Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: TS Coming out (történetek, tanácsok)

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58842

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Finley beküldte:
"Ezen is gondolkodtam már, hogy pl ha egy meleg vagy ts esetében nem észlelhető a heteroság, genetikai nembe tartozás érzésének a csírája, létre lehet-e benne hozni?

Hogy az ember kit tud szeretni, megkívánni, annak semmi köze ahhoz, hogy megérti a matekot vagy gyakorolja a sakkot. Nem racionális alapú.
Hacsak az említett "csírát" nem vesszük annak. Rá lehet nevelni a meleget, ts-t is a standard útra, legfeljebb kínlódni fog rajta és különféle tüneteket fog produkálni.
Én tudatosan, főleg külső hatásra, ki is tettem magam annak, hogy megváltozzanak ezek a dolgok bennem, kísérleteztem ezzel, de nem változtak meg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58845

Én nem kívánnám a Polgár lányok gyerekkorát. Tőlem fizikai Nobel-díjat vártak - és ez lettem. Egy ember alatti lény.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58859

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Milyen jó lenne, ha a szülőknek az lenne a lényeg, hogy boldognak lássák a gyereküket, nem az, hogy mit ér el, amivel dicsekedni lehet. Amúgy ha nem tudtad volna, a díjat nem kiérdemelni szokás, hanem adni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58865

  • Finley
  • Finley profilkép
" és ez lettem. Egy ember alatti lény."

Én is az vagyok.

"Milyen jó lenne, ha a szülőknek az lenne a lényeg, hogy boldognak lássák a gyereküket, nem az, hogy mit ér el, amivel dicsekedni lehet. Amúgy ha nem tudtad volna, a díjat nem kiérdemelni szokás, hanem adni."

A szülő a saját meghosszabbításának tartja a gyereket. Amit ő nem ért el, majd a gyerekben kiteljesedik. A szülő meg sosem akart nemet váltani - te miért akarsz akkor és mit szólnak mások hozzám, miylen szülő vagyok, hogy neveltelek?
Az elismerésekkel ez többnyire így van, bezárólag a szépség királnyő koronájával.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58867

  • Finley
  • Finley profilkép
"Hogy az ember kit tud szeretni, megkívánni, annak semmi köze ahhoz, hogy megérti a matekot vagy gyakorolja a sakkot. Nem racionális alapú.
Hacsak az említett "csírát" nem vesszük annak. Rá lehet nevelni a meleget, ts-t is a standard útra, legfeljebb kínlódni fog rajta és különféle tüneteket fog produkálni.
Én tudatosan, főleg külső hatásra, ki is tettem magam annak, hogy megváltozzanak ezek a dolgok bennem, kísérleteztem ezzel, de nem változtak meg."

Bennem sem változott meg, de nem is akartam. Azt olvastam, hogy gyakorlatilag mindenki reagál az azonos neműre erotikusan. Vajon akkor elvileg meleggé bárki "tehető" de heterová már nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58868

Finley beküldte:
"Ami nincs ott, annak megerősítésére törekedni hiábavaló,"

Ezen is gondolkodtam már, hogy pl ha egy meleg vagy ts esetében nem észlelhető a heteroság, genetikai nembe tartozás érzésének a csírája, létre lehet-e benne hozni? Eszembe jutottak a Polgár lányok. Az apjuk nevelte ki bennük a sakk zsenialitást. A nyilatkozata ez volt, lehet benne igazság. Én nem szerettem a matematikát, egy csomó dolgot nem értettem, viszont apa elkezdett velem foglalkozni és megszerettem. Utána szállóigeként bevésték a padba, hogy azt mondtam "mi sem egyszerűbb" mint ez vagy az a bizonyítás. Nem tudtam azelőtt ilyennek elképzelni magam.

Azt nem tudom elképzelni, hogy, ami nincs meg genetikailag az kinevelhető lenne. A művészet, a matematika nem hiszem, ez öröklődnek is, mármint a zsenibb szint. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58872

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Finley beküldte:
Azt olvastam, hogy gyakorlatilag mindenki reagál az azonos neműre erotikusan. Vajon akkor elvileg meleggé bárki "tehető" de heterová már nem?

Mit jelent a reakció?
Sajnos nem vagyok képben, hogy lehet az erekciót szabályozni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58874

  • Finley
  • Finley profilkép
grindylow beküldte:
Finley beküldte:
Azt olvastam, hogy gyakorlatilag mindenki reagál az azonos neműre erotikusan. Vajon akkor elvileg meleggé bárki "tehető" de heterová már nem?

Mit jelent a reakció?
Sajnos nem vagyok képben, hogy lehet az erekciót szabályozni.

Nemi izgalmat jelent, mindkét nemben. A nők a kísérlet szerint alapból vagy bi-k vagy leszbikusok, de soha nem csak heterok. Pszichésen is szabályozódik az erekció. A homoerotikus ingert az esetek többségében nem utasítja el a magukat heteronak vallók agya, a heteroszexuális ingert, magukat melegnek vallóké viszont igen. Miért? Emiatt azon is elgondolkodtam már, vajon mennyiben alapulhat az orientáció a döntésen? Ezt feltárni azoknál lenne érdekes főleg, akik csapásnak élik meg a melegségüket, beállnának a sorba, de nem tudnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58876

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Nagyon tetszett ebben a témában a Maurice című film hipnózisos jelenete, ahol a doki arra próbálja rávenni hipnózisban a főszereplőt, hogy a nőkhöz vonzódjon. Egy nő képét mutatja neki.
- Nézze, ő Miss Edna May.
- Ő..Mr..Edna May.
- Nézze, milyen szép hosszú haja van.
- Nekem nem tetszik. Nekem a rövid haj tetszik.
- Miért?
- Mert azt meg tudom simogatni. Most haza akarok menni anyámhoz.

Semmi sikerrel nem járt a hipnózis a történetben.

Nem tudom, min múlik. De eleve nem tudom megérteni ezt az egészet, hogy valaki hogy undorodhat alapból egy nemi szervtől, ahogy sok meggyőződéses heteró illetve meleg/leszbikus vallja. Van, akinek még hányingere is van tőle. Nekem ez megfoghatatlan: az egyikből kijött az egyik felem, a másikból meg én jöttem ki. Miért undorítana?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58879

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Finley beküldte:
" és ez lettem. Egy ember alatti lény."
Én is az vagyok.

Ezt sem értem. Miért írjátok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58880

Hát azért undorodik pl., mert nem kívánja, és vannak bátrak, akik, azért megprobálkoznak, és közbe kiderül mégse, és akkor öklendezik pl, meg hányingere van..ez üdítő lehet a peches partnernek..hát olyan kb. mint mikor nem jön be egy főzelék kisgyerekkorba, és erőltetik, és elhányod magad... durva példa. :S Hát a Pallával is vagyok már kb. :S :S :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58885

  • Finley
  • Finley profilkép
grindylow beküldte:
Finley beküldte:
" és ez lettem. Egy ember alatti lény."
Én is az vagyok.

Ezt sem értem. Miért írjátok?

Ezt gondolja a többség. egy kezemen megszámolom az engem őszintén elfogadókat. Könnyű, még egyig sem kell elmennem. Vannak fiókok, amibe beleteszik a fajtánkat. Csak egy pár ezekből: ez meghülyült, megpróbálom lenyelni, földönkívüli, fújj, ez mi?, valahogy elviselem ezt az izét, jaj de érdekes állat.
Szaporodni sem fogok, társam se lesz.
Ma még ember alattibb szintre süllyesztettem a coming outomat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58886

  • Finley
  • Finley profilkép
Még partneri viszonyba sem kell jutni, hogy jöjjenek a fürge róka lábak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58887

  • grindylow
  • grindylow profilkép
És hogy mások hogy gondolják, abból hogyan következik, hogy valaki ember alattinak nevezze magát? Ez sem logikus.

Hasonló eszmefuttatást nyomott le egy meleg fickó a megboldogult társoldal fórumán anno. Megismételném a hozzá intézett kérdésem: bocsáss meg, de te csúnya vagy? :pinch:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58888

  • Finley
  • Finley profilkép
"Nagyon tetszett ebben a témában a Maurice című film hipnózisos jelenete, ahol a doki arra próbálja rávenni hipnózisban a főszereplőt, hogy a nőkhöz vonzódjon. Egy nő képét mutatja neki.
- Nézze, ő Miss Edna May.
- Ő..Mr..Edna May.
- Nézze, milyen szép hosszú haja van.
- Nekem nem tetszik. Nekem a rövid haj tetszik.
- Miért?
- Mert azt meg tudom simogatni. Most haza akarok menni anyámhoz."

Egy ilyen hipnózis érdekelne, hogy a valóságban, mit hozna. Nem egészen értem ezt. Ha látta, hogy nő van a képen, attól, hogy meleg, miért misterezte le? Mintha azt jelezé, hogy neki a nő, mint nem, nem is létezik, vagy nagyon frusztrálja, de még ez sem határozza meg a homoszexualitást. Melegek is megsimogatják a hosszú hajú nőismerősük fejét. A fiúk a klubból-t néztem rendszeresen a Coolon.


" De eleve nem tudom megérteni ezt az egészet, hogy valaki hogy undorodhat alapból egy nemi szervtől, ahogy sok meggyőződéses heteró illetve meleg/leszbikus vallja. Van, akinek még hányingere is van tőle. Nekem ez megfoghatatlan: az egyikből kijött az egyik felem, a másikból meg én jöttem ki. Miért undorítana?"

Nem tudom. Ha szép, egyik sem undorító szerintem. Az igénytelenség viszont nagyon. Leszbikus embertől hallottam, hogy undorodik a férfi nemi szervtől, és ott trauma volt a háttérben, erőszak. Ez érthető, így alakul ki a fóbia, amivel az egész nemet utasítja el, mint potenciális veszélyforrást. Szerintem aki a sajátjától undorodik az attól fél, hogy a másik undorodik tőle, vagy azt képtelen elfogadni, hogy az adott szerv van odanőve.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58889

  • Finley
  • Finley profilkép
És hogy mások hogy gondolják, abból hogyan következik, hogy valaki ember alattinak nevezze magát? Ez sem logikus.

Hasonló eszmefuttatást nyomott le egy meleg fickó a megboldogult társoldal fórumán anno. Megismételném a hozzá intézett kérdésem: bocsáss meg, de te csúnya vagy? :pinch:"

Attól függ, honnan nézem. Akik tudják rólam, azok 90%-a kimondatlanul, nem tart egyenrangúnak ( nem akar/ akar, de nem tud ezért erőlködik, hogy valami látszódjon), 9 % a de érdekes, (de tartsunk 10 lépét a biztonság kedvéért, mert hátha...) állat állásponton van, 1% elfogad, de csak mert leszarja, ha fejen ugrálok, akkor is jó vagyok nála. Ha erkölcsi szempontok szerint vizsgálom magam, akkor nem vagyok ember alatti.
Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni. Szerintem nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58890

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Ez már túl van gondolva megítélésem szerint.

Azt írtad, hogy "semmi konkrétnak" nem nézel ki. Az egyszer biztos, hogy az emberek többségének nehezére esik kezelni egy másik embert úgy, hogy neki is megfelelő legyen, ha történetesen nemtelennek néz ki vagy kinéz egy adott neműnek, de nem annak vallja magát. A legnagyobb jóindulattal és intelligenciával sem könnyű.

Pilinszkynek vannak jó szösszenetei a nemtelen lényről, szerintem erotikusan írja körül (gondolom, magára célzott).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58891

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Finley beküldte:
Nem egészen értem ezt. Ha látta, hogy nő van a képen, attól, hogy meleg, miért misterezte le?

Teljesen transzban (stílszerű szó) van a fickó a jelenetben. Ha tudsz angolul, nézd meg a filmet, nagyon jó. A fiúk a klubból is jó (főleg Justin hátsója, Emmett nyíltsága, sajnos Brian roppant idegesítő), de a Maurice klasszikusabb vonulat. Ott a címszereplő egyértelműen meleg, Hugh Grant pedig a rejtőzködő, aki nőnél köt ki.

Ez a topik méltó rá, hogy elsüssük: ma van a nemzetközi coming out nap. Ki lehetne írni a facebookra, hogy érdeklődési kör: férfiak, bár senkit sem ismerek, akinél kinn lenne, csak a lájkokból látszik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58901

A globális média rabszolgái vagytok. Jogokat követeltek - a jogfosztottaknak, miközben az Darwin megszállottjai vagytok. Én hiszek egy magasabb rendű mozgatásban. Nekem a megoldhatatlan jutott a feladványból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 5 hónapja #58904

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Palla beküldte:
A globális média rabszolgái vagytok.

Nem az anyám vagy véletlenül? Bár ő elvből nem netezik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.241 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook