Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek?

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24338

  • Alexander
  • Alexander profilkép
grindylow sok sikert a dologhoz!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24339

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Kedves Grindylow és Alexander! Volt már szexuális kapcsolatotok bárkivel is?
Mert ha nem akkor vágom miért beszéltek így erről a témáról. Végtére is nem vagyunk egyformák. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24341

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Hát, abban igazad van, hogy nem volt. De aminek a gondolatától is kiráz a hideg, azt azért nem szokásom erőltetni.
De párkapcsolatom sem volt. Több lány is vallott már szerelmet, de ennyibe is maradt a dolog. Ez a romantikázás sosem volt erősségem. Egyszer csókolóztam egy lánnyal, de az is tök fura volt, mármint nem volt rossz, de különösebben nem is élveztem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24343

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Köszi, Alexander, hát a reményt nem adom fel. :na:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24344

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Ne is erőltesd ami nem megy. Meddig vársz? Vagy fogalmad sincs hogyan alakul majd?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24345

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Hát fogalmam sincs hogy alakul pontosan. Azt tudom, hogy gátlásos vagyok, és nagyon nehéz nem csak szexuális értelemben, de mindehogyan. Szóval, senkire nem akarom magam ráerőltetni, próbálom az élet más területein érvényesíteni magam, hasznos tagja lenne a társadalomnak, a szerelem meg vagy jön, vagy nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24346

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Viszont, nem vagyok aszexuális az tény, bár néha úgy érzem, az könnyebb lenne. Szóval vannak gerjedelmeim, de még nagyobbak a gátlásaim, mikor elképzelem mindezt "élesben". Tehát nem akarom szépíteni, én fogyatékosnak érzem magam ilyen értelemben. Se több, se kevesebb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24348

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Húúú,Alexander,kemény dió vagy...de ez így nem állapot,nem lehet örökké félelemben élni,és a szexet kizárni az életedből!Nem tudod mit hagysz ki,basszus,nem is tudom mit modjak hirtelen,sokkoltál.:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24350

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Hát mondom, éppen kizárni nem akarok. Ha egyszer úgy alakul, akkor talán. Azt hallottam pár év hormon meg a mellműtét után már ehhez a kérdéshez is máshogy áll az ember. Hát, majd kiderül, nem tudom. Mindenkinek más a fontos. Én például eleve mindig jobban szerettem könyvek, mint emberek közt lenni. De eddig ez nekem teljesen jó. Tehát pl. mikor tanulok, a tanulmányaimban nagy sikereket tudok elérni, azért kapok igazi megbecsülést. Mikor valami szociálisabb esemény van, akkor meg csak feszengek és baromira kilógok a többiek közül.
Nem azt mondom, vannak barátaim, de ők is inkább ilyen visszavonulósabbak.
Hát, csak ismételni tudom, kinek mi a fontos, mi teszi boldoggá. De abbahagyom, mert már baromi unalmas a sivár lelki világom, és eléggé off is már. De köszönöm a tanácsokat, srácok :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24357

Hello Alexander! Tökéletesen értem a problémád, nekem is komoly gondjaim voltak mindig is a szex terén, bár én kipróbáltam párszor. Lényeg: nem ment az istenért sem. A lány mindig jól érezte magát, én pedig csak úgy voltam... Na nem volt rossz, de kifejezetten élvezetes sem, egy idő után inkább csak fárasztónak éreztem. A lányok persze besértődtek, h én nem szeretem őket, meg nem tartom őket kívánatosnak, stb és biztos ezért nem élvezem. Roppant rövidek is lettek így kapcsolataim, elhiheted...:( A legszarabb az egészben meg az volt, h én mindig szerettem az exeimet, bizonyos értelemben az utolsót még mindig szeretem (noha már nem is akarok tőle semmit), a kívánással sem volt gond soha, majd megőrültem mindig, ha odáig jutottam vkivel, ágy, mégsem hitte ezt el nekem a kutya sem. :( Jelenleg úgy vagyok ezzel, h szeretnék is már, meg nem is, mert tudom, h semmi értelme... :s
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24358

Hú, ezt viszont most nagyon jól esett kiadni magamból, még soha senkinek nem beszéltem erről, legalábbis ennyire részletesen... Jó h van egy ilyen hely, ahol le lehet ereszteni a gőzt, és még segítenek is a többiek! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24359

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Csak az a baj,fiúk,hogy ez már rég az FTM az ágyban topikba tartozna,ugyhogy nagyon elkalandoztunk!:laugh: Hát hiába,ha a szexről van szó,elfeledkezik magáról az ember:woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24361

Igenis uram, teljesen jogos, abba is hagyom! :laugh:
Alexandernek még annyit, meg masnak is, aki esetleg reagálna, folytassuk úgy az "FtM az ágyban" topicban, mintha mi sem történt volna! :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #24726

  • castot
  • castot profilkép
Nekem keserű tapasztalatom van, a napokban vallottam be az igazat annak, akivel már egy ideje beszélgettünk,és hatalmas veszekedés lett a vége, sajnos nem úgy fogadta, ahogy vártam, holott mindig emlegette, hogy mennyire tolerálja a másságot.:blush: Nos én elhatároztam addig nem ismerkedem, amíg nem leszek rendben, mert még egyszer nem teszem ki magam ennek. Lehet gyávaság,de nincs kedvem minden félresikerült próbálkozás után költözni, most ugyanis nincs már maradásom itt, mert mindenki ferde szemmel néz rám.:unsure: Új hely,új élet, lehet jobb is így. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #25655

  • andreas
  • andreas profilkép
Két csajszival oda jutotttam a nagy msnezésben hogy érik a személyes tali. Akarom is meg nem is. :sweat:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #25668

  • omega
  • omega profilkép
Fiúk! Ne adjátok föl!!! :) A párom is mesélt 1-2 dolgot Pre-Op életéről...a kudarcokról,a megszégyenítésekről. De Post-Op-ként is belefutott párszor a "jóba"... Ti csak legyetek azok akik vagytok,adjátok magatokat! Persze görcsöltök a szex miatt,de ez is változni fog. Mindegyik kapcsolatból tanul az ember.Így van ez a heteroknál is. :talk:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #25683

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Rendes tőled, Omega, hogy biztató szavakat mondasz! :up:

De az sem válik be, hogy az ember még a személyes tali előtt (cseten, msn-en) elmondja, mi vele a helyzet.
Mivelhogy akkor kibújik az illető a személyes tali alól...
Én eddig mindig így jártam.

Legutóbbi élményem: biszex fiú közli, hogy "vagy ez, vagy az" kell neki. Nagyon aranyosnak talál, de hát ő ezt nem igazán érti, meg hát izé.

Pedig egy találkozás semmire nem kötelez. Szexre meg pláne nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 8 hónapja #30263

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Velem ki ismerkedne? :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 7 hónapja #30585

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
folyton csak a rinya, hogy jaj, de mit fog szólni, nem leszek elég jó, blabla... én se vagyok jobb egy fokkal se, legalább annyira seggel állok a dologhoz, nekem is annyi önbizalmam van, mint egy zsák békanyálnak. de most muszáj mindenkit egy szóbeli pofonban részesítenem és a fülébe sikítani a lényeget, amire gyakrabban kéne emlékezni, hogy:
Ne nyávogjatok már basszus, se nem kiscicák, se nem copfos kislányok vagytok! HÁT LEGYETEK MÁR FÉRFI!
ha meg nem jön be, ez van. de azt mondom, jobb tenni egy próbát és pofára esni, mint azon kattogni életed végéig, hogy mi lett volna, ha...
és most tessék felmenni a szobátokba és elgondolkozni az összehordottakon. :)

még egy hasznos infó: a magabiztosság csábító dolog. tessék kihasználni!

ps: bocs a hangnemért, de ez így hatásos ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 13 éve 7 hónapja #30586

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Jól beszélsz! :listen:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.262 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook