Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pszichológusok, pszichiáterek

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55666

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Bocsánat leírtam
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55705

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
nekem 25 e Ft körül volt a pszichiáteri és 10 e Ft volt a pszichológusi szakvélemény. ez utóbbihoz viszont nem társult teszt, mert egy másik dokitól hoztam kezelési összegzőt. de az még dobhat rajta 5-10 e Ft-ot. szóval azt mondom, szerintem a két szakvéleményre érdemes 40-50 e Ft-ot számolni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55706

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Köszönöm,szerintem Nagy Gertrud-nál fogok elsönek próbálkozni szakvéleményt szerezni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55708

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
én úgy tudom, Nagy Gertrúdtól már nem fogadják el sajnos. kérdezz rá a biztonság kedvéért, de mintha ezt írták volna itt páran!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55710

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Baki nem tud olyan psziológust, akinek a szakvéleményét elfogadják baranyai megyében?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55714

  • Tihamervagyok
  • Tihamervagyok profilkép
Mármint valaki nem tud
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 2 hete #55740

Elvileg bármelyik klinikai szakpszichológus (feltéve, ha szerepel ebben a nyilvántartásban ) és pszichiáter megfelel. Persze a gyakorlat nagyon más :( De azzal semmit sem vesztel, ha megérdeklődöd, akár telefonon a helyi kórház szakrendelésén.
Mivel kiskorú vagy, nem lesz egyszerű menet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Estella

Pszichológusok, pszichiáterek 8 éve 1 napja #56146

  • nagymarcel1013
  • nagymarcel1013 profilkép
Sziasztok!
Miskolcon vagy a közelben borsod megyében lehetőleg kihez forduljak először? Ha van valaki akit tudnátok ajánlani megköszönném! Keresgéltem már de eddig senki nem vállalt. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 11 hónapja #56217

Wéber Katalin szakpszichológust ajánlom, 24 ezer forintba került a szakvélemény kiállítása nekem, és nagyon emberségesnek tartom őt!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: the Charming Freak, Hanzo

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 11 hónapja #56321

Én is azt mondom, hogy Wéber Katalin nagyon jó választás lenne! Nekem jövőhéten lesz kész a szakvéleményem, 24 ezer forint. Nagyon kedves volt :)
Tudom hogy nem ebbe a topikba tartozik a kérdésem, de valaki megtudja mondani, hogy az urologiai szakvélemény mennyibe kerül?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Estella

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 11 hónapja #56343

Én Pécsen voltam magán orvosnal 9e ft volt.
Vizsgálat és szakvélemény együtt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 11 hónapja #56345

Mit mondott? Hogy pont ugyanolyan vagy mint a másik hétmilliárd?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 11 hónapja #56348

Azt hogy fejlődési rendellenesség van nem fejlődtek ki. A 12 éves gyerekeknek is nagyobb van...
Szóval nem olyan mint a masik 3.5 milliárd :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 11 hónapja #56365

Nem örülök, hogy így levéleményeztél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 10 hónapja #57020

Nem látott el Dr. Váradi Enikő pszichiáter, mivel ő úgy nyilatkozott,hogy emberként nem érzi át a transzszexuáis létet, és nem tesz ki hormonterápiának és nemátalakító műtétnek sem és mást sem, annak fog szólítani aminek akarom,hogy ne bántson meg és érezzem át az ő nézetét, bocsássak meg neki mert ő nem képes ellátni, és nem is akar, ezért meg sem hallgatja meg életemet amiről akár szakvéleményt is adhatna mivel teljesen felesleges szerinte.

Dr.Simon Lajost javasolta...

A doktornőnél volt már más ts szakvélemény miatt,de ő mint magánember, ő nem akart ellátni-erre mondtam neki hogy a WHO szerint minden transzszexuális embert el kell látnia minden orvosnak így ő neki is engemet, de ő mondta hogy ellát de nem fog szakvéleményt adni..... És folyamatosan a saját szavába vágott és a saját szemszögét mondta nekem ahelyett hogy rám koncentrált volna...

De azért be akart fektetni a Nyírő Gyula kórházba megfigyelésre, ad is beutalót. Amikor a beutalót akarta megírni amit én kétszer mondtam hogy nem kérem, akkor én elköszöntem tőle....


Spórolni fogok Tolnai doktornőre, ő legalább ellátna.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 10 hónapja #57021

Urológus véleményt bármely orvos kiállíthat, a magánpraxistól is függ mennyit kér el-fel kell hívnod egy urológust és beszélned kell vele!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 10 hónapja #57054

Ma jártam Lipárdy Krisztina Ilona klinikai szakpszichológusnál-elkísértem egy barátnőmet hozzá- tb támogatott, bárkit vár(csak TB-d legyen), és ad szakvéleményt, ellát!

Dr. Fuchs Ágnes pszichiáternél is jártam(tb támogatott ) ő hozzá is lehet bármikor jönni, segítőkész és megértő, ő is ad szakvéleményt!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57341

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
nekem is hasonló tapasztalatom volt gimiben az iskolapszichológussal. a nevére nem emlékszem. szerintem töröltem a memóriámból. mondtam neki, hogy igazából én férfinak érzem magam. úgy érzem, annak kéne lennem. erre közölte, hogy ne hülyéskedjek, olyan szép nő vagyok..... *kirázza a hideg* no comment.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57377

"nekem is hasonló tapasztalatom volt gimiben az iskolapszichológussal. a nevére nem emlékszem. szerintem töröltem a memóriámból. mondtam neki, hogy igazából én férfinak érzem magam. úgy érzem, annak kéne lennem. erre közölte, hogy ne hülyéskedjek, olyan szép nő vagyok..... *kirázza a hideg* no comment."

The Charming Freak, én is kaptam hasonlókat! Az ilyen emberek elmaradottak és nem is hajlandóak megérteni más problémáját(ami a transzneműséggel jár)-nem átérezni, megérteni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57578

the Charming Freak beküldte:
én úgy tudom, Nagy Gertrúdtól már nem fogadják el sajnos. kérdezz rá a biztonság kedvéért, de mintha ezt írták volna itt páran!

Nagy Gertrúd szakvéleményét már nem fogadják el, jól tudod!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.317 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook