Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Válasz: Mellkas műtét 10 éve 10 hónapja #48940

shadow beküldte:
"Az Ön esetében végzett megoldás nagy kockázata a sok hegen kívül az, hogy a bimbóudvar túlélését csak úgy lehetett biztosítania az operáló kollégának, hogy a közvetlenül alatta lévő mirigyállomány részt bent kellett hagynia, mely komoly kockázatot jelenthet daganatos elfajulásra férfihormonok szedése során.

Hát, én erre azt mondom, hogy egy bio férfi esetében is fennáll a mellrák veszélye, csak nem olyan hangsúlyos, mint a női mellrák esetében, ugye. Pedig ugyanúgy oda kell figyelni rá.
Hát, rendszeres rákszűrés azért nem felelőtlenség, meg csak nem tart sokáig... :) Ennyit az egészségünk érdekében. Persze, aláírom hogy elég shit dolog, hogy még ezzel is számolni kell, de inkább megyek el a lapos mellkasommal rákszűrésre évente, minthogy emiatt ne kezdjek bele az egészbe.
Ez most csak személyes véleményem. :) Lehet hogy más máshogy gondolja, senkit nem kell megkövezni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 9 hónapja #48989

"Melleltávolítás, rekonstrukció" orvoslistára felkerült Dr. Bulyovszky István, aki méltányossági kérelemmel is fogadja az érintetteket.
transvanilla.hu/info/hazai-orvosok/item/...olitas-rekonstrukcio
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 9 hónapja #49014

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!
Szeretném megkérni, hogy akit Dr. Tizedes műtött..hogy írjon már rág legyen kedves. Lenne egy-két kérdésem. Köszönöm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 9 hónapja #49182

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Szigmund beküldte:
Összeszedtem minden bátorságom és rászántam magam felutazzak dr. Gill Endréhez konzira. Adtam magamnak 2 hét haladékot, hogy lépjek végre. :blush:
Voltál Kispajtás?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 9 hónapja #49203

  • shadow
  • shadow profilkép
Sziasztok!
Hétfőn volt az első korrekcióm, és kérdezni szeretnék pár dolgot.
A doki volt bent párszor megnézni, de annyi más dolgot kellett kérdeznem, hogy pont az utókezelést felejtettem el. Három hétig írt ki táppénzre.
Tudnátok adni egy linket, vagy röviden leírni, hogy hogy is vannak a dolgok? Meddig nem szabad fürödni, meddig kell kötözni? Ilyenek. Az első műtétem már nagyon régen volt, nem emlékszem már, és most nem tudok annyit a gép előtt ülni, hogy nekiálljak keresgélni.
Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 9 hónapja #49204

  • danken
  • danken profilkép
Szia!

Erre nincsenek általános érvényű szabályok, attól függ, hogy mit csináltak a korrekciódnál. Korrekció és korrekció között is nagy a különbség.
Mielőbb felépülést!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 9 hónapja #49212

  • shadow
  • shadow profilkép
Szia danken, köszi! Közben felhívtam a doki asszisztensét időpontért, jövő hétfőn kell mennem, úgyhogy addig kibírom valahogy.
Csak ne viszketne ilyen nagyon...
Az a fura, hogy most le van ragasztva fehér kötéssel, az ok, de maguk a sebek meg ilyen bőrszínű nagyon keskeny és vékony ragasztóval. Tesóm szerint varrva is van, azt én még nem láttam.

Ui. érdemes emigrálni! Ha jól tudom, akkor Angliában is támogatják az embert, és itt Németországban is fizette az egészségpénztár a műtétet. Szóval ha valaki már külföldön van, akkor ki ne fizesse saját maga, míg meg nem próbálta!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 9 hónapja #49215

shadow beküldte:
Ui. érdemes emigrálni! Ha jól tudom, akkor Angliában is támogatják az embert, és itt Németországban is fizette az egészségpénztár a műtétet. Szóval ha valaki már külföldön van, akkor ki ne fizesse saját maga, míg meg nem próbálta!
Ezt meg tudom erősíteni, az Egyesült Királyságban minden transz-műtétet és hormont fizet a "TB". Csak hosszú várólisták vannak (8 hónap-2 év, helytől függően).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49228

  • donnie
  • donnie profilkép
Sziasztok!

Posztolok egy kepet a mellkasom jelenlegi allapotarol. Augusztus 4.-en lesz 2 honapja,hogy megmutottek. A napokban kezdtem el a testedzest, most vagyok ott hogy mar birja a mellkasom a terhelest.
Az eredmennyel en szemely szerint teljesen meg vagyok elegedve. Vagas nelkul csinalta a doki, a mellbimbon keresztul.

Akit erdekel. Dr. Rozsos Tamasnal voltam, Budapesten ( a nyugatitol kb 10 perc setara talalhato) Best of You maganklinika. Na itt szoktak megijedni az emberek, hogy uristen maganklinika. Nem szeretnem a mutetem pontos osszeget leeirni, hiszen az ar valtozo, leginkabb a merettol fuggoen. Annyit mondok, hogy nekem mivel ultra kis mereteim voltak igy 400-450 ezer ft kozott volt. Ez magaban foglalta az ingyenes konzultaciot, a mutetet, a mutet koveto 24 oras teljes ellatast ( ertsd : egy nagyon szep, izleses klinikan, egy agyas szobaban voltam, tv, internet amit akarsz, es egy nover csak miattam volt ott, amugy 2 db egy agyas szoba van a klinikan, tehat garantalt az, hogy nem leszel elhanyagolva) es meg a tovabbi kontrollok is mind benne voltak az arban. A doki is es a szemelyzet is fantasztikus, nagyon kedvesek, nagyon rendesek. Itt tenyleg erezni lehetett, hogy torodnek a betegekkel.

Szoktam latni, hogy nagyon sokat Tizedesre eskusznek, aki kb 2x ennyi penzert csinalja meg 2 nagy vagassal. Ugy gondolom,hogy a kulonbseg szemmel lathato. Aki teheti mindenkepp keresse fel a Best of You klinikat Budapesten. Nyugodt szivvel ajanlom a dokit.

Kritikat meg szivesen fogadok a mellkasomra :)

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49229

  • donnie
  • donnie profilkép
Ui. borzaszto halas vagyok a mara mar legjobb baratomma valt forum tarsamnak az ajanlasert! Az O erdeme a teli talalat :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49236

  • shadow
  • shadow profilkép
Szevasz donnie, gratula a műtéthez, rohadt jól néz ki a mellkasod! Sajnos nagyon sokunknak sosem lesz ilyen szép, örülök, hogy vannak szerencsésebbek. És ahogy látom, nincs olyan elcseszett homokóra-csípőd sem... :cheer:

Tegnap átkötöztük a hegeket, és találtunk egy jókora kelést, vagy hólyagot, vagy minek nevezzem. A kérdés most az, hogy hagyjam úgy a hétfői kontrollig a dokinál, vagy jobb, ha önkezűleg fertőtlenített tűvel elpusztítom, vagy netán menjünk el holnap reggel ügyeletre (utóbbi a barátnőm ötlete, én nem mennék). Az egyik seb mellett nőtt.
Szerintetek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49239

  • donnie
  • donnie profilkép
Koszi szepen a dicseretet! :)

Sztem sajat kezuleg semmikepp se bolygasd meg. Vagy vard meg a hetfoi kontrollt vagy ugyelet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49240

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Én azért annyit helyesbítenék, hogy akik itt Tizedesre "esküsznek" azoknak nem kétszer ennyiért csináltam, hanem sokaknak ingyen. Szerencsés vagy, mert nem voltak nagy lógós melleid. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49244

  • donnie
  • donnie profilkép
Ebben igazad van, hogy sokaknak ingyen csinalta regen (!) de tudtommal mar jo par eve nem ingyenes nala es olvastam olyan sztorit is ahol az illetonek egyaltalan nem voltak logos nagy mellei megis vagassal csinalta.

Amiket itt olvastam Tizedesrol, nekem ar/ertek aranyban nem sokaig volt benne a pakliban,hogy egyaltalan elmegyek hozza konzultalni. Gratulalok oszinten mindenkinek akivel jol bant es szepen megcsinalta. :) Viszont remelem hogy sokaknak segitettunk ezzel az informacioval. Rozsos "nagy logos mellu" ts-t is operalt mar ugyen ezzel a modszerrel,szoval batran forduljanak hozza azok akik meg mutet elott vannak :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49374

Sziasztok, nem tudjátok véletlen hogy Tizedes doki mennyiért vállal mellkas műtétet? Ill. Ő csak papírral csinálja meg igaz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49379

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Szisztok! Én azt szeretném kérdezni hogy műtét után megkatétereznek,vagy tud az ember pisilni? Köszi :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49380

  • donnie
  • donnie profilkép
En ilyenrol meg nem hallottam. A mutobol is a sajat labamon setaltam ki, igy kesobb a mosdoba is kitudtam menni egyedul. Csak a mellkasombol logott ki ket drain, azzal kell vigyazni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49381

  • donnie
  • donnie profilkép
Gugyu, nem tudom tizedsnel mennyi most a tarifa de miniszteriumi engedely nelkul tudtommal senki nem csinalja mar meg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49382

  • danken
  • danken profilkép
Crystal beküldte:
Szisztok! Én azt szeretném kérdezni hogy műtét után megkatétereznek,vagy tud az ember pisilni? Köszi :-)
Abban az esetben amikor egyszerre végzik a belső cuccok kivételével általában katétert helyeznek fel, de olyanról is hallottam aki nem kapott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mellkas műtét 10 éve 8 hónapja #49384

Tizedes doki mellkasműtéttel egy időben hysto-t is csinál, mármint hogy együtt a kettőt egyszerre? Alexander
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.291 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook