Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SRS - Vaginoplasty

SRS - Vaginoplasty 6 éve 9 hónapja #60473

Sziasztok magyarországon mennyibe kerül egy ilyen mütét?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 9 hónapja #60475

Szia! Egy éve Szegeden 180ezerFt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 8 hónapja #60478

Ez nekem még nagyon a jövő zenéje, de beleolvastam azért, és ez kicsit fura nekem. Belgrádban 3-4 millió forint, nálunk meg 180ezer? Ezek azért elég durva különbségek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 8 hónapja #60481

Sajnos, minőségben is legalább ekkora különbség van :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 8 hónapja #60482

Ouch, ez azért durva... Valahol olvastam hogy ez a műtét például Kanadában támogatott és ezért akár full ingyen is megcsinálják - nyilván annak, akik ottani lakos. Az mondjuk elég menő lenne, ha nálunk is fizetné a TB :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 8 hónapja #60490

Senki ne menjen szegedre.. Nekem már a 4. plasztikám volt, és hogy elfogadható vaginám legyen életem végéig töltögethetem.. :D hegek két oldalt elmúlnak, de én orvosi tetováláson is voltam az teljesen befedte. Nekem volt 2 korrekcióm egy belgrádban egy thaiföldön, és most van egy kicsi hegem ami nehezen tűnt el, a szeméremdombomon középen (Szétnyílt a sebem még belgrádba amikor voltam korrekción) most az is újra lett öltve de ha így is látszódni fog akkor lézer eltünteti szinte teljesen.
Én is úgy kezdtem bele az átalakulásba hogy semmi pénzem nem volt kb. ezért kellett a szegedi szar műtét, amit most szívok. Aztán hiába van pénzem foltozgatni.. Amit elbasztak nehezen lehet :D 20 éves voltam és bolond... :/ Ez van, de egy punival egész életed végéig kell élned. Sajnos az enyém még az egyik jobb szegedi eset.. El se tudom képzelni milyen a rossz :( Egy brátnőmnek még 2011ben szépen megcsinálták, de utólag neki is volt plasztikázva 2x és még problémái voltak vele.... :/ NE
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 8 hónapja #60493

Sziasztok ezt a mütétet nem lehetne részletben fizetni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 8 hónapja #60494

Két részletbe talán ki lehet nem? Mikor befekszel a felét,távozáskor pedig a második felét. Sajnos semmilyen beavatkozást ami önrészt igényel nem lehet részletezni. Ellenben ha lenne ilyen lehetőség akkor szerintem mindenki plasztikáztatna magán valamit amivel nem elégedett. Persze kivételek vannak de az ismeretséget igényel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 8 hónapja #60500

Sziasztok azt szeretném meg kérdezni, hogy a műtét után mennyi a gyógyulási idő, vagyis mennyi idő múlva tudnék menni dolgozni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 6 éve 7 hónapja #60501

Szia ez nagyon nagyon egyen fuggo. En 2 honappal utanna mar tudtam dolgozni. De attol is fugg mit dolgozol. Pl. Fizikai munka emelgetes kb 6 honapig felejtos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 5 éve 10 hónapja #60615

Annyi nem tiszta nekem a leírasodban, hogy “szállítás” mit jelent jelen esetben? Helyi? Vagy a repülő is? Köszi a többit tök jó, hogy összeszedted!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.290 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook