Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 8 éve 9 hónapja #53210

Sziasztok.Androgélt keresek.Akinek van irjon.köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 9 hónapja #53224

  • hrvthcrmn
  • hrvthcrmn profilkép
Sziasztok!
Cipromyx-t keresnék viszonylag olcsón,írjon aki tud valamit!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 9 hónapja #53225

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
hrvthcrmn beküldte:
Sziasztok!
Cipromyx-t keresnék viszonylag olcsón,írjon aki tud valamit!:)
Tőlem vehetsz Cypromixet 1 doboz 4 ezer forint 3 leveles 21 szemesek. 2 dobozzal van 8 ezerért Pesten vagyok. Személyesen át tudod venni Ráckevei vagy. Priviben egyeztethetünk. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 9 hónapja #53235

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Sziasztok, 7 hónapja szedem az estrimaxot és az androcurt. Ajánlott még esetleg mást is szedni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 9 hónapja #53236

Hali, szerintem ez teljesen jó! Max a mennyiséggel lehet még játszani. Én az endokrinológusommal már a napi 8mg Estrimaxnál és 100mg Androcurnál ill. kapok még napi 4 szem verospiront is. Nah ezzel aztán alakul a molekula! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mmsatone

Hormonok 8 éve 9 hónapja #53248

Kedves sorstársak.
Segítséget szeretnék kérni.
Szeretném magamat nőiesebbé tenni.
Aki benne van, vagy benne volt ebben és segítene kérem keressen.
Persze a segítséget nem várom ingyen.
Köszönöm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 9 hónapja #53256

Sziasztok!
Estrimax-ot keresek ,aki tud valamit írjon :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53270

Megmaradt bontatlan hormon fiúknak nálam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53276

  • Ilona
  • Ilona profilkép
Szia
Írd meg mid van mennyiért, érdekelne.
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.

Köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53282

Sziasztok. Estrimax és androcurt szeretnék vásárolni akinek van az irhat itt is vagy emailra sűrgös lenne. Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53286

Sziasztok.
Estrimaxot androcurt vennék.
Akinek van irjon üzit.
Köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53303

  • hrvthcrmn
  • hrvthcrmn profilkép
Küldölfön már 16 éves kortól lehet kérvényezni a hormonokat, nálunk miért nem lehet ezt? vagy lehet csak nem tudok róla?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53305

  • Kira92
  • Kira92 profilkép
Sziasztok!
Baja városhoz legközelebb hol van olyan endokrinologus aki tudna velem foglalkozni hormon ugyben ? Mert persze hogy itt Bajan ezzel sem tudnak mit kezdeni. :( Aki tud nekem javasolni valakit legyen szives irjon privat uzenetet koszonom :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53306

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
hrvthcrmn beküldte:
Küldölfön már 16 éves kortól lehet kérvényezni a hormonokat, nálunk miért nem lehet ezt? vagy lehet csak nem tudok róla?
Ez Magyarország ezen nem kell meglepődni hogy minden maradi. Itt csak 18 évesen lehet bármit is elkezdeni! Vannak akik még ezen csodálkoznak. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53309

Androcurt vennék!! Akinek van írjon a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. címre :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53312

Még a HRT elkezdése előtt igyekeztem utánaolvasni mindennek, ezért lélekben felkészültem, hogy a mellnövekedés fájdalmas. Namost majdnem 6 hónapnál tartok, és alig fájtak. Ami fura, hogy nőni nőnek, de ha meg is nyomom őket, egy nagyon picit érzékenyek, de konkrétan fájdalmat nem érzek. Alapvetően mindig jól bírtam a fájdalmat, lehet, hogy magas az ingerküszöböm, és ezért? Valaki tapasztalt ilyet?

Próbáltam infót keresni a neten, és egy ember azt írta, hogy a legoptimálisabb helyzet az, ha az illető kasztrálva van vagy GNRH antagonistát használ, és injekcióként juttatja a szervezetébe az ösztrogént. Így tovább is tart a növekedési folyamat, és elvileg az eredmény is jobb. Említi, hogy a spiro és az androcur nem elég jó, habár az utóbbi jobb az előbbinél, mert a herék megléte még így is okoz némi tesztoszterontermelést.

Na amit én furcsállok, hogy miért számít például hogy milyen módon juttatja a szervezetébe az egyén az ösztrogént. Én mezei Estrimax/Androcur kombón vagyok, rendszeresen csináltattam vérvételt, és a tesztoszteronszintem hibahatáron belül volt, és az ösztrogénszintem is tökéletes.

Sokan írják, hogy váltottak injekcióra, mert az hatékonyabb. Abban az esetben értem, hogyha a tabletta hatóanyagát teljesen lebontja az emésztőrendszer, de elvileg arra törekszik mindenki, hogy a vérében egy bizonyos koncentrációt elérjen, nem? Ha meg azt sikerül, akkor lényegében nem mindegy, hogy hogyan teszi azt?

A másik ugye a tesztoszteron. Ha meg is vannak a herék, de a véremben gyakorlatilag annyi tesztoszteron van, mintha kasztrálva lennék, nem ugyanaz? Nem is beszélve arról, hogy nem csak a herék állítják ezt elő, mert minden nő szervezetében is van egy minimális mennyiség.

A másik a progeszteron; legalább annyi forrás állítja, hogy felesleges, mint amennyi azt, hogy szükséges... Ezzel kapcsolatban van valami végső igazság?

Picit meg vagyok kavarodva, ha valakinek van valami infója ezzel kapcolatban, hálás lennék, ha megosztaná.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53314

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Nekem se fájtak annyira a melleim mikor nőttek inkább csak feszültek és a mellbimbóm durrant be nagyon. Érzékeny viszont kellően simán fel lehet vele izgatni pláne ha nyalogatják. :) A herék minden esetbe bezavarnak ha elvan nyomva annál több tesztót próbál termelni válaszul. Hiába van normál női tartományba a tesztó nálunk az kell hogy szinte nullán legyen. Az Estrimaxot vagyis az ösztrogén szintet nem tudják nézni. Csak ki számítják kb.ra a többi hormonból ezért nem is tudják belőni pontosan a szintet nálunk csak találgatják. Az injekció mindig is hatásosabb mint a tabi jobban hasznosul.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53316

Az injekció az azért hatékonyabb, mert azonnal a vérkeringésbe jut, míg a gyomorból lassúbb a felszívódás. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53335

  • JKnoxville
  • JKnoxville profilkép
FTM sracok! Azt tapasztaltam a legutobbi borotvalkozasomnal, hogy kevesebb az arcszorzetem, mint volt. Valaki tapasztalt mar hasonlot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 8 éve 8 hónapja #53349

  • Lia_baba
  • Lia_baba profilkép
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a hormonokhoz elég 1 szakvélemény is vagy 2 ő kell?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.389 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook