Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pszichológusok, pszichiáterek

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57579

Voltam ma Dr. Fuchs Ágnes pszichiáternél, megkaptam a szakvéleményt, korrekt és kedves és megértő!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57699

Sziasztok. :)

Szeretném elkezdeni a hormonterápiát(mtf), még semmilyen papírom nincs. 100%-ig biztos vagyok ebben. Holnaptól kezdek dolgozni, így meg szeretném kérdezni, hogy hogyan tudom elintézni, hogy szedhessem a hormonokat minél hamarabb.

A minél hamarabb része a legfontosabb, ugyanis kopaszodom(paróka kizárt), és nem tudom a depressziómmal meddig tudom kihúzni ezen a világon. :(

Ha jól tudom 2 pszichológiai szakvélemény kell, ezután pedig egy olyan orvost kell felkeresnem, aki ezzel foglalkozik. Kiket keressek és mennyibe fog ez kerülni? Mikor kezdhetem el leghamarabb?

Tudomásom szerint ha csak tesztoszteron blokkolót szedek, akkor a kopaszodásom oké lesz, de nem lesz női kinézetem, és ezzel kilehet húzni 5-10 hónapot, viszont utána a csontjaimmal problémák lennének. Nekem elegendő kizárólag a tesztoszteron blokkoló kezelés is kezdetnek, viszont nagyon fontos számomra, hogy minél hamarabb elkezdhessem, életmentő lenne.

A várj még vele/drága lesz/gondoldát dolgokat kérek szépen mindenkit mellőzze, az érdekel mit tehetek, nem pedig hogy mik az akadályai.

Előre köszönöm a válaszokat. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57700

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
Szia Safiyah!

Hogy mit tehetsz az attól is függ, merre laksz, illetve mennyire van módod Pestre utazni. A két szakvéleményre mindenképp szükséged van, az egyik egy klinikai szakpszichológustól, a másik pedig pszichiátertől kell. A szakpszichológusnak benne kell lennie ebben az adatbázisban: kereso.enkk.hu/

Ha megvan a két szakvéleményed, akkor azzal felkeresheted Dr. Gasztonyi Zoltán magánrendelését Bp-n, ő ellát a két szakvélemény és néhány kötelező vizsgálat megléte mellett (trombózis-hajlam teszt, mellkasi és hasi UH, hormonszint, rutin nagylabor) Ezek költsége függ attól is hogy magán vagy privát úton oldod meg. Gasztonyinál a jelen tarifa szerint első konzultáció egy tizes, receptírás ötezer.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57701

Magán vagy privát úton oldod meg: ez mit jelent?

A vizsgálatok mennyibe kerülnek és mennyi időt kell rá várnom?

A vizsgálatok előtt nem ír ki nekem tesztoszteron blokkolót sem(sejtem, hogy nem)?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57702

Illetve könnyedén eltudok menni pestre, de nem naponta, illetve hétközben dolgozom, így nehezen lesz megoldható, mivel munka után nem érek oda. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57703

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Magán vagy privát ugyanaz!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57704

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Sajnos a hajhagymák érzémenysk a dihidro tesztoszteronra ami a tesztoszteron mellékterméke
Jóhir hogyvlokkolja a fűrészpálma kivonat és jót tesz a prosztatának!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57705

  • ulfhedinn
  • ulfhedinn profilkép
Safiyah beküldte:
Magán vagy privát úton oldod meg: ez mit jelent?

Azt hogy későn van. :silly: Bocs. Azt akartam írni hogy magán vagy állami úton oldod-e meg.

Elég vad eltérések lehetnek árakban szóval mindent arra alapozok hogy nekem mennyi volt. Laborra háziorvos is beutalhat ha jófej, és akkor az ingyen van, annak eredménye pár nap alatt meglehet. Magánban ilyen 10-15 egy kör.

A trombózishajlam Gasztonyinál 17 volt, arra sokat kell várni (1-2 hét). Az egyszeri dolog, ha annak megvan az eredménye, nem kell újra elvégeztetni. UH magánban szintén ilyen 20-25 körüli összeg, de azt rögtön kézhez kapod. Állami ellátásban gőzöm nincs mennyi idő lehet időpontot kapni.

Ha normális helyen dolgozol és tudsz szabit kivenni akkor azzal tudod ezeket áthidalni leginkább. :dry: Persze lehet itt a lányok közül tud neked valaki segíteni hozzád közelebb lakó orvos ügyében.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57706

Kétlem, hogy ténylegesen segítene, mivel 2 milliárd $-t ölnek bele a kopaszodás megállításának kutatásába évente. Lassíthatja, de... nem tudok reménykedni bármiben, mielőtt elkezdtem a hormonokat.

Lassan kezdem feladni az egészet, annyi szörnyű dolgot olvastam itt is :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57707

Muszáj lesz valahogy elintéznem. Kecskeméten lakom, lehet pár dolgot eltudok majd itt intézni. Sajnos fizetésem kb. 1 hónap múlva kapom(gondolom) és nem egy teljes havi fizetés lesz, mivel holnap kezdek. Így meg kell várnom az utána lévőt, de addigra meglehetnek a vizsgálatok. Nem tudom. Még reménykedem a csodában :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57708

Szia!

Ha gyorsan kell szaké, akkor ajánlom Dr. Wéber Katalint, és Dr. Tolnai Valériát. Mindketten magán dokik, de megfizethetőek, és gyorsan dolgoznak. Érdemes körbeérdeklődni a lányoknál, hogy kinél van s.o.s. Androcur, esetleg Estrimax. Vizsgálatokra időpontot Tbre 3 hónapra fognak adni, tehát itt is érdemesebb a zsebedbe nyúlni. Szigma 200 körül el lehet jutni 0ról az első szem hormonig 1-2 hónap alatt, függően attól, hogy milyen jó a szervezőkészséged. Tbre is még ebben az évben elkezdheted.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 9 hónapja #57709

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia Mercike8 nak szokott lenni androcur! Csak komoly érdeklődőknek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58089

  • ry95
  • ry95 profilkép
Hello!
Lenne szíves valaki ajánlani nekem olyan orvost aki egyből ad engedélyt? Egyszer voltam egy borzalmas dokinál és nem akarok még egyszer ugyanazon átesni... valamint semmi kedvem lelkizni egy vadidegennel, mikor tudom, hogy milyen vagyok és mit akarok kezdeni magammal. Nem baj ha fizetős, viszont érdekelne, hogy mennyi is egy ilyen engedély?
Előre is köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58092

Dr. Kovács Kettő János egyből ad engedélyt. Bemegy hozzá bárki, haszontalan, férfiembert próbáló feszélyező lelkizés meg ilyenek nélkül már adja is a papírt, mert tudja, hogy mindenki tudja magát otthon diagnosztizálni, de nem mindenkinek van pszichiátriából szakvizsgája, ezért mégis csak ő az utolsó láncszem, aki írásban is igazt ad mindenkinek. Ez kettő perc, elég hosszú, de ő nem kapkod legalább 30ezerért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hanzo, ry95

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58093

Megpróbálhatod Dr. Tolnai Valériát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ry95

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58095

maximilien beküldte:
Megpróbálhatod Dr. Tolnai Valériát.

Én úgy tudom Dr. Valériánál eltöltesz egy kis időt, aztán ha visszamész már kapod is a papírt. Legutóbbi tudásom szerint ez 50.000Ft
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ry95

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58096

  • ry95
  • ry95 profilkép
Nagyon NAGYON köszöm <3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58097

parker beküldte:
maximilien beküldte:
Megpróbálhatod Dr. Tolnai Valériát.

Én úgy tudom Dr. Valériánál eltöltesz egy kis időt, aztán ha visszamész már kapod is a papírt. Legutóbbi tudásom szerint ez 50.000Ft

Azt az 50-et en kicsit sokallanám azért. 2013 februarjában voltam Nála, megjegyzem tip top egy doki, nagyon kedves és segítőkész volt velem végig. Ha jól emlékszem, ő 28.000 ft-ot kért. Elötte meg Gertrúd ( a jó ég áldja meg, hogy végre visszavonták az engedélyét, legalábbis ebben a témában tuti) 20.000 magyar pénz volt. Meglepődnék ha cirka 3,5 év alatt 22 ezer ft-tal emelte volna a szakvélemény kiállításának az árát.

Mi amúgy kb 15-20 percet beszéltünk magáról a TS-ségről és hogy miként élem ezt meg, aztán úgy döntött, hogy abszolút egyértelmű számára, jól és racionálisan látom magam és a jövőm így részéről nincs akadálya. Kint a váróban eltököltem 15-20 percet, aztán már kezemben is volt a papír.

Ha mindent rendben talál, nem tűnsz neki kétesnek vagy bizonytalannak, akkor nem fog szórakozni visszahívásokkal. Én amúgy őt ajánlom, akármennyibe is kerül most, rém korrekt és kedves doki szvsz.

Sok sikert.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58098

jazz beküldte:
parker beküldte:
maximilien beküldte:
Megpróbálhatod Dr. Tolnai Valériát.

Én úgy tudom Dr. Valériánál eltöltesz egy kis időt, aztán ha visszamész már kapod is a papírt. Legutóbbi tudásom szerint ez 50.000Ft

Azt az 50-et en kicsit sokallanám azért. 2013 februarjában voltam Nála, megjegyzem tip top egy doki, nagyon kedves és segítőkész volt velem végig. Ha jól emlékszem, ő 28.000 ft-ot kért. Elötte meg Gertrúd ( a jó ég áldja meg, hogy végre visszavonták az engedélyét, legalábbis ebben a témában tuti) 20.000 magyar pénz volt. Meglepődnék ha cirka 3,5 év alatt 22 ezer ft-tal emelte volna a szakvélemény kiállításának az árát.

Mi amúgy kb 15-20 percet beszéltünk magáról a TS-ségről és hogy miként élem ezt meg, aztán úgy döntött, hogy abszolút egyértelmű számára, jól és racionálisan látom magam és a jövőm így részéről nincs akadálya. Kint a váróban eltököltem 15-20 percet, aztán már kezemben is volt a papír.

Ha mindent rendben talál, nem tűnsz neki kétesnek vagy bizonytalannak, akkor nem fog szórakozni visszahívásokkal. Én amúgy őt ajánlom, akármennyibe is kerül most, rém korrekt és kedves doki szvsz.

Sok sikert.

Kórházban nem oep ellátáson belül odasúgta nekem az orvos, hogy hamar megvan a 2 szakvélemény ha van fejenként 50.000Ft-om. Emiatt már a magánorvosi piac is tartja az ütemet főleg úgy,h ogy egyre többen mernek előbújni így már csak ha havonta is megy egy transz ember nagyon megéri neki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 7 éve 8 hónapja #58117

2013-ban 2 hetet kellett varnom a Gertrúdos papírra mert épp 2 másik transz társunknak is írt. Szóval akkor se csak hébe hóba szállingóztak be hozzájuk.

Mindenesetre szerintem a legbiztosabb infót még mindig akkor kapja a delikvens ha magát Tolnai Valériat hivja fel :) Őszinten mondom, meglepne ha elkérné már az 50-et.

Biztos emelkedett az ára, infláció meg miegymás. (Ő legalább nem paraszt mint amilyen a Gertrúd volt, azt a nőt máig nem értem miért engedték olyan sokáig ténykedni ilyen területen.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.305 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook