Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: endokrinológus

endokrinológus 9 éve 2 hete #52902

Most, hogy kissé lenyugodtam már én is hozzá merek szólni. A vicc az, hogy eredetileg nem is emiatt mentem oda, hanem csak hormon szinteket szerettem volna méretni. De amint megemlítettem mivan, valami átkattant a doki agyában és automatikusan úgyvette, hogy akkor én már a páciensük vagyok és az egészet náluk fogom intézni, hiába mondtam neki többször is elég egyértelműen, hogy nem emiatt vagyok itt. Mondta hogy jó rendben, aztán folytatta mintha nem is mondtam volna semmit. Alig tudtam elszabadulni onnan, bevallom a végén már féltem is. Viccen kívül.

Ezek után az lenne a kérdésem hogy magánban hol érdemes hormon tesztet csináltatni Budapesten? Gasztonyihoz már úgy szeretnék menni hogy kb mindenem megvan.

Köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 9 éve 1 hete #52928

Sziasztok!

Nem tud valaki Vas, Zala vagy Veszprém megyében, esetleg Győrben olyan endokrinológust, aki foglalkozik velünk? Előre is köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 9 éve 1 hete #52929

Szia! Győrben Dr.Horváth Katalin megvizsgál, és elküld hormonvizsgálatra, de a műtétig nem hajlandó gyógyszert felirni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Arisztid

endokrinológus 9 éve 1 hete #52930

Endokrin szakrendelésen
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Arisztid

endokrinológus 8 éve 10 hónapja #53124

Sziasztok!:) Valaki esetleg nem tudja,hogy Borsod Megyében van-e olyan endokrinológus,aki ír fel hormonokat? Ha valaki tud segíteni,azt nagyon köszönöm!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 9 hónapja #53240

  • renato94
  • renato94 profilkép
Sziasztok! Tud valaki pécsi endokrinologust aki ftm-mel foglalkozik?köszönöm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 8 hónapja #53273

Hi Renato!

Pécsett dr. Nagy Zsuzsanna endokrinológus foglalkozik velünk, ő a klinikán van. De az urológus-andrológus dokik közt is akad olyan, aki elvállal minket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 8 hónapja #53274

  • Elmo
  • Elmo profilkép
Így van, Nagy Zsuzsa vállal, de! meg kell legyen a név- és nemváltoztatásod mire odamész hozzá. Nem csak magánba rendel, hétfőnként a II. belgyógyászaton van, de nagyjából féléves várólistája van. Azt is nem árt ha tudod, hogy nem preferálja az injekciós kezelést, három havi gélt ír, és a kontroll is így esedékes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 6 hónapja #53424

Yahho~! :D

Nemrég sierült megszereznem mindkét szakvéleményt, így szeretnék végre neki kezdeni a hormon szedésnek. Mivel ezen a téren nem vagyok túl járatos(elõre is elnêzést kérek a hülye kérdések miatt) szeretnék segítséget kérni.
Visszaolvasva láttam, hogy Gasztonyi a következõket kéri:
Teljes vérkép, máj -és vesefunkció
Mell UH
Hasi UH
Trombózis hajlam szűrés

Elsõ kérdés, hogy ezeket kéri MtF-ek eseten is? Illetve, hogy ezeket hol tudnám egyszerre letudni?^^"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 6 hónapja #53425

Én abból indulnék ki, hogy ha kéri, ha nem, megnyugtató, ha tudod, hogy mindenesetre minden rendben van. Én a Budai Egészségközpontban csináltattam meg egyszerre mindent.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 6 hónapja #53439

Hali - Én az Istenhegyi Géndiagnosztikán csináltattam mindent, kivéve az UH-kat, azokat a Cleopatra Medical Centerben (elfogadnak SZÉP kártyát).
Budai Egészségközponttal nekem személy szerint nagyon rossz élményeim voltak, ahogy azt fentebb említettük is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 2 hónapja #55087

  • damvp
  • damvp profilkép
Sziasztok!

Tudtok ajánlani endokrinológust Szegeden?

Előre is köszi! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 1 hónapja #55340

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
Sziasztok!

Borsod-megyei vagyok, és belevágnék a hormonozásba (tesztoszteron). Próbálok utána járni a dokiknak. Eddig annyit sikerült kiderítenem, hogy Borsod-megyében aki vidéki, az dögöljön meg! Mert Miskolcon a Megyei kórházhoz tartozom, de ott (ahogy azt egy abban a kórházban dolgozó rokonom kiderítette nekem,) nincs hozzáértő orvos, ezért nem fognak vállalni. Van egy másik kórház, a Semmelweis, ahol vannak hozzáértők, de ők csak a miskolciakkal foglalkoznak.
Azt a tanácsot kaptam, hogy próbálkozzak meg Debrecennel, és ők fogadnának is, de onnan pont most távozik az a doktornő, akiről megtudtam, hogy valóban kezelt már ilyen eseteket. Az utódjáról még nem tudni, hogy hozzáértő-e, még majd zaklatom őket. És azt sem tudom, hogy a többi ottani orvos ért-e hozzá.

TEHÁT tudnátok nekem orvosokat ajánlani?
Elsősorban Debrecen érdekelne, de nem tudom, kihez kérjek időpontot. Ha érdemes máshova mennem, akkor más városok is érdekelnek.

Az is előnyös lenne, ha nem ragaszkodna minden áron ahhoz, hogy alul ki legyek pakolva. Hivatalosan már teljesen férfi vagyok, de alsó műtétem még egyáltalán nem volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 1 hónapja #55341

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
Mj.: a transvanilla oldalon ajánlott debreceni orvosok közül egy még mindig külföldön dolgozik, a másiknak meg nem ismerték a nevét sem (nem tudom, hogy csak az a személy nem hallott még róla, vagy valóban nem dolgozik ott).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 8 éve 4 hete #55553

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
Na, dr. Jenei Katalinhoz sikerült időpontot kérni. Csak rossz helyen kerestem elsőre. Most lehet izgulni, hogy elvállal-e. :)
Esetleg valaki ismeri, tud róla valamit?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 8 hónapja #57957

Sziasztok,

tudtok ajánlani Budapesten olyan endokrinológust, aki megbízható, és érti a munkáját, nem csak arra megy, hogy anyagilag lehúzzon?

Előre is köszi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 7 hónapja #58435

Sziasztok - Gasztonyi helyett tud valaki valami alternatívát Budapesten? Aki nem problémázik csak felírja androcurt meg estrimaxot aztán helló. Jó lenne valami backup arra az esetre ha ne adj isten történne vele valami vagy visszavonul stb.

Titkot is tudok tartani ha valakinek lenne valami titkos kapcsolata ^^

Köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Starkindler

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59681

Nagyon vacillálok endók között, Gasztonyi jó szerintetek, ajánlanátok? Nézegettem másokat is, de erősen afelé hajlok, hogy hozzá menjek majd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59682

Bónusz kérdés: szakvéleményekkel, de még névváltoztatás előtt Gasztonyi felírja a hormonokat? Illetve névváltás után gondolom egy "sima" endo. is elintézni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

endokrinológus 7 éve 2 hónapja #59683

Szia - Kezdetnek szerintem abszolut jó, leginkább mert nem kér se névváltoztatást sem kasztrálást. Csak viszed neki a szakvéleményeket meg a leleteidet és már írja is az Androcurt meg az Estrimaxot.

Névváltás után meg, na igen, sima endo. Ha lenne aki szó nélkül felírja ugye, lásd 4 hónappal ezelőtti kérdésemet fennt. Arra is mennyi válasz jött. Akinél eddig rákérdeztem endo az nem foglalkozott HRT-vel.

Biztos van, csak találd meg. De fogadok, hogy erre egyből lesz reakció.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.301 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook