Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek?

Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23656

Emanuelo írta:
Sziasztok! Van egy költői kérdésem:
Amíg egy TS fiú nincs készen (vagyis még női a teste) hogyan és kiknél van esélye ismerkedésre? A heteró nőknek nem elég férfias, a leszbikusoknak meg már nem elég nőies.
köszi a válaszokat
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23659

  • Barno
  • Barno profilkép
Abban kell reménykedned, hogy összehoz a Sors olyasvalaivel, akinek ez tetszik, de a TS úton való továbbhaladást is elfogadja! Én pl. eredetileg mindig nagyon lányos fiúra vágytam. A párom MtoF TS, és teljesen el tudnám fogadni, ha megműtenék. Én az Embert nézem és szeretem, neked is ilyen pár kellene. Mondjuk egy biszex? :) A leszbikkel nem érdemes kezdeni, mert ha már nem leszel nő, akkor az lehet a vége, hogy lapáton találod magad, hiszen ők nőt akarnak. Egy igazi nagy szerelem egy leszbikussal vissza is foghat az átalakulásban, és még ha biztosít is az elfogadásról, akkor is mindig ott lesz a para, hogy de hát ő nem akarhat férfit...Ez pocsék helyzet. Ismerem, sajnos. :( Csak én olyan rohadtul nőies testű vagyok, hogy még nincs okom aggódni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23665

  • Nicole
  • Nicole profilkép
Ez valóban érdekes kérdéskör! Talán a FToM fiúknak MToF lányokkal kellene ismerkedniük? Dea MToF lányok általában született heteró férfiakra vadásznak! Itt a hangsúly maxmálisan a sexen van! Szerintem! Nekem van FToM ismerősöm, imádom őt, de elképzelni se tudom milyen lehet, lesz az ágyban. Olvastam már a FToM vonalról, de összegezve még mindig nem tudom nyugtázni magamban azt hogy egy FToM TS teljes értékű nemi életet élhet péniszképzés után. Ha valaki ezt elmagyarázná, vagy meggyőzne, talán máshogy állnék a témához, addig meg vadászok.:)
Azért valljuk be egy jól megcsinált MToF könnyebben rejti véka alá a dolgokat az ágyikóban! Vagy tévednék? Sorry a tudatlanságomért ebben a témában!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23669

  • danken
  • danken profilkép
Szia Nicole!

Post op vagyok és teljesértékű szexuális életet élek. Ez az ismerkedés téma úgy tapasztalom azoknak gond akik minden előtt vannak, se hormon, mellek stb. Ki merem jelenteni, és ebben biztos a skacok megerősítenek, hogy ftm esetben melkassal és akár már 1 év hormon után nem okoz gondot az ismerkedés.
Nem is ragozom tovább, mert pre op ismerkedéshez nem igazán értek.
Ja és leszbikusokban ne is gondolkozzatok, ha férfinak tartjátok magatokat! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23671

  • Nicole
  • Nicole profilkép
Nem az ismerkedés a gond szerintem, hanem a sex, és itt ragad le a dolog, azt gondolom. Mer lehet fiús kinézet szép mellkas akármi, de nyilván 1 kapcsolat a sexről is szól.
Úgy tűnik szerencséd van. Mindenesetre post-op ként sem tudom elképzelni hogyan történik a szeretkezés nálatok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23672

  • myrtill
  • myrtill profilkép
A topic még mindig PRE-OP!!!
Ráadásul ismerkedésről szól, nem a szexről! +lehet, hogy Te nem tudod elképzelni én gyakorlatból tudom, hogy nem okoz gondot a TS fiúknak a szex, sem pre sem post op. Ráadásul ha már újra offolunk itt agyba főbe akkor megjegyezném zárójelben, hogy a Ts lányoknak akiket ismerek igenis okoz gondot pre és post op is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23673

  • Nicole
  • Nicole profilkép
Neked meg mibajod? Azért háborogsz mert merek kérdezni? Tudtommal nem sértettem meg senkit csak kiváncsi vagyok!
Látom ez a topic nem TS hanem FToM topic. Mert ugye ha már nem vagyunk egyforma cipőben, akkor le kell oltani a másikat. Mellesleg megsúgom, post-op vagyok és semmi problémám nincs az égvilágon!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23675

  • andreas
  • andreas profilkép
Nicole, ha megnézed a témainditót, akkor meglátod, hogy Emanuelonak mi is volt a kérdése, de ragadj le a szexnél meg, hogy nektek jobb bla, bal, bla.

Hali Emanuelo!

Leszbivel szerintem se akarj ismerkedni, de ott vannak a biszexek is meg nyitottabb "heteró" nők akik támogathatnak az átalakulásodban.
Sok sikert hozzá! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23678

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Az én tapasztalatom az, hogy sok múlik a másik ember érettségén, jellemén, no meg azon, mennyire fontosak számára "az ott lent" levő dolgok. Téged néz mint egészet, vagy elsősorban azt, hogy van-e farkad.

Mellékes, hogy te férfiként viszonyulsz hozzá, ha számára a szex van a központban, és nem érti, mi a transzszexualizmus - sőt, nem is akarja megérteni. Ez esetben feltehetőleg nincs is igazi érzelem részéről.

Emellett szerintem fel kell készülni arra is, hogy bár az ismerkedés jól alakul, a másik fél idővel bevallja, neki igenis nagy szüksége van az élő, működő fütykösre.

Nagyon fontos az, hogy az ember ne tekintse magát kevesebbnek, értéktelenebbnek. Ha nem működik a kapcsolat, tudni kell továbblépni (ez mondjuk nem TS-kapcsolatokra igaz csak :S)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23679

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Nevem megvan, HRT van, de amíg nincs mellkasom én nem ismerkedem. Nem igazán jó, de ki fogom bírni. :mad:

Azoknak akiket preop szex téma mozgat inkább, ott van az FtoM az ágyban topik. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23682

  • Patty
  • Patty profilkép
Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek?

pl. velem. Én elég toleráns vagyok a másságok tekintetében...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23684

  • Emanuelo
  • Emanuelo profilkép
Húúhh ... beindult a téma.
Nálam csak azért jött elő most ez a kérdés, mert eddig együtt voltam egy nővel (14 szép hónapot), aki leszbikusnak vallja magát. Most dobott 3 hete. Én is arra gondoltam, hogy már túl fiús lettem neki.
Sokan tanácsolták, hogy heteró körökben keressek. Ettől meg azért félek, mert ha tényleg eljutunk odáig ..., akkor színt kell vallanom.
Vagy már a legelején így indítsak, hogy "én FtM vagyok"?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23685

  • Emanuelo
  • Emanuelo profilkép
Patty drága!
Imádlak, de azt hiszem kicsi vagyok hozzád (158 cm). Vagy mégsem?
(bocs, ez talán OFF volt)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23686

  • Patty
  • Patty profilkép
Emanuelo írta::
Vagy már a legelején így indítsak, hogy "én FtM vagyok"?

Hmmm, ez örök téma. Volt is anno nagy vita (nem itt) erről, hogy elmondjuk-e vagy sem, ha igen, akkor mikor.
Én úgy gondolom, ha normális párkapcsolatot szeretnél, akkor igenis el kell mondanod, mert hazugságban, nem őszintén élni soha nem kifizetődő.
Esetedben jelenleg meg így is úgyis kiderülne.
Szerintem az elején kell ezzel indítani, mert pl. egy hónap múlva még jobban fájna az illetőnek, hogy nem voltál őszinte vele.

off
Óh, imádsz? :blush: Ezt nem is tudtam...van egy titkos hódolom.
Az az ominózus FtM párom is alacsonyabb volt nálam vagy fél fejjel. (én 178cm+magassarkú)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23687

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Emanuelo írta::
Húúhh ... beindult a téma.
Nálam csak azért jött elő most ez a kérdés, mert eddig együtt voltam egy nővel (14 szép hónapot), aki leszbikusnak vallja magát. Most dobott 3 hete. Én is arra gondoltam, hogy már túl fiús lettem neki.
Sokan tanácsolták, hogy heteró körökben keressek. Ettől meg azért félek, mert ha tényleg eljutunk odáig ..., akkor színt kell vallanom.
Vagy már a legelején így indítsak, hogy "én FtM vagyok"?

Kedves Emanuelo!

Én is úgy érzem ahogy az előttem szólók mondták: mindenképpen biszex vagy heteró csajszikban gondolkodj. Teljesen biztos vagyok abban, hogy valamelyik "csoportban" e kettő közül, egymásra találtok majd egy olyan lánnyal, akit pont ez vonz. Ami és aki TE vagy!
Jobb az őszinteség, mert akkor tudja a másik, hogy nagyjából mire számíthat. Nem lehet egy kapcsolatot eleve hazugságban elkezdeni.Ha hosszútávon gondolkodunk akkor a tiszta lappal való indulás célravezetőbb. Ha valaki ezért már a kezdet kezdetén visszavonulót fúj, akkor előbb-utóbb úgyis azt tette volna. Így megkíméled magad a fájdalmaktól és felesleges időpocsékolástól, amit nem a megfelelő személlyel töltesz!
Lehet, hogy nehezebb így az út, de egyben könnyebb is és jóval tisztább.

Ezek a saját gondolataim! Ezen felül mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar érvényesülni.

Ha engem kérdeznél, én mindenképpen látok fantáziát egy FtM-ben. Érdekesek, titokzatosak és szexisek is tudnak lenni,ahogyan szerethetőek is mint bárki más. Sok olyan heteró és biszex csaj van, aki pont olyat keres mint Te!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23688

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Patty!
Csatlakozhatom hódolóid köréhez?:kiss:
Ejnye,lassú voltam,megelőztek..bár én is ugyanolyan pici vagyok:158cm..:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23689

  • Patty
  • Patty profilkép
Macsó37 írta::
Patty!
Csatlakozhatom hódolóid köréhez?:kiss:
Ejnye,lassú voltam,megelőztek..bár én is ugyanolyan pici vagyok:158cm..:blush:

Persze, örömmel látlak ott.
Hirtelen a bőség zavara tört rám...:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23690

  • Patty
  • Patty profilkép
sushiflower írta::
Jobb az őszinteség, mert akkor tudja a másik, hogy nagyjából mire számíthat. Nem lehet egy kapcsolatot eleve hazugságban elkezdeni.Ha hosszútávon gondolkodunk akkor a tiszta lappal való indulás célravezetőbb. Ha valaki ezért már a kezdet kezdetén visszavonulót fúj, akkor előbb-utóbb úgyis azt tette volna. Így megkíméled magad a fájdalmaktól és felesleges időpocsékolástól, amit nem a megfelelő személlyel töltesz!
Lehet, hogy nehezebb így az út, de egyben könnyebb is és jóval tisztább.

Örülök, hogy Te is hasonlóan gondolkodsz. Ezek szerint mégsem gondolkodok olyan hülyén, mint ahogy egyesek állítják...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23691

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Nekem az a véleményem,tapasztalatból,hogy túl sok idő kell egy hetero nő meghódításához,főleg ha olyat szemel ki az ember,aki ragaszkodik a férfiakhoz.Jó,jó,megszerettetheti magát az ember ugy az illető hölggyel,hogy megszerezze,de mégha el is fogadnak,lehet előbb utóbb lelép egy igazi pasival.Az évek meg csak múlnak,és a hozzám hasonló sokat csalódott emberke egyre kevésbé bízik abban,hogy sikerrel hódíthat..:dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pre-Op FtM-ként kivel ismerkedjek? 14 éve 1 hónapja #23692

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Emanuelo!
Kicsi emberek harca Pattyért?:cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.268 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook