Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hajhullás

Hajhullás 8 éve 7 hónapja #53354

Ez a hajvitamin a DM saját márkája, vagyis terméke, azért ilyen olcsó, nem lehet kirendelni, máshol nem kapható, gyógyszertárba se. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 8 éve 6 hónapja #53403

Kiprobáltam a ricinus olajat, a többi mellé a hajra a még gyorsabb növés érdekébe, mivel már több helyen annyira dicsérgették körbe a hatását.

Amugy tetszett :) , de jó melos volt a felvitele, a tojást kihagytam,
mivel nem volt kedvem kádba mosni, naturába vittem fel, háát ragacsos lett eléggé, de élveztem, utána megküzdötten kimosni :whistle: , még egyszer samponnal.

Jónak találom az állagát, heti 1-2 tervezem, mennyit érdemes használni a hatás elérésébe, aki használja? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 8 éve 6 hónapja #53404

Ricinusolajat még nem próbáltam, pont a macera miatt. Nekem mondjuk pont az a " bajom" hogy borzaszto sűrű a hajam, nagyon erős így emiatt nehéz kezelni is

A kókusz olajat ajánlom rendszeres használatra. Nagyon jól ápol, egészséges a hajnak, akár minden hajmosás mellé, gyors felvitelre, vagy ha van ideje az embernek érdemes 1-2 órát hagyni a hajon. Nagyon hamar látható hatása van. Fél kilós kiszerelés kb minden tesco áruházban kaphato 900 ft körül. Hajpakolás mellett, jó a bőrnek is + ha nagyon nem tudod mire elhasználni, sütni is kiváló, egészségesebb mint a sima étolaj :)

Ha mindenképp masszív hajápolót szeretnétek akkor az argánolajat ajánlom még. Sokkal jobb mint a ricinus testvére, kevésbé macerásabb. Sajnos az ára elég borsos viszont megtérül a hatását tekintve :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 8 éve 6 hónapja #53405

ja az elfelejtettem írni, hogy a heti 1-2 használatnál többet nem ajánlok a ricinusból, és ha kókusz olajas hajpakolást csinálnál abból is elég a heti 1-2 alkalom. Túlzásba sem szabad vinni különben könnyen olajos, zsíros állagú lesz a hajad.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 8 éve 6 hónapja #53407

Köszi az infókat :), a kókusz olajat naturba még nem használtam, de van kókusz olajos samponom, az elég jó, naturba biztos jobban hat, akkor azt fogom legközelebb... a ricinus mellé.
Alkalmanként még megpermetezem a Dr. Chen hajsprével. :S
Ezekkel elég jó eredményt értem el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 8 éve 4 hónapja #53744

Megláttam egy jónak tűnő Dove száraz sampont DM :S , én még nem használtam ilyet, de arra gondoltam milyen jó lenne, utazáshoz pl. egy kis frissítésre, ha épp nincs idő hajmosásra, amit nagyon szeretek, de azt nem tudom ez tényleg olyan lesz, mintha friss mosás, vagy kamu szöveg, meg ezenkívül nem töri le a hajat? :whistle: :S
Az nem lenne túl jó, a kivitaminozott hajamra. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 8 éve 4 hónapja #53859

  • Nilla
  • Nilla profilkép
énnekem nemrég begyulladt a fejbőröm, ezért kezdett el minimálisan hullani a hajam. használok gyógyszertári kéntartalmú sampont, de azt ajánlották, hogy amellé másik sampont is használjak. most, hogy szóba került a dm, én is ajánlanék egyet onnan: a balea termékcsalád samponjait. a legfőbb előnye az, hogy szilikon mentes, ezért nem károsítja magát a hajat és gyakrabban lehet vele hajat mosni. valamint amióta használom, nem korpás a hajam. :side: nem tudom, jelenleg hány fajta kapható, én most egy száraz hajra valót használok, mert a kéntartalmú szárítja a hajamat. a hozzá tartozó balzsamnak ugyanezek a tulajdonságai. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hajhullás 5 éve 7 hónapja #60642

Sziasztok! Progreszteron krém jó-e DHT blokkolónak Female to Malenél? Nem ütközik-e a tesztoszteron injekcióval?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.189 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook