Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49385

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Gugyu054 beküldte:
Tizedes doki mellkasműtéttel egy időben hysto-t is csinál, mármint hogy együtt a kettőt egyszerre? Alexander
Amikor még csak a megyei kórházban műtött, el tudta intézni egyben. Ott próbálkozz, mert az jóval olcsóbb is, mint a Davinci.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49397

Köszi Harcos! Még van időm, de azért jó előre tájékozódnom!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49399

  • donnie
  • donnie profilkép
nem lebeszelni akarlak vagy ilyesmi, de biztos vagy benne,h egyszerre akarod a ket mutetet? En se tartom magam beszarinak, se kenyesnek, de azert orulok neki hogy abban az elso 1-2 kemenyebb napban eleg volt h felul ereztem ugy mintha megvertek volna. Bar en szarul viselem az altatast. De szerintem tobb van ellene mint mellette.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49402

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Inkább több van mellette, mint ellene. Eggyel kevesebbszer sokkolod a szervezeted és egy altatással kevesebb és manapság már a hasat sem vágják fel hozzá. Egyszer kell felgyógyulni belőle stb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49407

Én úgy vagyok vele, hogy inkább egyszer fekszek kés alá, nem szeretnék vele sokat szívni. Ha megvan mindkettő együtt, nem fogok félni hogy nem akarnék esetleg másodszor kés alá feküdni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49705

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!

Holnap lesz két hete, hogy Pécsen jártunk és Dr. Tizedes és Dr. Koppán megműtötte a párom. Egyszerre történt a két műtét. És bár igen, nagyon nehéz műtét, és megterhelő..de úgy gondolom, hogy jobb egyszer ott feküdni és egyszerre átélni mindkettőt, mint külön-külön. Mindenkinek más és más a felgyógyulás illetve a fájdalomtűrő határa..de ebben én azt mondhatom, hogy a szerelmem egy igazi hős. Rettenetesen erős és bátor volt, és az a mai napig is. Szerencsére 4nap után kiengedték és azóta itthon pihenhet, gyógyulhat. Minden jól alakult és most sincs semmi baj. Egyre többet tud..sétálgatunk, és kezdi ugyan úgy élni a mindennapjait, ahogy a műtét előtt.
Nekem már csak az lenne a kérdésem felétek, hogy ki mit használt a hegek kezelésére? Ugye még 4hétig rajta kell hogy legyen a szorító kötés..de ettől függetlenül mikor lehet elkezdeni kezelni? Melyik a jobb, a tapasz, vagy a krém? És van valakinek tapasztalata a bioptron lámpával kapcsolatosan? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49719

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Crystal beküldte:
Sziasztok!

Holnap lesz két hete, hogy Pécsen jártunk és Dr. Tizedes és Dr. Koppán megműtötte a párom. Egyszerre történt a két műtét. És bár igen, nagyon nehéz műtét, és megterhelő..de úgy gondolom, hogy jobb egyszer ott feküdni és egyszerre átélni mindkettőt, mint külön-külön. Mindenkinek más és más a felgyógyulás illetve a fájdalomtűrő határa..de ebben én azt mondhatom, hogy a szerelmem egy igazi hős. Rettenetesen erős és bátor volt, és az a mai napig is. Szerencsére 4nap után kiengedték és azóta itthon pihenhet, gyógyulhat. Minden jól alakult és most sincs semmi baj. Egyre többet tud..sétálgatunk, és kezdi ugyan úgy élni a mindennapjait, ahogy a műtét előtt.
Nekem már csak az lenne a kérdésem felétek, hogy ki mit használt a hegek kezelésére? Ugye még 4hétig rajta kell hogy legyen a szorító kötés..de ettől függetlenül mikor lehet elkezdeni kezelni? Melyik a jobb, a tapasz, vagy a krém? És van valakinek tapasztalata a bioptron lámpával kapcsolatosan? :)

Jobbulást neki! A bioptron lámpa erre nem ér semmit szerintem, legalábbis nekem nem használt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49743

Nem értem...

ugye a mellkas műtétre is vannak speciális dokik...de sok nőnek mellrákja lesz aminek hatására a melleit le kell vágni. Nem ugyan az a folyamat amit nálunk is csinálni kell? Mert Pesten kéne majd a műtét és nem hiszem, hogy külön el tudnék menni más helyekre ha kéne...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49771

Darx beküldte:
Nem értem...

ugye a mellkas műtétre is vannak speciális dokik...de sok nőnek mellrákja lesz aminek hatására a melleit le kell vágni. Nem ugyan az a folyamat amit nálunk is csinálni kell? Mert Pesten kéne majd a műtét és nem hiszem, hogy külön el tudnék menni más helyekre ha kéne...
Nekik csak eltávolítják a melleket, nem törekednek egy "férfi mellkas" kialakítására. Ha jól tudom ott pl. a mellbimbókat sem hagyják meg, összességében a műtét célja nem a kinézet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 7 hónapja #49789

  • donnie
  • donnie profilkép
es altalaban a mellrakos noknek ha leveszik a melluket, az esetek 90%-ban biztos h belevan kalkulalva h kesobb uj mellet alakitsanak ki nekik. Tehat hulyen megfogalmazva " lenyegtelen " hogy mikor leveszik mi marad, hogy marad utana mert feltetelezem h csak idoleges. Ne felejtsd el h a mellrakos nok nem akarnak megvalni a melluktol nekik inkabb az a cel h mielobb "visszakapjak" oket, mert a no attol erzi magat nonek, ahogy Te ferfikent attol (se) erzed magad ferfinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 4 hónapja #50405

szijasztok!

ma van pont 5 hete hogy túl vagyok az első műtétemen. A műtétet dr. Rozsos Tamás végezte a Budapesti Magánklinikáján,akit Donnie ajánlot...
és mostantól én is bátran ajánlom :laugh:

A doktor úrról annyit hogy nem túl bőbeszédű, a részleteket illetőleg, de igy utólag nem is bánom hogy nem mondott el mindent, viszont az eredménnyel meg vagyok elégedve :cheer:

Aznap mikorra ki volt tűzve az időpont már nagyon izgatott voltam. Barátnőm, és Anyukám jöttek velem és végig várták a műtétet.

nem is olyan érzés volt mintha kórházban lennék, hanem inkább mintha egy lakásban lennék. a szobában amiben egyedül voltam tv, mosdó kagyló állítható ágy sőt még a szoba fényeit is állitgathatod a pirostól kezdve a kéken át a sárgáig, minden árnyalatban, nagyon megnyugtató érzés, bár lehet hogy csak az altatás ütött ki annyira. amit egyépként egész jól bírtam, kicsit szédültem, mikor először felálltam, de simán kitudtam menni a wcre.
másnap már haza is engedtek, és 1 hét múlva szedték ki a csöveket a bordáim közül (ami már rohadtul fájt, főleg mikor kiszedték) azóta szépen gyógyul, bimbó körüli metszéssel csinálták, és mivel nekem elég nagy volt a areola(bimbóudvar) ezért abból is vágott. Mikor először levették a kötést olyan volt mint két nagy varr. mostanra már csak tapaszokat kaptam amit nemsoká leszedhetek...utána esetleg van tanácsotok hogy kenjek e rá valamit????????

ha már lekerültek a tapaszok teszek fel képet B)

üdv: Rajmondó
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 4 hónapja #50408

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Gratulálok Pajti! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 4 hónapja #50410

Szia Rajmondó!

A hegek kezelésére alkalmazható a seb bezáródása után a Contractubex gél:
www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/contractubex_gel/349
vagy a jóval magasabb árfekvésű Dermatix :
www.dermatix.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Mellkas műtét 10 éve 4 hónapja #50413

  • donnie
  • donnie profilkép
Varom a kepeket Rajmondo :)

En mondjuk nem kentem ra semmit utana, mivel csak a drain csovek helyenel van 2 kis pont, amik fel ev utan is szepen halvanyulnak, nem igazan ereztem szukseget kenegetni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 3 hónapja #50668

Sziasztok!

Mi a véleményetek Dr. Rozsos Tamásról?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 3 hónapja #50680

  • donnie
  • donnie profilkép
fentebb irtam, hogy engem O mutott, ajanlom. Korrekt elfogadhato aron dolgozik abszolut. Vagas nelkul mguszod. Kinyaljak a s.ggedet is a klinikan :) Egyetlen egy rossz szavam nem lehet ra es nagyon halas vagyok Neki illetve a szemelyzetnek a vegtelenul alapos, kedves munkajukert.

nyugodt szivvem tudom ajanlani. januar 4.-en volt 7 honapos a mellkasom, ha erdekel kep a jelenlegi allapotarol, irj levelet. megoldjuk okosba :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 1 hónapja #51191

  • DominikDomii
  • DominikDomii profilkép
Sziasztok nekem tudna valaki jó dokit ajánlani melkas mütétre...aki nem is olyan drága de jó sebész szeretném megmütetni magam még a nyár elején,mivel igen csak nem birom a meleget elöre is köszike
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 4 hete #51264

  • kynkus
  • kynkus profilkép
tudom, hogy fontos az hogy mennyibe kerul, en megis arra biztatlak, hogy ne az legyen az elsorendu, hogy mennyibe "faj"....a minoseg....

Engem is Rozsos doki mutott, megusztam hegek nelkul, a bimbok is a helyukon vannak. A csapata is kedves, megmondtak az alap, hogy kinyaljak a segged, akivel problema van, annak nem kell visszamennie masnap dolgozni. Ez egy maganklinikan talan nem is rossz...
A hozzaallasa is abszolut megnyero, engem tobbszor is megnezett, meg a rajzolas elott megegyszer leellenorizte, hogy mit hova rak, hogy lesz stb...barmikor hivhatod a mutet utan, mert nem addig voltal erdekes a szamara, amig ki nem fizetted a mutet osszeget, utana ugyanugy figyel rad, mint az elso alkalommal.
Hatalmas onbizalma van, en megis ugy gondolom, hogy van mire. Amit o csinal az mar muveszet....mondom ezt azert, mert bar nem volt hatalmas a meretem, de nem is volt kis szunyogcsipes... :) es megis megcsinalta hegek nelkul. (De ez mar az en velemenyem...)


En meg egy dokit tudok, aki foglalkozik ilyen jellegu mutettel.
Dr Molnar Miklos
En konzultaltam vele is, nagyon normalis es segitokesz volt, majdnem nala kotottem ki anno :)
Nem tudom milyen arakon dolgozik jelenleg, de itt a linkje, ahol megtalalhato, hatha valaki esetleg szeretne vele is konzultalni mielott dont.
www.versysclinics.com/bemutatkozas/item/281
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 2 hete #51358

Sziasztok! Annyi lenne még a kérdésem, hogy szakvélemények birtokában (még nincs meg majd csak érettségi után lesz rá alkalmam) megcsinálják a mellkas műtétet? (gondolok itt Tizedes dokira...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 2 hete #51359

  •  profilkép
Szia! ő nem, de hallottam egy pestiről aki állítólag igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.316 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook