Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: TS Coming out (történetek, tanácsok)

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58647

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
lehet drog is.. akármi.

Vagy nemváltoztatás meg ilyen perverzségek.

(Továbbra sem értem, egy számomra ismeretlen ember milyen alapon ítélheti meg az én helyzetem, hajlamaim,.de legalább minden nappal, amikor itt olvasok, megbizonyosodhatok arról, hogy jól döntöttem, amikor egy számomra ismert emberrel megszakítottam a kapcsolatot. Remélem, Grindyke már rég lezárt, hat éve itt indult párkapcsolata tényleg nem lesz téma többet.)

Szóval várom a további coming out sztorikat. Kaptam olyan tanácsot is, hogy nyilvános helyen kell coming outolni, nehogy megverjenek. Erre nem is gondoltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58648

grindylow beküldte:
lovestorysecret beküldte:
Nem csodálkozok, ilyen lettél.

Van tippem, kitől vélsz "ismerni", bár sosem beszélgettünk egymással.


Tőlem nem, mielőtt újabb rossz pontot adsz feltételezésekre alapozva. Nyílt fórumra irkálunk mindketten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58649

Mindig annak a félnek van nehezebb dolga, akit otthagytak, mivel vannak még érzései, az, hogy te már nem, neked a könnyebb, legközelebb majd téged dobnak, akkor megérted. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58650

maximilien beküldte:
grindylow beküldte:
lovestorysecret beküldte:
Nem csodálkozok, ilyen lettél.

Van tippem, kitől vélsz "ismerni", bár sosem beszélgettünk egymással.


Tőlem nem, mielőtt újabb rossz pontot adsz feltételezésekre alapozva. Nyílt fórumra irkálunk mindketten.

Sajnálom, nem bírom a hazugságot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58651

lovestorysecret beküldte:
maximilien beküldte:
grindylow beküldte:
. Azt mondta, menjek ki a Népligetbe, nézzem meg, milyenek a meleg mindennapok, ismerjek meg melegeket.
.

Szép véleménye lehetett a melegekről, ha odaküldött és mondjuk nem egy meleg kulturális csoportba. Második ülésen biztos a gloryhole nézőt javasolta AIDS szűréssel.

Ez fasza Maximilien, a meleg mindennapok a népligetbe, nagy a lenézés, pedig sok a diplomás is, stb.

Ez kb olyan, mint egy ts nőt elküldeni előbb shemale kurvának. Lásd: Ez a való világ. Inkább arra kellene rámutatni, hogy melegként hogy éhet minőségi életet, netalántán a szabadtéri baszáson kívül más is létezhet egy ember földi léte során.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58652

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Én azt gondolom, az élet igazolta a doktornő tanácsát. Ne legyünk álszentek. Több rejtőzködő meleg jár titokban szopni, mint emberjogi estre.

Ha ezzel az ember tisztába jön, mert beszélt erről emberekkel, az nem válik a kárára. Ettől nem lesz kurva senki. Nem leszek rinocérosz, mert megnéztem egyet az állatkertben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58653

Persze hogy nem lesz kurva. De miért menjek szopókat nézni, ha én adott esetben egy társághoz hű, ts meleg vagyok? Egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi, mit csinálnak azok az emberek, mert a melegség nem az ő életvitelükkel való azonosulás a számomra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58655

Én nem féltelek a kurvaságtól Grindy, csak más erről a véleményem. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58656

" Mit javasol a leendő rabbi úr arra a szituációra, amikor két, valaha egymást nagyon szerető ember közül az egyik annyira megharagszik a másikra, hogy nem hajlandó vele békét kötni, az konfliktus okait feloldani, amellyel a szemben álló értelmetlen és egyoldalúan ellenséges viszonyt az azzal járó feszültséggel fenntartja?"

A személyes véleményem az, hogy minél nagyobb az erőkifejtés, annál nagyobb az ellenállás. Ebben a helyzetben nincs értelme feszegetni a dolgot, csak téged ér újabb sérelem. A zsidóság eredeti álláspontja szerint már születésünk előtt eldől, hogy ki lesz a párunk. Ha innen indul ki az ember, akkor ha Grindy a "neked rendelt", előbb-utóbb úgyis egymásra találtok. Ha meg nem, akkor csinálhatsz amit akarsz, úgysem jöhet össze, mert más ember lett nektek rendelve.

Amúgy egyelőre csak leendő kántor, a többit majd meglátjuk. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maximilien

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58657

Szégyen ez a tipikus meleg életvitel, ez a nő se látott meleget, mert a közvélemény ez..együtt kellett volna kimennetek.!!!!! :side: :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58658

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Mielőtt kollektíve megundorodik mindenki az említett doktornőtől meg tőlem is, jelzem, hogy nem néztem szexuális aktust a Népligetben. Odajött egy kurva, hogy akarok-e üzletet, esetleg adnék-e egy cigit. Sajnálatomat fejeztem ki, hogy ennyire nincs mit szívnia, aztán beszélgettünk. Amúgy elmondása szerint nem volt meleg, ez olyan tipikus, sokszor eszembe jut, mikor egyértelműen melegektől hallom ezt. Szóval beszélgetni kell mindenféle emberrel, ez előbbre visz, ezt vallom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58659

grindylow beküldte:
Mielőtt kollektíve megundorodik mindenki az említett doktornőtől meg tőlem is, jelzem, hogy nem néztem szexuális aktust a Népligetben. Odajött egy kurva, hogy akarok-e üzletet, esetleg adnék-e egy cigit. Sajnálatomat fejeztem ki, hogy ennyire nincs mit szívnia, aztán beszélgettünk. Amúgy elmondása szerint nem volt meleg, ez olyan tipikus, sokszor eszembe jut, mikor egyértelműen melegektől hallom ezt. Szóval beszélgetni kell mindenféle emberrel, ez előbbre visz, ezt vallom.

Igen, a Dr.-nőnek kiélhetetlen vágyai vannak. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58660

Egyedül mentél? kocsival? és, ha kirabolnak pl....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58661

Képzelje el Dr.nő kiraboltak a felvilágosító órán!!! jaj jaj milyenek a melegek, hova fajul ez a világ... :) :S :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58663

grindylow beküldte:
Mielőtt kollektíve megundorodik mindenki az említett doktornőtől meg tőlem is, jelzem, hogy nem néztem szexuális aktust a Népligetben. Odajött egy kurva, hogy akarok-e üzletet, esetleg adnék-e egy cigit. Sajnálatomat fejeztem ki, hogy ennyire nincs mit szívnia, aztán beszélgettünk. Amúgy elmondása szerint nem volt meleg, ez olyan tipikus, sokszor eszembe jut, mikor egyértelműen melegektől hallom ezt. Szóval beszélgetni kell mindenféle emberrel, ez előbbre visz, ezt vallom.

De tőled ettől senki nem undorodik meg, hiszen nem üzletelni mentél.
Egyébként teljesen feleslegesnek tartom a melegekkel való beszélgetést, mert ha valaki meleg, akkor az. Ezen mit lehet beszélni? Tudja mit érez, ki iránt és mire mit húzna, mit hova tenne.
Szerintem ez egy szimpla, melegeket lealacsonyító tanács volt, mert véleményem szerint nem feltételezett ennél magasabb minőséget.
Biztos jó orvos, de e téren úgy vélem járatlan.
Vagy kukkoló.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58664

Beni beküldte:
" Mit javasol a leendő rabbi úr arra a szituációra, amikor két, valaha egymást nagyon szerető ember közül az egyik annyira megharagszik a másikra, hogy nem hajlandó vele békét kötni, az konfliktus okait feloldani, amellyel a szemben álló értelmetlen és egyoldalúan ellenséges viszonyt az azzal járó feszültséggel fenntartja?"

A személyes véleményem az, hogy minél nagyobb az erőkifejtés, annál nagyobb az ellenállás. Ebben a helyzetben nincs értelme feszegetni a dolgot, csak téged ér újabb sérelem. A zsidóság eredeti álláspontja szerint már születésünk előtt eldől, hogy ki lesz a párunk. Ha innen indul ki az ember, akkor ha Grindy a "neked rendelt", előbb-utóbb úgyis egymásra találtok. Ha meg nem, akkor csinálhatsz amit akarsz, úgysem jöhet össze, mert más ember lett nektek rendelve.

Amúgy egyelőre csak leendő kántor, a többit majd meglátjuk. ;)

Igen ez a törvényszerűség minden esetben igazolódik. Ezt próbálom egy ideje tartani, amit írtál, csak nehéz sokszor.
Meggyőződéssel gondoltam azt, hogy egymásnak vagyunk rendelve, mert elég sok utalás érkezett erre, túl sok, hogy úgy véljem, csak én értelmeztem ezeket bizonyítéknak.
Rámutathat-e egyébként egyértelműen valami, hogy ki a nekünk rendelt?
Igen, olvastam a leendő kántorságot, és sok sikert kívánok a továbblépéshez ebben is! :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58665

Kategorizált nácifasisztaként nem örülök a kiválasztott nép folyamatos felemlegetésének.

Nem biztos, hogy az a doktornő hülyeséget mondott. Nem árt tudni az árnyékos oldalról is. Én nem merek nyilvános WC-be menni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58666

Zsófika akkor hajrá tegyél te is egy kört arra, én nem vagyok ehhez eléggé jó módú, hogy állatkerti program legyen, bár semmi közöm hozzá. Csak annyit mondtam oké, de ehhez kellene valami pozitív mutatás is, mert az a mérvadó, követendő.. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58667

..de az fix, egyenesen nem oda küldenék instabil személyiségű embereket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

TS Coming out (történetek, tanácsok) 7 éve 6 hónapja #58668

...szóval szégyellje magát, amiért csak ezt mondta helyszínnek, az olyan kb. hogy akkor egy nő, mit pszichológizál, maradjon csak a konyhába, menjen főző leckékre, mert egy nő úgyis hülye, meg buta, fogja csak be, meg szüljön. :) :S :woohoo: :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.274 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook