Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Packer

Vá: Packer 12 éve 5 hónapja #38244

  • spider567
  • spider567 profilkép
Nos..hát ezért megyek csak mosogatni:side: Talán elég lesz ez a szint is.De azért nem rossz.Amúgy engem soha a büdös életbe nem vennék fel sem rövid nadrágot,sem fürdőgatyát.Nem szeretném,ha izmos testem kint villogna.Főleg nem a sörhasam.:side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Packer 12 éve 5 hónapja #38249

  • grindylow
  • grindylow profilkép
@Macsó: milyen packert használsz, ami úszógatyában is élethű, a Lupán sem hepehupás? :)

@Spider: nem vennél fel úszógatyát? Nem szereted a vizet? Nekem már nagyon hiányzik a pancsolás, de a mellkasi heg és a fasztalanság visszatart a nyilvános fürdőzéstől.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Packer 12 éve 5 hónapja #38250

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
" @Macsó: milyen packert használsz, ami úszógatyában is élethű, a Lupán sem hepehupás? "

Számitottam a konkrét kérdésre. :laugh:
Rendben, itt az én esetem, tanulságként akit érdekel, akinek meg úgy tetszik, röhöghet nagyokat és gúnyolódhat:
Elkövettem azt a hibát tapasztalat híján, hogy megvettem a 12 cm-es kukit, ami egyébként a transzvanillán is megtalálható ragacsosként emlegetett Mr Limpy. Hadd tegyem hozzá itt hasznos infóként, hogy ezt legalább személyesen is meg lehet venni itt Pesten, nem csak házhoz hozatni, ahogy a többi netes cuccot. Csalódottan tapasztaltam az emlitett hibákat első használatomnál, és megállapitottam, így ebben a formában ezzel nem jelenhetek meg sem a strandon úszógatyában, sem az edzőteremben a latexgatyámban. Mivel másikról nem is álmodhattam anyagi helyzetemnél fogva egy ideig, kénytelen voltam elgondolkodni, hogy alakitsam a meglévőt tökéletesre.
Más értelmes nem jutott eszembe, minthogy elvágom, levágom róla a herét, majd a megfelelő méretre szabom a péniszt, kísérletezve a tükör előtt, hogy mekkora néz ki már normálisan, hihető méretnek egy ilyen kis 158 cm-es srác esetében lankadt állapotban... Mert azért az a szólásmondás is ritkán igaz, hogy "Kis ember nagy bottal jár".
A próbálkozásaim a gatyában oldalra tett helyzetben történtek, egyrészt mert nekem így kényelmes a mozgás miatt is, másrészt így szimpatikus. Aztán mikor barátnőm révén sikerült a szilikonhoz is alkalmas ragasztóval találkoznom (műkörmös kellék), akkor került sor a here megfelelőre faragására, hogy illeszkedjen abban a helyzetben a péniszhez, majd ilyenformán pontosan összeragasztva már a megfelelő képet mutatta a kuki, mindenféle elmozdulás nélkül a strandon, biciklizésnél, és az edzőteremben folytatott sokszor nem természetes mozgások során is.
Még egy vélemény a méretről és a kétfunkciós tipusról: Kicsit túlzott, erőltetett törekvésnek tartom, hogy ugyanazon packer alkalmas legyen a szexhez is, mint ami a gatyában van a hétköznapokban. Én még "állitólag nőfaló macsóként" :blush: sem tartom reális igénynek, hogy úton-útfélen dugásra alkalmas farkam legyen kéznél... Nem hordoznék magammal egy farokba dugható eszközt és egy kotont a minden szöszt összeszedő szilikonfarkamra, hogy akárhol harcra készen álljak. Ez röhejes. Ha szexelni akarok, hazahozom a nőmet, és a hölgynek megfelelő dildót alkalmazom, ha igénye van rá. Nem hiszem, hogy az ftm-ek többsége akkora kan lenne, hogy bárhol szexelni akar bárkivel határtalan bátorsággal és vagánysággal.
Elismerem, az állva pisilés lehetősége még várat magára nálam, de emiatt nem lövöm főbe magam, mert minden nyilvános férfivécében van normális csészés budi, az extrém sürgős helyzetek meg nem olyan gyakoriak, hogy naponta szükségem legyen kilökni a farkam és fél perc alatt a fa tövébe hugyozni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Packer 12 éve 5 hónapja #38252

Teljesen életszerű meglátások. És ahogy a mondás tartja: Az átlagember a maga kárából tanul, az okos máséból, a buta a magáéból sem...
Csak megosztottad a tapasztalatodat, hogy más ne lépjen ugyanabba a kakiba.
Úgyhogy ha valaki ezen gúnyolódna, az a 3-ik csoportba tartozik én adok neki egy visszakezest, hogy hátha megjön tőle az esze. Bár nem valószínű. :lol:
Amúgy "előző életemben" én is srégen felfele-oldalra tettem a fecskémben a gyári tartozékomat, mert határozottan úgy volt kényelmes nekem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Packer 12 éve 5 hónapja #38259

  • spider567
  • spider567 profilkép
Nem vennék fel uszónadrágot,mert nincs fütykös..a szerencsém van mert amellkasi műtétem jól sikerült heg nélkül.Úgyhogy,ha farmerban lehet pancsolni akkor megyek. Én ezért merem bevállalni peecock féle fütyit.Abbol is a picit.Nekem szükséges az állva hugya..több szempontból is.Engem kúrvára bánt,hogy nem lehet meg a befejező műtétem,és ezt lehet sokan nem értik meg. Tudom nem ettől férfi a férfi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Packer 11 éve 3 hónapja #47566

  • shadow
  • shadow profilkép
Sziasztok, Mr. Limpy-vel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Lehet mindennaposan használni? Mennyi ideig bírja?
Én a legkissebbre gondoltam, az legalább reális...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Packer 11 éve 3 hónapja #47568

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Sokáig bírja, ha ápolod és tapasztalatból nekem a kicsi túl kicsi, nem látszik igazán a nadrágban. Vagy lehet gatyafazonfüggő is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Packer 11 éve 4 hete #48168

  • Ivo
  • Ivo profilkép
Magam is a kicsi es extra kicsi Mr Limpy kozott vacilalok. Jol ertelmeztem, hogy eloben is at lehet venni naluk a megrendelest?
Koszonet elore is mindenkinek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Packer 11 éve 4 hete #48169

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Igen, át tudod venni. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Packer 11 éve 4 hete #48171

  • Ivo
  • Ivo profilkép
Rendeltem is izibe egy egytran kicsit. :)
Remelem a rogzitese is menni fog.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Packer 11 éve 3 hete #48211

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Harcos beküldte:
Sokáig bírja, ha ápolod és tapasztalatból nekem a kicsi túl kicsi, nem látszik igazán a nadrágban. Vagy lehet gatyafazonfüggő is.

Igaz, nem használok packert, de a nadrágfazonról- és anyagról tudok mesélni. Biztos, hogy számít! Nemrég vettem egy farmernadrágot, aszongya, "loose fit" - hiába jó a méret, hát ebben akárhogy ülök, bárhogy terpesztek, mintha mindig óriási merevedésem lenne. Ha meg állok, szerintem még a legnagyobb packer is elveszne benne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Packer 11 éve 3 hete #48215

  • Ivo
  • Ivo profilkép
Tegnap beszeltem a Mr Limpysekkel telefonon. A holgy azt mondta, aprilisban lesz elerheto a honlap uzemeltetoje akkor keressem ujra oket. Igy turelem, mer egy het es aprilis. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 10 éve 5 hónapja #50159

Nem nagyon találtam témát a fórumon ami ezzel foglalkozna. Annyit szeretnék kérdezni, hogy kinek mi vált, be egyálltalán van e packeretek? Ill. ha igen mi róla a véleményetek, kényelmes e. Mr Limpy-ről mi a véleményetek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 10 éve 5 hónapja #50160

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Volt egy topik régebben, itt olvashatsz tapasztalatokat, bár gondolom, azóta már többeknek van fasza. www.pinkvanilla.hu/forum/transzszexualis/36944-packer#48215
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 10 éve 5 hónapja #50167

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Limpym van. Megfelelő alsóban teljesen kényelmes. Olcsó és bevált.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 5 hónapja #52313

Sziasztok!
Én zoknit használok. Szerintetek mit csináljak, hogy ne csússzon fel állandóan a zokni az alsóból a hasam aljához? Már csomóképp megpróbáltam rögzíteni, de nincs megoldás ami jó. Már a varrást is átalakítottam az alsóimon, de hiába. Ha belerakom és állok akkor normálisan néz ki, de ha mozgok leülök felállok akkor elmozdul már több módon próbáltam rögzíteni, de kifogytam az ötletből. Másik baj vele, amikor leülök akkor látszatra teljesen szétszorítja a nadrág, olyan mintha nem is lenne ott semmi. Nem szeretnék nagyobb méretű nadrágot hordani mint a méretem nem állna jól és az ing kitűrésével sem akarom eltakarni, mert fontosnak tartom, hogy úgy nézzen ki mintha minden meglenne ott. El se tudom képzelni hogy tud így valaki sportolni? Ha nekem a mindennapokban is nehézkes vele meglenni. Van valakinek hasonló problémája? Vagy ötlete?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 5 hónapja #52314

miron beküldte:
Sziasztok!
Én zoknit használok. Szerintetek mit csináljak, hogy ne csússzon fel állandóan a zokni az alsóból a hasam aljához? Már csomóképp megpróbáltam rögzíteni, de nincs megoldás ami jó. Már a varrást is átalakítottam az alsóimon, de hiába. Ha belerakom és állok akkor normálisan néz ki, de ha mozgok leülök felállok akkor elmozdul már több módon próbáltam rögzíteni, de kifogytam az ötletből. Másik baj vele, amikor leülök akkor látszatra teljesen szétszorítja a nadrág, olyan mintha nem is lenne ott semmi. Nem szeretnék nagyobb méretű nadrágot hordani mint a méretem nem állna jól és az ing kitűrésével sem akarom eltakarni, mert fontosnak tartom, hogy úgy nézzen ki mintha minden meglenne ott. El se tudom képzelni hogy tud így valaki sportolni? Ha nekem a mindennapokban is nehézkes vele meglenni. Van valakinek hasonló problémája? Vagy ötlete?
Én csak hallomásból tudom, hogy van aki biztosítótűvel tűzi az alsójához, hogy helyben maradjon, meg oyan is van, aki lágyékvédő szuszpenzort vesz fel az alsója alá v fölé és abba teszi az összetekert zoknit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 5 hónapja #52321

Szia!
Csak te válaszoltál :) Úgy látszik itt mindenkinek bevált a zokni vagy a packer. Próbát mindenképp megér a szuszpenzor.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 3 hónapja #52649

Honnan lehet ilyen karikát szerezni amivel fellehet rakni a packert egy gumi pántra? A videóban 8:30 után mutatja a srác. Szerintetek biztosan stabilan tartja ez a varrott-gumizott dolog?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Packer 9 éve 3 hónapja #52650

miron beküldte:
Honnan lehet ilyen karikát szerezni amivel fellehet rakni a packert egy gumi pántra? A videóban 8:30 után mutatja a srác. Szerintetek biztosan stabilan tartja ez a varrott-gumizott dolog?
A srác azt mondja, hogy mások szerint fémből lehet ilyet szerezni vaskereskedésben, de hogy neki szexshopból volt olyan felcsatolható dildóhoz készült alsója, amiből ki tudta venni a műanyag karikát.

Közben megnéztem egy másik videt amire emlékeztem ebben a témában, de ő is felcsatolható-dildós alsóból szerezte a karikáját:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.309 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook