Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57510

  • Housewife_elite
  • Housewife_elite profilkép
© Jin 2016. jún. 24. 11:03 | Válasz | #126

Sziasztok! Eladnám az mtf hormonterapiahoz szukseges hormonkeszitmenyeimet kedvezo aron, ugyanis en ugy dontottem hogy megsem folytatom szemelyes okok miatt. Az eredeti 3 havi mennyiseg ennyi volt: 60 db androcur ez 6x28 db estrimax.

Ennyi maradt amit eladnek: 43 db androcur es 3x28 +17 db estrimax. Ára: 25.000 ft

Szivesen valaszolok az erdeklodoknek az alabbi e-mail cimen: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57558

Na erre abszolút nem kellene válaszolnom, de:

Kérlek tartsátok tiszteletben egymást. Mindenkit le lehet olvasni valahogy, már olyat is hallottam, hogy cisz nőt leolvastak. 100%-os hitelesség nem létezik, és ezt mindannyian pontosan tudjuk.

A facebook publikus felület. Oda senki ne töltsön fel semmit, amit nem tud az egész Internet előtt vállalni. A rosszlányok, szb. Profil ugyanez. Képzeljétek el, hogy nem csak mercike ismerőse tud geoip lookupot, vagy tracert-t futtatni, és még nem beszéltünk a kép metaadatairól, vagy a háttér alapján készült helymeghatározásról.

A pénz mindenkinek kell, a mi fajtánk pedig nem könnyen kap állást, és ha van neki, akkor még nehezebben tartja meg. Mindenki tudja, hogy nem mercike az egyetlen, akinek hormonért, műtétért, vagy ételért a testét kellett árulnia. Rosszlányok-os képeket, főleg korai HRT-ből ne mutogassunk.

A Transvanilla jogvédő szervezet, azért dolgoznak, hogy egy ilyen flame war senkinek ne kerüljön az állásába, illetve az életébe.

Személyes vitákat, kérlek, PÜ-ben intézzetek, és ne spameljétek szét a fórumot. Ez a fórum azért lenne, hogy lelket öntsünk a kezdőkbe, és eligazítsuk őket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57563

A banhammer lesújtott. Mit tanultunk ebből?

A facebook-on a nyilvános jelentése: Mindenki az Interneten. A profilkép és a borítókép nyilvános. Nyilvános beállítással ne osszunk meg semmit, amit ellened fel tudnak használni. Ne jelöljünk senkit ismerősnek, akit nem ismerünk. Ugyanez vonatkozik a többi közösségi oldalra is.

Legalább itt legyen meg bennünk az az alapvető tisztelet, hogy mindenkit a neme(gender) szerint szólítunk. Az, hogy a valós életben kit hogy uraznak, vagy b*ziznak vele szemben, vagy a háta mögött, az mindenkinek a magánügyre, és mindenkinek rosszul esik.

Az oldalt önkéntesek, szabadidőjükben csinálják. Ne okozzunk nekik ilyen cicaharcokkal plusz, felesleges munkát. Felnőtt nők/férfiak/egyéb vagyunk, nem óvodás kislányok/fiúk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: , , Estella

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57568

Hello mindenkinek! Teljesen új vagyok itt és fogalmam sincs mit tegyek. Csak lenne néhány kérdésem a tesztoszteron hormonterápiával kapcsolatban.
Kihez, vagy hova kell fordúlnom legelőször, hogy el tudjam kezdeni? Vagy mi kell hozzá. (Vizsgálatok stb.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57569

  •  profilkép
egy endokrinológushoz kell fordulnod, aki kérni fogja legalább egy pszichiáter és egy klinikai szakpszichológus szakvéleményét a transzneműségeddel kapcsolatban. de még valószínűbb, hogy csak akkor ír fel neked bármit, ha már hivatalosan is megerősítetted a nemed és már az új neved van.
valamint természetesen kér egy csomó vizsgálatot (trombózishajlam, ultrahangok, teljes labor stb.)

különben pedig itt bátran nézz körbe, sok a hasznos tudnivaló:
http://transvanilla.hu/informaciok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57571

Nagyon szépen köszönöm a választ, nagyon sokat segítettél!! :))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57779

Sziasztok!

Mi a véleményetek az Andriolról? Hogy éreztétek magatok tőle? Fejlődés külsőleg, hogy alakult?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57872

  • tinacica74
  • tinacica74 profilkép
sziasztok eladnám 47 szem androcur 100mg tablettám ennyi maradt gyogyszer váltás miatt.

10000 ft
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57953

Akinek szüksége van tesztoszteronra írjon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 8 hónapja #57958

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
:-))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57975

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia! Tinacica Megvan még?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57978

  • Elmo
  • Elmo profilkép
Hahó!
Srácok, akik már túl estetek a méh-petefészek eltávolításon, hogyan alakult a hormonszintetek, meg úgy általában minden? Már két hónapja kitakarítottak, most lesz esedékes az endokrin kontrollom, de piszok szarul vagyok...hőhullámok, rosszullétek stb. (androgélt kenem)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57979

Elmo beküldte:
Hahó!
Srácok, akik már túl estetek a méh-petefészek eltávolításon, hogyan alakult a hormonszintetek, meg úgy általában minden? Már két hónapja kitakarítottak, most lesz esedékes az endokrin kontrollom, de piszok szarul vagyok...hőhullámok, rosszullétek stb. (androgélt kenem)

Javaslom állj át injekciós hormonra mivel a gél felszívódási ideje 10 óra kb. illetve köztudottan jobban hat az injekciós hormon mint a gél formájú. Mivel úgymond a saját hormont termelő szerved eltűnt ezért jobb lenne belülről bevinni ha már nincs benned semmi ami termelné. Én nem estem túl rajta, de én is kentem már gélt és eleve szarul voltam tőle. Szívdobogás, alvászavar, hangulatingadozás. A legtöbb doki most rá van kattanva a gélre de hatásos változás érdekében javalott az injekciós hormon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57982

  • tinacica74
  • tinacica74 profilkép
szia igen meg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57987

Szia Kedves Parker!Azért írok neked ,mert most szeretném elkezdeni az mtf hormonterápiát,és az ehhez szükségem dolgokat tőled szeretném beszerezni. :blush: Előre is köszi.Szióka ! :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57989

Szia!

Csak átmenetileg használd, kikészíti a májat. Fejlődést ne várj tőle. Én 2,5 hónap után csak pattanásos lettem tőle, míg ugyan ennyi idő injekció óriási változásokat hozott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57990

miron beküldte:
Szia Parker!

Az Andriolt csak átmenetileg használd, kikészíti a májat. Fejlődést ne várj tőle. Én 2,5 hónap után csak pattanásos lettem tőle, míg ugyan ennyi idő injekció óriási változásokat hozott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57991

parker beküldte:
Elmo beküldte:
Hahó!
Srácok, akik már túl estetek a méh-petefészek eltávolításon, hogyan alakult a hormonszintetek, meg úgy általában minden? Már két hónapja kitakarítottak, most lesz esedékes az endokrin kontrollom, de piszok szarul vagyok...hőhullámok, rosszullétek stb. (androgélt kenem)

Javaslom állj át injekciós hormonra mivel a gél felszívódási ideje 10 óra kb. illetve köztudottan jobban hat az injekciós hormon mint a gél formájú. Mivel úgymond a saját hormont termelő szerved eltűnt ezért jobb lenne belülről bevinni ha már nincs benned semmi ami termelné. Én nem estem túl rajta, de én is kentem már gélt és eleve szarul voltam tőle. Szívdobogás, alvászavar, hangulatingadozás. A legtöbb doki most rá van kattanva a gélre de hatásos változás érdekében javalott az injekciós hormon.

Így igaz, én is az injekciót javaslom. Ha hőhullámod van izzadsz a gél sztem nem szívódik fel a bőrödön át.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57994

Kedves Transzszexuális Sorstársaim!

Most szeretném elkezdeni, az mtf hormonterápiát,és ehhez szükségem lenne jó minőségű tablattákra,vagy injekcióra.Nem tudom ,hogy milyen gyógyszert kéne szednem,és,hogy,hogyan tudnám beszerezni.Ha tudtok,kérlek segítsetek.

Puszikák!Gaby
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 7 éve 7 hónapja #57998

Szia!

A szabvány szerint az MtF hormonkezelés
- reggel 1x50 mg (1x1/2 tbl.) Androcurból
- reggel, este (12 óránként) 2x2 mg (2x1 tbl.) Estrimaxból
áll.

Kérlek, ne dólj be a szója, mirificia és a fogamzásgátlók (D35, Dianette) kísértésének!

A tablettákat úgy tudod megszerezni, hogy odamész a patikába, és kikéred. A patikus hölgy pedig vényt fog kérni, amit úgy tudsz megszerezni, hogy:

- Megszerzed a 2 db F64.00 papírodat
- Csináltatsz hasi -és mell ultrahangot magadról
- Csináltatsz Leiden mutáció mérést
- Csináltatsz endokrin labort (E2, PRL, T, PRG)
- Csináltatsz nagylabort
- Elmész Gasztonyihoz, és ő felírja Neked a hormonokat.

Megj.: 2 F64.00-val is odamehetsz Gasztonyihoz, a többit ő meg tudja csinálni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.403 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook