Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :)

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 11 éve 1 hónapja #48038

  • Cintike
  • Cintike profilkép
B) Honnan veszitek a nagyméretű csini cipőket??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 11 éve 3 hete #48258

  • danamira
  • danamira profilkép
Szia! Én szerencsés vagyok, mert nem nagy a lábam, de neten bármilyen mértetet találsz....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 10 éve 10 hónapja #48845

Szia!

Nekem 44-es lábam van, úgyhogy nekem sincs könnyű dolgom. Győr-Moson-Sopron megyében lakom, szóval át szoktam ugrani Ausztriába, az ottani Deichmann boltokban 44-es méretig vannak a női cipők! :-) Nem is drágák, és leginkább fiatalos, divatos darabok vannak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 9 éve 9 hónapja #51845

Srácok, ti hol vesztek cipőt? 38-39-es kellene de mostanában szinte mindenhol 40-estől kezdődik :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 9 éve 9 hónapja #51848

Ha 38/39-es a lábad, szerintem próbáld fel a 40-est, különösen, ha kínaiban/Hádában nézelődsz, mert pl. a kínai híres arról, hogy két számmal kisebb, mint amit ráírnak. De a rendes cipőboltokban is plusz-minusz egy szám eltérés nem okozhat túl sok gondot, főleg +-ban.

A másik lehetőséged, hogy a női osztályon keresel magadnak valami uniszexet, illetve átnézed a fiú gyerek méreteket. 38/39 az már kamasz, tehát nem lesz túl gyerekes a cipő.

Harmadik lehetőséged, hogy ráguglizol a kis méretű cipőboltra, van belőlük sok, bár főleg az a kis méretű nőkre vonatkozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 9 éve 9 hónapja #51849

Szerencsésnek érzem magam a 42-43-mas lábammal... :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 9 éve 9 hónapja #51854

Már rengetegszer bejártam a fővárost cipő ügyben, de mindenhol nagy rám a legkisebb férfi méret, fiú osztály pedig a cipőboltokból valahogy hiányzik. Mindenütt 35-36-ig vannak fiú cipők utána 41-es méret jön a férfi osztályon. 38-39 olyan szinte nincs.
Egyetlen 1 boltot ismerek Budapesten ahol vannak 40 alatti fiú cipők, de azok sem komolyabb férfi cipők.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 9 éve 9 hónapja #51859

  • donnie
  • donnie profilkép
1/2 -1 szamot tudsz csalni vastag talpbetettel + jo minosegu sarokemelovel. Ez egyreszt egeszseges is, jot tesz a tartasnak, masreszt meg tenyleg lehet csalni vele ha nagyon akarja az ember 1 meretet is. Nekem 40-es labam van, pont lelekhatar, szerencsere eddig nem volt gond a cipokkel. De neha el vannak szamozva, pl a Vans cipok, tipusonkent is van elteres es neha bizony fel szammal/ egy szammal mas az a bizonyos "40"-es. Ilyenkor szoktam ezt alkalmazni. Ja es igen, tenyleg az az egeszseges ha a sarok 2-3 centivel magasabban van. Szoval aki nem kuzd cipomereti problemakkal, annak is ajanlom :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 9 éve 9 hónapja #51862

Én Tesco-ban szoktam cipőt venni, mert nekem eddig mindig jó tartósak voltak, tehát 1-1,5 évig tudtam hordani őket, most egy tornacsukám van jópár hónapja, azt is vígan hordom, tecsós. Na oda akartam kilyukadni, hogy nekem viszont fordított problémám van mindig, a méretemben alig találok cipőt (kisebb az mindig van). Én mindig az akciósokat nézem, mert 5 ezerért nem veszek cipőt, hanem ilyen 2-3 ezerért. :D Ezzel a tornacsukával is ott szenvedtem, mert nagyon tetszett, akciós volt, csak kicsi volt. Az már más kérdés, hogy megvettem és szanaszét törte a lábam, hónapokig tartott mire valamennyire kinyúlt, de így is szorít, pedig 41-es. :,D Arra gondoltam, hogy 42-43-mas lábbal a 41 még rám jön...
Na de mindegy. Szerintem nézd meg a tecsóban, ha eddig nem tetted, ott tényleg tök sok méret szokott lenni. A vecsési tesco-t a reptérnél ajánlom, jó nagy a választék. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 9 éve 9 hónapja #51864

Hú köszönöm a sok választ :)
Sikerült a Deichmann-ban kinézni egy olyat ami tetszett a pasi oldalon, és volt ugyanolyan a női oldalon is kisebb méretben, akciósan B)
Egyébként az általános tapasztalatom megegyezik miron-éval.
Próbáltam a kínaiban is de sztem mostanában már ott sem kisebbek a cipők. Régebben így volt az biztos. Rágugliztam a kisméretű cipőboltra is, de igen, inkább nőit lehet ott is találni. Tescóban is voltam, ott is 40-estől kezdődik.
Bakancsban én is talpbetéttel szoktam megoldani, meg sportcipőben is, csak nyáron nem szívesen rakok bele semmi extrát, van így is elég meleg :D
Mintha egyre kevesebb lenne a kisméretű férfi/fiú cipő. Durván 1 éve még nem volt semmi különösebb gondom, de most sokadik helyen kaptam csak.
Lényeg, hogy van és köszi a tippeket!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 6 éve 6 hónapja #60550

Sziasztok Csajok!

Vannak 43-44-es méret közötti cipőim eladóak, ha érdekel valakit írjon, és küldök képet..., újak nem használtak csak próbálva voltak....
(1 bronzszínű balerina, 1 klasszikus fekete magassarkú, 1 éktalpú, platformos szandál piros színben, sárga virágokkal, 1 rózsaszín saru) ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 6 éve 3 hónapja #60575

Sziasztok Csajok!

Vannak 43-44-es méret közötti cipőim eladóak, ha érdekel valakit írjon, és küldök képet..., újak nem használtak csak próbálva voltak....
(1 bronzszínű balerina, 1 klasszikus fekete magassarkú, 1 éktalpú, platformos szandál piros színben, sárga virágokkal, 1 rózsaszín saru) ;)

Olcsón adom őket jelképes áron..., ha valaki elviszi mindet, egy 20-asért oda adom.., + adok hozzá még egy 44-es(US12) Nine West csizmát is..., az is új, csak próbálva volt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 6 éve 1 hónapja #60594

Sziasztok Csajok!

Vannak 43-44-es méret közötti cipőim eladóak, ha érdekel valakit írjon, és küldök képet..., újak nem használtak csak próbálva voltak....
(1 bronzszínű balerina, 1 klasszikus fekete magassarkú, 1 éktalpú, platformos szandál piros színben, sárga virágokkal, 1 rózsaszín saru) ;)

Olcsón adom őket jelképes áron..., ha valaki elviszi mindet, egy 20-asért oda adom.., + adok hozzá még egy 44-es(US12) Nine West csizmát is..., az is új, csak próbálva volt.
Bővült a készlet egy fekete 44-es T-pános szandállal...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 6 éve 1 hete #60603

Erdekelnenek kepek ar labbelikrol

elore is koszonom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 6 éve 1 napja #60606

Szia, adj egy email címet, és átküldöm...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 5 éve 11 hónapja #60614

Hali! Nem biztos, hogy ez a jó hely ehhez, azért megpróbálom...

Mivel nekem már nincs szükségem rájuk, szívesen (és ingyen) odaajándékoznám a leszorítóimat (binder) rászoruló transzférfi társaimnak. Mindegyik gc2b márkájú, az oldalon található infó a méretezésről.

A méretek és színek a következőek (stílusban egy kivételével mindegyik half-binder, azaz a hasat nem takarja):

1 db L, szürke, full-binder
1 db L, szürke
2 db L, fehér
2 db XL, világos bőrszín
2 db 2XL, világos bőrszín
1 db 3XL, világos bőrszín.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 5 éve 10 hónapja #60628

Szeretném, ingyen felajánlani az összes női ruhámat, cipőmet..., van sok 43-44-es cipőm, vannak drága fehérneműim.., aki szeretné oda adom neki, csak az a kérésem, hogy egybe vigye el mindet..., vagy akár én elviszem neki.., újak, vagy alig használtak, egyik sem lestrapált...
Írjatok üzenetbe E-mai címet, és lekommunikáljuk a részleteket...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

CIPŐK, RUHÁK, EGYÉB KIEGÉSZÍTŐK, BESZERZÉSE :) 5 éve 8 hónapja #60639

Írtam a címedre, megkaptad valamelyiket?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.279 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook