Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transz út

Transz út 8 éve 7 hónapja #53369

Dehogy rúghatnak ki! Először gondolom a vezetőséggel, igazgatóval kéne erről beszélni, hogy egyáltalán tudnak-e korrekten kezelni egy ilyen helyzetet és segíteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 6 hónapja #53462

  • OliverSPIKY
  • OliverSPIKY profilkép
Sziasztok!
Kicsit eltérek most a legutolsó hozzászólásoktól.
Tudnátok segíteni, hogy az általános nőgyógyászati vizsgálat, ami kell a kérvény mellé pontosan mit takar?? Még pár hónapja amikor be akartam jelentkezni (végül törölnöm kellett az időpontot egyéb okokból) kérdezték, hogy pontosan milyen vizsgálatról lenne szó: ultrahang, cytologia.. stb?? Én pedig azt mondtam, hogy általános vizsgálat... de ők csak újra megkérdezték, hogy akkor az most mit takar.. és hogy ha ehhez kell akkor nekem kéne tudni...

Segítsetek, lécci!! SOS
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 6 hónapja #53463

Teljes mértékben egyetértek veled!
Vallások közül hozzám a buddhizmus áll legközelebb, de hit világom sem minden napi az biztos :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 6 hónapja #53464

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
OliverSPIKY beküldte:
Sziasztok!
Kicsit eltérek most a legutolsó hozzászólásoktól.
Tudnátok segíteni, hogy az általános nőgyógyászati vizsgálat, ami kell a kérvény mellé pontosan mit takar?? Még pár hónapja amikor be akartam jelentkezni (végül törölnöm kellett az időpontot egyéb okokból) kérdezték, hogy pontosan milyen vizsgálatról lenne szó: ultrahang, cytologia.. stb?? Én pedig azt mondtam, hogy általános vizsgálat... de ők csak újra megkérdezték, hogy akkor az most mit takar.. és hogy ha ehhez kell akkor nekem kéne tudni...

Segítsetek, lécci!! SOS

Nem tudják mi az az általános nőgyógyászati vizsgálat? Ezkomolyez? :huh: Ha van rá mód, lehetőleg manuálisan és vizuálisan ellenőrizze a berendezéseidet, a szakma fortélyainak megfelelően... ha megkérnek, hogy ehhez vigyél magaddal gps-t az orvosnak, akkor inkább keress másikat. :laugh: Se UH, se cyto nem kötelező, tudtommal. De ami kell, hogy legyen, az az a mondat a leletedben, hogy a nemi átalakító műtétnek szülészet-nőgyógyászati szempontból akadálya nincs. Akármit csinálnak, ez legyen benne, ez a fétise az EMMI-nek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 6 hónapja #53465

Szia OliverSPIKY,
Szerintem azt, hogy nincsen semmilyen nőgyógyászati betegséged vagy elváltozásod. Azt is mondhatod, hogy nagyon aggódsz az egészségedért és tudni szeretnéd minden rendben van. Hasi ultrahang szerintem kell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: OliverSPIKY

Transz út 8 éve 6 hónapja #53466

Olyan műtétnél ami nincs kapcsolatban a transzneműséggel és nem altatnak muszáj megmondani az orvosnak hogy transznemű vagyok? Félek hogy lekezelő lesz, ha megtudja vagy rájön. Sok bunkó orvossal találkoztam az elmúlt években akik megalázók voltak amikor elmondtam mi van. Már műtöttek cystával múlt télen, akkor se mondtam el a műtősnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 6 hónapja #53467

miron beküldte:
Olyan műtétnél ami nincs kapcsolatban a transzneműséggel és nem altatnak muszáj megmondani az orvosnak hogy transznemű vagyok? Félek hogy lekezelő lesz, ha megtudja vagy rájön. Sok bunkó orvossal találkoztam az elmúlt években akik megalázók voltak amikor elmondtam mi van. Már műtöttek cystával múlt télen, akkor se mondtam el a műtősnek.
Ha nincs köze transzsághoz akkor szerintem felesleges elmondani, nem rá tartozik. Annyiból lehet releváns, ha megkérdezik, szedsz e valamilyen gyógyszert, de tesztoszteron-pótlókat cisz férfiak is szoktak szedni, szóval az sem feltétlenül fed fel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 6 hónapja #53520

  • kreya
  • kreya profilkép
Valaki esetleg tud bovebb információt az RLT-rol? (Real life test)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 6 hónapja #53548

Sziasztok!
Egerben tud valaki normális, ezen a téren(mtf) urológust és pszichológust? Szeretném végre orvossal íratni a gyógyszereket, mert így elég nehézkes a dolog! Köszi előre is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 5 hónapja #53676

  • AnnaDream
  • AnnaDream profilkép
Sziasztok!

Ismer valaki megbízható, jó és nyitott gondolkodású nőgyógyászt?
Nagyon fontos lenne!


Köszi előre is!

Zsani
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54158

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
némileg kötődik a kérdésem AnnaDream kérdéséhez. legalábbis annyiban, hogy nőgyógyászokkal kapcsolatos: felkerestem egy nőgyógyász szakorvost, hogy elvégezze rajtam az általános vizsgálatot és megírja nekem a szakvéleményt, mely szerint nincs ellenjavalata a nemi átalakító műtétnek. ez a doki azonban azt mondta, idézem: "Ilyen hivatalos igazolást csak igazságügyi orvosszakértő nőgyógyász adhat." ez tényleg így van?
a hivatali szövegben ez áll: "A kérelmező született nemének megfelelő nőgyógyász/urológus szakorvos szakvéleménye, amely tartalmazza, hogy az ügyfél által kért nemi átalakító műtétnek nincs orvos szakmai szempontból ellenjavallata"
szóval most akkor kihez is lehet fordulni? kit tudnátok ajánlani?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54159

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
na közben beszéltem valakivel, aki eléggé otthon van a témában és jól gondoltam, hogy nem kell ide semmi igazságügyi szakértő. a kérdés ettől még áll: kiket ajánlotok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54165

Pesten talán Gasztonyi főorvos urat. Ő endokrinológus és nőgyógyász.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54170

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
Gasztonyi Zoltán? ahogy beírtam most a nevét, elég rosszakat írnak róla a különféle fórumokon. te voltál nála esetleg? vagy van egyéb személyes tapasztalatod?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54171

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
the Charming Freak beküldte:
felkerestem egy nőgyógyász szakorvost, hogy elvégezze rajtam az általános vizsgálatot és megírja nekem a szakvéleményt, mely szerint nincs ellenjavalata a nemi átalakító műtétnek. ez a doki azonban azt mondta, idézem: "Ilyen hivatalos igazolást csak igazságügyi orvosszakértő nőgyógyász adhat."

na jó, ez egy röhej. hiába mutattam meg a dokinak a hivatalos szöveget, egy magas szakmai pozícióban lévő kollégája meggyőzte, hogy igazságügyi orvosszakértő írhat csak bele egy ilyen mondatot. szóval szívesen vár magához vizsgálatra, de ezt nem írja bele. hát remek. úgyhogy most keresek mást. nem hittem, hogy ezzel a papírral ennyi huzavona lesz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54174

Szia Charming Freak!
Személyesen nem voltam Gasztonyi doktor úrnál, de beszéltem vele telefonon, és úgy tűnt, hogy tájékozott és segítőkész ts-es nőgyógyászati témában.
Végül nem kellett elmennem hozzá, mert közelebbi városban is tudtak nekem segíteni. Persze biztosan vannak, akiknek más a tapasztalatuk vele kapcsolatban, de szerintem érdemes lenne beszélni vele legalább telefonon, azzal még nem veszítesz semmit.
Én is drukkolok, hogy minden sikerüljön neked.
Szép napot! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54222

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
ma felhívtam az asszisztensét, akivel kissé félreértettük egymást, mert ő a hormonkezelésről állt neki engem tájékoztatni, én meg csak néztem, miért kell ennyi vizsgálati eredménnyel odaállítani, mint amit felsorolt. kiderült, hogy csak kissé előre szaladt :laugh: lényeg a lényeg, a hét második felére kaptam időpontot hozzá ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54267

Szuper! B) Szurkolok nagyon, hogy sikerüljön elintézni a nőgyógyászati leletet. Sőt, ha kézhez kapod a pszichós szakvéleményeket, a Gasztonyi akár még hormont is tud felírni. (névváltoztatás előtt)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: the Charming Freak

Transz út 8 éve 4 hónapja #54304

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
Hormonok témában írtam, de most itt is említem: voltam Gasztonyinál és minden úgy történt, ahogy mondtad, Asztrid :lol:

valamint jelentem: tegnap feladtam postán a Nem- és névváltoztatási kérelmemet. úgyhogy most újabb izgulás van egy jó ideig, bár ez egy részről már egy elég kellemes, várakozó izgatottság, más részről pedig a karácsony úgyis jól eltereli majd a figyelmem erről B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 8 éve 4 hónapja #54305

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
the Charming Freak beküldte:
ahogy mondtad, Asztrid

jó ég, dehogy Asztrid. Arisztid! párdon. kicsit fáradt vagyok, a hozzászólások meg sajnos nem módosíthatóak, ha jól látom...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.454 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook