Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51888

Még elfelejtettem hozzáfűzni, hogy elég nagy egyéni szórás van ilyen ügyben, egyik ismerősömnek 10 hónapnyi tesztó után is megvolt még valamennyire, csak a hiszterektómia mulasztotta el. (Addigra tudott hisztót szervezni magának, különben lehet tovább is lett volna még. Egyébként Sustanon-on, 2-hetes injekción volt.)

De valóban a leggyakoribb amit hallottam másoktól az az, hogy 1-2 hónapon belül elmúlik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51889

  • sockerartor
  • sockerartor profilkép
Én első hónapban andriolt használtam (de azt lehet h nem is kéne számolni mert alacsony dózisban szedtem)és utána kaptam egy nebidot,hónap végén kapom a következőt...szóval lassan 4 hónapja hormonozok(1 hónap andriol,és 3 hónap nebido).és eddig még nem múlt el a havi probléma,egyszer maradt csak ki. :unsure: De elvileg fél évig normálisnak számít ha nem múlik el,nem? És mi van ha valakinek nem szűnik meg?Mit tanácsos tenni olyankor?Sokat számít ez egészségügyi szempontból?Köszönöm az eddigi válaszokat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51890

Nekem kb. 2 hét alatt kinyírta a depo.
Egy másik kérdés: kap vki közgyógyra Nebido-t? Ha igen hogyan? Állítólag rendelésen nem írhatnak közgyógyra semmit a dokik, kizárólag a háziorvos teheti meg...ezt is nehezemre esik elhinni, a másik pedig, hogy háziorvos nem írhat fel Nebido-t, ez oké de én úgy tudom, hogy endokrinológus, esetemben andrológus javaslatára mennie kéne. Szeretném tudni mi a helyes eljárás ilyen esetben, kicsit össze vagyok zavarodva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51891

sockerartor beküldte:
Én első hónapban andriolt használtam (de azt lehet h nem is kéne számolni mert alacsony dózisban szedtem)és utána kaptam egy nebidot,hónap végén kapom a következőt...szóval lassan 4 hónapja hormonozok(1 hónap andriol,és 3 hónap nebido).és eddig még nem múlt el a havi probléma,egyszer maradt csak ki. :unsure: De elvileg fél évig normálisnak számít ha nem múlik el,nem? És mi van ha valakinek nem szűnik meg?Mit tanácsos tenni olyankor?Sokat számít ez egészségügyi szempontból?Köszönöm az eddigi válaszokat!
Szerintem annyi még simán normális, bár megértem, hogy frusztráló a várakozás.

Ha nem szűnik meg akár egy év alatt sem, akkor esetleg hiszterektómiát csináltatni? (Azt amúgy is kéne max 5 év után ha utána is tesztón akarsz maradni.) Vagy azzal, aki felírja neked a tesztót, a dózist növeltetni? Mert elvileg a tesztónak végül le kellene állítania a petefészkek működését, de ha mondjuk egy év után még mindig van menstruáció, az szerintem azt jelenti, hogy nem kap "elég" tesztót ahhoz a szervezet, hogy lekapcsolja a petefészkeket. (Persze nem vagyok orvos.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51892

  • sockerartor
  • sockerartor profilkép
Na jó nem parázom túl,bízom benne, hogy a második nebido már segít. :lol: Csak frusztráló,hogy azt hiszem, hogy na már nem lesz semmi,aztán meg mégis...A nagyobb dózis szerintem nem célszerű, mert a tesztoszteron egy részét a szervezet ösztrogénné bontja le és az nagyon nem jó...( itt mindenki gondoljon a cicis bodybuilder-ekre).Szóval az nem jó a szervezetnek és felesleges.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51894

Persze én is úgy értettem hogy ellenőrzés mellett, meg a cisz férfi határértékeket nem átlépve. Csak mivel mindenkinek más a szervezete, van akinek kisebb, van akinek nagyobb dózis a megfelelő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51909

closer_to_the_edge beküldte:
Nekem kb. 2 hét alatt kinyírta a depo.
Egy másik kérdés: kap vki közgyógyra Nebido-t? Ha igen hogyan? Állítólag rendelésen nem írhatnak közgyógyra semmit a dokik, kizárólag a háziorvos teheti meg...ezt is nehezemre esik elhinni, a másik pedig, hogy háziorvos nem írhat fel Nebido-t, ez oké de én úgy tudom, hogy endokrinológus, esetemben andrológus javaslatára mennie kéne. Szeretném tudni mi a helyes eljárás ilyen esetben, kicsit össze vagyok zavarodva.

A közgyógy ellátást előbb megkell kérvényezni. Van van és úgy nem sikerül a felíratás?
www.mixin.hu/magyarorszag/kozgyogyellata...-hogyan#.U8fsn0AymSo
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51911

Igen már jár, és így nem sikerül. Mindig kitérő válaszokat kapok kb, legutóbb pedig konkrétan azt, hogy nem is lehet közgyógyra felírni, amit én nem így tudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51912

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Srácok! Az ugye nem baj ha a depo nem kék hanem átlátszó, olaj színű? Amiket olvastam az kék amit ma ''kaptam'' meg olyan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51913

Frosty beküldte:
Srácok! Az ugye nem baj ha a depo nem kék hanem átlátszó, olaj színű? Amiket olvastam az kék amit ma ''kaptam'' meg olyan.

Kék színű depó? :ohmy:
Az ampullán lévő gravirozott felírat kék színű. Az ampullában áltálszó-enyhén sárgás olajos folyadék van. Ha ilyen mint a képen az okés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51915

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Pár éve már ilyen az üvegcse, nem világoskék feliratos:

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51920

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Akkor én valamit nagyon elnéztem :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51922

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Túl vagyok az első szurimon :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51923

  • donnie
  • donnie profilkép
ugye nem kek szinu volt a folyadek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 9 hónapja #51924

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Nem, olyan amilyennek lenni kell. :-) Rájöttem, hogy mit értettem félre mostmár :-) csak első felindulásból inkább megkérdeztem itt. De akkor tuti jó a cucc! :-D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 8 hónapja #51944

A hormontól ki, hogy változott kg-ban? Több kilót is fel lehet szedni vagy sporttal megakadályozható a súlyfelesleg?

Bocsánat ha hülye a kérdés :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 8 hónapja #51951

  • donnie
  • donnie profilkép
1. Szinte biztos, hogy a sulyod valtozni fog (f2m esetrol tudok nyilatkozni )

2. Rettenetesen rosszul terjedt el az emberek kozott ez a teveszme, hogy az szamit mennyit mutat a merleg. 60 es 60 kilos ember kozott is van kulonbseg, ahogy 90 es 90 kozott is. Az izom nehezebb mint a zsir tehat lehetsz Te mondjuk 85 kilosan is kurva jo faszi, ha annak a 85 kilonak a nagy resze nem zsir.

Szerintem a sulygyarapodas nem nagyon megakadalyozhato. Vilag eletemben rettenetesen sovany gyerek voltam. 21 evesen kezdtem el hormonozni, akkor kb 50-52 kilo kozott ingadozott a sulyom. Teny, hogy egesz addig aktivan sportoltam, igy megvolt kellokeppen a kardio. Ezt leszamitva is nehezen hizos tipusnak tartottam magam. Lassan 1,5 eve vagyok hormonon es paff +10 kilo! Ami valljuk be ramfert, ahogy atrendezodnek a lagyszoveteid, akaratlanul is sok helyen izmosabb/erosebb leszel alkatilag. Nyilvan az elejen - szerintem - eleg konnyen lehet kondizassal izmot felszedni. De utana is helyes taplalkozassal es normalis mennyisegu mozgassal - ha addig se voltal dagi - utana se leszel az.

3 honapja voltam hormonon mikor megmutottek, azt kovette egy jo 5 het fekves. Akkor meg javaban tombolt a tini kor, es mint ugy altalaban a ferfiaknal nekem is hasra csuszott fel par kilo. Kis baba háj. Megszenvedtem vele, de szepen megy le. Atlag ember meg most is vekonynak tart, a kozelebbi ismerosok azert latjak, hogy izmosodtam " megemberesedtem". Szoval a hormon elvegzi a dolgat.

Lenyeg a lenyeg, ha tudsz aktivan sportolni es normalisan taplalkozni akkor nem kell felned attol hogy a sulyod gyarapodik es rossz minosegben :) Eddz, kardiozz es figyelj a kajara.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 8 hónapja #51963

Engem pedig pont az érdekelne, hogy mit lehet tenni, hogy végre valami súly menjen rám? Úgy látom itt mindenkinek gyarapodik a testtömege a tesztótól csak az enyim nem :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 8 hónapja #51964

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
miron beküldte:
Engem pedig pont az érdekelne, hogy mit lehet tenni, hogy végre valami súly menjen rám? Úgy látom itt mindenkinek gyarapodik a testtömege a tesztótól csak az enyim nem :(
Ez genetika valahol. Vékony alkat voltam mindig és a hormon mellett is az maradtam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 9 éve 8 hónapja #51965

  • donnie
  • donnie profilkép
Addig orulj amig nem valtozik ez drasztikusan :P

Mellesleg a testepitoknel nagyon bevalt a csirke+rizs kombo mint tomegnovelo kaja. De kvazi ha hizni akarsz zabalj amennyi csak beledfer.

es edz! a kardio edzeseket mellozd, viszont erosits. En spec a sajat testsulyos edzest preferalom de izlesek es pofonok.

Lenyeg, hogy ha rendesen eszel es erosito edzeseket vegzel, esetleg taplalek kiegeszitot ( NEM KOKSZ) is tudsz melle rendszeresiteni, sztm nem maradhat el a hatas :)

De Te meg igy is a jobbik felallast kepviseled, a nehezen fogyok kemenyebb diok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.369 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook