Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54124

ja ezt nem ide. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54133

Sziasztok!
Ha van itt aki szívesen segítene nekem,az átalakulásban..
Örülnék ha segítőkész barátra találnék..
Privátba légyszíves..
Köszi
:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54140

mercike8 beküldte:
Ha túl van adagolva akkor semmi se segít. Magától kiürül a felesleg a szervezetből! Semmilyen bevitt hormont nem tudnak ki mutatni. Csak a többi agyalapi és mellékvese stb hormonokból tudják nagyjából kiszámítani hogy mennyi hormon kell a szervezetbe. Persze test függő is a dolog mármint magasság stb. Izomlazitó semmire nem jó ha megbénulok mert az agyban van a hiba nem az izomban a karom az tök laza csak nem érzem és nem tudom megmozditani! Oda figyelek a pontos bevételre ez a maximum amit tehetek ha meg lekésem az idejét akkor ígyjártam.

Ez nem pont ide való, de aztán meglett a makaróni? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54157

Valaki természetes (Pueraria Mirifica) vagy hasonló készítményeket fogyasztott már, esetleg vélemény?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54162

Korábbi hozzászólásokra reagálnék.

Az Estrofem/Estrimax tablettákban 17β-ösztradiol van, ez teljesen megegyezik az emberi szervezet által termelt hormonnal, ezért a máj viszonylag gyorsan lebontja, kicsi a felezési ideje, ezért bevétel után nagyon megemelkedik a vér ösztradiol szintje, de aztán nagyon gyorsan lecsökken, és kiürül. Ezért ajánlott többször keveset bevenni, nem egyszerre sokat. Ez a legbiztonságosabb opció, de vannak, akiknek a mája az egészet lebontja, ezért nem tud hasznosulni a szervezetben. Ezeknek az embereknek máshogy kell a szervezetbe juttatniuk a hormont.

Utánanéztem a Cypromixnek. Ez etinilösztradiolt tartalmaz, ami egy módosított ösztradiol. Kifejezetten úgy módosították, hogy a máj csak nagyon lassan tudja lebontani, ezért sokkal nagyobb a felezési ideje, tehát mondhatni erősebb. A máj viszont nem röhögve bontja le lassan, hanem jelentősen megterheli, valamint sokkal magasabb a vérrögök kialakulásának veszélye. A Cypromixben ráadásul ciproteron-acetát is van, amit nem kis butaság herék nélkül szedni. Az etinilösztradiol a legveszélyesebb szájon át bevehető ösztradiolként van számontartva.

Mindkét esetben a májon keresztül jut a véráramba a hormon, viszont míg az első megegyezik az ember által termelttel, a másik nem, ezért az elsőt ki tudja mutatni vérvétel, a másikat nem. Ettől függetlenül hiába tudja kimutatni egy vérvétel 17β-ösztradiol szedése esetén a pillanatnyi hormonszintet, az a következő tabletta bevételéig folyamatosan csökken, ezért csak több, különböző időpontban levett vér hormonszintjéből lehet következtetni bármire is.

Bocsi a hosszú bejegyzésért, de senki ne tegyen semmi meggondolatlant, vagy szedjen olyan szereket, amiknek nem nézett alaposan utána.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54163

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Én csak azt tudom amit az orvosom magyarázott el. Mindegyik féle hormon szintetikus amit nem a szervezet állít elő. Az Estrimax viselkedésében hatásában megegyezik az igazi ösztrogénnel. De külsőre másképp nézki a molekula. Olyan hormont lehetetlen előállítani amilyet a szervezet gyárt. Pontosabban petefészek herék stb. Etinilösztradiolt a szervezet nem igen tolerálja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54164

Itt Angliában leginkább gél vagy tapasz formájában adják az ösztrogént. Csak egy ismerősöm kap itt szájon át hormont.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54166

Akkor ezek szerint a Cypromix, az bemixel, vagyis jobban hat, nagyobb kockázattal, de a gyorsabb hatás miatt favorit. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54225

  • Adrienn84
  • Adrienn84 profilkép
Szia!Megvan meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54226

  • Adrienn84
  • Adrienn84 profilkép
Sziasztok!Elado Cypromixot keressek!
Koszonom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54227

  • Adrienn84
  • Adrienn84 profilkép
Szia,megvan meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54263

  • sident
  • sident profilkép
Sziasztok!

Nem sok ismeretem van konkrétan a hormonok terén. Most lettem 19 éves, még fél évem van hátra az iskolából, mielőtt dolgozhatnék. Egy transznemű lány vagyok, aki az átváltozásában még sehol sem áll.

A problémám az, hogy kopaszodom, ami fél-1 év múlva már vállalhatatlan lesz nőként. Lehet olyan mértékben szedni hormonokat(főként anti-androgént, ha jól sejtem), ami segít, picit visszafordítja a folyamatot, de a testemben nem lesz olyan változás(pl. hatalmas mellem nő), amit nem tudok elrejteni?

Azért nem kezdhetem el az átváltozást, mert szüleim és senki nem támogatna ebben, ezért el kellene költöznöm itthonról, és nem vagyok biztos benne, hogy kapnék állást a mély hangom miatt.(amire egy műtét nem olcsó)

Tudnátok valami reményt adni reménytelen helyzetemre? :( <3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54269

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Van megoldás a problémádra a kivitelezése már egy kicsit nehezebb lesz! Androcur tabletta. Depo Provera injekció illetve Lupron injekció. Ez a három anti androgén van ami eredményt hoz nagyon hamar. Illetve még van a Finasterid tabletta. Mindegyik vényköteles feketén nagyon nehéz beszerezni bármelyiket is. Androcur itt szokott eladó lenni. Feketén mire hozzájutsz valamelyikhez is az kb fél év. Ha csak itt nem tud valaki neked. Ennyit tudok segiteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54270

  • sident
  • sident profilkép
Köszönöm!
De ha megvan a két szakvéleményem, akkor írnak fel, ugye? Szívesebben szedném a tablettást.

Viszont azt hallottam, hogy ha csak anti-androgént szedek ösztrogén(?) nélkül, akkor durva mellékhatásai is lehetnek. Erről érdekelne információ, illetve, hogy legálisan orvostól mennyibe kerülne havonta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54271

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/terme...100_mg_tabletta/6657 Ezen minden adat rajta van ott az ára 14 ezer durván recepten. Ha csak magába szeded ösztrogén nélkül nincs nagyobb gáz rövidtávon, hosszútávon biztosan nem jó. Fél év háromnegyed év az belefér szerintem. A Gasztonyi doktor pedig szakvéleményekre felírja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54272

Én olyanról tudok Androcur azt nem tudom mellékhatás-e kipunnyadás, ja meg merevedés zavarok ugye, ez meg nem mindenkinek ok, taccsra vág,annak, aki teljesen átakar alakulni annak boldogság. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54273

  • sident
  • sident profilkép
Első hallásra örültem neki :) És teljesen át szeretnék, de nem tudom megcsinálni egyből, sajnos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54274

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Merevedés zavar az természetes androcur esetében hiszen a legfőbb férfi hormon van elnyomva. Tesztoszteron nélkül pedig nem igen megy a nemi élet. Kipunnyadás lehetséges ösztrogén nélkül hiszen a teszto táplálja az izmokat hogy erősek legyenek hirtelen elnyomásnál persze fennáll ennek létrejötte. Valamit valamiért tökéletes átalakulás nincs!!! Gondolom ezzel mindenki tisztába van. Minden gyógyszernek mellékhatása van amit nem veszünk észre közvetlen azt a második agyunk az az hasiagy rögtön reagál. Csak hogy tiszta legyen a dolog sokan nem hallottak a második agyról vagyis a hasi agyról!

joalisterapia.blogspot.hu/2014/07/az-ide...-elfeledett.html?m=1 tartalmas olvasmányok.
lelekmagazin.hu/a-masodik-agy/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54276

Én taccsra vágtam kedvenc hasam, mivel kevés reggelivel felvitaminoztam magam,több volt az adag :) , azt nem tudtam hasi agy van, de az tuti nem jött be neki, és kihánytam úgy, ahogy van, vagy pedig benyeltem valami baktériumot, le is akartam feküdni pihenni, aztán persze azonnal kihagyhatatlan dolgaim lettek. Egy csini napszemcsivel megoldtam. :P
Kicsit diétázok, csirkefalatokkal, meg csokis süti, ez nálam light.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 4 hónapja #54277

Sziasztok!

Eladó 1 doboz Testosterone Depo Galenika 2017-es lejárattal. Privátban érdeklődjetek kérlek, csak Budapesten megbeszélt helyen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.370 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook