Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek?

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 7 hónapja #30589

  • kynkus
  • kynkus profilkép
:tanc:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 7 hónapja #30630

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Hella Berzerker! Neked hogy megy? Van most csajod?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 7 hónapja #30638

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
van is, meg nem is. bonyolult ügy, főleg itt külhonban. de amit írtam, tapasztalaton alapul. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 3 hónapja #32830

  • neville
  • neville profilkép
Vannak olyan emberek, (mint például én) akik nem az illető nemét nézik, hanem magát az embert. Erre lehet azt mondani, hogy biszexuális, de szerintem ez más típúsú, mint az olyan lányok akiknek f*sz is kell meg p*na is. Engem önmagában egyik sem vonz különösen, de ha szeretem azt a személyt, akihez tartozik akkor teljesen odavagyok érte szexuálisan is. Másfelől van a genderqueer mozgalom, talán annak is érdemes utána néznetek.

Ugyan nincs nagy tapasztalatom a szexben, de sosem élveztem addig, amíg nem olyannak csináltam, akit szerettem, és vele is el kellett jussak egy olyan pontra, hogy annyira megbizzak benne, hogy tényleg közel engedjem magamhoz (amíg ez lelkileg nem volt meg, addig egész egyszerűen nem tudtam elélvezni). Ez egyben talán válasz Alexander és Beni problémáira is, bizonyos emberek nehezebben engednek magukhoz közel másokat. Szerintem nem érdemes belemenni semmibe, amit nem akartok, de nem szabad elkeseredni sem a sikertelen "kalandok" miatt. Csak hagyni kell magatokat szeretni, ha megtaláljátok a megfelelő embert.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 3 hónapja #32839

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Ez nagyon jó dolog szerintem.
Én már csak ilyen fiúkkal ismerkedem ezentúl. Nekem nagyon sok idegességet meg feszültséget okozott, az hogy megfeleljek a páromnak. És ez nem megy sajnos...
Se neki, se nekem.
Olyan valaki kell, aki Engem képes szeretni. A belsőmet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.197 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook