Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 7 éve 8 hónapja #58007

  • Elmo
  • Elmo profilkép
Köszi srácok!
Mindenképp megemlítem a dokimnak, csak az még egy hét, de le volt negyedelve az adagom, és műtét után nem lett változtatva, mert nem konzultáltunk...visszaálltam teljesre így már jobb a helyzet. Csak most kérdés bennem, milyen injekciós megoldás van itthon. Új dokim lesz kíváncsi vagyok ő mit javasol, a régi nem preferálta azért, mert három hónap alatt meg fogok hülyülni mert kezdetben magas lesz aztán meg alacsony a szint, mert nem tud annyira egyenletesen felszívódni. Persze ha nagyon akartam volna beadta volna...kíváncsi vagyok így műtét után a másik doki mit mond. Kevertet csinál valaki?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #58008

én tavaly április óta vagyok Nebidon, elötte 2,5 hetente szúrtam depot. Sokkal jobb ez a 3 havi adagolás, úgy néz ki végre lecsengett a pattanasos mizzériam is ( kellett neki vagy 3 év :) ) 6 havonta néznek nekem hormonszintet, eddig egyszer volt télen kicsit megborulva az érték, azóta beállt szépen, nem szoktam a 12 hét elején vagy végén másképp érezni magam, ha meg igen, akkor annak inkább egyéb lelki-stresszes okai vannak, amikre talán a hormon miatt hamarabb felkapom a fejem.

összességében én ajánlom a 12 hetes Nebido 'kúrát'.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hanzo

Hormonok 7 éve 8 hónapja #58091

Üdv mindenkinek én Nyíregyházi vagyok és nem rég kezdtem el a hormonokat szedni ! Debrecenben találtam endrokrinológust aki meg vizsgált nagyon normális volt velem , Nyíregyházán azt se tudták mit kell szednem és milyen adagokban! De rátérnék a lényegre! Azt szeretném megtudni tőletek, hogy az andocur, és a verospiron szedése mellett kell e elmennem lézeres arc szőrtelenítésre be vallom voltam már 3 szor de abbahagytam mert hiába írják hogy fájdalom mentes hát nem az! Szóval kell mennem lézeres kezelésre vagy az is le áll a hormon szedés alkalmával
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58275

Sziasztok!

Kb. 20 napja szedek napi 100mg androcur-t orvos nélkül.

A tervek szerint 10-e után meg szeretném szerezni a két szakvéleményt, és utána felkeresni Gasztonyit. A kérdéseim:

Lehet problémám abból, hogy androcurt szedek és elmondom Gasztonyinak(valaki mondott nekem olyat, hogy jelentenie kell az orvosnak a rendörségnek, ha valaki gyógyszerhez jut recept nélkül)?

Ha elmondom, megkérhetem, hogy tesztoszteron blokkolónak továbbra is szedhessem ezt, és ugyan ilyen mennyiségben(úgy érzem sokallni fogja, nekem nem számít, hogy ha feleslegesen többet szedek, így biztosnak érzem)?

A két szakvéleménnyel együtt magánban mennyibe kerül, mire megkapom a recepteket a gyógyszerekhez?

Pszichológushoz és pszichiáterhez csak egy alkalommal kell mennem, hogy megkapjam a szakvéleményt?

Bármi jó tanács ezek mellé? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58276

Oh, és hol tudom elérni Gasztonyit?
Esetleg van lehetőség email-t írni, vagy csak telefonon?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58277

Gasztonyi-n kívül minden más ilyen orvos csak nem/név változtatás után ír fel hormonokat?

És ha én 1 évig még férfiként kell, hogy éljek munka miatt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58288

Safiyah, azzal, hogy vény nélkül jutsz vényköteles gyógyszerhez, nem követsz el bűnt. Ha nem akarod elmondani neki, mondhatod, hogy másik doki/küldöldi doki/akárki írta fel, viszont valószínűleg ragaszkodni fog az 50 mg-hoz. Más doki is írhat fel, de csak úgy fogsz találni olyat, ha próbálkozol.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58291

Sziasztok!
@alexa75
és nem rég kezdtem el a hormonokat szedni
Gratulálok!

azt se tudták mit kell szednem és milyen adagokban
Magyarországon az MtF hormonkezelés szabványos dózisa:
(50 mg = 1/2 0 0) Androcur: 1/2 szem reggel reggeli előtt.
(4 mg = 1 0 1) Estrimax: 1 szem reggel, 1 szem este.

andocur, és a verospiron
Kérlek, ezt ne csináld! Vagy Androcurt, vagy Spirot szedj, de kettőt egyszerre soha! Ha spirózól, figyelj oda a káliumszintedre, és a bőséges folyadékbevitelre! Ha megteheted, inkább állj át az Androcurra!

az [a szőrnövekedés] is le áll a hormon szedés alkalmával
Igen, ahogy elkezd belőled kiürülni a tesztoszteron (3 hó - 1 év HRT), úgy észre fogod venni, hogy szőrtelenítés után egyre kevesebb szőr, és gyengébben, világosabban fog visszanőni. Sajnos, az arcszőrzet olyan, ami nőn meg nem engedhető, még gyengébb formájában sem. A lézer nagyon fájdalmas, de a szépségért sajnos meg kell szenvedni. Mindig gondolj arra, hogy 8 kezelés, és egy életre megszabadulsz az arcszőrzettől!

@Safiyah
kb. 25 napja szedek
Gratulálok!

100mg androcur-t
Ez egy kicsit sok, mint ahogy nokedli is mondta. Gasztonyi mindenképpen ragaszkodni fog az 50 mg-hoz, mert az Androcur májméreg! Ha tényleg szükséged van ilyen sokra (amit az endokrin labor fog majd mutatni), akkor kérlek vedd komolyan a nagylabort a májfunkció miatt, és tedd le az alkoholt, és a kábítószert. Ha vényköteles gyógyszert szedsz, akkor konzultálj a többi orvosoddal is.

Valamint a szervezetednek valamiyen nemi hormonra szüksége van. Javaslom, hogy szerezz be Estrimaxot vagy analógját (Estrofem). A D35-öt és hasonló szemetet (fogamzásgátlók) felejtsd el!

Pszichológushoz és pszichiáterhez csak egy alkalommal kell mennem, hogy megkapjam a szakvéleményt?
Igen, a legtöbb magándokihoz, ha 200%-os vagy, elég egyszer. Az állami dokikhoz többször kell, elhúzzák, és még zsebpénzt is kérnek. Legmélyebb tiszteletem a kivételnek!

Bármi jó tanács ezek mellé?
Légy önmagad! Kitartást, és erőt kívánok az Utadhoz, mert lesz rá szükséged, főleg így az első, átmaneti időszakban. És kezdj el gyűjteni kasztra, lézerre, SRS-re...

Oh, és hol tudom elérni Gasztonyit?
[url=Gasztonyi Dr. úr honlapja]http://www.drgasztonyizoltan.hu/index.php/kapcsolat[/url]

Gasztonyi-n kívül minden más ilyen orvos csak nem/név változtatás után ír fel hormonokat
Igen, sőt hallani olyan rémtörténeteket, hogy - főként TBs - endokrinológusok még kasztrációhoz is kötik.

És ha én 1 évig még férfiként kell, hogy éljek munka miatt?
"Hölgyem, ez nem az Ön kártyája!" - és ez még a jobbik eset. Készülj fel, hogy a névváltás maga is 3 hónap a beadása után, és hajlamosak elsőre visszadobni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: alexa75

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58333

  • nandor33
  • nandor33 profilkép
Sziasztok Lányok !
Én Ts férfi vagyok igaz már rég voltam ezen az oldalon már mert 2008-ban megtörtént a fallopasztikám is , azóta meg nősültem.
Kérdéseim hozzátok a női hormonokról lenne szó !
Amit szedtek 2 félét , lényeg nem akarom közzé tenni nem nekem kel egy ismerősömnek nőnek !
Lényeg ne ide hanem privát üzenetben várom a jelentkezéseket sűrgős lenne a 2 női hormon miatt , amire tik tudtok választ adni csak!
Normál született nőnek kellene aki már túl van rég az 50 éven , de szükségje lenne , női hormonra ösztrogénra, amit persze feketén általam mint a testosteron inekciót szerzek be, csak melyik a 2 női hormon közűl a neki való.

Várom a jelentkezéseteket , előre is köszönöm a jelentkezéseket ! Segítő szándékotokat ott privát üzenetben le írom miről is van szó!

Sok-sok puszika a segítségetekért Lányok előre, várom az üzeneteket tőletek !

Sziasztok Nándor :kiss: sok puszika a segítségetekért! Előre is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58334

Hát ez nem értem, nálunk vannak a családba klimaxos nő rokonságba, olyan, akiket felvázoltál, és nekik simán felírják a klimaxra az orvosok, pont az, hogy fordítva könnyebb, nem értem. Szóval nekem ez furcsa, de lehet nem értem a körülményeket, nincs Tb. de magánba akkor simán. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nandor33

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58339

Nem világos, hogy a klimaxban szenvedő -feltéve ha igaz - hölgynek miért nem írja fel a kezelőorvosa a megfelelő készítményt, aki feltehetően megvizsgálta, van -e emlőrákja, endometrium rákja, vagy bármilyen más ösztrogénfüggő rákja, vagy korábban volt, vagy most van e arra gyanú, van e ismeretlen eredetű hüvelyi vérzése, endometrium hiperpláziája, véralvadási betegsége jelenleg, korábban vérrög képződött-e egy visszérben, verőerekben képződött vérrög által okozott betegsége van-e, vagy korábban volt, olyan, mint a szívroham, a stroke, vagy az angina pectoris, szenved -e porfítiában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58340

Bennem az a gyanú merült fel, de nem akartam rosszindulatúnak tűnni, de bizalmatlan is vagyok, hogy elérhetőségekre gyűjt, és felmerült bennem vajon képet kell-e küldeni. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nandor33

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58341

Bennem az a gyanú merült fel, de nem akartam rosszindulatúnak tűnni, de bizalmatlan is vagyok, hogy elérhetőségekre gyűjt, és felmerült bennem vajon képet kell-e küldeni. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58343

Belassult a netem, a kétszer küldés túlzás, ráfrissítettem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58344

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
Bennem az a gyanú merült fel, de nem akartam rosszindulatúnak tűnni, de bizalmatlan is vagyok, hogy elérhetőségekre gyűjt, és felmerült bennem vajon képet kell-e küldeni. :S :) :woohoo:

Semmi különös, csak a napi betevő frissreges ámokfutó. "Transzférfi" kétszeres sokpuszikával.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58345

lovestorysecret beküldte:
Bennem az a gyanú merült fel, de nem akartam rosszindulatúnak tűnni, de bizalmatlan is vagyok, hogy elérhetőségekre gyűjt, és felmerült bennem vajon képet kell-e küldeni. :S :) :woohoo:


Nem klimaxos páciensről van itt szó.

Saját magának kell. mint MtF-nek, aki szégyelli, hogy tudatlan hormonterápia téren, hiszen ahogy írja, nem tudni melyik hormon a "neki való".
Gyanútlan olvasót megvezető elemek: phalloplasty, feleséggel bírás.

Nem kell szégyellni a tájékozatlanságot.

Levetem mára gyűrött ballonkabátom és pihenni térek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58346

A klimax kezelésében a hölgy nőgyógyásza tud segítséget adni. Általában ösztrogént (Estrimax 1x1 db) adnak rá. Ritkább esetben progeszteront is, ez az általad említett másik női hormon, de ezt neked rémálmaidból ébredve tudnod kellene.

A tesztoszteronnal ellentétben az ösztrogén tartása nem bűncselekmény.

Ha mtfről van szó, úgy 50 mg Androcur, 4 mg Estrimax a dózis. Ezt az endokrinológus adja név -és nemváltás után.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58347

Köszönöm amit leírtál, de az andocurt és a verospiront az endrokrinologus irta fel ,hogy ezt szedjem! Elkezdtem az arc szőrtelenítést 3 alkalommal voltam is 1 hónapra ki hagytam a lézeres kezelést és képzeld ahol eddig már nem nőtt a szőr az arcomon ott is vissza nőtt holott nem kellett volna azért kérdeztem , hogy esetleg van e olyan gyógyszeres kezelés ami ezt is leállítja?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58364

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Sziasztok! Fiúk, van még valaki, aki Testosteron Depót használ? Beszerezhető? Járok dokihoz, de nekem ez a szer vált be a legjobban, így ezt szeretném folytatni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #58376

  • nandor33
  • nandor33 profilkép
Nagyon Rossz indulatúak vagytok!!
Ne haragudjatok, de mint fentebb válaszoltam nem klimaxos nőről van szó!
Olyanról akit teljesen kipakoltak egy daganat miatt de már jól van!
Túl van rajta 3 éve tünet mentes!
Erről volt van szó, ezért kértem privát üzeneteket tőletek!
Nem pedig rossz indulatú meg jegyzéseket egyes emberkéktől, járjon ő is így kívánom neki,csak másképpen !
Pedig egy kedves és és aranyos nőről van szó engemet is elfogadott nem volt ellenvetése ellenem ! Sem ellenetek ,,azt mondta a természet csúnya tréfája ,amiben sokan szenvednek, valakinek sikerül valakinek nem!,,
Szégyellje el magát az aki leírja és azt sem tudja miről van szó, csak írja a sok a hülyeségét ész nélkül , fénykép elérhetőség stb... !!
Ilyen személyre nem tudok mit mondani ! Csak annyit ................!
A pont a :pinch: :laugh: :cheer: :P :woohoo: lá éppen azt ért amit akar !


Mindenkinek köszönöm akik normálisan kifejtették a véleményüket, emberhez méltóan ! :kiss:

De mint fentebb írtam egy személynek aki elégé ész nélkül írt ,valahol nem ottan járt éppen akkor! vagy csak így leplezi éppen mondjuk és írjam így a sivár életét..maradjon is neki így neki!
A lényeg a válaszában minden benne van !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.455 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook