Nincsenek hangfáradságra utaló jelek, esetleges fura sípolások. A dúdolgatás is egyre jobban megy, és már megint újra jól esik egy kicsit énekelgetni. Azt mondhatom, hogy elkészültem. :side:
Nagyon szépen köszönök mindent mindenkinek a közösségben azoknak főleg akik tanácsaikkal és tetteikkel hozzájárultak, hogy az életem az általam elvárt módon élhetem tovább, és LEGFŐKÉPPEN TINÁNAK ÉS BARNINAK AKIK LEHETŐVÉ TETTÉK, HOGY MEGTALÁLJAM ÉS MEGISMERHESSEM EZT AZ UTAT, ÉS VÉGIG IS MEHESSEK RAJTA. Bocsánatot kérek ezúttal mindenkitől akit megbántottam vagy a lelkébe gázoltam néhány meggondolatlan szóval, és bízom benne hogy haragjuk elpárolog majd az idők során.
Mindenkinek kívánok hasonlóan sikeres utat, és hogy az életüket az elvárásaiknak megfelelően tudják alakítani, és élni. Aki hozzám fordul nem hagyom természetesen segítő tanácsok nélkül.
Sok sok sikert kívánok mindenkinek szeretettel ♥
Puszika ♥ :kiss:
Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.280 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook