Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SRS - Vaginoplasty

SRS - Vaginoplasty 9 éve 1 hónapja #52846

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Igen pont ezt akartam kiemelni hogy sok a dolga. Jön majd a válasz a bejegyzésemre. Nem tudom talán mégiscsak volt ideje hamár elolvasta a Facebookján a leveleit. Ha emberszámba vesz minket az magábafoglalja hogy valamilyen szinten tisztel minket bár lehet hogy rosszúl tudom. Én akit emberszámba veszek azt tisztelem általában. Tel számot nem tudok mert akkor telefonálnék neki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 1 hónapja #52848

Igen, attól hogy elolvasta és még nem válaszolt, nem azt jelenti, hogy soha nem is fog, cask a te kérésed az enyémnél (amire 2 napos határidővel válaszolt) sokkal komplexebb, és gondolom más orvosokkal is konzultálnia kell, valamint a mostani fejetlenségben tájékozódnia kell.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 1 hónapja #52849

mercike8 beküldte:
Írtam Bordás doktornőnek a Facebook oldalán napokkal ezelött. Az üzenet alatt kint van hogy látta. Tisztelem a doktornőt bár nem is ismerem,de arra igazán méltathatta volna magát hogy válaszol,ha már egyszer elolvasta a levelem. Most nem fogom ide másolgatni a levelet de tök normális fogalmazásban van írva amin nics semmi kivetni való. Úgy gondolom hogy orvoshoz ez nem méltó ha már annyira tiszteli a Ts betegeket. Mindegy én ezzel nem foglalkozom irány lesz Szeged. Egy kicsit muszály rendbe tenni.

Azon gondolkoztál, hogy valakinek a személyes facebook profiljára írtál? Nem véletlen, hogy nincs kint sehol elérhetősége. Ha valaki szeretné felvenni vele a kapcsolatot a Transvanillát lenne érdemes előtte megkeresni és mi tudunk tájékoztatást illetve szükség esetén elérhetőséget adni. Az orvost ha rendelési időben keresed a rendelésén akkor lehetnek elvárásaid, a saját privát facebookján ismeretlenül zaklatva pedig ajánlatosabb lenne türelmesnek lenned.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

SRS - Vaginoplasty 9 éve 1 hónapja #52863

A lényeg hogy már nem lesz ingyen srs itthon , mint volt pár embernek, nem hogy nagyon olcsón se. Végtére az enyém is jó lett, kétszer korrekciózva :D De még így se volt annyi mint... (példákat most nem írok) . Szóval sajni ez van, lehet spórolni, de tizedeshez ne menjetek soha soha ! Soha. Spórolás van lánykák ezerrel akik srs- ksézülnek. Ja és a sok rossz akarómnak, csak vissza jött az érzés így sok hónapra rá :DDDD
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 1 hónapja #52864

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ezt konkrétan mivel tudod alátàmasztani? Hogy nincs ingyen srs. Én csak kivi vagyok. Szerintem végszükség esetében az OEP továbbra is finanszírozza. Az más kérdés hogy a kórház arra megcsinálja. De hát végülis pénz pénz csak nem te adod. Hanem az OEP. Gratulálok hogy végül megvan az orgazmusod. Ami annyit tesz ki hogy nem rohadt le a csiklód. Ha lerohadt volna akkor soha az életbe nem lenne orgazmusod esetleg lehet hogy egy kis része rohadt le. Pajor egy tampont varr be a csiklóhoz ami szép lassan kifordul a csiklóval együtt igen annak van rohadt szaga. Mely jó esetbe rothadó krumplihoz hasonlít a szaga. Rossz esetbe édeskés rohadó hús szaga van. A tampon pedig darabokban jön le nálam is úgy volt. Pisilni se tudtam nagyon tőle mert a hugy csövet is takarja illetve nyomja. Nem tudom mennyire gyulladt be. A gyulladás lehet a tampontól is ha a szervezet nagyon nem tolerálja. Elképzelhető hogy nálad is az lehetett. Nem feltétlen a műtét miatt gyulladhat. Hiszen bele van varrva egy idegen test. Azért adták az antibiotikumot amíg bent feküdtem. A varrat is begyulladhat a cérnától az gyakori eset szokott lenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 4 hete #52865

Ahhoz, hogy ne legyen ingyen SRS, Bölcs Vezérünknek ezt az utasítást el kellene töröltetnie Dicső Pártunkkal és Kormányunkkal. Attól, hogy Pajor nincs, legfeljebb más orvoshoz irányítanak minket. Az ingyen SRS a szerint a parancs szerint pontosan 2 esetben engedélyezett:
1; A szociálisan rászorulók részére, akik nem tudnák azt kifizetni.
2; A "genetikailag helyes" (Y kromoszómával nem rendelkező MAAB intersex "nő", és Y kromoszómával rendelkező FAAB interszex "férfi", ahol "nő" és "férfi" bináris társadalmi nemi identitások, amik az egyén identitását nem feltétlenül fedik.)
3; "Genetikailag helyes", fejlődési rendellenességgel rendelkező emberek. (Pl. MRKH korrekciója)

Ingyen SRS-nél nincs szabad orvosválasztás, és az a technológia van, amit az orvos tud, korrekció csak végszükség esetén van (funkcionális hiba).

Bár a csikló az orgazmus fő forrása, közel sem az egyetlen. Vannak Neked kis- és/vagy nagyajkaid. Van hüvelyed. Van G-pontod. Aki megvágta már magát elég mélyen, az tudja, hogy az érzés hónapok, évek múlva tér vissza. SRS-nél az átlag 1 év, hogy inden érzés visszatérjen, hónapok után általában visszatér. Ez sebésztől független. Mint ahogy sebésztől független az is, hogy bármennyire is elrontják (ha post-op eredmény legalább funkcionálisan üzemképes):
1; Garantáltan esztétikusabb látványt nyújt, mint amit annak előtte el kellett tűrnöd.
2; Garantáltan lesz érzésed. A G-ponthoz nem nyúlnak hozzá, és azzal el tudsz érni orgazmust. (Feltéve, hogy a G-pontodtól eddig volt orgazmusod.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 4 hete #52869

De kifogja itthon megcsinálni? Mert mint tudjuk a noéminek nem műthet még pár évig, a tizedes bebizonyította hogy nem ért hozzá.. Akkor ki fogja megcsinálni?
(Egyébként nekem lehalt a csiklóm, de nem csak oda használták fel a makkomat, meg nekem nem is tamponnal volt oda varrva, szóval hmm.. de hogy érzek vele az biztos mert nagyon érzékeny lett :blush: )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 4 hete #52871

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Esetlegesen a Király István doktor úr. Aki végezheti a műtéteket. A Pajor felügyeletével talán. Más nem igen van. Szerintem ő fog műteni csinálni kell nekik mert kereslet van rá. Nem egy hanyagolható műtétek ezek. Hiszen elég gyakoriak most egy kis átfutàsi idő van gondolom aztán megy minden tovább. Nagyobb műtétekhez mint az srs is Pajor már öreg hogy ott ácsorogjon.Gondolom izületes is lehet a Pajor. Ami biztos szerintem hogy az srs árak növekedni fognak Szegeden.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 1 hete #52932

  • vera
  • vera profilkép
Sziasztok!

Nekem külföldön volt SRS-em már több mint egy éve. Most akadt vele egy kis probléma. Nem tudom, hogy gombás fertőzés-e vagy valami mást szedtem össze, de szeretném kivizsgáltatni. Budapesten kihez lehet fordulni ilyen esetekben? Van olyan nőgyógyász, aki megvizsgál neovaginákat is? Vagy bármilyen szakember? Ha tudtok valakit ajánlani, azért nagyon hálás lennék.
Köszi előre is! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 2 napja #52936

Sziasztok!
Olyan lányokat keresek, akiknek Szegeden volt a műtétje az elmúlt 1-2 évben.
Dr. Király Istvánnal terveztetem az Srs-em és kíváncsi lennék egy két eredményre, tapasztalatra és élményre.
Várom a vállalkozó szellemű (nem kamus) jelentkezőket privát üzenet formájában!

Nagyon szépen köszönöm előre is, ha lesz ilyen!

Üdv.: Szép napot
Daniella
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 9 éve 2 napja #52937

Nem éri meg, nekem már ez a 4. beavatkozásom hogy rendesen nézzen ki. Most zsírleszívás kell pedig 50 kiló vagyok, mert a medence csontom husisabb és olyan nem jó bizonyos pózókban. Klitoriszokra ne nagyon számíts mert itt a fórumon meg máshol írják igen menjél jó lesz stb stb, deee szinte az összes elhalogatott, 3 tényleg jó eredményről tudok. A király meg egyet csinált azt is hagyjuk hogy.. Ha te rábízod valakire magad aki csak asszisztált ilyen műtétnél akkor jó. A bordás noémi munkáját láttam na az télleg fényévekkel jobb már nem azért. Néhány netes fanom akik post op ts-eket is kedvelnek azt mondják enyém az egyik legszebb amit láttak de nekem plasztikázva lett és nem szegeden, nem is pécsett.. És megyek thaiföldre is nem sokára hogy valami klitorisz félét kialakítsanak meg ez így nem állapot nekem. Szóval olcsóbb lett volna egy komplett thaiföld lassan... De te tudod!!! Tanulj az én hibámból ne a sajátodból, kérlek gyűjts még szegedre emg max kasztra menj, csak akkor felkészítelek nem leszel elég nő nekik és majd halogatják a műtéted.... Engem nem érdekel, amikor apisilőmmel volt baj akkor is kivették a katétert 3. nap a zárom még ott van mert leszarom ha baj van vele inkább összes pénzem mostmár elköltöm és külföld... És itthon egy lánynak se lesz elég mély, ha érted... Nekem 17 cm kukim volt mereven és így vagyok 12 centis pff
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DannyElle

SRS - Vaginoplasty 9 éve 2 napja #52938

írjál e-mailt küldök képet milyen de mondom ez plasztikázva volt lengyelországban. é
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DannyElle

SRS - Vaginoplasty 9 éve 1 napja #52939

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Az átlag péniszméret mereven max 14 centi. Tehát egy 14 centis hüvely már jó! Hiába volt neked 17 centis nem csak az számit. Számit a test súly és a testalkat is hogy mekkora alagutat tudnak képezni. Egy 50 kilós testnél nyilván nem akkorát mint egy 70 kilósnál. Idővel sűrütágítással csinálhatsz 12-ből 15 centit is. Nekem 12 centi volt mereven a péniszem és 12 centi hüvelyt kaptam ami most már majdnem 18 centi mert vagyok tágítva rendesen. Nem egyik napról a másikra fog centiket tágulni hónapokba telik. Te meg még nincs egy éve hogy műtve lettél! Az 50 kiló az kevés nem tudom hány centi magas vagy de szerintem kevés még akkkor is ha erős csontozatu vagy! Én 165 centi vagyok 58 kiló és erős csontozatú. Pont jó az alakom hason van egy pici felesleg de idomos a testem főleg a fenekem. Anyukámnak volt jó segge mindig mondták. Tőle örököltem. :) Nekem a test tömeg indexem a 165 centi magassághoz 55-65 kiló között van vagyis pont jó vagyok. 55 kiló alatt alultáplált lennék 65 kiló felett túlsúlyos lennék. Ennek nézz utánna. Szerintem alultáplált vagy! Ha 155 centi magas vagy akkor jó a testsúlyod!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 8 éve 9 hónapja #53164

Sziasztok! Valaki tervez mostanság SRS-t itthon? Valaki tud valami infót, hogy az árak emelkedtek-e, és ha igen, akkor mennyi? (igaz még nem tartok az srs szakasznàl, csak érdekel.) Előre is köszi a vàlaszt! Szép napot nektek!!! ☺☺☺
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 8 éve 9 hónapja #53165

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Kb 200ezer forintra számolj Szegeden. Magánban 2 Milla durván.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 8 éve 9 hónapja #53189

Hmm... Azt kell mondjam, hogy sajnos még mindig nem tart ott a technika ahol kellene... Egyszerűen ez nem olyan mint egy rendes vagina. Összejöttem valakivel, akinek nagy és vastag a pénisze, annyira hogy mesélte még cisz lánynak is okozott méhszáj repedést már... Körülbelül 4-5 centit tudok befogadni a péniszéből, így is kb. 14 centi az amit be tudok fogadni, nem többet. :( Nagyon szeretnék ezzel a sráccal maradni, de tanácstalan vagyok, most elkezdek tágítani sokkal vastagabb dildoval. Igazából csak annyit szeretnék mondani, hogy ez még mindig nem tart ott ahol kellene, és lesznek kellemetlenségek főleg átlagon felüli partnerrel. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 8 éve 9 hónapja #53191

Amit írsz, az már sajnos nem a technológia, hanem a fizika korlátait feszegeti.

Korábban írtad itt, hogy alacsony vagy (szerencsédre). Abban igazad van, hogy a cisz nők hüvelye képes tágulni (átmérőben és hosszban), de a transz nőké is, igaz, az utóbbi sokkal kisebb mértékben (a bőr és a hüvelyfal szöveti különbségei miatt). Viszont mindkettőre igaz, hogy a tágulásnak van egy felső fizikai korlátja, azaz a tested többi része megszabhatja, hogy mi az az abszolút maximum, amit be tudsz fogadni.

Ezzel annyit szeretnék mondani, hogy nem számíthatnál sokkal nagyobb mélységre akkor sem, ha cisznemű lennél.

Főleg egy olyan pasival, aki a leírásod alapján erősen túlméretes. A méhszáj repedéssel meg ne nagyon vágjon fel, inkább tanuljon meg vigyázni jobban!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 8 éve 9 hónapja #53202

Igazad van! Most van egy extra nagy és vastag dildom, azzal tágítok :blush: Aztán meglátjuk hátha segít :) Igazából jó neki velem, és el tud menni, csak nyavajog hogy én nem fogadom őt be :side: De tényleg vele akarok maradni, mert elmondtam neki és lesokkolt fél óráig nem szólt hozzám , és semmi sem változott, sőt azóta azt mondja el se akar engedni milyen kis erős vagyok hogy ezeken átmentem és büszke rám. :) Bár jobban örülnék ha átlagos mérete lenne :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 8 éve 9 hónapja #53215

Sziasztok!
Az SRS műtét elindításához milyen lépések szükségesek ? gondolok itt szakvéleményekre ,vizsgálatokra .Kihez lehet fordulni ez ügyben ?? Szegedi vagyok ,hallottam hogy itt is csinálnak ilyet .Szívesen fogadnék privátban olyat aki már túl van ezen vagy folyamatban van az ügy :) Köszi előre is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 8 éve 9 hónapja #53221

  • Maggie
  • Maggie profilkép
Legjobb kezekben lehetünk a Dr. Tizedes György plasztikai sebésznél .

www.facebook.com/tizedes/photos/a.364677...7355/?type=1&theater
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.296 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook