Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Transz út

Transz út 14 éve 11 hónapja #4449

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Szia Andreasz! :)

Nekem is csak a közvetlen családtagok tudják....csak előre gondolkodom kicsit. :)
Majd csak akkor folytatom a beavatást, mikor már javában szedem a bogyókat. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4505

  • papamaci
  • papamaci profilkép
Tami mikor tervezed és mit következő lépésnek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4536

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Igazából az előző terveim szerint már szedném a bogyókat :)
Sajna ez anyagi és családi okok miatt jövő év elejére tolódott. De tovább semmi kép sem halasztom, mert ketyeg az óra...sajna nem visszafele és egyre nehezebb elviselni ezt az állapotot.

Az első lépésként egy szakvéleményt megszereztem és idén az összes többit is meg akarom még szerezni.
Ha ezek megvannak irány a doki ott egy kis kivizsgálás és jöhetnek a hormonok. Addig is gyűjtögetek, mert minden pénzre szükségem lesz és dolgozom, ameddig ki nem rúgnak, azért persze reménykedek, hogy a kirúgás elmarad :)

A hormonok mellet szükségem lesz végleges szőrtelenítésre, az arcon mindenképp és Mészáros dokinőnél a hangomon is csiszolni kell.
Van még pár apróság is, ami személyre szabottan meg kell csináltatnom, nőiesedéstől függetlenül.

Ha szükséges, pár arckorrekciós műtét.
Én egy kedves barátnőmtől a következő javaslatot kaptam: Ameddig lehet férfi ruha és viselkedés, majd szépen fokozatosan át kell állni uniszex ruházatra. Végül jöhet a női, mikor már nőies az ember lánya (ez sem lesz olcsó mulatság). :)
A női ruhánál (vagy épp előtte kicsivel) jöhet a személyazonosság megváltoztatása.
Idővel ha szükséges, jöhet kis szilikon és testformáló műtétek, bár ezt előbb is lehet, majd még kialakul, na meg elég drága is.
Végül jöhet az SRS, utána önmagam lehetek és talán boldog is...

persze ez így leírva nem is tűnik vészesnek, de elég sok mindent ki kell állni a végéig, ami 2-3 év is lehet...
Azt is hozzá kell tennem, hogy amit most leírtam, nem biztos, hogy a teljes tervem és a sorrend se 100%..eléggé fáradt vagyok. :) Amúgy mindent próbálok, a lehető legjobban eltervezni, talán akkor kevesebb buktató lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4544

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Tamira nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked és hogy minél hamarabb teljesüljön minden amit szeretnél! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4545

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Köszi ari vagy! :kiss:
Én is azt kívánom neked és itt mindenkinek, hogy teljesüljenek az álmai, vágyai. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4584

  • andreas
  • andreas profilkép
Tamira én is kivánom,hogy terv szerint legyen minden és megvalósítsd az álmod! :talk: Nekem nagyon döcögős,de csak a végére érek! :sweat:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4585

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Hát az enyim se lesz egy séta a parkban...egy elég hosszú séta lesz a parkba sötét éjszaka, iszonyat viharban, miközben hallom a farkasok vonyítását.
Na jó, ennél kicsit optimistább vagyok és derűlátóbb. :)
Azt szoktam mondani, hogy a legjobbra számítok, de a legrosszabbra készülök. :)
Sajna mindenre nem lehet előre felkészülni...lesz ami lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4586

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Tamira írta::
Hát az enyim se lesz egy séta a parkban...egy elég hosszú séta lesz a parkba sötét éjszaka, iszonyat viharban, miközben hallom a farkasok vonyítását.
Na jó, ennél kicsit optimistább vagyok és derűlátóbb. :)
Azt szoktam mondani, hogy a legjobbra számítok, de a legrosszabbra készülök. :)
Sajna mindenre nem lehet előre felkészülni...lesz ami lesz.
Nagyon helytálló hasonlatok! :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4677

  • Patty
  • Patty profilkép
Hmmm. Igen ez egy nagyon hosszú séta lesz a parkban, de utána édes lesz a megpihenés....:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4678

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Patty írta::
Hmmm. Igen ez egy nagyon hosszú séta lesz a parkban, de utána édes lesz a megpihenés....:blush:
Ez is isteni hasonlat. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4683

  • Armin
  • Armin profilkép
Patty, Tamira, nem akarjátok a TS úttal kapcsolatos gondolataitokat versbe foglalni a verses topicban? Mert mindkettőtöknél jó a beszélőke :talking: és a gondolatok költői magaslatokban szárnyalnak néhol :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4690

  • Patty
  • Patty profilkép
Háááát...
Köszönöm, de inkább nem. A legutóbb, amikor leírtam a gondolataimat, majdnem elvesztettem az állásomat egy kedves és jóakaró kollégám miatt, aki nyilvánosságra hozta és elküldte a BKV figyelőnek a blogomat.
De amúgy köszönöm szépen a bókot a beszélőkémmel kapcsolatban -talán ironikusan értetted-, de már óvatosan írok ezt-azt ide-oda.
És volt, hogy egy közösségi oldal üzenőfalára kitett villamosos versem miatt mehettem a szőnyeg szélére a nagyfőnökhöz... :angry: Hát kösz, de inkább ezeket kihagyom ezentúl.
Még emlékszem a régi szép időkre, amikor egy gyorsétteremi oktatóként a kis műszakommal verseket írtunk a nyitós csapatnak... Azok a régi szép idők... Akkor voltam költői pályafutásom csúcsán... :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4691

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Szió Patty! Sikerült megőrizned a munkahelyed?Ehhez az is kellett,hogy kiállj magadért és próbáld is megőrizni és nem eltünni az átmeneti időben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4693

  • Armin
  • Armin profilkép
Dehogy is, nem volt bennem irónia Patrícia :kiss: őszintén mondtam, hogy mindkettőtöket kreatív személyiségek látlak.
(Már kezdem lassan megszokni, hogy félreértenek itt a nők .. :nemtom: :dry: )
Mi lett aztán a BKV-nál miután a jóakaró nyilv.ra hozta a blogod? Mostanra elfogadtak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4701

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Köszi szépen :blush:

Igazából csak neten vagyok ennyire "eleven"...személyesen mindig jön az a kínos csend :( Talán majd ha önmagam leszek :)

Veers!? Hát sosem voltam túl jó irodalomból. :) Talán egy novella még menne, ha van rá időm...csak ép miről. A legutóbbi dolog amit leírtam az az egyik depim alatt bennem lévő gondolatok voltak :) Az előtt pedig az egyik tök jó álmomat írtam le...kár hogy ritkán emlékszem az álmaimra és akkor se ilyenek mint ami ez volt :) Ha gondoljátok felrakhatom, bár nem túl művészi...majd átnézem. :)

Amúgy Pattyra már rég egymásra találtunk :) Szerintem példaértékű az ő története, nekem nagyon sokat segített és szerintem még fog is :) Sajna én nem vagyok olyan bátor és talpraesett mint ő, de biztos támogat majd a nehéz időkben. :kiss: Bár szerintem egyre többet változok...jó irányba és ez sok mindenkinek köszönhető. :)

És nem is írok sokat...ti írtok keveset! ::lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4707

  • Patty
  • Patty profilkép
Puszi Tamira!
Ne bánd, hogy nem vagy olyan mint én, tudod, odaát (TSO) én vagyok a rossz példa... :laugh:

NKyRA!

Igen, sikerült megőriznem a munkahelyem (jelenleg is) a nemváltás során. Ehhez több dolog is kellett:
1. Egy nagy cég, ahol nehéz eltussolni a dolgokat.
2. A nagy szám, amit jól kinyitottam (nem mindig épp nőiesen) és akár a nagyfőnök felé is elég erélyes hangot ütöttem meg. (visszagondolva, nem semmi, hogy nem tett ki akkor)
3. És amit többen tanácsoltak hogy ne tegyem: én sosem bujkáltam, amíg eltelik ez a 2-3 év.

Armin!

Nem tudom mi lett az illetővel, jól meghúzta magát. A Figyelőtől ki akartam kérni az illető Ip címét, amiről a mailt küldte, de a korábbi ígéretüket nem tartották meg és nem adták ki. Így maradt az a valaki a homályban. De szerintem így jobb is, valszeg vele sem lettem volna épp nőies. :angry: És így legalább látja, hogy a terve nem jött össze. Már próbáltak sokan kirakatni, még aláírást is gyűjtöttek ellenem, hogy ezt ők nem tudják végig nézni, mert gyomorfelforgató, nem bírják az érzelmi kitöréseimet, hullámzásaimat elviselni. De szerencsére a Figyelős ügy után, ami elég hamar a cég sajtóosztálya és a vezérigazgatóság elé került, gondolom kapott a főnököm instrukciókat velem kapcsolatban fentről (fel is hívott, hogy jelentést kell írni rólam és az ügyemről), mert utána nagyon nagy lett a csönd. És mindenki félti az állását e nehéz gazdasági helyzetben...szerencsémre.
Van aki mostanra teljesen elfogadott, de van aki nem és tuti nem is fog soha (és van akit e miatt osztok is ki rendesen, mert ha valaki bunkóságból tesz alám, azt nem hagyom annyiban). Nehéz szívvel, de ezt el kell fogadnom. De szerencsére már nincs az a vita a Wc-t illetően, mint amikor anno egyikbe sem engedtek be, a nők azért, a férfiak meg ezért. Pár ember van, akivel nagyon jól elvagyok, a többit meg leizélem magasról... :blush:
A munkám megtarthattam, ami az egyik cél is volt, a többi meg...

De ne higgyétek hogy ilyen kemény vagyok, nagyon nehéz ezt végigcsinálni egy helyen. Rengeteget sírtam, tomboltam tehetetlenségemben, de most már azért sokkal könnyebb...:side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4790

  • papamaci
  • papamaci profilkép
Armin írta::
Patty, Tamira, nem akarjátok a TS úttal kapcsolatos gondolataitokat versbe foglalni a verses topicban? Mert mindkettőtöknél jó a beszélőke :talking: és a gondolatok költői magaslatokban szárnyalnak néhol :S
De amúgy köszönöm szépen a bókot a beszélőkémmel kapcsolatban -talán ironikusan értetted-, de már óvatosan írok ezt-azt ide-oda.
Hölgyek ezt a legnagyobb bóknak vehetitek Armintól,mert ez azt jelnteni hogy mekkora nők vagytok. :szeri:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4795

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Sziasztok!

Egy ideje olvasom itt is a fórumot, látom, néhányan átjöttek a TSO-ról ide. Remélem, nem baj, ha én kétlaki életet élek, illetve remélem, hogy az itt lévő volt TSO-sok közül senki nem pont engem utált meg anno.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4796

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Tamira, a hozzáállásod remek, hidd el, ez már fél siker, néhányan ahogy képesek nekiindulni... a depresszió meg szuicid gondolatok, meg mittudomén... szerintem úgy halálra van ítélve az egész ügy. De ha megmarad az optimizmusod, akkor mindent könnyebben tudsz majd venni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Transz út 14 éve 11 hónapja #4797

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Köszi :kiss:

Szerintem is így igaz. Volt nekem is egy időszakom, amikor állandóan depis voltam, de elegem lett belőle. Minek gyötörje magát az ember, attól semmi nem változik, inkább csak rosszabb lesz. :)

TSO-ról én azért jöttem el, mert nem tetszett moderálási stílus, vagyis, ha nem tetszik a hozzászólásom, vagy egy "vitába" már nem tudott mit reagálni, törölte a hozzászólásom és még ki is tiltottak. Ez számomra elég rosszul esett, mert így ha valaki elolvassa, nem azt gondolhatja, hogy káromkodtam, vagy nem a fórumra való dolgot írtam és ez minősít engem. A tiltás meg azért volt, mert írta, hogy hagyjam abba és erre válaszoltam. Gondolom azt hitte, hogy folytatom... valószínűleg el se olvasta, csak törölte és tiltott. Ha már ennyire moderálni akar, nyugodtan odaírhatta volna pirossal a hozzászólásom alá, hogy vége a vitának, mert meguntam...de ez túl logikus lenne. De ez csak egy kis tüske, nem igazán érdekel, bár mikor ezt levélben elküldtem egy bocsi jól esett volna. :)

Amúgy nincs bajom a TSO-n lévő emberkékkel...igazából szerencsére senkivel nincs bajom, nem vagyok haragtartó. :) Amúgy nem is baj, ha kicsit több MTF írogat ide, persze a pasiknak is nagyon örülök ::lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.301 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook