Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: M2F sminkelési tanácsok

M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #23961

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #23968

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Ne nevessetek ki ha a abszurd a kérdésem. :blush:
Hivatalosan férfiként élek és nem is járok full time nőként, néhány alkalommal bulizam nőiben. Lehetéges úgy lealapozni, hogy ne járjak úgy mint legutóbb, hogy a reggelig tartó mulatásnál átbújt a borosta rajta. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #23981

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Kedves Endee!

Mivel a sminked buliba készül, bátran tehetsz vastagabb alapozást, ez elrejti a szakállszőrők töveit + a bőr egyenetlenségeit is!
Ha lehet mindenképpen krémes állagú alapozót használj, mert ezek sokkal jobb fedést adnak mint a folyékony! Ami nagyon fontos, hogy az alapozód színe pontosan azonos legyen a bőröd színével, így lesz olyan, mintha nem is lenne rajtad semmi...
Profi krémes alapozót az Ó utcában tudsz beszerezni! ;)
http://farm4.static.flickr.com/3147/2673022358_14d0261371.jpg?v=0
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24000

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Köszönöm szépen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24006

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Endee721 írta::
Köszönöm szépen!

Nagyon szívesen! Ebben a témában bármit kérdezhetsz! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24156

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Szió Sushiflower!

Megadnád az Ó utcai üzlet pontos címét vagy nevét?

Köszike!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24157

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Szia, persze! :-)

A bolt az Oktogonnál van, a pontos cím: VI. kerület Ó u. 24-26.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24158

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
sushiflower írta::
Szia, persze! :-)

A bolt az Oktogonnál van, a pontos cím: VI. kerület Ó u. 24-26.

A neve Kryolan City.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24624

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
A szöke szörzetüeknél könnyü de akinek sötét a szörzete az csak több vakolat cuccal tudja elfedni.Olyan alapozo nincs ami azt eltakarja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24646

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
piszkocska írta::
A szöke szörzetüeknél könnyü de akinek sötét a szörzete az csak több vakolat cuccal tudja elfedni.Olyan alapozo nincs ami azt eltakarja.

De vaaaaaaaaaaaaaaan! :-)
Alapos borotválkozás után kell használni az alapozót és kifejezetten azt a fajtát amit írtam. Az/ok speciálisan ilyen és hasonló alkalmakra/esetekre való/k. (Derma, Supra, MAC Full Coverage(az utóbbi sajna itthon már nincs))

Ennek a fajta alapozónak a különlegességét nemcsak a krémes állagban találod, hanem a magas pigmentációban, iszonyatosan tartós és gyakran vízálló kivitelben. Pont az a lényege, hogy nem kell nagyon vastagon felvinni ahhoz, hogy tökéletes fedést adjon. Egy folyékony alapozó amit a DM-ben veszel, az életben nem ad ilyen hatást... Szóval rá a fixáló púder és így kapsz olyan fedést amire vágysz!

Ebből a bácsiból például...


...alkothatunk egy ilyen hölgyet!

Nekem erről egyből Catherine Zeta Jones ugrott be a Chicago-ból! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24656

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
sushiflower írta::
piszkocska írta::
A szöke szörzetüeknél könnyü de akinek sötét a szörzete az csak több vakolat cuccal tudja elfedni.Olyan alapozo nincs ami azt eltakarja.

De vaaaaaaaaaaaaaaan! :-)
Alapos borotválkozás után kell használni az alapozót és kifejezetten azt a fajtát amit írtam. Az/ok speciálisan ilyen és hasonló alkalmakra/esetekre való/k. (Derma, Supra, MAC Full Coverage(az utóbbi sajna itthon már nincs))

Ennek a fajta alapozónak a különlegességét nemcsak a krémes állagban találod, hanem a magas pigmentációban, iszonyatosan tartós és gyakran vízálló kivitelben. Pont az a lényege, hogy nem kell nagyon vastagon felvinni ahhoz, hogy tökéletes fedést adjon. Egy folyékony alapozó amit a DM-ben veszel, az életben nem ad ilyen hatást... Szóval rá a fixáló púder és így kapsz olyan fedést amire vágysz!

Ebből a bácsiból például...


...alkothatunk egy ilyen hölgyet!

Nekem erről egyből Catherine Zeta Jones ugrott be a Chicago-ból! :)

Tényleg Catherinas. Nekem is vizálló hatásu van, szinpadra használják, megnézem még látszik e a neve.Vizes szivaccsal kell felvinni. Supracolor. De nem tökéletes megoldás, és kegyetlen nehéz tökéletes szint választani belöle és nappali használakor olyan mintha álarc lenne valakin,tuti a nem megfelelö szin miatt. Elötte a sima Dermacol márkát használtam,azt a régi fajtát.Az is volt ennyire jó csak nem vizálló.A legjobb az ha elég egy sima hidratáló krém, fölé egy könnyü puder és kész.:lol: persze ez már a szörtelen idöszakra.Utálom a sminket amugy,csak alapozo es spirál amit használok de az is sok nekem.Fujjj!
Majd egyszer természetes szépség leszek:lol: vagy nem.:blink:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24673

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
piszkocska írta::
Tényleg Catherinas. Nekem is vizálló hatásu van, szinpadra használják, megnézem még látszik e a neve.Vizes szivaccsal kell felvinni. Supracolor.
Az az, a Supracolor meg a Dermacolor. A supra kicsit vékonyabb anyag, mint a derma. De az is vízálló, úgy tudod vízállóvá tenni, ha lefixálod a púderével és/vagy fixálót fújsz rá. De ezekre nincs szükség a mindennapokban, inkább fellépésre vagy hasonló eseményekre, ahol nagyobb igénybevételnek teszed ki a sminked.

Én inkább az alapozóecsetre esküszöm, mint a szivacsra.

A Derma a tűzfoltokra, tetoválásokra való, de simán is lehet használni, a Supra meg általános használatra inkább.
Van még az Ultrafoundation, ami szerintem nagyon-nagyon jó, vékony, krémes, jól fedő, de kicsit zsírosabb hatású ahogy az ember megtapintja. Szárazabb, vízhiányosabb bőrre kifejezetten jó.
Én a MAC Full Coverage-re esküszöm, minden szempontból, csak azt sajnos már nem lehet itthon kapni ahogy írtam. Bécsben, Berlinben a MAC Pro boltokban kapható ha valaki a legjobbat akarja.

De nem tökéletes megoldás, és kegyetlen nehéz tökéletes szint választani belöle és nappali használakor olyan mintha álarc lenne valakin,tuti a nem megfelelö szin miatt.

Igen, arra nagyon kell figyelni, hogy az alapozó színe tökéletesen megegyező legyen az arc és a nyakbőr színével. Ezt egyetlen esetben tudod elérni, ha fogsz egy tükröt és nappali fénynél (mondjuk közvetlen ablaknál, vagy akár úgy, hogy kimész a bolt elé) a higiéniára ügyelve (tesztereknél muszáj) az arcodra/nyakadra viszel fel egy kicsit az anyagból, majd eldolgozod.Ha úgy látod, hogy az alapozó tökéletesen beleolvad a bőröd színébe, akkor az pont neked való.
Azt javaslom, hogy a saját színednek vedd meg egy sötétebb változatát is és ha lebarnulsz vagy éppen fakóbb vagy,akkor is ki tudod keverni a tökéletes színedet a kettőből télen-nyáron. :-)

Az "álarc hatást" még az is okozhatja az elszúrt szín mellett, ha túl sok a púder, vagy vastagon keni valaki az alapozót, nem beszélve arról, ha a nyaknál meg a hajtöveknél úgy néz ki, mintha elvágták volna, nincs szépen eldolgozva a cucc.





Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24681

  • Patty
  • Patty profilkép
Én szeretek sminkelni, állítólag nem csinálom rosszul. Szeretnék megtanulni profin, de olyan drágák ezek a sminksulik :unsure: De egy jó alapozó nem ártana, most az Astor folyékonyát használom. Elnézek valamikor az Ó utcába.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24684

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Patty írta::
Én szeretek sminkelni, állítólag nem csinálom rosszul. Szeretnék megtanulni profin, de olyan drágák ezek a sminksulik :unsure: De egy jó alapozó nem ártana, most az Astor folyékonyát használom. Elnézek valamikor az Ó utcába.

AZ is kérdés Patty, hogy milyen célból szeretnél megtanulni sminkelni? Azért, hogy magadat(esetleg a barátnőidet) tudd minél profibban megszépíteni, vagy pedig mint szakma.

Ha az első változat érdekel, akkor elég egy jobb smink tanácsadás vagy egy "gyorstalpaló" bőven és onnantól már csak gyakorolni kell a maegtanultakat meg "cifrázni". :-)

A sminksulik valóban drágák, néhány százezertől akár egy milláig is terjedhet, ráadásul van amelyiket jobb inkább elkerülni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24685

  • Patty
  • Patty profilkép
sushiflower írta::
Patty írta::
Én szeretek sminkelni, állítólag nem csinálom rosszul. Szeretnék megtanulni profin, de olyan drágák ezek a sminksulik :unsure: De egy jó alapozó nem ártana, most az Astor folyékonyát használom. Elnézek valamikor az Ó utcába.

AZ is kérdés Patty, hogy milyen célból szeretnél megtanulni sminkelni? Azért, hogy magadat(esetleg a barátnőidet) tudd minél profibban megszépíteni, vagy pedig mint szakma.

Ha az első változat érdekel, akkor elég egy jobb smink tanácsadás vagy egy "gyorstalpaló" bőven és onnantól már csak gyakorolni kell a maegtanultakat meg "cifrázni". :-)

A sminksulik valóban drágák, néhány százezertől akár egy milláig is terjedhet, ráadásul van amelyiket jobb inkább elkerülni...

Inkább magáncélból érdekelne. De egyre jobban ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24689

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
:level: :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24700

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
Az a Dermacol amit én irtam nem az amit te mutatsz.;)

ez egy egyszerü alapozo,tubusos csak elég sürü és elég jól fed.Nem profi sminkes cucc, akármelyik drogériában beszerezhetö volt csak kivették már talán a forgalomból.A tippeket meg nagyon szépen köszönöm;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24707

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
piszkocska írta::
Az a Dermacol amit én irtam nem az amit te mutatsz.;)

ez egy egyszerü alapozo,tubusos csak elég sürü és elég jól fed.Nem profi sminkes cucc, akármelyik drogériában beszerezhetö volt csak kivették már talán a forgalomból.A tippeket meg nagyon szépen köszönöm;)

Jaj...azt hittem elírtad! :side:

Egyébként nem csak sminkben, hanem egyéb más termékekben néha megszüntetnek nagyon jó cuccokat, sosem értem meg miért... :nemtom:

A többit meg szívesen! :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24767

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
Hát igen és mire megtalálod a utodját annak a terméknek amit kivettek a forgalomból addig honapok telnek el és egy csomo pénzt kidosz az ablakon.
Mindenesetre köszönjük hogy vagy nekünk a tanácsaiddal ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: M2F sminkelési tanácsok 14 éve 1 hónapja #24781

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Tök szívesen! :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.230 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook