Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 15 éve 3 hónapja #671

  • andreas
  • andreas profilkép
Tegnap volt az Animal Planeten szó egy kanos kiskutyáról akit kiheréltek.A doki azt mondta hogy még kb 3 hónapig lesznek vale gondok mert addig még cirkulál a szervezetében a hormon.Embernél is helytálló ez az idő???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #672

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Gőzöm sincs!:S Nem informálnak minket ilyenekről.:angry:
Örülhetünk,ha ellátnak szájhúzás nélkül.:angry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #674

  • andreas
  • andreas profilkép
Erre nőgyógyásztól vagy endokrinológustól lehet kapni választ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #675

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
andreas írta::
Erre nőgyógyásztól vagy endokrinológustól lehet kapni választ?
Tegnap volt az Animal Planeten szó

Állatorvostól:laugh: B)

Komolyan meg a lenti műtétnél a nőgyógyásztól szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #676

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Jó kérdés. :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #677

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Sziasztok!

Ilyen jellegű információim nekem sincsenek. Logikusan gondolkozva nagyon hasonlónak kell lenni egy emlős hormonháztartásának is, mint a miénknek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #681

  • Armin
  • Armin profilkép
5.2 Pharmacokinetic properties

    • Absorption

Nebido
is an intramuscularly administered depot preparation of testosterone undecanoate and thus circumvents the first-pass effect. Following intramuscular injection of testosterone undecanoate as an oily solution, the compound is gradually released from the depot and is almost completely cleaved by serum esterases into testosterone and undecanoic acid. An increase in serum levels of testosterone above basal values may be seen one day after administration.

• Steady-state conditions

After the 1st intramuscular injection of 1000 mg testosterone undecanoate to hypogonadal men, mean Cmax values of 38 nmol/l (11 ng/ml) were obtained after 7 days. The second dose was administered 6 weeks after the 1st injection and maximum testosterone concentrations of about 50 nmol/l (15 ng/ml) were reached. A constant dosing interval of 10 weeks was maintained during the following 3 administrations and steady-state conditions were achieved between the 3rd and the 5th administration. Mean Cmax and Cmin values of testosterone at steady-state were about 37 (11 ng/ml) and 16 nmol/l (5 ng/ml), respectively. The median intra- and inter-individual variability (coefficient of variation, %) of Cmin values was 22 % (range: 9-28%) and 34% (range: 25-48%), respectively.

• Distribution

In serum of men, about 98% of the circulating testosterone is bound to sex hormone binding globulin(SHBG) and album in. Only the free fraction of testosterone is considered as biologically active. Following intravenous infusion of testosterone to elderly men, the elimination half-life of testosterone was approximately one hour and an apparent volume of distribution of about 1.0 l/kg was determined.

• Metabolism

Testosterone which is generated by ester cleavage from testosterone undecanoate is metabolised and excreted the same way as endogenous testosterone. The undecanoic acid is metabolised by ß-oxidation in the same way as other aliphatic carboxylic acids. The major active metabolites of testosterone are estradiol and dihydrotestosterone.

• Elimination

Testosterone undergoes extensive hepatic and extrahepatic metabolism. After the administration of radiolabelled testosterone, about 90% of the radioactivity appears in the urine as glucuronic and sulphuric acid conjugates and 6% appears in the faeces after undergoing enterohepatic circulation. Urinary medicinal products include androsterone and etiocholanolone. Following intramuscular administration of this depot formulation the release rate is characterised by a half life of 90±40 days.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #682

  • andreas
  • andreas profilkép
Nem ez lenne a kérdésem hogy a mesterségesen bevitt hormon,hanem a sajátom mindettől függetlenül ha kipakoltattam magam akkor mikorra ürül ki?Három hónap köbö mint a kutyesznál?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #684

  • Armin
  • Armin profilkép
1-2 hét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #685

  • andreas
  • andreas profilkép
Armin írta::
1-2 hét.
Köxi,ez már rögtön szimpatikusabb idő.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #686

  • Armin
  • Armin profilkép
Szívesen :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #997

  • andreas
  • andreas profilkép
A tesztoszterontól egyre zsírosabb a bőröm.:angry: Ez már mindig így leszz vagy csak átmeneti?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #998

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
andreas írta::
A tesztoszterontól egyre zsírosabb a bőröm.:angry: Ez már mindig így leszz vagy csak átmeneti?
Dehogy!kinövöd.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #1512

  • andreas
  • andreas profilkép
Létezne hogy a tesztoszterontól a köröm gyorsabban nő? :stress:
Nem győzöm egy ideje vágni. :na:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 3 hónapja #1559

  • danken
  • danken profilkép
andreas írta::
Létezne hogy a tesztoszterontól a köröm gyorsabban nő? :stress:
Nem győzöm egy ideje vágni. :na:
Nem tapasztaltam és nem is olvastam ilyenről,de attól még nem zárható ki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2346

  • andreas
  • andreas profilkép
Újabb lehet béna kérdésem.Tegnap délután olyan erőteljes szédülés jött rám,hogy ágyba kényszerített,egyre szarabbul voltam és még most is vacakul vagyok. :XNetem ránéztem és ezt találtam:

Szédüléssel járó betegségek és zavarok:
- endokrin (hormonális) betegségek
- a belső fül betegségei
- a vérrel kapcsolatos rendellenességek
- szív- és érrendszeri betegségek
- idegrendszeri betegségek
- mérgezések
- szembetegségek
- fej- és nyaksérülések
- mozgási betegség (kinetosis), tengeribetegség
- éhség.

Esetleg nálatok volt valami hasonló és lehet hogy a hormonkezelés közrejátszik?
Nagyon remélem hogy nem ez lesz az oka.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2348

  • danken
  • danken profilkép
A Nebido mellékhatásai:

A leggyakrabban (10 betegből egynél) előforduló mellékhatás a fájdalom az injekció helyén.
A következő mellékhatások fordultak elő gyakran (100 betegből egynél) a Nebido-val kapcsolatos kutatásokban:
Hasmenés, lábfájdalom, ízületi fájdalom (arthralgia), szédülés, fokozott izzadás, fejfájás, légzési zavarok,
akné, emlőfájdalom és emlő megnagyobbodás, viszketés, bőrelváltozások, fájdalom a herékben, prosztataproblémák, véraláfutás az injekció helyén
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2349

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Andreas, az egészség a legfontosabb, ha ilyen tartósan szédülsz menj el orvoshoz!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2362

  • Armin
  • Armin profilkép
andreas írta::
..Tegnap délután olyan erőteljes szédülés jött rám,hogy ágyba kényszerített,egyre szarabbul voltam és még most is vacakul vagyok..

Jobban vagy Andreas? Vérnyomásod, cukrod, vérképed rendben van? Máskor is volt már ilyen? Szédüléses panaszok, ami akár több napig is tart, nálam melegfrontkor illetve közv. előtte szoktak lenni, mikor pl 90/53-ra esik a vérnyomásom, érdemes lenne megmérned amikor ilyet érzel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Hormonok 15 éve 2 hónapja #2364

  • hmm
  • hmm profilkép
andreas írta::
Újabb lehet béna kérdésem.Tegnap délután olyan erőteljes szédülés jött rám,hogy ágyba kényszerített,egyre szarabbul voltam és még most is vacakul vagyok. :XNetem ránéztem és ezt találtam:

Szédüléssel járó betegségek és zavarok:
- endokrin (hormonális) betegségek
- a vérrel kapcsolatos rendellenességek
- szív- és érrendszeri betegségek
- idegrendszeri betegségek
- szembetegségek
- mozgási betegség (kinetosis), tengeribetegség
- éhség.
....
remélem jobban leszel.
amúgy ha túl alacsony, akkor nekem segít az energiaital és az, hogy nem tartózkodok túl melegben (max. 15-20 fok)... meglehet, hogy neked is segítene.

amúgy ez így érdekes. Kíváncsi vagyok arra, hogy én egyáltalán elkezdhetem e a hormonkezelést, ha lehetnek ilyen tünetei, ugyanis alapjáraton szar a vérnyomásom és szédülök is rendesen nap mint nap.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.236 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook