Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pszichológusok, pszichiáterek

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58171

Sziasztok!

Tolnai Valériához szervezem (szervezném) az utam/időpontom, jót nézek ha akit találtam, a 20. kerületben rendel?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58197

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58282

Sziasztok!

Tolnai tőlem 40-et kért el egy konzultáció+szakvélemény kiállításáért.

Tudtok ajánlani szegeden másik pszichiátert, illetve pszichológust?
Előre is köszönöm. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58317

Sziasztok, Segítségeteket kérném, Én egy 17 éves Nyíregyházi transznemű fiú vagyok aki már 3adik éve hogy fiúként mutatkozik be mindenkinek.
Mivel lassan 18 éves leszek, és el kellene kezdenem a jövőmet alakítani ezzel kapcsolatban.
Azzal a kérdéssel fordulok felétek hogy hogyan kezdjek hozzá? Nincs ki támogasson, Édes anyám ellene van ennek az egésznek, mindent egyedül kell csinálnom, és szeretnék neki indulni.
tudom hogy először házi dokihoz kell menni beutalóért a pszichiátriára, de hogyan álljak elé?
félek ... és tudom egyedül nehéz lesz. Köszönöm előre is. :( :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Estella

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58454

Először is, gratulálok hogy az önismereted új lépcsőjére léptél, büszkén gondolok rád!

A házidokinak mond meg hogy azért kell a pszichiátriára beutaló mert szeretnél ezentúl a választott nemedben élni és hormonterápiát szeretnél és névváltást, és a szakvéleménye nélkül ez nem valósulhat meg!

Másodszor, a pszichiáterhez is elmehetsz, de javaslom hogy klinikai szakpszichológust is keress fel a pszichiátrián-telefonon kérhetsz időpontot hozzá. Amúgy is kell az ő szakvéleménye is.

A klinikai szakpszichológustól szükséged van egy BNO F6400 Transz-szexualizmus tényét megállapító szakvéleményre, és csináltass vele egy rorschach tesztet is.

Ha ez megvan, menj el egy pszichiáterhez-aki remélhetőleg ugyanazon a klinikán van, -amúgy nem számít, én két külön klinikai szakembertől szereztem be őket. és mutasd meg neki a klinikai szakpszichológus szakvéleményét és a rorscharch tesztet is és mond meg neki hogy szeretnél kérni tőle egy vizsgálatot ami a BNO F6400 Trasz-szexualizmust állapítja meg, mert szeretnél ezentúl a választott nemedben élni és hormonterápiát szeretnél és névváltást, és a szakvéleménye nélkül ez nem valósulhat meg!

Ha nem sikerül, ne csüggedj, nekem a második pszichiáter adta meg a szakvéleményt-az első elhajott-.

Sikerüljön mindened és menjen rendben minden!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58455

Szegedi Klinikai szakpszichológusok:

- Dr. Andó Bálint

- Dr. Domján Nóra

Semmelweis utca 6.

6725 Szeged, Csongrád

+36 62 544 000

www.klinikaikozpont.u-szeged.hu/psych/hu/
(mindketten a szegedi pszichiátria központnál dolgoznak!)

- Benák-Tömöri Judit www.pszichologus-szeged.hu/

-Pálkúti Adrienne www.palkutiadrienne.hu/

-Fodor Sándor fodorsandor.hu/

-Dr. Rafael Beatrix

www.sztgellert.hu/miert-a-szent-gellert/...aink/bodo-r-beatrix/

Szegedi pszichiáterek:

- Dr. Kiss-Szőke Anna

- Dr. Dudás Ilona Éva

-Dr. Demeter Ildikó

Semmelweis utca 6.

6725 Szeged, Csongrád

+36 62 544 000

www.klinikaikozpont.u-szeged.hu/psych/hu/ mindhárman ott rendelnek!)

-Dr. Boros Ildikó www.stefaniaklinika.hu/profil/boros_ildiko/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58474

Pszichiátriára - felnőttnek - nem kell beutaló. (Gondolom azért rtad, hogy 18 leszel és lassan elkezdenéd, mert majd akkor mennél.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 7 hónapja #58501

Látom írtál máshova is-azt hittem más valaki... Nem gáz, ismétlés a tudás anyja/atjya/embere :D!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 3 hónapja #59494

Sziasztok, vannak itt olyan Nyíregyházi sors társak akik kaptak helyben szakvéleményt? Ha igen kitől.
Pszichologusnal mar voltam az egyik elkuldott azt mondta egy év múlva keressem fel mert fiatalnak talalt. A másiknal ma voltam ő novemberben lesz szak pszichológus azt mondta megprobal minnel elobb egy szakvelemenyt elő állítani (hát reménykedem)
Pszichiátert viszont nem találtam még, járok jelenleg egyhez ezt ajanlotta nekem egy sorstars de o nem tud szakvéleményt adni. Szóval HEEELP! Boldog új évet :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59687

Sziasztok!

Úgy érzem, nem tudom tovább halogatni a dolgot és minimum kasztot kell csináltatnom és elkezdeni a
Melyik szakpszichológust és pszichiátert ajánlanátok, kinél megy a szakvélemény megszerzése a legkönnyebben?
Az F64 birtokában ugye elvégzik a műtétet, nem szükséges a névváltoztatási engedély?

Köszönöm a tanácsaitokat előre is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59688

...elkezdeni a hormonterápiát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59689

Szia Robina!

Jelenleg nem kapunk szakvéleményeket, áll az egész, nem érdemes pszichót keresni, csak ha megoldódik a helyzet.

Egyébként Lipárdy Krisztina - Fuchs Ágnes páros elég jó, adnak szakvéleményt és TB-sek, kedvesek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Robina

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59690

Hát nem kezdődik túl jól a kálváriám :( Mi történt, miért áll az egész?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59691

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Robina

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59694

Szakvelemenyt kapunk, csak azt nem lehet tudni, h kiet fogjak elfogani a nem es nevvaltasnal a nagy szabalyozas utan. De attol meg, ha az F6400 fenn all miert ne adnanak rola szakvelemenyt? Szerintem azoknal batran megcsinalhatod, akiket a transzvanilla ajanl.
A minimum kasztralas az minimum csontritkulashoz vezethet. Nemi hormonokra szuksege van a szervezetnek. Hormon terapianal, egy ev utan szoktak ajanlani az orchiectomiat, de osztrogent utana is kell szedni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Robina

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59695

Értem. Tehát egy évig csak gyógyszer, utána lehet műteni.
A szakvélemények megléte elég a hormonterápiához és egy év múlva a műtéthez?
Vagy mindenképpen meg kell várni az érdemi terápiához ennek a jogi csűrés-csavarásnak a végét?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59696

Hat ez olyan, h endokrin dokija valogatja. Pl a legtobben hivatalos nem es nemvaltasig szoba sem allnak veled, es van olyan is aki csak orchi utan hajlando gyogyszert felirni. De meg olyanrol is halottam aki x ido real life testet irt elo. Persze ott van utolso mentsvarunk, Gasztonyi. Neki tenyleg csak a ket szakvelemeny kell, illetve trombozis hajlam teszt (ok megcsinaljak), 4 hormont szint verbol, kell neki meg egy hasi es egy emlo UH is. A mutetrol meg ensem tudok semmit.
De most nezd meg! Szetoffoltuk a topicot. Itt csak pszichopatakrol es pszichomokusokrol lehet beszelni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Robina

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59697

En is csak azt mondom,amit Fuchs Agnes mondott nekem, hogy elvileg most nem adhatnak szakvéleményt. Én egy hónapot vártam az időpontra, szóval annak ellenére,hogy huzavona van, elmentem és megadta.

Ott kérdés. Gasztonyi a hormonterapia előtt megcsinálja a szükséges laborokat? Nem kell ezt még külön intéznek? (FTM vagyok)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 2 hónapja #59698

Bocsánat,off kérdés akart lenni. Autocorrect... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 1 hónapja #59877

Sziasztok,

Győr környékén ismertek esetleg olyan pszichológust/pszichiátert akikhez javasolt menni szakvélemény (F64.00) miatt?

Köszönöm előre is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.328 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook