Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pszichológusok, pszichiáterek

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 6 hónapja #52289

  • donnie
  • donnie profilkép
Simon dokihoz lehet menni meg szakvelemenyhez, de nala 3 fordulos a mulatsag, legalabbis 2-3 eve meg 3 alkalom volt a szakvelemeny kialitasa. Csinaltat tobbszaz kerdeses tesztet, de o nem nagyon kommunikal a paciensekkel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 6 hónapja #52300

Hello sziasztok!
Még pár éve egy kedves hölgyemény ideirt,hogy Debrecenben egy bizonyos Dr Kovács Attila pszichiáter foglalkozik a magunkfajtaval,es INGYEN ( kiállítja a szakvéleményt. Én nála voltam. Nagyon kedves,megértő,ugyanakkor határozott orvos. Fél évig kell hozzá jarni,ez kb 5-6 alkalom,de ha látja,hogy 110%-os a páciens,akkor hamarabb kiadja.Csak ajánlani tudom!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 5 hónapja #52322

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
sziasztok

múlt héten voltam Wéber Katalinnál, jó fej volt kb fél órát voltam nála és egyből megadta a szakvéleményt :) De amiket írt a teszt értékelésben azt nem igazán tudom értelmezni :) de az utolsó mondata, hogy a nemváltás pszichés szempontból indokolt, az alapján már ugye nem kell paráznom a pszichiátertől, hogy ő meg nem ad véleményt? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 5 hónapja #52325

  • donnie
  • donnie profilkép
Nyugi, igy akkor nem kell paraznod :) Nekem is voltak furcsasagok benne, de ez sem feltetlenul rossz, vegulis azt megse irhatja h minden ok, kulonben mi indokolna a nemvaltast? :) Kihez mesz a masik szakvelemenyert?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 5 hónapja #52327

"Nemváltás pszichés szempontból indokolt", "F64.0", pecsét, aláírás. Mi kell még? Gratulálok, jöhet a következő lépés! Sok szerencsét az utadhoz!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 5 hónapja #52328

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Veszprémbe megyek sztk-ba Székely Miklóshoz, remélem ő megadja ingyen, ha nem akkor Tolnai Valériához megyek :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 5 hónapja #52329

  • donnie
  • donnie profilkép
Tolnai Valeriaval nekem nagyon pozitiv tapasztalatom van. Kedves es korrekt. Megmondja a velemenyet es nem huzza a dolgot amennyiben egyertelmu. 20 perc utan mar csak csevegtunk es utana kiallitotta a szakvelemenyt. De legyen szerencsed Veszpremben termeszetesen! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 5 hónapja #52338

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok

Ma voltam sztk-s pszichiáternél nagyon rendes volt, azt mondta hogy ír szakvéleményt csak mivel még soha nem írt ilyet egy hét múlva kell mennem érte mire elkészül és utána jár hogy is van ez :) szerintetek ezt is el fogják fogadni agy mindenképp Tolnai Valériás vagy Simon Lajosos kell? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 5 hónapja #52342

Igen, ők jók. 1 pszichiáteri és 1 pszichológusi szakvélemény kell. Mindegy, hogy kitől van csak rajta legyen az EEKH listán ami az előző oldalon van. És egyértelműen közölje a szakvélemény, hogy mi a helyzet. F64.0.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 4 hónapja #52457

Sziasztok!

Dr. Somogyi Andrea ad szakvéleményt?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 4 hónapja #52526

parker beküldte:
Sziasztok!

Dr. Somogyi Andrea ad szakvéleményt?

Szakpszichológus és eleve nagyon drága.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 4 hónapja #52528

  • Nicol181818
  • Nicol181818 profilkép
mennyibe kerül? :O
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 4 hónapja #52529

Helyi pszichiáter is ad papírt és beutal klinikai szakpszichológushoz ő is adni fog papírt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 4 hónapja #52565

Nicol181818 beküldte:
mennyibe kerül? :O

Főnököm ajánlotta és azt mnodta fizeti nekem a cég. Eleve egy alkalom 35-40ezer forint között szokott lenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 3 hónapja #52593

Sziasztok,

Ki tudna valaki segíteni melyik osztályra kell/illdomos megpróbálkozni a F64 ügyében

http://kmmk.hu/pszichiatria/
  • Pszichiátriai és Addiktológiai Centrum – Osztályos Szakambulancia itt kezelik az alkohol és drog függőket gondolom én
  • Felnőtt Szakrendelés - ezt tartanám az esélyesnek
  • Felnőtt Gondozó
  • Pszichiátriai és Addiktológiai Centrum – Mentálhigiénés gondozó
  • Pszichiátriai és Addiktológiai Centrum – Mentálhigiénés Szakrendelés

... vagy teljesen rossz helyen kopogtatok ?!?! :unsure: :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 3 hónapja #52595

Próbáld meg a felnőtt szakrendelést, ha az nem megy, akkor a szakambulanciát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 3 hónapja #52607

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Én nem rég költöztem fel a fővárosba és nagyon gyorsan akartam elintézni. Így én Wéberhez és Tolnaihoz mentem el. Nem is volt baj. Kábé 45 percet voltam bent. Wébernél 24 ezret fizettem. Tolnainál 39 ezret, ha még jól emlékszem, de ennyi volt :) Elég volt egyszer időpontot kérnem, és meg is volt minden, mehettem Gasztonyihoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 3 hónapja #52608

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Lehet hogy Tolnai drágább volt, csak most nem ugrik be :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 3 hónapja #52616

Mmsatone, nekem pontosan ugyanez a tervem, Wéber Katihoz már van is időpontom 8-ára. Mondtam, hogy Tolnai ajánlotta, szakvélemény kell meg Rorschach teszt. Ez neked mint megvolt az első alkalommal? Esetleg van valami tanácsod, amiről jobb, ha tudok? Jellemző rám, hogy túlaggódom a dolgokat, de nem szeretném, hogy üres kézzel, de könnyebb pénztárcával távozva várjam a következő időpontot. Hogy mentek a találkozások? Úgy egyáltalán van valami, amit tudni érdemes mindhárom emberről? Érdekelne például, hogy Gasztonyihoz hogy készültél, és hogy ment a dolog, mennyire kellett esetleg őket puhítani, ha kellett egyáltalán.

Előre is köszi szépen a segítséget! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Pszichológusok, pszichiáterek 9 éve 3 hónapja #52617

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Leírtam üzenetben, de itt is leírom, nem kell aggódni, segíteni kar mindenki rajtad :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.328 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook