Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Packer

Packer 9 éve 3 hónapja #52657

Élethűnek tűnik a nadrágban a videón. Hámot direkt nem vettem. Nagyon meglepő a packer anyaga, én rugalmas műanyagos tapintásra számítottam, de inkább olyan anyag, mint a pillecukor, nagyon puha.
Meg kell szokni, leüléskor annyira összenyomom, hogy úgy néz ki mintha nem lenne ott semmi. Hogy szoktátok elhelyezni? A leg kisebbről van szó. Egyelőre nem tudtam mivel rögzíteni csak bepróbáltam, de amikor felállok úgy néz ki mintha merevedne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 3 hónapja #52658

Tehát előre áll az egész. Az mennyire reális viselet, ha oldalra hajtom? Úgy mint itt a képen:
www.peecockproducts.com/index.php?_a=viewProd&productId=23
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 1 hónapja #52850

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok

Valaki tudna nekem segiteni hol erdemes stp packert rendelnem ami nem tul draga de jo minoseg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 1 hónapja #52851

Travi koromban oldalra hajtva hordtam, és amikor leülsz, akkor természetes, hogy kevésbé látszik. A boxer első része inkább a heréknek van fenntartva. Előre hajtva, főleg láb között akkor hordd, ha el akarod tüntetni :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 7 éve 2 hónapja #59739

Hú de kihalt ez a fórumtéma...

Gondoltam írok néhány tapasztalatot nektek, hátha valaki olvassa. :D Én anno 2014 végén vettem egy S-es méretű Mr.Limpy nevezetű packert, amolyan "legyen nagy, ha már nem rendelkezem még vele" elhatározással, ami eléggé nagy hiba volt, ugyanis képtelen voltam elhelyezni rendesen, állandóan úgy néztem ki benne, mint akinek merevedése van. :D Aztán 2015 májusában vettem magamnak az eggyel kisebb méretet, az XS-est, azóta ezt használom, nekem teljesen bevált. Még annyit, hogy egy ideig nem is használtam az S-est se, mert nem tudtam, hogy kell kitömni a gatyám, hogy ott maradjon és ne mozduljon el, és el tudjam helyezni rendesen. Egyébként az S-est egyáltalán nem használom, nincs is nálam, odaadtam másnak, hogy használja. Tumblr-on találtam egy posztot egy külföldi srác írta ki, hogy segítsen másoknak, hogy kell packingolni, én ezt a technikát használom, nekem teljesen bevált, ajánlom mindenkinek. :) ---> seethestarsablaze.tumblr.com/post/144758448063
Ezt a technikát az összes packerre lehet használni amúgy. A technika lényege (aki nem tud angolul), hogy venni kell jock strap-et, ezt itt Magyarországon is be tudjátok szerezni szex shopokból. És ahova dugod a packert, ott kivágsz egy lyukat, és fölveszed, és akkor az ott tartja. :)

Még decemberre rendeltem magamban egy állva pisilőt (ami a képen is van, csak világosabb árnyalatban), eléggé drága volt (szállítással asszem 61.000 Ft?). Elvileg talán a héten már a kiküldi a posta, eddig vám alatt volt/van.

Rendeltem: 2016. Okt. 18

Elindult Amerikából ide: 2017. Jan. 19

Megérkezett ide: 2017. Jan. 30

Ha megérkezett, és gyakoroltam rajta eleget, akkor majd beszámolok róla. :) Egyébként vannak olcsóbb állvapisilők is, amik jóval olcsóbbak (láttam olyan tíz-húszezerért is, ami szintén nem túl olcsó, de megéri megvenni, mert tartós).

Ha valakinek van kérdése majd, akkor nyugodtan kérdezzen, írni fogok, ha megérkezett. B) B) B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hanzo, bobszi

Packer 7 éve 2 hónapja #59818

Nekem is Mr. Limpym van idén már 2 éve lesz, de én se sokat használtam épp azért, mert nem mindig sikerült jól elhelyezni vagy össze-vissza elmozdult.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 7 éve 2 hónapja #59823

Na, megérkezett tegnap este! B)
Egy hét múlva írok róla, ha kitapasztaltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 7 éve 1 hónapja #60121

1x próbáltam fel a packert itthon a lakásba, aztán visszacsomagoltam a dobozába, mert rájöttem nem tudom sehogy se rögzíteni.
Ennek a férfi tangának amibe van a képen most az a lényege, h hátul 2 pánt legyen vagy olyan is tartja amin 1 pánt van középen hátul? Elején a kivágásnál nem szakad ki? Sportolni tudsz vele? Erre még ráveszel egy szűk száras boxert? Hogy kell elhelyezni benne?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 7 éve 1 hónapja #60290

Szerintem mindegy, hogy egy vagy kétpántos. Én kétpántost használok jelenleg. Én egy éve használom a jock-ot, nemrég rendeltem újakat. Az újak teljesen más szabásúak, remélem beválnak. A mostani már eléggé megviselt, de rendesen tartja a packert benne, bár tényleg jó lenne már leváltani.
Ha kivágtad a lyukat, akkor akkor csak beleteszed a packert, és ugye fölhúzod a jockot (vagy tangát, ahogy te írtad). Youtubeon rengeteg videó van az elhelyezéséről, de egyébként magadnak is ki tudod tapasztalni. :) Ismét csak Christ tudom ajánlani, ő csinált erről videót:



Igen, sportolni tökéletesen lehet vele, én ugye az XS-est használom (általában), és minden gond nélkül működik, tudom használni. Az új stp packerral már futottam busz után, úgyhogy szerintem az is jó lesz. :laugh:

És igen, erre még ráveszem a bokszert, és ugye arra a nadrágot. Én személy szerint az XS-es limpymet fölfelé szoktam elhelyezni, mert jobban kidudorodik, jobban látszik a gatyában, mivel elég kicsi, ezért én ezt szoktam meg. (Tehát az alsógatyában nem lefelé irányítom a péniszt, hanem fölfelé) Az új stp-met pedig lefelé.

Egyébként én a tegnapelőtti nap folyamán használtam először az stp-met nyilvános vécében, a piszoárnál. Teljesen simán ment, és nagyon boldog is voltam. :cheer:

Egyébként: Sokáig nekem sem ment a rögzítés. Amit küldtem linket fentebb, az segített nekem is, hogy megtanuljam. Hidd el, megéri beszerezni. :) (Szex shopokban kapható, én ott vettem. De szerintem sport boltban is lehet kapni)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.202 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook