Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Csere-bere

Csere-bere 11 éve 9 hónapja #45020

  • Enii
  • Enii profilkép
FtM-ek figyelem! Még meglévő, elég terjedelmes és a nemváltás miatt számomra teljes mértékben szükségtelenné vált férfi ruhatáramat vagy egyes darabjait hasonló értékű és stílusú női ruhákra cserélném. Azért írtam, hogy FtM-ek, mivel valószínüleg hozzám hasonlóan nekik lehet otthon temérdek, szügsételenné vált női ruhája. Azért is nyitottam ezt a témát, ami szerintem egy nagyon jó ötlet, hogy MtF-ek és FtM-ek az ilyen jellegű feleslegessé vált ruháikat el tudják cserélni a többiekkel, számukra megfelelő és hordható rucikra. Szóval akinek esetleg még felmerült ilyen gondolat a fejében az nyugodtan írhatná ide, hogy mit szeretne csereberélni :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Csere-bere 11 éve 8 hónapja #45136

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Nagyon jó ötlet volt ez a topic!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Csere-bere 11 éve 8 hónapja #45200

  • Enii
  • Enii profilkép
Ezt most átvitt értelemben mondod vagy tényleg jó ötletnek tartod? szerintem jó dolog lenne, nem minden TS-nek van pénze lecserélni kompletten a ruhatárát, így legalább a régi ruhák nem a szemétbe mennének, meg nem a szekrényben állnának, hanem valaki más boldogan hordaná őket. Eddig egy jelentkező volt, privátban írt nekem, várom még FtM ek jelentezését akinek vannak nem használt női ruháik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Csere-bere 11 éve 8 hónapja #45202

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Féltem, hogy a csúnyábbik verziót fogod értelmezni, pedig raktam smile-t is, hogy egyértelműbbé tegyem a dolgod. :P

Figyelem: Spoiler! [ Klikk a kinyitáshoz ]

Szóval így értettem a korábbi hsz-t: király ötlet volt a topic!!!!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Csere-bere 11 éve 8 hónapja #45211

  • Enii
  • Enii profilkép
Nem tudtam egyik verziót sem értelmezni, azért kérdeztem meg, hogy hogy gondoltad. A smiley pedig lehetett volna gúnyos is, ha átvitt értelemben mondod. Szóval nem értettem félre semmit, azért kérdeztem, hogy egyértelműsítsd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Csere-bere 11 éve 8 hónapja #45214

  • Wini
  • Wini profilkép
Valamiért nekem nincsenek férfi cuccaim, de van pár női göncöm, cipőm amitől áron alul megválnék.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Csere-bere 11 éve 8 hónapja #45239

  • Enii
  • Enii profilkép
Milyen rucijaid és cipőid vannak? Lehet engem érdekelne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Csere-bere 9 éve 9 hónapja #51795

Eladók férfi felsők, pólók, ingek. Nem használtak!!! Mindegyik márkás, az eladás oka az, hogy ezeket nem jó méretben vásároltam. Plusz néhányat kaptam,(az S méretűeket) de nem a stílusom. Jellemzőjük: fiús-férfias színek, minőség. Mindegyik anyaga és a fazonja olyan ami elől mindent jól elrejt, ezért csak az írjon aki FTM és ilyet keres!!! Bármire válaszolok levélben. Méretek: S, M, L. Ár:2-3 ezer ft. Van közte 1-2 nagyon drága az is vihető csak 4-5 ezerért. Ismétlem, nem használt ruha!

Ugyanitt s-M méretű mellkas leszorító eladó.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Csere-bere 9 éve 9 hónapja #51813

  • Frosty
  • Frosty profilkép
Van pár női felsőm, használatlan illetve egyszer felpróbált, inkább vékonyabb hölgyeknek , darabja 500 ft.-

Érdeklődni privátban és küldök képeket méretekkel együtt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Csere-bere 9 éve 9 hónapja #51815

Frosty beküldte:
Van pár női felsőm, használatlan illetve egyszer felpróbált, inkább vékonyabb hölgyeknek , darabja 500 ft.-

Érdeklődni privátban és küldök képeket méretekkel együtt.


Használt, többször felpróbált, inkább vékonyabb hölgyek is érdeklődhetnek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dorys, MoonEyes

Csere-bere 9 éve 9 hónapja #51823

Hogy lehet ide berakni képet?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Csere-bere 9 éve 9 hónapja #51837

  • Frosty
  • Frosty profilkép
persze :-) küldök képeket üzenetben és leírod melyik érdekel
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Oldal elkészítésének ideje: 0.219 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook