Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: trombózishajlam-szűrés

trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13217

  • Barno
  • Barno profilkép
Foglalkozott közületek valaki a trombózishajlam-szűréssel? Úgy hallottam, hormonozás előtt javasolt. Én nem voltam, mert arra gondoltam, hogy ha kimutatják a hajlamot, akkor is fogok hormont szedni. De most azon gondolkodom, hogy olyankor talán felírnak valami gyógyszert?!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishalam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13218

  • Barno
  • Barno profilkép
Kihagytam egy j betűt a címből. Hajlam, nem halam. :))) Kajla hajlam van ma rajtam. :)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13220

  • Patty
  • Patty profilkép
Arthur01 írta::
Foglalkozott közületek valaki a trombózishajlam-szűréssel? Úgy hallottam, hormonozás előtt javasolt. Én nem voltam, mert arra gondoltam, hogy ha kimutatják a hajlamot, akkor is fogok hormont szedni. De most azon gondolkodom, hogy olyankor talán felírnak valami gyógyszert?!


Anno nekem a Gasztonyi csinált és az eredmény: 3szoros a trombózishajlamom, így "csak" napi 6 mg! ösztrogént szedhetek. Na bumm:laugh:

Tehát ha nem lesz jó az eredmény, akkor is kapsz hormont, csak nem a maximális adagot (esetemben ez napi 8 mg lett volna). Mozgás és vérhígító. Ennyi a megoldás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13225

  • Barno
  • Barno profilkép
Köszönöm a választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13226

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Én úgy tudom nekünk fiúknak nem kell csak a csajoknak, mert az női hormonnal kapcsolatos. :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13230

  • Barno
  • Barno profilkép
Én meg fordítva hallottam, de lehet, hogy mindkettőnek kell(ene). Én nem érek rá, pénzem sincs, lusta disznó is vagyok, és különben is, enyhe hormont szedek. Kifogásban nem szenvedek hiányt! :)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13231

  • danken
  • danken profilkép
Nekünk nem kell, mert a tesztoszteron kezeléstől nem alakulhat ki trombózis. Az a MTF ösztrogén-kúra mellékhatása lehet. Rosszul tudta aki neked mondta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13252

  • Barno
  • Barno profilkép
Ez tuti? Mert az királyság, épp most gondolkodom rajtam erősen, hogy szúrni kéne magamat, mert az Andriol gyenge.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13253

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Trombózis hajlam szűrés a mtf esetben kell! Én is rosszul tudtam, meg is csináltattam, ki is vártam a 3-4 hetet, amíg megérkezett az eredmény, azt hittem csak akkor kaphatok hormont, azután kiderült, hogy semmi szükség rá!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13276

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Trombózishajlam-szűrésen mit néznek pontosan?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: trombózishajlam-szűrés 14 éve 2 hónapja #13277

  • Patty
  • Patty profilkép
Ha jól tudom, géneket
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.180 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook