Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transz út

Transz út 8 éve 2 hónapja #54836

  • Susanne
  • Susanne profilkép
mercike8 beküldte:
Javíts ki ha tévedek de neked volt már srs ed. A korrekció nem srs az csak korrekció. Találtál valakit itthon aki megműt? Mit kóstál árban megkérdezhetem. :)

Kedves Mercike.

jól tudod volt már SRS-em 2011-ben.
És most újra SRS-em lesz, és nem korrekció.
Mivel nekem teljesen újra kell csinálni, ezért nem korrekció, hanem dupla SRS-em lesz.
Azért dupla, mert először mindent eltávolítanak, majd újra építenek mindent.

ár?
hát Euróban is sok kimondani, nemhogy forintban.
Még csak a vizsgálatok jönnek, de már most 6 számjegyű az összeg forintálisan.

puszi
Zsu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54839

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Sok sikert kívánok az új srs edhez ennyi pénzért reméljük adnak valamit! :) Engem Pajor prof műtött lassan 4 éve. De nagyon jó közösülésnél is és szimpla maszturbálásnál is. Eddig nem vették észre a pasik. Persze lehetne javítani a külalakon de így is elég jó. A lényeg az orgazmus az tökéletes ami a leglényegesebb. Nagyon nagyokat nyögök. :) :) :) Durva az orgazmus jobb mint amikor péniszem volt!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54840

  • Susanne
  • Susanne profilkép
mercike8 beküldte:
Sok sikert kívánok az új srs edhez ennyi pénzért reméljük adnak valamit! :) Engem Pajor prof műtött lassan 4 éve. De nagyon jó közösülésnél is és szimpla maszturbálásnál is. Eddig nem vették észre a pasik. Persze lehetne javítani a külalakon de így is elég jó. A lényeg az orgazmus az tökéletes ami a leglényegesebb. Nagyon nagyokat nyögök. :) :) :) Durva az orgazmus jobb mint amikor péniszem volt!

köszönöm neked.
remélem egyszer én is megtapasztalhatom hogy milyen érzés is valójában.
Az utolsó műtétem nekem is Pajornál volt.
Sajnos mindhiába.

üdv
Zsu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54847

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Zsu! Az utolsó információm rólad az volt, hogy elmentél műtétre, aztán idővel valami gondod lett, és megoldásokat kerestél. Majd te is eltűntél, én is, és most, 3 év után bumm mindketten újra itt, erre írod, hogy mész műtétre. A választ a kérdésemre Merci által megkaptam. Drukkolok, hogy ezúttal minden okés legyen. :-) Kihez mész műtétre, lehet tudni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54848

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Lara_Croft beküldte:
Zsu! Az utolsó információm rólad az volt, hogy elmentél műtétre, aztán idővel valami gondod lett, és megoldásokat kerestél. Majd te is eltűntél, én is, és most, 3 év után bumm mindketten újra itt, erre írod, hogy mész műtétre. A választ a kérdésemre Merci által megkaptam. Drukkolok, hogy ezúttal minden okés legyen. :-) Kihez mész műtétre, lehet tudni?

Szió
hát igen innen az oldalról eltűntem, de ujjult erővel ismét itt vagyok.
Sajnos meghalt az utolsó olyan családtagom aki támogatott, és elfogadott.
Így a műtét jelenleg nem100%.
Ami tuti hogy Vizsgálatok, a többi még ködbe vész.

-Tizedes műtőtt először (ő megmondta ne haragudjak de nem tud helyre hozni)12 műtét.

-Pajor volt a második (ő azon kivűl hogy más műtétet csinált mint kelett volna, megmondta mivel nem vagyok transz így nekem nem kell hozzá mennem.)1 műtét.

-Bordás doktornő sajnos rajtam kivűl álló ok miatt nem műthet. :blink:

Rajtuk kivűl még 2 orvost is megkérdeztem (akik foglalkoznak nemi helyreállító műtéttel.)de sajnos ők nem válaltak, illetve egyik azt mondta "bevalja csinált már de az is balul sült el."

Szóval már csak ez a doki maradt,nevet nem mondanék még.(megvan rá az okom.)

remélem értesz.
puszi
Zsu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54851

  • viki1990
  • viki1990 profilkép
Remélem sikerül Susanne!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54864

  • Susanne
  • Susanne profilkép
viki1990 beküldte:
Remélem sikerül Susanne!

A remény hal meg utoljára.
Így hát reménykedem hogy így lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54866

  • viki1990
  • viki1990 profilkép
Veled vagyunk lélekben :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54868

  • Susanne
  • Susanne profilkép
viki1990 beküldte:
Veled vagyunk lélekben :)

Köszi.
ez jól esik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54872

  • viki1990
  • viki1990 profilkép
Én is idénre tervezem a műtétet, de még nem tudom kinél. Nem tudom ki a legjobb. Szerintetek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54874

Szerintem Király Dr. Úr a legjobb!! ;) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54875

  • viki1990
  • viki1990 profilkép
Ő merre is rendel? Nekem Pécset ajánlották...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54878

Király dr. úr Szegedi. Pajor dr. úr méltó utódja.
Mindenki a saját dokiját fogja ajánlani úgy is. Ahogy a fórumról Hallottam, Magyarországon az egyetlen lehetőség Bordás doktornő (magam is nála voltam), csak ő még nem vállalhat SRSt. Utána Pajor/Király doktor urak. Bár sok rosszat hallani róluk, aki itt Pajor lány, az dícséri a prof. Munkáját. Bár gyanúsítják face kontrollal. Ellenben Tizedes lányokat még nem hallottam örömködni. Drága is, rosszul dolgozik, de legalább szépen tud MtF mellet.

Pécsre ne Menj, csak ha mellet szeretnél, de az más témakör. Ha kasztot akarsz, Menj halasra, ha sürgős, Menj szegedre, ha nem, akkor szedd össze a Belgrádra/Thaiföldre valót. Vagy várd ki Noémit, és addig lézereztess.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54903

Sziasztok!

Remélem, nem gond, ha csinálok egy kis önreklámot. :)
Elkezdtem írni egy blogot az életem "transz" részével kapcsolatban. Ha van kedvetek, nézzézek meg.

Nokedli kalandjai

Nem szerettem volna külön témát indítani emiatt, úgyhogy remélem, nem gond, hogy ide írtam be.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Starkindler, Arisztid

Transz út 8 éve 2 hónapja #54915

Ajánlom mindenkinek Nokedli blogját. Nagyon összeszedett és jópofa módon fogalmazta meg a történetét. :)

Sok-sok puszi Nokedli :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #54940

Snezi1996 beküldte:
Ajánlom mindenkinek Nokedli blogját. Nagyon összeszedett és jópofa módon fogalmazta meg a történetét. :)

Sok-sok puszi Nokedli :kiss:

Köszönöm szépen, aranyos vagy. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #55185

  • Deniz
  • Deniz profilkép
Sziasztok jövöhéten kezdem én is begyüjteni a vélemenyeket nőgyógyász stb kb mennyi idő mire az engedély? Igaz még anyagilag nem tudom hogy leszek de mindenképp meglesz a pénz rá és minél hamarabb bár kicsit félek a környezetemtől igaz ugy nézek ki mint egy kisfiu szoval abszolute nem hiszem hogy a testi változást észre vennék kivéve ugye itthon hát nemtudom talán elfogadja a párom (férfi) de vannak kételyeim
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #55187

  • Deniz
  • Deniz profilkép
andreas neked mennyi idő alatt jött meg a papir?))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 2 hónapja #55298

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Sziasztok.

Haladagtok eme zötyögős kis utamon, a tegnapi napon kezembe kaptam a szakvéleményemet amire már nagyon vágytam. :cheer: :cheer: :cheer:

Több oldal és le van benne írva minden amire szükségem van(volt.)

Puszi
Zsu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 3 hete #55641

  • PeatBoy
  • PeatBoy profilkép
Sziasztok! :)

Helyzet jelentés... Megkaptam mind a három szakvéleményemet! :woohoo: Wéber Katalinnál, Tolnai Valériánál és Gasztonyi doktor úrnál voltam. Mind a hárman nagyon szimpatikusak és segítőkészek voltak. Bátran ajánlom őket azoknak, akik még a vélemény megszerzése előtt állnak. Én elsőre megkaptam, azt mondták, hogy semmi kétségük nincs velem kapcsolatban. ;)

Most a hormonhoz szükséges vizsgálatokat kell elvégeznem, viszont ezzel kapcsolatban is érdeklődnék először,hogy TB-re eltudnám-e intézni valahol,mert a házi dokim azt mondta,hogy ilyen vizsgálatokrra nem tud beutalni, ami nekem kell. Szolnok és környéke / Budapest / Székesfehérvár lenne ideális hely. Tudom, hogy így hosszabb lenne a folyamat,viszont június végén szeretném elkezdeni a hormont addig "ráérek”.
Ez az egyik.

A másik, hogy a Gasztonyi doktor úrtól kapott szalvéleményen csak annyi áll,hogy " A névváltoztatásnak orvos szakmai szempontból ellenjavallata nincs.” Kihagyták szerintem belőle, hogy A NEM és névváltoztatásnak...Ha így küldom be a minisztériumba akkor elfogadják így?
Ha legközelebb megyek a doktor úrhoz mindenképp kérem, hogy írják nekem újra,mert a későbbi műtéthez ennyi biztos,hogy nem lesz elég.
De a névváltoztatáshoz jó lesz így is?
Addig nem merem elküldeni a kérelmet amíg erre a kérdésemre nem kapok biztos választ. :unsure:

További szép napot kívánok mindenkinek!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.359 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook