Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: TS Coming out (történetek, tanácsok)

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58906

Én most úgy gondolom, hogy élvezzük, amit lehet, úgyis sokan fenik a fogukat a jólétre.... :S [( azért résen kell lenni)/b]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58909

  • Finley
  • Finley profilkép
"Ez már túl van gondolva megítélésem szerint. "

Bizony megeshet. Könnyen lehet, hogy szerencsésebb vagy, mint én, mert egyértelmű(bb)en be lehet sorolni, rajtam pedig elgondolkodnak, melyik ólba tegyenek. Mindenki gyorsabban alakul nálam, én még ebben is peches vagyok, de már nincs visszaút, így maradtam.

"Azt írtad, hogy "semmi konkrétnak" nem nézel ki. Az egyszer biztos, hogy az emberek többségének nehezére esik kezelni egy másik embert úgy, hogy neki is megfelelő legyen, ha történetesen nemtelennek néz ki vagy kinéz egy adott neműnek, de nem annak vallja magát. A legnagyobb jóindulattal és intelligenciával sem könnyű. "

Zavarba szoktak jönni, aztán határozottan kivágnak valamit, ami a nemi besorolásra vonatkozik. Ez amúgy érdekes felvetés. Ki hogy viszonyul egy nemtelennek kinéző egyénhez? Ki, hogy oldja meg? Mi, magyarok mondjuk annyival szerencsésebbek vagyunk, hogy nincs a nyelvünkben hímnem nőnem.

Pilinszkynek vannak jó szösszenetei a nemtelen lényről, szerintem erotikusan írja körül (gondolom, magára célzott.)"

pl amelyik lehajol a szappanért, majd feláll. Ő nagyon feminin jelenség volt, belsőleg is. Szeretem a szenvedélyes gondolatait.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58910

  • Finley
  • Finley profilkép
Magára is célozhatott, mint da Vinci a Mona Lisaval, vagy lehetett akár egy mtf múzsája.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58911

  • Finley
  • Finley profilkép
"A globális média rabszolgái vagytok. Jogokat követeltek - a jogfosztottaknak, miközben az Darwin megszállottjai vagytok. Én hiszek egy magasabb rendű mozgatásban. Nekem a megoldhatatlan jutott a feladványból."

A médiának ez a célja, a tájékoztatás másodlagos. Az evolúció és a magasabb rendű mozgatás szerintem megfér egymással. Tökéletes megoldás nincs nálunk, ez én is tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58912

  • Finley
  • Finley profilkép
"Teljesen transzban (stílszerű szó) van a fickó a jelenetben. Ha tudsz angolul, nézd meg a filmet, nagyon jó. A fiúk a klubból is jó (főleg Justin hátsója, Emmett nyíltsága, sajnos Brian roppant idegesítő), de a Maurice klasszikusabb vonulat. Ott a címszereplő egyértelműen meleg, Hugh Grant pedig a rejtőzködő, aki nőnél köt ki.

Tudok, köszönöm az análjatot. Téged mi idegesített Brianben? Elég lehúzó, csapongó karakter, nem bíznék meg benne. Emmettet kedveltem leginkább.

Ez a topik méltó rá, hogy elsüssük: ma van a nemzetközi coming out nap. Ki lehetne írni a facebookra, hogy érdeklődési kör: férfiak, "

Az adatlapodon pánszexuális van. Igaz, nekem is pán van megjelölve, de van preferencia, ami felé jobban hajlok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58913

Nem süllyedünk, nem süllyedünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58916

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Palla beküldte:
Nem süllyedünk, nem süllyedünk.

Én ma pont arra vágytam, hogy süllyedjek, miután egy tömött liftbe ragadtam az aknában tizedmagammal. Minden relatív, látod.

Amúgy nem értem a helyzetedet. Szerinted a családod nem jött rá, hogy nőként gondolsz magadra?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58918

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Finley beküldte:
Téged mi idegesített Brianben?

Az adatlapodon pánszexuális van. Igaz, nekem is pán van megjelölve, de van preferencia, ami felé jobban hajlok.

Promiszkuis, pszichésen terhelt, nem tetszett a külseje sem.

Sokáig homoszexuális volt felrakva, de mikor rájöttem, hogy ez a szó fasz- és spermacentrikusságot jelent, levettem, mert ez nem jellemez. Hogy mit találok erotikusnak, az változó. Legutóbb azt, hogy egy helyes srác egy társasági eseményen elmondta nekem a lisszaboni szerződés kilépési klauzuláját.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58919

Én most végre egy jól sikerült randi után vagyok. :) Művészeti. Izgalmas volt, és szexis. Persze én is. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58922

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Irigy vagyok. Én meg még mindig meg vagyok fázva, az erotika a teafilterbe ágyazódik.
Te így csillagos csizmiben szoktál randizgatni? Coming outolni is szoktál, valami történet, tanács?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58923

grindylow beküldte:
Irigy vagyok. Én meg még mindig meg vagyok fázva, az erotika a teafilterbe ágyazódik.
Te így csillagos csizmiben szoktál randizgatni? Coming outolni is szoktál, valami történet, tanács?

Örülök, hogy irigy vagy. Igen, azonnal szóba került a téma, 2. körbe...ki mit szeret. Viszont az erotika az végig ott volt, a vonzás. Barátilag vagyunk most. Annyira nem tudom kiírni volt izgis dolgok, nehogy rájöjjön az illető. heheee Ettől még randizok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58925

[b..ha akad, még más. Azzal is. :S [/b]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58926

Tanács ne tétovázz, aki tetszik, azzal menj el, és ülj rá a faszára ( passzív)heheee, lehetőleg ne azonnal..mert abból nem lesz semmi. :S Meg kell az izgalom. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58927

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
Tanács ne tétovázz, aki tetszik, azzal menj el, és ülj rá a faszára ( passzív)heheee, lehetőleg ne azonnal..mert abból nem lesz semmi. :S Meg kell az izgalom. :S

Tétovázni a másik fél szokott. Azt hiszem, az élet engem nem faszon ülésre szánt, de így gyulladt torokkal is jót röhögtem, köszi. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58928

Azt meg tudom érteni, nem így vagy., de nekem ez élveztes. Hát akkor ugorj rá, akivel szeretnél, ne lacca facázz. Lájkolj. :S hehee
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58930

grindylow beküldte:

Tétovázni a másik fél szokott. Azt hiszem, az élet engem nem faszon ülésre szánt, de így gyulladt torokkal is jót röhögtem, köszi. :lol:

Aktívnak mondod magad, én pedig passzív vagyok ( biztos feltűnt ez azért) . Majd azt mondtad ne legyen párkapcsolat, mert én nem közeledem és nem vagyok kezdeményező, "x ideje nem volt semmi". Nem szóltál a szerepcseréről, nem tudom, mi vagy. Vártam a közeledésed pedig ( ezüst medálban meg anélkül is) .

A torkodra szopjál valamit, mindig mondom. csak ez is le van szarva, nem érdekes, gondolom a diólevelet sem próbáltad ki. Engem 4 nap alatt rendbe hozott de te tudod.

A tanácsom annyi, hogy legyél egyértelmű. Ezzel nem azt állítom, hogy én is az vagyok mindig. Üdítő volt ezt a fórumra kiírni, annyira ide való . :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58934

Ha homoszexuális lennék 95%-al csökkennének a gondjaim. Tudom az sem egyszerű. Ti Zsófinak szólítotok - ez nagyon fontos nekem. Anyámnak nem mondhatom, hogy szólítson Zsófinak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58936

  • Finley
  • Finley profilkép
"Promiszkuis, pszichésen terhelt, nem tetszett a külseje sem."

Megnéztem őket, mennyit változtak az évek során. Brian még mindig jó, nem látszik rajta a kor :side:
www.nlcafe.hu/sztarok/20150115/fiuk-a-kl...ozas-osszeall-fotok/


"Sokáig homoszexuális volt felrakva, de mikor rájöttem, hogy ez a szó fasz- és spermacentrikusságot jelent, levettem, mert ez nem jellemez. Hogy mit találok erotikusnak, az változó. Legutóbb azt, hogy egy helyes srác egy társasági eseményen elmondta nekem a lisszaboni szerződés kilépési klauzuláját."

Nálam egy impozáns IQ alap ahhoz, hogy tetsszen valaki. Az agy a második nemi szerv. Nem szeretem a címkéket, mert azon túl, hogy egy dologról informál, sokan csak kiforgatják, a promiszkuitást meg alapértelmezettnek veszik. Amúgy, ha a Lisszaboni Szerződés erősíti a polgárok védelmét, megerősíti a demokratikus felelősségre vonhatóságot, akkor remélem fog tetszeni a 98%-os üzenetünk is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 3 hónapja #59620

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Sziasztok, Moni vagyok Angliabol. 21 eves, roma transz lany vagyok, es a legjobb baratnom L!nds mutatta nekem ezt a forumot :)

En a tavalyi evben dontottem ugy hogy belefogok a nemvaltasba, iden szeretnem elkezdeni a folyamatot. Meg szinten tavaly tortent, hogy elmondtam egy csaladtagomnak hogy hogy erzek, az az elobujtam, coming out-oltam. Egy olyan szemelyt valasztottam a csaladombol akirol azt gondoltam hogy vele vannak talan a legjobb eselyeim az elfogadasra, bar feltem, nagyon is, hiszen mint a legtobb ember Magyarorszagon (csaladom nagyresze ott el), o is mindig azt mutatta hogy a cisznemu heteroszexualis let az ami a termeszetes vagy helyes. Am meglepett, mikor kifejezte nekem hogy ez az en maganugyem es tovabbra is szeret.

Mielott rajottem hogy transznemu vagyok, evekig cisznemu melegnek hittem magam, amirol soha nem is beszeltem senkinek a csaladomon belul, csak kozeli barataimnak. Tehat a tavalyi elobujas, transz lanykent, szamomra nagy dolog volt, egy merfoldko az eletemben. Es igaz, megha neha nehez is elhinni, de megtudnak lepni emberek. Foleg hogyha igazan szeretnek teged. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 2 hónapja #59730

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
Egyebkent az egesz csaladomnak/kornyezetemnek elo fogok bujni iden, nyilvan nehez lesz majd noi nevvel stb. titokban tartani :laugh:

De a lenyeg hogy semmit sem kell elsietni. Es az, hogy tudom hogy legalabb egy ember biztosan tamogatni fog, ez rengeteget jelent.

Valahogy ugy vagyok, hogy nem szamit mar hogy ki mit mond, csak elni szeretnem az eletemet, es onmagam lenni, vegre, valahara.

:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.276 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook