Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59268

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
1 éven belül már elég jó eredményt ellehet érni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59270

Tanácsokat is várok ha kell fizetek is érte!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59271

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Egy évre való hormont senki nem fog tudni neked adni. Senki nem üzemeltet patikát,de ha még is akkor sem megy a dolog mert az Estrimaxot szinte minden patikába rendelik nem tartanak készleten. Ezért is nehéz szerezni! A hormonokat amúgy is szigorúan ellenőrzik. Akiknek van eladó legfeljebb feltudod mindenkitől vásárolni de erre sincs sok esély mivel az Estri nagyon keresett ezért hiány cikk a feketéző körökben. barátnőt se nagyon lehet megkérni hogy írasson mert ezt csak indokolt esetben írják fel. Mivel nem fogamzásgátlásra adják! A legjobb ha intézed hivatalosan macerás meg hosszú de utána erre nem lesz gondod elleszel látva hormonnal. Csak berobogsz a dokihoz és felírja. Egyre szigorúbb lesz minden mert sok gyógyszert ad el a patika is feketén külföldre most van ennek is a cirkusza.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59272

Ipari mennyiségű fekete hormont az internetről lehet vásárolni. Tudok helyeket, ahol van, de azt meg kell fizetni. Ilyen mennyiséget itthon max több embertől tudnál összeszedni, és megvan a lebukás veszélye. Miért kell neked egy egész évre való? Egy bejáratott dealer, akitől pár havonta vehetsz jobb helyzetbe hozna, biztosabbá tenné a hormonnal való ellátásodat.

A szakpszichológusi vizsgálat nem kibaszból van. Persze, a legtöbbünk átesik rajta, kell fizetni egy vagon pénzt és kész. De ha pénzért sem kapod meg a szakvéleményt, akkor én a helyedben elgondolkodnék. Transzszexuálisnak lenni nem könnyű, és nem divatos. És ez egy életreszóló döntés. Ezen az úton akkor indulj el, ha nem akarsz visszafordulni, és vállalod, hogy elveszik a pénzed, a munkád, a megélhetésed, az egzisztenciád.

Ha 15 M köztársasági váltó neked nem pénz, akkor go for it. De nem vagyok benne biztos, hogy ha van 15 M forintod, akkor nem lenne-e érdemesebb ingatlanba vagy vállalkozásba fekteni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59274

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Na ja külföldről vásárolsz az könnyen lehet hamis. Sorstársaktól érdemes beszerezni akik hivatalosan hormonoznak! Sose tudod mit veszel jobb esetben csak étrendkiegészitőt adnak el. Rosszabbik a mindenféle szemét. Főleg ha először találkozol hormonnal akkor fogalmad sincs róla hogy milyennek kell lennie!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59276

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Fogalmam sincs mi a jó de azt észrevettem hogy az Adhd-re a magas ft3 ft4 hatással van bizonyos dolgok belassúlnak ami jó! Viszont a szívem duplán dolgozik az már nem annyira jó. Van összefüggés mert ha a pajzsmirigy túl alacsonyan működik vagy ki van iktatva akkor lassított felvétel leszel. Viszont Adhd hiperaktivitásnál a túlzott tiroxin lassít. Szóval érdekes nagyon. Ezt csak igazi Adhd betegek tapasztalhatják!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59278

Azért gondoltam nagyobb mennyiséget venni, hogy ne kelljen félni hogy lehet nem lesz következő hónapban.
Elgondolkodtató amiket írtatok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 4 hónapja #59297

Valakinek tapasztalata kintről rendelt termékekkel?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 3 hónapja #59308

Van valaki FtM fiuk kozul, aki probalt tesztoszteron novelo szert 18 alatt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 3 hónapja #59347

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Sziasztok!

Ha valakinek lenne eladó hormonja (vagy tud valakit), főleg Androcurja, azt megvenném.
Választ privátban is írhatsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 3 hónapja #59356

Ezzel a fórum témával kapcsolatban tudok segíteni fiúknak ha valakinek kell. Sajnos lányoknak nem tudok.

Üdv,
blue
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 3 hónapja #59360

Üdv!
Én fiú vagyok, és elkélne egy kis segítség. Mármint olyan dolog kéne, amit a nőnek születettek szeretnének ;-) Rámírnál privátban?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59481

Sziasztok!
Nagy szükségem lenne Androcur tablettára, aki tud segíteni kérem írjon!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59482

Sziasztok!
Segítségét szeretnék kérni.
Embolia után van bármilyen szer amit szedhetek?
Amitől még alakulhatok?
Köszi
Boldog Új évet kívánok nektek
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59483

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Persze van lehetőség, az mindig van. Szedhetsz napi 1 szem Estrimaxot ha nem vagy kasztrálva akkor falhoz is csaphatod. Kaszt után lesz eredménye csak lassú folyamattal. Nem vagy kasztolva embóliád volt akkor csak egy fajta hormont szedhetsz mindenképp abból is a gyengébbet vagyis Estri napi legkisebb adagban. Tesztó gátló nem jöhet szóba mellette.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59484

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Ettől én is eléggé félek. 3 hónap hormonozás után a szívemben, mellkasomban egy furcsa érzést éreztem napokig, majd miután abba hagytam a hormonok szedését a tünet elmúlt. Ezután utána olvastam egy kicsit a dolognak, és személy szerint azt szűrtem le, hogy az antiandrogén + ösztrogén tabletta a felelős, viszont ha valahogy át tudsz térni injekcióra, akkora azzal nagyban le tudod csökkenteni az újabb trombózis esélyét. Emellett a kasztráció is jó ötlet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59485

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Honnan veszed ezt az injekciós dolgot??? Be ne nyomd embóliára ott halsz meg rögtön!!! Depo injekció magyarán olajos cucc hetekig benned van. Ellentétben a tabi ami max 1 napig ezért kisebb az esélye a halálnak. Be nyomod az injekciót azt már nem lehet kiszedni hetekig vagy hónapokig ott lessz azt csá! Honnan veszitek ezt az injekció ezerszer gyorsabb erösebb nem kímél rögtön öl!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59488

Szeretnék venni estrimaxot akkor. Hogy tudom megszerezni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59489

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Szebben is kifejezhetnéd magad, kedves Mercike. Picit olvass utána a dolgoknak és olvasd el rendesen amit írtam, mielőtt beszólsz.
Nyilván bobebabanak az orvosa tanácsát kell kikérnie és nem parancsoltam meg neki, hogy azonnal szúrjon be magának akármit is.
Az injekciós dolgot pedig onnan veszem (és te is vehetnéd onnan, ha vennél egy kis fáradtságot), hogy utána olvastam a legfrissebb kutatásoknak, amik azt mutatják, hogy minden attól függ, hogy milyen fajta ösztrogént veszel magadhoz, és azt a szervezet hogyan tudja lebontani. Nem pedig attól, hogy a véredben van e ösztrogén vagy sem. Tehát a májon keresztül lebontott, nem természet-azonos ösztrogénnek sokkal nagyobb a trombózis okozó esélye, mint a bőrön keresztül a vérbe juttatottnak. (tapaszok és injekciók.)
Az ösztrogén injekciókban lévő molekulák pedig fokozatosan eresztik ki a testbe az ösztrogént, nem pedig egyszerre. (Sajnos nem tudom, hogy milyen szerek elérhetőek itt, de azt hallottam, hogy többen is injekcióra kapják az ösztrot.)
Depóról meg senki nem beszélt, ha jól tudom az nem is ösztradiol alapú.
Bobebabanak pedig azt tanácsolom még egyszer, hogy forduljon orvosokhoz, és ne itt, laikusoktól kérjen tanácsot. De úgy gondolom, hogy van remény még embólia után is, főleg sok mozgással és egészséges életmóddal (no cigi!).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 2 hónapja #59490

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Mindössze ledöbbentem de nem bunkóságból írtam. Rosszúl vagy informálva minden nemi hormon injekció depo vagyis általában olajos pont azért hogy fokozatossan szívodjon fel. Mi tanuljuk a suliba tudom mit írok. A depo injekcióba elhúzodó hatású mint a retard tabletták. Muszkulárisan beszúrva 2 hetente. Minden elhúzodó injekció depo ami legtöbbszőr olajos. A legjobban hasonlító ösztogén Estrimax Estrofem ezek majdnem olyanok mint a szervezeté de mégsem! Az injekció jobban kifejti hatását miután a tápcsatornán kívül jut a véráramba igy nagyobb a kockázat is. Mig tabletta formájában a tápcsatornában egy része nem jut be a véráramba vagyis kiürül a szervezetből így nem hasznosul mind. Az emésztő rendszer kikerülhető mamár minden hogyn még táplálásnál is. Ha nem működik ideiglenesen az emésztés parenterális táplálással megoldható így a beteg túléli míg rendbejön az emésztése! Természetes hormon nincs azt felejtsd el nem lehet laborba természetest csinálni! Valamit benéztél vagy rosszúl értelmezed.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.414 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook