Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: M2F sminkelési tanácsok

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 6 hónapja #37933

  • Dr.Slutty_Katalin
  • Dr.Slutty_Katalin profilkép
ha debrecenben lennél szívesen elmennék, de ki tudja mikor leszek bp-n és így kicsit nehezebb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 6 hónapja #37934

  • Nikii
  • Nikii profilkép
Szia Alíz!

Én szívesen elmegyek veled, az egyetlen baj csak az, hogy borzalmasan túlterhelt a naptáram, két állásom és egyéb dolgaim révén leghamarabb vasárnap érnék rá, de azt is kérdőjellel.
Szóval pontosítás mindenképp kell, előfordul, hogy előtte fél nappal egy programom előtt derül ki, hogy be kell mennem túlórázni, viszont összehozhatnánk v.hogy. ;)
Ja és még annyi, hogy azért nem vagyok nagyon profi a témában, én inkább kisebb segítség lehetek (szóval ha választani kell egy sminkmester és köztem, akkor őt ajánlanám). :lol:

:kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 6 hónapja #37940

  • alíz
  • alíz profilkép
Nikii írta::
Ja és még annyi, hogy azért nem vagyok nagyon profi a témában, én inkább kisebb segítség lehetek (szóval ha választani kell egy sminkmester és köztem, akkor őt ajánlanám). :lol:

Ha már nálam jobban értesz hozzá az is nagy segítség! :side:

Iránytű és GPS nélkül még a kozmetikai boltba se találok be! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 6 hónapja #37953

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Én magamat sminkelem tanácsot azt tudok adni a saját tapasztalatomból. De konkrétumot nem merek mondani hogy ki mit vegyen mert mindenkinek más smink áll jól,mivel nem vagyunk egyformák! Én magamon kisérletezgettem sokat meg az emberek reakcióit szűrtem le. Nekem a világos smink az ami jól kiemeli az arcom és a szemeim. A Smink is majdhogynem egyén függő kinek mi áll jól. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 6 hónapja #37959

  • Dr.Slutty_Katalin
  • Dr.Slutty_Katalin profilkép
alapozónak persze mindenképpen olyan kell ami a bőrszínednek megfelelő azt könnyen teszterrel le tudod ellenőrizni egy kicsit kensz a nyakadra és elkened, mivel ott nagyjából azonos az arcbőröd színével a kézfej erre nem mindig ideális.
Szem/száj meg igen hát kinek mi áll jól kihez mi illik, pl nekem a világosabb festékek borzalmasan dehát ezt is ki kell próbálni :)

Ha nem akarsz vagyonokat kidobni gyakorlásra akkor ajánlom neked hogy vegyél többszínű festéket amiben van világos és sötét egyaránt józsefvárosin vagy az Ázsiában találhatsz aztán ha már jól megy akkor megveszed azt a színt ami hozzád illik jobb minőségben.

Egyébként az ázsiában lehet kapni nagyon jó műrkás alapozókat is amik valamivel olcsóbbak mint a drogériákban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 6 hónapja #37961

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Sőt, ha nincs idő és problémát okoz a piac vagy az Ázsia távolságban, ugorjatok be egy-két 100 ft-os boltba, azokban is lehet kapni olcsó sminkes cuccokat próbálkozások céljára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 6 hónapja #37967

  • TIMCSADRIA
  • TIMCSADRIA profilkép
Esetleg a DM . A Miss Sporty termékek olcsók és ha valami beválik újra megkapod. Jók még az AVON termékek és azok is megbízhatóak. Bocs ,de ócska festékekkel az eredmény is kétséges és csalódni fogsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 5 hónapja #37972

  • alíz
  • alíz profilkép
TIMCSADRIA írta::
Bocs ,de ócska festékekkel az eredmény is kétséges és csalódni fogsz.

Az alapötlet nem rossz, hogy olcsó cuccokkal gyakoroljon az ember, de a minőség erősen megkérdőjelezhető és így az eredmény is.
Ebben teljesen egyetértek veled.

Minőségi és még megfizethető márkát keresek, ha lehet olyan helyen ahol szívesen segítenek függetlenül attól, hogy mi vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 5 hónapja #37991

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Sziasztok.

Ha valakinek szüksége van sminktanácsadásra november 15ig még tudok segíteni.
Keressetek bátram. IL Makiage-nál tanultam. Várom megkeresésetek.
Puszi Mindenkinek:

Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 3 hónapja #39573

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Na ez azért valami!Ez már profizmus a javában! Ha valaki szeretne esetleg Angelina Jolie-ra hasonlítani itt van hozzá a Sminkelési útmutató! Ez nem mindennapi! :appl: :up: :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 3 hónapja #39579

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Ezt a csajt imádom :D folyton nézem a feltöltéseit, felvok rá íratkozva, a sógornője Michelle Phan még híresebb make-up vlogger youtubeon, Ő is imádni való és rengeteket lehet tőlük tanulni :) Mindenképpen ajánlom őket. Angolul tudók előnyben ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 12 éve 3 hónapja #39714

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Ez hihetetlen nagy munka volt, és nagyon érdekes mit meg lehet csinálni sminkkel és színekkel. A lehetőségek tárháza nagyon széles. Csak a képzelet szab határt.Még a fényt és az árnyékokat is az arcra lehet festeni, hogy mindig úgyanúgy ragyogjon. Csak ügyesen lányok. Az arc egyenetlenségei is kiegyenlíthetőek.
Hajrá és kísérletezzetek, hogy szépek legyetek :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 8 hónapja #45175

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Hali :)

Nem akarok ennek külön topikot nyitni így itt kérdezem meg.
Most válok külsőleg is nővé, növesztem a hajam ami baromi göndör!!!
Ha "lefésülöm" még fiús úgy ahogy, de nem tudom, hogy csináljam meg, hogy lányosabb legyen.



Kb. ilyen rövid és ebből akarok valami hasonlót kihozni....de hogy csinálják az ilyen hajat, hogy ne úgy tűnjön simán kócos vagy?
Hajlakkal vagy hogy? Bármiféle megoldás érdekel :)
Neki klasszul áll, mert szép arca van, nekem még fiú arcom van és tényleg nagyon göndör....hogy csináljam meg szépre?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 8 hónapja #45176

  • Trini
  • Trini profilkép
Probálkozni kell én is azt nézem mi lenne a legjobb nekem
már kb van ilyen hosszú a hajam kb 1-2 napig bírja ilyen bozontosan utána begöndörödik :dry: a másik ami tetszik az hogy levasalom és ilyen legyen
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 8 hónapja #45177

  • Trini
  • Trini profilkép
ez let volna az első kép de valamiért nem raktabe :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 8 hónapja #45255

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Csak légy türelemmel és ápold a hajad. kb 2 év amíg megnő és nőies lesz. Én ebben az időszakban parókát használtam, és csak a második évben mentem ki az utcára a saját hajammal. Ha a szél nem fújta szét akkor türhető voltam. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 7 hónapja #45543

  • priderine
  • priderine profilkép
Sziasztok!

Az alábbi hirdetést adtam fel az imént, ebben minden benne van:

Olyan TS nők és férfiak jelentkezését várom,akik szívesen beszélgetnének egy hetero lánnyal. Szeretek programokat szervezni,új nézőpontokat megismerni,sportolni,bulizni,lelkizni,de szívesen adok tanácsokat smink-,öltözet- és hasonlók terén is.

Amit pedig én szeretnék,az egy olyan diplomamunka elkészítése,amely végre azt is megmutatja,hogy mi lapul a műszempilla alatt. Kerülöm a felszínességet és nyílt vagyok,szeretném felgyorsítani a transzszexualizmus társadalmi megítélésének változását. Természetesen igény szerint név nélkül menne a dolog, fotókat azonban készítenék. A diszkréció a legfontosabb, és nem csinálok sosem olyat, amit a másik nem szeretne.

Szép napot, sziasztok :)
priderine
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 7 hónapja #45764

  • Enii
  • Enii profilkép
Én nem hordtam parokát, mert egyrészt nagyon drága egy olyan darab, amit ha felveszel akkor hihető is és nem buksz le vele egyből, hogy nem a saját hajad. Másrészt nagyon sok vele a macera, meg én túl travisnak tartom. Akkor ilyen frufrus bubifrizurám volt, kb olyan, mint a Scooby doo-ból a vilmának :D
Az akkor még egy kicsit fiús arcom miatt pedig úgy néztem ki mint egy butch leszbi. Ezt mi sem bizonyítja annál jobban, minthogy akkor felregisztráltam a pinkvanilla leszbi társkeresőjére is és egyfolytában írogattak nekem a csajok :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 7 hónapja #45767

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Szakadok rajtad Enii!!! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: M2F sminkelési tanácsok 11 éve 7 hónapja #45791

  • Enii
  • Enii profilkép
Mi volt olyan vicces? A Vilmás frizura? :D Amúgy még egyszer vissza is kaptam, hogy tényleg úgy nézek ki, mert a szemüvegem is elég hasonló, ilyen fekete műanyagkeretes :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.238 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook