Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mell lekötése ( Chest binder)

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53264

  • Erik01
  • Erik01 profilkép
Köszönöm szépen Gyugyu!:lol: Ilyenkor nem érdemes a méreteimnél kisebbet venni, hogy jobban szorítson?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53265

semmiképp ne vegyél kisebbet a szükségesnél! Attól nem fog kisebbnek tűnni a melled. + borzasztoan egészségtelen is. A ragasztoszalagot tényleg felejtsd el sürgősen! De azért érdemes szem elött tartani azt is,hogy a normál leszorítókkal is tessék vigyázni, nem egészséges ha egész nap rajtad van, főleg tökig húzva!

Mérd le magad centivel, és úgy a mérettáblának megfelelően válassz méretet.Annó én is így vettem meg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MoonEyes, , Erik01

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53269

  • Erik01
  • Erik01 profilkép
Köszönöm a válaszokat, vettem már egy szorítót egy Dr.Orto üzletben. Egész kényelmes, csak bevág egy kicsit a hónaljamaba. Nem tudjátok, milyen gyakran kell ezt mosni? Elég kéthetente? 59% poliamid, 16% pamut, 16%gumi, 9% poliészter.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53271

Hm szerintem kéthetente elég, bár ez attól is függ, hogy mennyit hordod, és mennyit izzadsz. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Erik01

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53272

  •  profilkép
Hát én azt javaslom inkább, hogy ha minden nap hordod több órán keresztül, hogy mosd ki legalább hetente langyos vízzel, kis szappannal. (ne forró vízben mert kinyúlik). Hidd el, a bőröd meg fogja köszönni, ha nem hagyod hetekig pácolódni a mosatlan binder alatt ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53275

  • Erik01
  • Erik01 profilkép
Köszönöm, inkább hetente fogom mosni, mert biciklizéshez is fel szoktam venni és olyankor nagyon leizzadok. Egyébként mikor megvettem az eladók olyan együtt érzően mosolyogtak, mintha tudták volna, hogy mire kell. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53279

  • anhe98
  • anhe98 profilkép
nekem e bayről van 2 is, jók, semmi gond nincs velük. lassan veszem a harmadikat, az atléta szerű lesz. Ha az megvan akkor lehet eladom majd az egyiket. amugy e bayen vannak 3000 ft-ért is leszoritók, nem olyan drága, szerintem onnan vegyetek. Sokkal jobb mint fáslizni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53281

Biciklizéshez ha nem muszáj ne vedd fel, sőt semmilyen sport tevékenységhez ne vedd fel, nem csak a szét izzadt leszorítót nem hálálja meg a szervezeted... Nagyon nem tesz jót, ilyen jellegű sport tevékenység alatt hordani. Hosszútávban próbálj tekinteni a testedre, tudom, hogy ilyenkor borzasztó, de hidd el, nem ér annyit. Csak akkor hordd ha nagyon muszáj.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MoonEyes

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53283

  • Erik01
  • Erik01 profilkép
Nem szoktam olyan sokat biciklizni, remélem nem árt meg az a pár óra. Nagyon rossz érzés amikor nincs rajtam a szorító, úgy szinte ki se merek menni az utcára. Attól nem lesz baja, ha huzamosabb ideig víz alá kerül, például ha bemegyek vele a Balatonba?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53284

Azt se ajanlom, reszben mert nem tenne jot neki, masreszrol meg ezek tenyleg nem jatek dolgok, sportolaskor, legyen az uszas, biciklizes, de meg az ilyen melegben valo setalas is nagyon megerolteti a szervezetet es kihasznalja teljesen az erodet, a tudokapacitasodra dupla annyira szukseg van mint nyugalmi helyzetben. A leszoritoval egyszeruen nem ugy funkcionalsz ahogy egy sporttevekenyseghez kellene.

Komolyan mondom, hogy nem er meg annyit, hogy most valami durvabb kart okozz magadnak. Es mielott itt megkoveznenek tudom, hogy milyen erzes, en is ateltem, tudom hogy borzasztoan frusztralo nelkule utcara menni, de magadnak tegyel szivesseget, sportolaskor felejtsd el a leszoritot. Max egy szorosabb sportmelltartot ajanlok ami tobb mint a semmi nyilvan, de megse gatolja a belso szerveidet a normalis "munkaban".

A balatont meg felejtsd el, ha utana is hordani szeretned :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Erik01

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 8 hónapja #53285

Erik01 beküldte:
Nem szoktam olyan sokat biciklizni, remélem nem árt meg az a pár óra. Nagyon rossz érzés amikor nincs rajtam a szorító, úgy szinte ki se merek menni az utcára. Attól nem lesz baja, ha huzamosabb ideig víz alá kerül, például ha bemegyek vele a Balatonba?
Másoktól azt hallottam, hogy úszáshoz nem érdemes a szokásos leszorítót hordani, mert vizesen megnyúlik, és nem szorít le annyira mint szárazon.

Hudson az FTM útmutatójában azt írja, hogy vastag neoprén mellények vagy búvárruha jobban működnek vízálló leszorítóként, bár ezek nem túl megszokottak gondolom a Balatonban fürdéshez :) (www.ftmguide.org/lockers.html#bind)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Erik01

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 7 hónapja #53333

  • Erik01
  • Erik01 profilkép
Oké, köszönöm, megfogadom a tanácsokat. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 6 hónapja #53399

Srácok,akinek kell szorító,írjon rám privát üzenetbe ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 1 hónapja #55206

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
valamikor január elején rendeltem egy bindert e-bayről. ha bejön, akkor majd veszek még. ez most a próba példány lesz. nagyon várom már, hogy megérkezzen, mert tavaly év végétől úgy döntöttem, nem kötöm le többé magam a nyomorult mellkasszorítókkal, amiktől aztán kínlódom egész nap és igazgatom őket folyton; meg nem veszem fel azt a hülye sportatlétát, ami baromira nem segít sokat a kinézeten, viszont szintén bekötözöttség érzésem van tőle. úgyhogy most 1-2 hónapja szabadon vagyok és takarom magam sállal, ingekkel. nincsenek persze nagy elvárásaim a binderrel kapcsolatban, csak hogy ellássa a feladatát. tudom, ugyanúgy szorítani fog meg minden, de legalább ez egy olyan eszköz, amit pont arra terveztek, amire használni akarom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 1 hónapja #55313

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
megjött az említett binder. öltöztető kell hozzá XD nagy nehezen magamra húztam, de hogy be meg kicsatoljam, az lehetetlen. XXL-es kínai méret. nagyon aprók ezek az emberek. na mindegy, legalább már van egy ilyenem, de kutatok belőle nagyobb méretet, mert különben a kialakítása tetszik
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 8 éve 3 hete #55444

  • Frosty
  • Frosty profilkép
A sportruházati üzletekben kapható kompressziós felsők eredményesen használhatók leszorításra?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 7 éve 11 hónapja #55664

Hello! Tudom lehet nagyon új vagyok itt de lenne egy nagy kérdésem. Még soha nem vettem chest binder-t, de nagyon szeretnék! Csak az a baj nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb, az e-Bay-es binder-ek közül vegyek egyet, vagy egy gyógyászati mellkasszorítót? Félek, hogy a binder nem lenne jó és nem tüntetné el a 80B-s melleim mint ahogy kellene. A mellkasszorítótól mert azért félek mert ahogy látom nincs pántja, és lehet csúszkálna vagy elmozdulna és folyamatosan igazgatnom kéne.. Szerintetek melyik lenne erre a legjobb és leghatékonyabb?? Nagyon szépen kérlek segítsetek. ><
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 7 éve 11 hónapja #55704

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
Karr, én évekig mellkasleszorítót használtam. lecsúszni nem fog, de én ettől függetlenül is mindig igazgattam, mert tartottam tőle, hogy megteszi. azonban ez csak egy buta megszokás. ami nagyobb probléma, hogy természetesen baromi fájdalmas, ha egész nap viseled. nem is annyira a szorítása, mint az, ahogy vág. nyáron pedig egyenesen belesülsz. de a leszorító célnak megfelel.
részemről viszont idén fogadtam meg, hogy többé nem hordom a mellkasleszorítót. elegem lett nagyon. úgyhogy rendeltem bindert. erről írtam is ide nemrég. ez nem szorít le úgy, de a célnak megfelel. viszont nagyobb méret sajnos nincs belőle, úgyhogy vágni ez is nagyon vág. ellenben nem akkora a késztetés igazgatni és bele se fülledsz annyira
én ennyit tudok elmondani a tapasztalataimról ;) ha van rá anyagi lehetőséged, szerintem próbáld ki mindkettőt és kiderül majd, neked melyik jön be! akár hordhatod váltva, alkalomfüggően. a mellkaseszorító a gyógyászati szaküzletekben 4000-5000 Ft körül mozog, a binder meg e-bayről már 2000-3000 Fttól elérhető
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 7 éve 11 hónapja #56040

Nagyon szépen köszönöm, tényleg sokat segítettél!! >< Valószínűleg egy binder-el fogom kezdeni hátha az jó lesz, aztán majd meglátjuk. :3 Még egyszer nagyon köszönöm a válaszodat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 7 éve 3 hete #60300

Aki esetleg hasonlóan reménytelen helyzetben van nagy méretek miatt: Rendeltem egy binder-t, nem sok reményt fűztem hozzá, de kipróbáltam. Pontosan ezt: CHEST BINDER UNDERWORKS 997.

Mivel nagy méreteimet(DD) csak nehezen tudtam eddig bármilyen leszorítóval eltüntetni, így ettől sem vártam sokat (eddig 4 toppal szorítottam le magam, de egyrészt a vállamat húzta és bevágott, másrészt a bordámat is nyomta hosszú idő után), de ma egész nap rajtam volt, és nagyon, NAGYON meg vagyok elégedve, tök jó lapos leszek tőle, és a diszfóriámat is elnyomja, hiszen kicsit úgy érzem mintha nem is lenne mellem! Tényleg tudom ajánlani nagyobb mérettel rendelkezőknek IS! :) Egyenlőre arról nem tudok nyilatkozni, mennyire tartós- Én e-bay-en rendeltem újan, nem volt több 20 ezernél. TELJESEN megéri az árát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.310 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook