Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mellkas műtét

Vá: Mellkas műtét 15 éve 2 hónapja #1798

  • andreas
  • andreas profilkép
A műtéttől elvonatkoztatava a tagnak nagyon béna a hangja ahhoz képest hogy arcőrzetügyileg ott van.Jó az azért durva kifejezés hogy béna de nem irigylem tőle.:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 2 hónapja #1799

  • andreas
  • andreas profilkép
Képtárban pinkvanilla.hu/keptar/view/1.html ha jó tanulmányoztam a 13-as is ilyen de szinte már nem is látszik de ezzel nem lehet számolni.Magyarországon egyáltalán alakalmazzák ezt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 2 hónapja #1900

  • danken
  • danken profilkép
andreas írta::
Képtárban pinkvanilla.hu/keptar/view/1.html ha jó tanulmányoztam a 13-as is ilyen de szinte már nem is látszik de ezzel nem lehet számolni.Magyarországon egyáltalán alakalmazzák ezt?
Dr. Gill Endre pl.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 2 hónapja #2170

  • danken
  • danken profilkép
Thomas Betie-nek is a terhesség biztos nem tett jót a hegnek,de több év után is nagyon csúnya,sötét. :scared:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 2 hónapja #2182

  • andreas
  • andreas profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 2 hónapja #2305

  • hmm
  • hmm profilkép
andreas írta::
Danken neked milyen technikával csinálták és TB alapon ment vagy magánúton?

sziasztok, most így újként feltenném az első kérdésemet:
magyarországon is lehet effélét TB alapon csinálni?
tb alap nélkül vagy ha tb alapon van csináltatva mennyibe kerül?
mikor lehet "belevágni" a dolgokba?

((még semmibe sem kezdtem bele, és tudom, hogy ez nem az első fázis...))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 2 hónapja #2308

  • danken
  • danken profilkép
sziasztok, most így újként feltenném az első kérdésemet:
magyarországon is lehet effélét TB alapon csinálni?
tb alap nélkül vagy ha tb alapon van csináltatva mennyibe kerül?
mikor lehet "belevágni" a dolgokba?

((még semmibe sem kezdtem bele, és tudom, hogy ez nem az első fázis...))

Üdvözlet hmm!

Vedd úgy,hogy a TB nem állja,mert csak 10%al száll be azt is szerintem csak állami intézményben veheted ígénybe.Most mennyibe kerülhet nem tudom,mert én sok éve csináltattam.Van itt srác akinek néhány dokitól van ára,ha látja biztos segít benne.Mielőtt belevágnál érdemes a két szakvéleményt beszerezned,van aki anélkül is elvállalja,de nem tudom érdemes-e és egyértelműen magasabb árat kér úgy érte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4021

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Palika nekem is még az ingyenes időszakban csinálták,de a többiek majd biztosan böfögnek neked valamit.:cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4023

  • palika
  • palika profilkép
Hello Kedves Mindenki!
Annyit szeretnék megtudni, hogy most mmenyibe kerül a megfelelő orvosi papírok bírtokában a melleltávolítás?
Simon dr. azt is ráírtja, hogy javasolja az oep támogatást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4027

  • Harcos
  • Harcos profilkép
palika írta::
Hello Kedves Mindenki!
Annyit szeretnék megtudni, hogy most mmenyibe kerül a megfelelő orvosi papírok bírtokában a melleltávolítás?
Simon dr. azt is ráírtja, hogy javasolja az oep támogatást.
Hello Palika!

Bemásolnád pontosan, hogy Simon mit írt a papírodra OEP ügyben, mert ilyenről még nem is hallottam. :ohmy:
Plasztikai sebészek kb. 400 ezer és 750 ezer körül vállaják. Ebben nincs benne a korrekció.
Kórházban jelentősen olcsóbb, ha csak a felső műtétet csináltatod kb. 200 ezerbe kerül. Konkrét árat csak személyes konzultáció alkalmával mondanak. Konkrétan én csak Dr. Csobó Zsoltot tudom, aki kórházban műt TB áron, de bármelyik kórházban meg kelle csinálniuk hasonló keretek közt ahol van plasztikai sebészet is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4029

  • andreas
  • andreas profilkép
Pofám leszakad.:ohmy: Ha tudom,hogy Csobó nagyságrendileg ennyire csinálja akkor nem esek kétségbe hogy mikorra kaparom össze.Ez már beláthatóbb összeg még nekem is.
Csak nem értem,hogy a régi fórumon miért terjesztette az a speaker,hogy 600000 Ft Csobó.Bár Armin írt egy-két dolgot amiből vághattam volna,hogy speaker kamus.:dry: Alsó-felső műtét együtt,ha még duplája akkor sem 600000 Ft. :scared:
Csabi te is miért gondolod,hogy találsz olcsóbbat?
Mennék Dr. Csobóhoz is, de engem is szorít a pénztárcám és a leutazás sem lenne egyszerűen kivitelezhető.
:nemtom: :ohmy:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4030

  • palika
  • palika profilkép
Hello Harcos!
"A nem változtatás pszichiátriai szempontból javasolt és a beteg kérését támogatom. Javasolom a nemi átalakító műtét OEP finanszírozását."

Viszont nekem is lenne kérdésem. Csobó dr.-ról sok jót hallottam és azt is, hogy Szigetváron csinálja a kórházban. Ő 200.000-et kér egy felső műtétért?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4031

  • Harcos
  • Harcos profilkép
palika írta::
Hello Harcos!
"A nem változtatás pszichiátriai szempontból javasolt és a beteg kérését támogatom. Javasolom a nemi átalakító műtét OEP finanszírozását."

Viszont nekem is lenne kérdésem. Csobó dr.-ról sok jót hallottam és azt is, hogy Szigetváron csinálja a kórházban. Ő 200.000-et kér egy felső műtétért?
Simon kicsit le van maradva, vagy megszokásból írja amit évekkel ezelőtt is. :)
Csak a felsőt kb. annyiért csináljá, mert annyi a valós költsége, de konkrét összeget csak személyes konzultáció alkalmával számol ki. És TB jogosultnak kell lenned, hogy azt a kevéske 10% megkapd. Másnak is más kórházban elvileg ennyiért kell csinálnia.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4034

  • palika
  • palika profilkép
És ő tényleg annyira jó, hogy megéri őt választani?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4035

  • Harcos
  • Harcos profilkép
palika írta::
És ő tényleg annyira jó, hogy megéri őt választani?
Őszintén? Átlagos, vannak jól sikerült munkái, de ő is tud hibázni. Tizenvalahányat csinált már ez előny, de láttam már szép mellkast olyan doktortól akinek transzszexuális tapasztalata nem volt, csak női beteg emlők eltávolítását és férfi emlőnagyobbodást (gynecomastia)végzett. Lutri, biztos, hogy mindenki aki ezt elválallja a lehető legjobbat akarja kihozni belőle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4036

  • palika
  • palika profilkép
Akkor bármely plasztikaisebész alkalmas erre, aki szépen dolgozik és van gyakorlata bármilyen mellműtétben?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4038

  • danken
  • danken profilkép
palika írta::
Akkor bármely plasztikaisebész alkalmas erre, aki szépen dolgozik és van gyakorlata bármilyen mellműtétben?
Azért nem akármilyen mellműtét,mert aki szilikondidkókat gyárt futószalagon az nem biztos a mi emberünk.:) Amúgy igen,ez a lényeg.B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4042

  • palika
  • palika profilkép
Te túlvagy már ezen?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 4 hete #4043

  • danken
  • danken profilkép
palika írta::
Te túlvagy már ezen?
Olyan rég volt hogy már nem is emlékszem rá.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mellkas műtét 15 éve 3 hete #4259

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.235 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook