Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 8 éve 7 hónapja #53350

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Lia_baba beküldte:
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a hormonokhoz elég 1 szakvélemény is vagy 2 ő kell?
Mindent el kell intézni a hormonokhoz a névvàltás is kell hozzá tbnél. Magán doki elfogadja a 2 szakvéleményt is. Vagyis minimum 2 szakvélemény kell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 7 hónapja #53355

JKnoxville beküldte:
FTM sracok! Azt tapasztaltam a legutobbi borotvalkozasomnal, hogy kevesebb az arcszorzetem, mint volt. Valaki tapasztalt mar hasonlot?

Hormoningadozás?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53383

Milyen BNO kódra szokták felírni a tesztoszteront? Ma írták nekem fel receptre, de nincs kitöltve a BNO kód rész, mit írjak oda?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53384

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
miron beküldte:
Milyen BNO kódra szokták felírni a tesztoszteront? Ma írták nekem fel receptre, de nincs kitöltve a BNO kód rész, mit írjak oda?
F 64.00 Ez a transz kód.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53413

Sziasztok.. :) sűrgösen vennék Androcut és estrimaxot aki tud az irjon köszönöm. Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53416

Megmaradt androgél itt, bontatlan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53417

Valakinek ösztrogén injekció?? Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53418

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
imdollparts beküldte:
Valakinek ösztrogén injekció?? Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Szia írtam emailt nekem kellene a szúri.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53422

  • Erik01
  • Erik01 profilkép
Sziasztok! :)
Akinek van Androgéle vagy bármilyen tesztoszteron tartalmú hormongyógyszere, az írjon légyszi! Olyan írjon, aki Budapesten lakik vagy gyakran jár erre, mert személyesen szeretném átvenni. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53440

  • ts_gyorgyi
  • ts_gyorgyi profilkép
Ismerősömnek megmaradtak tablettái, majdnem bontatlanok, patikából, így patikai áron eladók, de csak egyben:
2 "levél" Estromfem
1 doboz Androcur
1,5 doboz Provera
Fél doboz Diane35
Csak egyben, 20000Ft, személyesen Budapesten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 6 hónapja #53445

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Te tényleg ekkora kis perverz fiúka vagy imdollparts? Kamuból ide írsz te ezt élvezed? Itt csurgatod a nyàlad a lányok után? Tünj már el a fórumról vágasd le a farkad ha ennyire nem bírsz vele. Idióta barom neked a zárton lenne a helyed én látogatom a zártat de nagyobb szükséged lenne rá!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53448

Fiúk akiknek segítség kell az írjon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53450

Akkor imdollparts nem jutott el a teljes átalakulásba élőbe, vagy bosszúból ez?, de lehet igaz..., háát szegény akkor ez elég ciki :whistle: , mert vannak írások a témába...ha persze így van ugye. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53469

  • Space
  • Space profilkép
Külföldi és magyar patikából is beszerezhető tesztoszteron rendelhető és beszerezhető nálunk ;)

Ha érdekel valami írj üzenetet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53470

  • Lia_baba
  • Lia_baba profilkép
Andro is?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53471

Sziasztok!
Ti mit és mennyit szedtetek műtét után? (Mtf)
Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53477

Mercike te kajak kattant vagy zárasd be magad a gecibe :D Én KERESEK injekciót és nem adok el... pff :D
Műtét után legtöbben csak napi 1 vagy 2 darab estrimaxot szednek de szerintem ez nagyon kevés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53478

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Mégis csak te hazudsz össze vissza. Látod csak elárulod magad. Akkor oda írnám hogy keresek vagy eladok. Csak itt szórakozol és rontod a levegőt. Két értelmű amit írtál. Az hogy te vagy a hülye egyértelmű itt amúgy sincs senkinek ösztrogén inekciója. 1 sokan félnek a szuritól 2 nehéz beszerezni. A Gecibe te zárasd magad be!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53484

Andriol testocaps 40 mg 50 szem. Meg maradt 4 ezerért akit érdekel irjon emailt Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 5 hónapja #53510

  • karcsi1997
  • karcsi1997 profilkép
Sziasztok!
Eladnám már feleslegesé vált androcul testocaps 40mg tesztoszteron kapszulámat 10 szemet beszedtem belöle de már nem kell töbett belölle igy megválnék tölle akinek kell vagy szüksége van rá az irjon eladási ára 4000ft 50 szem van email:karcsi1997gmail.com akit érdekel az iron emailt sziasztok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.379 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook