Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ts és munkahely

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59192

Palla beküldte:
Szeretnék a barátotok lenni!

Mármint kié?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59193

Mindenkié
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59194

Nem értetek ti faszt sem. Az a baj,hogy nem másztam meg a Nanga Parbatot csipkebugyiban sem. Most a Vendee Globon lovalom magam. Hülyék vagytok hozzá mint a segg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59195

Palla beküldte:
Mindenkié

Jó. De mindenkié nem lehetsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59196

Palla beküldte:
Nem értetek ti faszt sem. Az a baj,hogy nem másztam meg a Nanga Parbatot csipkebugyiban sem. Most a Vendee Globon lovalom magam. Hülyék vagytok hozzá mint a segg.


Értem a faszt, de te még jobban érted nálam. Te tudsz vitorlást vezetni? Megmérkőzhetünk valamilyen baráti versenyen, ha ki mersz állni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59197

Fejben tudok vitorlázni. Dékány András összes vonatkozó könyvén nevelkedtem. Vagyis fejben sem. Most be sem neveztem a virtuális regattára. Négy éve neki mentem Réunionnak pedig nem is esett irányba. Mentségemre szolgál, hogy három napig rá se néztem a hajóra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59198

"Én nem szoktam a múlt, sértésnek szánt szösszeneteit felidézgetni Zsófia."

Bánt engem, hogy akkora seggfej voltam, hogy ismeretlen embereket megítéltem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59200

Palla beküldte:
"Én nem szoktam a múlt, sértésnek szánt szösszeneteit felidézgetni Zsófia."

Bánt engem, hogy akkora seggfej voltam, hogy ismeretlen embereket megítéltem.


Ne bántson Zsófi, a múlt nem játszik. A jelen a mérvadó. Mindig jóindulatú voltál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59201

Palla beküldte:
Fejben tudok vitorlázni. Dékány András összes vonatkozó könyvén nevelkedtem. Vagyis fejben sem. Most be sem neveztem a virtuális regattára. Négy éve neki mentem Réunionnak pedig nem is esett irányba. Mentségemre szolgál, hogy három napig rá se néztem a hajóra.

A gyakorlatban lemérhetnéd, mi ragadt meg a könyvekből. Engem hívtak vitorlázni, de nemet mondtam, akkor. Van olyan sport, vagy bármi, ami versenyhelyzetet alakít ki, és ami nem fejben kivitelezhető? Lemérhetjük, ki fut gyorsabban, vagy ki bírja tovább :S
Én kung-fu-t tanultam 5 évig, nagyon szerettem, de kedvezőtlen irányt vett a vezetés morálisan, így kiléptem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59202

Ez valami olyan lehet mint én magashegyi mászónak. Belekezdetem valamibe és beszartam. A hiány érzet megmaradt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59203

Témát lezárandó: őszintén bánom, hogy csúnyán beszéltem veletek. Ezt nem is engedi meg a neveltetésem. A rossz agresszív természetem uralkodott rajtam. Ura vagyok a helyzetemnek.

Barátsággal Zsófi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maximilien

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59205

Jól megy a Spirit of Hungary. Kis szín a szürke napokban. Mint az olimpikonjaink. Szurkoljatok Fa Nándornak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59206

Palla beküldte:
Ez valami olyan lehet mint én magashegyi mászónak. Belekezdetem valamibe és beszartam. A hiány érzet megmaradt.

Mi ijesztett meg? Érthető, hogy megmaradt, mert semminek a hiányát sem lehet pótolni, csak a helyére tenni valamit. Valami hasonlót megpróbálhatsz Zsófi. Falmászást pl.
Nálam nem az volt, mint amit te említesz. Elkezdték a pénzt hajhászni, személyi kultuszt kialakítani, az oktatás színvonalát hagyták süllyedni. Ezekből egy is elég, hogy távozzam. Keresem az alternatívát, mert a kerékpározás nem elég edzésnek. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59207

Én dolgoztam közbe, miközbe magasra csaptak itt a hangulatok, meg uborkaszezon, aztán meg résztvettem a Joy napokba, az összes parfümöt magamra fújtam kiprobálni, nagyon durván értem ki a plázából...imádtam, totál parfüm...úgy hiszem jobban jártam. :S :S :) :woohoo: ( nem egyedül voltam hehee)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59208

Én rosét iszok, azzal nem lehet berúgni, csakha benyakalom az üveget, de azzal se, amugy nem vagyok iszákos, ez simán belefér, munka is halad. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59209

Ja, még mielőtt elfelejteném, puszikállak Zsófika....integetek is, csak nem teszek fel vidit.. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59210

:P :P :P :P :P :P :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59211

Milyen vidit? Azt sem tudom mi az.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59212

Sokadszorra kérem - ne hehézz! Nagyon idegesít. Ennyit megérdemlek mert szépen beszéltem veled mindig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ts és munkahely 7 éve 5 hónapja #59214

Most akkor miért ne nevessek egy jóízűt?????? :P :P :P rajtam nem fogsz uralkodni, aki más kedvenc dolgaid megvonná, az egy paraszt. :S :P :P :P :P :P :P :P heheeeeeeeeeeeeee heheeeeeeeeeeeeeeeeeeee meg hahaaaaaaaa és hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa meg he és haaaaa
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.226 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook