Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek?

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23918

  • omega
  • omega profilkép
andreas írta::
Én hónapok óta levelezem csajokal társkeresőn. Igazából az egom, önbizalmam építem, nem hiszem, hogy lesz belőle valami. A tojáshéj még a seggemen, de azon is fiatalítok,mert úgy nézek ki, mint egy kisfiú. Kép alapján nem vettek le semmit, sok csajnak tetszem, aranyosnak tartanak. :)

Mi is a párommal chaten ismerkedtünk meg.Arra nagyon jó volt, h mielött a személyes találkozásra sor került volna,már igen jól megismertem.Persze nagyon sokat beszéltünk telón is.És mielött megtudtam volna, h FTM pasi,sikeresen bele is szerelmesedtem...:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23919

  • Patty
  • Patty profilkép
andreas írta::
... A tojáshéj még a seggemen, de azon is fiatalítok,mert úgy nézek ki, mint egy kisfiú. Kép alapján nem vettek le semmit, sok csajnak tetszem, aranyosnak tartanak. :)

Hát a galériád képei alapján tényleg egy aranyos kisfiúnak tűnsz. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23924

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Szia Omega!

Ahogy visszaolvasom a te párod teljesen postop vagy már nem is annak számít, hanem pasi transzszexuális múlttal. Neki, nem akarom elbagatelizálni, de ezerszer egyszerűbb, mint nekünk totál preopoknak.
Őt azért el kell fogadni pasinak, mert nemcsak az irataiban, de minden testrésze is olyan amilyen egy férfinak. Azért az jó, hogy te nem problémáztál és szereted. ;)
De itt jön a de, mi aztán magyarázhatjuk a nőkenek, hogy pasik vagyunk, de mellünk van stb. Nem ugyanaz.
Minket csak nagyon toleráns nők fogadnak el, és ha el is fogad nem biztos, hogy annak tekint aminek szeretnénk. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23948

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Harcosnak totál igaza van. :( és ez nem csak nőknél van így,hanem ismerősök,barátok körében is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23951

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Igen.

Én cseten ismerkedem, ahol senkinek nem jut eszébe, akár hosszabb beszélgetés után sem, hogy megkérdőjelezze a férfi mivoltomat. Valahogy az intim témákkal sincs gond ott, mert abban a tudatban, hogy férfiként kezelnek, nyilván sokkal nyitottabb vagyok.

Van egy férfi, aki elfogad fiúnak, partnernek, annak tudatában is, hogy női testem van. De ez egyelőre virtuális, és hogy mi lesz a helyzet, ha találkozunk...ettől azért tartok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23962

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Én volt,hogy cseteltem,de némi átértékelés után vannak fenntartásaim vele szemben. Jó ismerkedni jobb,mint a semmi,bár én nem tartom teljesen valódinak az egészet,csak pár részét. Az a gond,hogy nem tudod ki van a kábel másik végén....nem? Bár én nem tudom,egy ideje nem voltam cset közelben,de ha belegondolok,amerre én jártam nem volt ts hölgyeknek és uraknak külön szoba. Így ez még jobban megnehezíti a dolgot. Szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23963

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Én annak mondom meg cseten, hogy ts vagyok, aki privátra hív, és komoly embernek tűnik (értsd: nem szexre hajt).
Persze a többség ezt megtudva köszönés nélkül kilép. :(

De ez a férfi, akit említettem, például megértette, fotót is cseréltünk.
A találkozás persze más tészta. Lehet, hogy azt nem vállalja be.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23964

  • kynkus
  • kynkus profilkép
A többség még egy ideig biztos,hogy szó nélkül kilép,ez mindig így lesz :)
De legalább akkor egy normálisat találtál. De hátha képet cseréltetek,és tudja és elfogad ilyennek,akkor nem hinném,hogy a tali ellenére lenne.
Bár azért csak forgalmas helyen taliznék,elmebetegekből sosem elég. :laugh:
És te csak cseten ismerkedsz így? Úgy értem életben? Közvetlen közeledben lévőkkel nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23967

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Életben még nem. Azt hiszem, esélytelen volna, amíg a külsőm és a hangom elárul. :unsure: De nyitott leszek természetesen erre is később.

Bár már kaptam olyan beszólást is, hogy a hapsi, állítása szerint "életében nem volt ennyire szerelmes", "de hát a péniszről van szó, kedvesem, nekem anélkül nem megy" :blink:

Nem baj, ha minél előbb kiderül, hogy a tettek szintjén is olyan nyitott-e az illető, vagy csak dumál az elfogadásról meg az érzelmeiről... :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23973

  • omega
  • omega profilkép
Kedves Harcos!
Írtad, h könnyű a páromnak mivel ő már szinte teljesen pasi...Hát nem. A mellműtét még elötte van.Ő is kínlódik, fél h számomra ő nem teljes értékű férfi, h nem tudja nekem megadni azt amire vágyom...stb..Hiába próbálom meggyőzni, h nekem így minden jó,de veszett fejsze nyele...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24306

  • fruska
  • fruska profilkép
Válasz: biszex lánnyal. :szeri:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24312

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Hát, már aki.Szerintem heteroval is lehet, ha szeret úgyis megvárja, amíg post-op leszel...nekem eddig még csak hetero lányok vallottak szerelmet, pedig pre-op vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24324

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Alexander írta::
Hát, már aki.Szerintem heteroval is lehet, ha szeret úgyis megvárja, amíg post-op leszel...nekem eddig még csak hetero lányok vallottak szerelmet, pedig pre-op vagyok.

Hát kedves Alexander,az már rég rossz szerintem,ha a szerelmetes hetero csaj addig vár,míg post-op leszel...ne csináld már,akkor addig nuku szex??? :rolleyes: Akkor az a csaj szerintem nem is szerelmes beléd annyira,ha nem fekszik le veled pre-op formádban.És ezt most ne vedd személyeskedésnek,csak ugy általánosságban mondtam,én biztos nem élnék valakivel szex nélkül azt várva,hogy majd ha meglesznek a műtéteim,talán szeretkezhetünk..:laugh: Nekem akik hetero barátnőim voltak,azok szerettek annyira,hogy mire az ágyba estünk,nem zavarta őket,hogy női testem van.:side:
Szerintem nyugodtan bízhat az ember pre-op-ként is abban,hogy megtalálja az igazit,akinek mindegy,meddig van mellem,és mikor fogok post-op lenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24327

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Jó volt olvasni ezt az optimista hozzászólást! :listen: Én is hiszek abban, hogy aki szerelmes, az elfogadó is.
Csak sajnos eddig azt tapasztaltam, hogy a legtöbb embernek annyira különleges ez a ts-lét, hogy ha elméletben fel is fogja, hogy más a lélek és a test, akkor is túlkombinál, kétségei vannak. Már a találkozást is elsumákolja. Indok: "félek, hogy nőként kezelnélek az ágyban". :sweat:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24328

  • mustang
  • mustang profilkép
Fél, hogy nőként kezelne az ágyban...
Ha szeret, akkor érzi, hogy mit igényelsz, egy rezdülésből tudja, hogy váltani kell vagy folytatni. Egy férfit is lehet simogatni, cirógatni, kényeztetni, az még nem nőként kezelés.
Nőies lányok között is van olyan, akinek kényelmesebb, ha nem veszi le a pólóját, mert úgy tudja igazán elengedni magát, pedig nem ftm, csak ő így szereti.
De az tény, hogy kevés ember képes megérteni, felfogni, esetleg átérezni, hogy milyen traszszexuálisnak lenni. Nekem leszbikusnak, aki szintén nem fekete vagy fehér, évekbe telt, mire felfogtam, hogy mi is ez. És én is azt mondom, hogy ha nem akartok sérülni, akkor biszex vagy hetero lányt keressetek. De... nem biztos, hogy valaki az, aminek hiszi magát. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24331

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Macsó, inkább arról van szó, hogy én nem tudom elképzelni a szexet addig amíg minimum a mellműtét nincs meg, de lehet hogy utána sem, a nagy műtétig.
De ez mindenkinek más, van olyan aki megoldja mert "ruhában" szexel, van aki meztelenül is bírja, én viszont nagyon hevesen gyűlölöm a testem, ilyesmikre gondolni sem bírok.
Az biztos, hogy ha lánnyal kezdenék, akkor hetero lánnyal, a fiúval, akkor meg meleg és passzív fiúval. De mondom a testi része nálam abszolút tabu egyelőre.
De azt nem hinném hogy egy lány nem szeret ha egy pre-op sráccal nem fekszik le, na de ha az a lány hetero, akkor mégiscsak bele kell gondolni, neki milyen érzés lesz ágyba bújni egy gyakorlatilag női testű valakivel. A lelkedet szereti, mert az férfi, meg mondjuk külsőleg is az vagy, de hát műtét előtt a tested nem férfi, akkor érhető valahol ha ő ezzel nem tud mit kezdeni.
Itt jön be, hogy mindez más, ha a hölgy biszexuális. Na de ott meg az a gond, hogy sokszor abba megy át a dolog, hogy a biszexnek jó a ts srác, merthát ő félig fiú, félig lány, ezért is szerethetik a biszexek. De mondjuk nekem ez magas, engem férfinak szeressenek, ne valamiféle keveréknek vagy kuriózumnak.
Persze nyilván az igényeim túl nagyok, de akkor meg így jártam.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24334

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Huh, így visszaolvasva tiszta homály az előző kommentem. Nem nagyon tudom magam kifejezni, elnézést érte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24335

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Érthető, amit mondani szeretnél. Hát igen...férfinak szeressenek, és ne valami keveréknek, kuriózumnak.

Pl. van egy srác, akivel levelezünk, elvben elfogad fiúként, de attól, hogy ágyba kerüljünk, előre be van ijedve. :nemtom:
Na persze én is, de csak egy kissé. :) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24336

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Semmi gond Alexander,vágom miről van szó:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 3 hete #24337

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Akkor jó, köszi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.252 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook