Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 9 éve 7 hónapja #52163

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Aki kamasz korban megúszta a pattanásokat, az a hormonoktól sem fog az lenni? Lassan két hónapja vagyok depon és eddig semmi csak egy-két pici izé (mitesszer?) van ami pár nap múlva el is tűnik. Tizenéves koromban is kb. így volt. Ez így marad majd vagy lesz pattanásos időszak majd? :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 7 hónapja #52164

  • donnie
  • donnie profilkép
kamaszkent egyaltalan nem voltam pattanasos viszont 5-6 honap depo után eléggé rendesen elkapott, sőt a családunkban senki sem volt az. Sóval ezzel tuti nem függ össze. Pl a tini fiúk is átlagosan nyugodtan kijelenthető, hogy sokkal durvábban pattanásosak mint a lányok. Pontosan a tesztó miatt.

Nem elkeseríteni akarlak, csak ne lepődj meg ha mégis elkap :D

Sztm nagyon kevés transz fiú van aki megússza a pattanásos témát, inkabb van akit jobban van akit kevésbé kap el. Össze vissza próbáltam én is mindenféle krémet meg minden szart. Inkább csak adtam a szarnak egy pofont vele. Egyedul a Manna szappan termékek mutattak valamiféle javulást. Azt ajánlom, mást nem. És amúgy is, az idő a legjobb orvosság a pattanások ellen ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 7 hónapja #52167

  • ts_gyorgyi
  • ts_gyorgyi profilkép
Sziasztok!
Én vasárnap kezdtem meg a HRT-t 29 évesen, és mára már azt tapasztalom, hogy a mellemben megjelentek a "fájdalmak". :) - A jobban viszont semmi eddig. :(
A balt viszont nézegetve, már egy kis zsírpárnát is észlelek.
Ezen kívül azt figyeltem meg, hogy még többet iszom, és mindig éhes vagyok. :D
Amit szedek: 1 Estri+fél Provera reggel, és 1 D35 este.
Szerintetek van esélyem jó eredményre?
Puszi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 7 hónapja #52173

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Frosty beküldte:
Aki kamasz korban megúszta a pattanásokat, az a hormonoktól sem fog az lenni? Lassan két hónapja vagyok depon és eddig semmi csak egy-két pici izé (mitesszer?) van ami pár nap múlva el is tűnik. Tizenéves koromban is kb. így volt. Ez így marad majd vagy lesz pattanásos időszak majd? :-)

Nekem nagy szerencsem volt, egyik kamasz koromban sem voltam pattanasos. :) Sem arcon, sem vallon, haton illetve egyeb testreszeken.
En csak brutalis hohullamokrol tudok beszamolni... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 7 hónapja #52196

D35 Transz nő számára ÉLETVESZÉLYES, mivel az ösztradiolt olyan formában tartalmazza, mely összefüggésbe hozható trombóziskockázat emelkedésével.

Nem tudsz valahonnan Androcurt (vagy Spiront - Spironolakton) szerezni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 7 hónapja #52202

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Az biztos hogy d35 vagyis cipromix mert d35 hivatalosan nincs be van tiltva. A cipromix ugyan az de a lényeg igen az hogy életveszélyes szedni kaszt vagy srs előtt. Viszont herék nélkül jó én is rosszul voltam a D 35-től hiába nem cigiztem megéreztem a cigi füstöt és rosszul voltam a fejem majd szét ment. De most pont 1 éve szedem és semmi bajom tőle srs megvolt. Ja és mellette szedek egy raklap gyógyszert az idegeimre de az más tészta. Én is féltem tőle de egy sorstársam felvilágosított ez ügyben mivel srs után szedhetem,és valóban egyszerű a történet mivel rá van írva csak nők szedhetik férfiak nem. Sok vitamint szedek e,c,és b valamint vasat is írtak fel. Étvágyam sokat javult híztam 4 kilót immár 60 kiló vagyok mellek is nőnek. Egyszóval teljes támogatást kap a szervezetem gyümiket eszem változatos az étrendem sok tejet kakaót iszom. 3-4 naponta megiszom 1-2 doboz sört ami szintén jól esik, a, vitamin d, vitamin van benne a komló pedig a mell növekedéshez is hozzájárul csak úgy mint a vöröshagyma. :) Most viszont új ideg bogyót kaptam amire nem lehet inni. :( :angry: A komló még nyugtat is és az étvágyamat is növeli a sör. Persze nem seggrészegnek kell lenni a sörtől 1-2 doboz az úgy pont jó kicsit érzem az agyamba és az kellemes is. Nekem így bevált recept lett. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 7 hónapja #52204

  • ramira
  • ramira profilkép
Sziasztok! 1 hónapja kezdtem a hormonterápiát legálisan!
Mostanában rettegek attól hogy ha megszűnik az erekciót és tönkre megy az eddigi szexuális életem a párom elhagyna amit nagyon nem szeretnék! olvastam olyanokat hogy nem szűnik meg az erekció csak a spontán és azt is hogy teljesen meg szűnik! Tapasztalattal rendelkezőktől szeretnék segítséget kérni hogy meg marad e az erekció vagy esetleg hogy hogy tarthatom meg vagy hasonló! segítségeteket előre is köszönöm!
( a kioktató és te nem is vagy transzszexuális szövegekre nem vagyok kíváncsi hiszen nem magam miatt szeretnék megoldást hanem az életem szerelme miatt akivel közel 3 éve vagyok együtt aki mindenbe támogat, és nem szeretném ez miatt elveszíteni ) Köszönök előre is minden segítséget! <3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 6 hónapja #52253

  • valaki1980
  • valaki1980 profilkép
:unsure: Sziasztok sos be keresek legalább egy ampulla Nebidot eddig az orvosm felirta 90% an de mivel váltottam a magán doki 100 ra tehát nincs közel 30.000ft m hogy kiváltsam,már be kelet volna adatnom mindenhol probálkoztam kerestem de semmi,hozzá teszem azért is sürgös mert Nov 24 én lesz a mütétem árba megegyezünk elöre is köszönöm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 6 hónapja #52301

Sziasztok!

Változáskor más is szokta érezni, hogy bizsereg az arca? Meg a többi testrésze is. Tegnap munka közben éreztem az arcomon meg a karomban. És a hangom meg elment egyszer. Mással is előfordult már ilyen vagy csak beteg leszek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52310

Amikor elkezdtem a hormont én is gyakran berekedtem, meg elment a hangom, azután mélyebb lett. :) Bizsergésre nem emlékszem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52315

  • valaki1980
  • valaki1980 profilkép
Normális ha a hangod elmegy vagy úgy érzed mint ha meg lennél fázva,ez egy ideig igy is lesz makd.egyre jobban el kezd méjülni a hangid.Nekem a Nebidotol voltak külőmbözö bajaim izom fájdalmak napi szinten de a depotol semmi bajom,amint a szervezet hozzá szokik jobb lesz.Bár arc zsibbadásom sose volt szerintem mindenkinél más tünetek jönnek elö.De ahoz hogy a hangod változzon ahoz ezt meg kell sajnos élni de hamarosan észre veszed mennyit méjült a hangod,hisz.átalakuláson mész keresztúl:)kitartás
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52319

  • Trini
  • Trini profilkép
Hali van itt valaki aki tudna segiteni HRTbe nem tanács kéne ha nem fizikailag help sajnos nicsen fix munkám igy nem tudom elkezdi a hivatalos herce hurcát olyan ember kell nekem aki ténylegesen tudsegiteni többit privbe
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52340

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok
Hormonk feliratásához milyen vizsgálatok kellenek? Illetve most megyek majd nőgyógyászhoz mert a két szakvélemény megvan ott mit csinálnak? Mondani kell hogy miért kérem a vizsgálatot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52350

Szia! A hormonokat az endokrinológus írja fel. Általában a pszichológiai és a pszichiátriai szakvélemény kel hozzá és a nőgyógyászati papír is jó ha ott van. Vannak olyan endokrinológusok, akiknek ez kevés és csak akkor írnak, ha már férfi személyi igazolványod van.
A nőgyógyásznál mindegy mit mondasz egy rutin vizsgálat kell, ez csak egy formaság, hogy valóban az van ott ami és minden egészséges. De az itt adott papírt is mindenképp a nemváltó dokumentumokhoz kell csatolni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52351

Szeretném megtudni hogyan lehet felíratni legálisan a Testosteron Depot? Már férfi személyi igazolvánnyal rendelkezem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52353

miron beküldte:
Szeretném megtudni hogyan lehet felíratni legálisan a Testosteron Depot? Már férfi személyi igazolvánnyal rendelkezem.

Sehogy mert Magyarországon kivonták a forgalomból és már csak dílereknél lehet kapni. Nebidot irass fel vagy andriolt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52357

  • donnie
  • donnie profilkép
szép lenne ha ilyen könnyű lenne. Találni egy olyan endót, aki felírja, főleg TB-re, és közben meg is vizsgál, hát elég nehéz. Amúgy se az van, hogy Te odamész és azt mondod, írjon fel Nebidot es akkor felírja. Elküld - jobb esetben- hormonszint vizsgalatra - aztán aszerint fog felírni hormont, egy barátom pl gélen van azóta, mert orvosi szempontból azt látta indokoltnak. Csajbók Évához jár, szegeden rendel, de kb havi 2x rendel Pesten is magánban. Nem olcsó mulatság az biztos. És arra is készülj fel, hogy elég kevés általéban az, hogy hivatalosan férfi neved van, kötik az ebet a karóhoz és nagyon ragaszkodnak a műtéthez. 5-ből 4 lekoptat azzal, hogy műtétig nem írja fel, max teljes áron és lehet az is csak egy időre.

Nem demotiválni akartalak, csak készülj fel rá, hogy nem bemész-kijössz jajdejo van hormonom menet lesz ez. Ha pesti vagy, akkor egy fokkal könnyebb. Mindenesetre hangsulyozom, legyen szerencséd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52364

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok
Valaki tudna segíteni hogy hogy tudnék szerezni testo depot? Szeretném már elkezdeni a hormonokatviszont teljes áron jelenleg nem tudom megvenni sajnos :/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52365

olivér22 beküldte:
Sziasztok
Valaki tudna segíteni hogy hogy tudnék szerezni testo depot? Szeretném már elkezdeni a hormonokatviszont teljes áron jelenleg nem tudom megvenni sajnos :/

Orvos felír Androgélt vagy Andriolt. Vagy ott van még a Nebido. Vagy feketén tudod még csak elkezdeni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 5 hónapja #52366

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Feketén tudok egyenlőre
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.298 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook