Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 2 hónapja #47799

  • Enii
  • Enii profilkép
Ezt annyira nem vágom, hogy miért ekkora vízválasztóvonal az SRS pár TS-nél akik, miután csináltak rájuk egy sunát, ami nagyjából hasonlít egy igazira, onnantól már már genetikai nő szintjére helyezik magukat és otthagyják az egész ts közösséget, mert ők úgy érzik hogy már nem is TS-ek, hanem született nők és nem akarnak már "ilyen emberekkel" beszélgetni sem. Nekem legalábbis nagyon ez jön le belőle. Aki alapból nem akar a TS közösségi életben részt venni, beszélgetni, barátkozni a sorstársakkal, hanem élni akarja a saját életét, annak előtte sem kötelező, anélkül is végig lehet csinálni a nemváltási folyamatot, láttam már rá nem egy példát. De ezt tényleg annyira nem tudom megérteni, hogy miért kell csak azért otthagyni a sok ismerős sorstársat akikkel segítettük egymást, beszélgettünk stb, csak azért mert megvan az SRS-em. Ettől nem lesz különb semelyik post-op sem pre-op sorstársaival szemben azt leszáítva ami a lába között van. De ettől nem fogja a külvilág se jobban se kevésbé nőnek látni. Ha pre-op-ként be tudott illeszkedni a társadalomba úgy post op ként sem lesz gond, ha meg nem tudott akkor meg tökmindegy mi van a lába között. Nekem ez a véleményem. Akinek nem inge ne vegye magára persze, akinek meg igen az gyorsan öltözködjön :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 2 hónapja #47806

  • Trini
  • Trini profilkép
Igen ezt én se értem ha valakinek meg van minden dolga mondhatni már külsőre az aminek érzi magát mért tünik el főleg ilyen helyen a hol senki nem tudja kicsoda.Tudom ne beszéljek én sehol nem tartok de ha szerintem ha én is végig járom az utam nem fogom azt állitani magamról hogy már én Bio nő lettem a Kromoszoma nem változik szóval én gyereket se tudok csinálni nő modra bár fiuként se legalább is nem menne a lelki dolgok miat ezt buktuk halálomig tudni fogom hogy minek születem ezt nem lehet elfelejteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 2 hónapja #47810

Enii beküldte:
Ezt annyira nem vágom, hogy miért ekkora vízválasztóvonal az SRS pár TS-nél akik, miután csináltak rájuk egy sunát, ami nagyjából hasonlít egy igazira, onnantól már már genetikai nő szintjére helyezik magukat és otthagyják az egész ts közösséget, mert ők úgy érzik hogy már nem is TS-ek, hanem született nők és nem akarnak már "ilyen emberekkel" beszélgetni sem. Nekem legalábbis nagyon ez jön le belőle. Aki alapból nem akar a TS közösségi életben részt venni, beszélgetni, barátkozni a sorstársakkal, hanem élni akarja a saját életét, annak előtte sem kötelező, anélkül is végig lehet csinálni a nemváltási folyamatot, láttam már rá nem egy példát. De ezt tényleg annyira nem tudom megérteni, hogy miért kell csak azért otthagyni a sok ismerős sorstársat akikkel segítettük egymást, beszélgettünk stb, csak azért mert megvan az SRS-em. Ettől nem lesz különb semelyik post-op sem pre-op sorstársaival szemben azt leszáítva ami a lába között van. De ettől nem fogja a külvilág se jobban se kevésbé nőnek látni. Ha pre-op-ként be tudott illeszkedni a társadalomba úgy post op ként sem lesz gond, ha meg nem tudott akkor meg tökmindegy mi van a lába között. Nekem ez a véleményem. Akinek nem inge ne vegye magára persze, akinek meg igen az gyorsan öltözködjön :D

A műtét utáni boldogság pátoszi hangulatában szoktak hozni ilyen döntéseket az érintettek. :)
Azonban ki tudja, lehet, hogy még visszatér a közeljövőben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 2 hónapja #47812

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Sziasztok!
Ezt annyira nem vágom, hogy miért ekkora vízválasztóvonal az SRS pár TS-nél akik, miután csináltak rájuk egy sunát, ami nagyjából hasonlít egy igazira, onnantól már már genetikai nő szintjére helyezik magukat és otthagyják az egész ts közösséget, mert ők úgy érzik hogy már nem is TS-ek, hanem született nők és nem akarnak már "ilyen emberekkel" beszélgetni sem.

Ez az, amiről szó sincs. Nyilván tudom, hogy sosem leszek genetikai nő, de ennek is megvoltak a maga előnyei, életképesebb lettem a sok vacakolás révén, mint egy nyafogós pink plázacica, akit élete végéig el kell tartani. :)
Nincs olyan, hogy "ilyen emberek". Az én szememben itt mindenki egyenértékű ember.
Aki alapból nem akar a TS közösségi életben részt venni, beszélgetni, barátkozni a sorstársakkal, hanem élni akarja a saját életét, annak előtte sem kötelező, anélkül is végig lehet csinálni a nemváltási folyamatot, láttam már rá nem egy példát.

Ez nálam gyakorlatilag így is volt. Azon kívül, hogy néha beírtam a fórumra, nincs semmilyen komolyabb barátságom senkivel.
De ezt tényleg annyira nem tudom megérteni, hogy miért kell csak azért otthagyni a sok ismerős sorstársat akikkel segítettük egymást, beszélgettünk stb, csak azért mert megvan az SRS-em. Ettől nem lesz különb semelyik post-op sem pre-op sorstársaival szemben azt leszáítva ami a lába között van. De ettől nem fogja a külvilág se jobban se kevésbé nőnek látni. Ha pre-op-ként be tudott illeszkedni a társadalomba úgy post op ként sem lesz gond, ha meg nem tudott akkor meg tökmindegy mi van a lába között. Nekem ez a véleményem.

Ahogy én ezt érzem:
Nem másokról van szó, nem pre-op, vagy post-op társakról. Nem a beilleszkedésről, annak különben se lenne semmi köze ehhez, egy fórum nem befolyásolja. Magamról. Engem egész életemben kirázott a hideg pl. a "transz" szó hallatán, bármilyen formában, mert utáltam, hogy így születtem. Én olyan vagyok, aki például nem szívesen jár temetőbe, ha sikerült feldolgoznia a veszteséget részben. Van, aki minden nap kimegy, én inkább kerülöm. Mert nekem eszembe jut minden fájdalmas perc azonnal. Nem jártam meleg bárokba, találkozókra. Néha írtam ide, ennyi volt az, amennyire én része voltam a TS közösségnek. És persze sajnos az a tény, hogy így születtem. Lehet csak én vagyok ilyen lökött, de én mindig utáltam, hogy erre az oldalra, mint érintett írtam. Megint csak magammal volt gondom, nem veletek, vagy az oldallal. Mint írtam, én tisztelem a többi sorstársam itt is, máshol is. De nekem szükségem van arra, hogy elhatárolódjak a jövőben a múltamtól, amennyire tudok. Hogy ne emlékeztessen semmi. Lábak között egy undorító testrész, amit utáltam, minden nap emlékeztetett. Szerencsére ez most már nincs. Persze mindig tudni fogom, hogyan születtem, elfelejteni ezt nem lehet teljesen.

Ami a lényeg, én senkit nem szándékozok megbántani, csupán a lelkemnek jobb, ha nem emlékeztet egy oldal sem arra, ami rengeteg fájdalmat okozott életemben. Talán ezzel nem vagyok egyedül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 2 hónapja #47825

szijasztok ! B)

kicsit eltértetek a tárgytól, de mindegy majd én vissza terelem... :huh:

először is teljesen egyet értek a fölöttem lévő sorokkal...
mind két néző pontal...mert én igyekszem aktív tagja lenni ennek a közösségnek, mint...hogy is hívjátok...? pre op? szóval még nem vagyok "teljes" férfi, de azt is tudom hogy sose leszek igazán...mert sose lehet gyerekem attól akit szeretek :dry: genetikailag biztos h lehetetlen hogy mindkettőnkre hasonlítson a fiunk/lányunk... :angry:

néha elképzelem h már én is túl leszek minden átalakító műtéten..de <3* valaki *<3 szemében sosem leszek igazi férfi :pinch:
de boldogabb leszek mint most, engem már csak ez tart életben :silly: lehet h majd én is el akarom felejteni a múltam...de én ígérem h mindig tagja leszek ennek a közösségnek...mert ha ti nem lennétek valószínűleg most nem tartanák itt és ezt nagyon köszönöm minenkinek itt a fórumon, számomra az volt a legnagyobb segitség amikor leirtátok a tapasztalataitokat :) szóval majd egyszer én is szeretnék segíteni a "jövőbeli sorstársaknak" már csak azzal h én is leírom az utam...és ha végig jártam, akkor is segítek, vagy válaszolok ha van kérdés..mert ti is mindig válaszoltatok ha kérdésem volt :lol:
hol van az még amikor én post op leszek? ugye jól irtam...? :D

de amikor vissza rángatom magam a valóságba...még szükségem van a segítségetekre! mindig próbáltam lépésről lépésre haladni, a tanácsaitok alapján. megvannak a szakvélemények, a minisztériumi engedély, az első szuri a seggembe, (valentín napon lesz a második :D ) és holnap megyek kiváltani az új anyakönyvit Rajmond Krisztián névvel :cheer:
jól haladok de megakadtam..

mint az elején is irtam eltértetek a tárgytól :laugh:
Dr. Tizedes Györgyről lenne szó :evil:
istennek, magamnak és persze nektek hála :lol: már a "műtét résznél" tartok :cheer:
a fent említett doktor úrról olvastam jót is rosszat is..
kaptam tőle egy ajánlatot amiben benne van az altatás,a mellkas műtét, a belső nemi szerv eltávolítás, a kontroll vizsgálatok, és az "ellátás" :laugh:
az öszvisz annyi lesz mint 750.000 Ft :angry:
jó okéy, megoldom..majd..valahogy...jelenleg a munkakeresők táborát bővítem, de jó lenne már egy rendes meló B)

valaki segítene............?



üdv : Rajmi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 2 hónapja #47830

  • Wini
  • Wini profilkép
Ezt annyira nem vágom, hogy miért ekkora vízválasztóvonal az SRS pár TS-nél akik, miután csináltak rájuk egy sunát, ami nagyjából hasonlít egy igazira, onnantól már már genetikai nő szintjére helyezik magukat és otthagyják az egész ts közösséget, mert ők úgy érzik hogy már nem is TS-ek, hanem született nők és nem akarnak már "ilyen emberekkel" beszélgetni sem.

Te minek nevezed az SRS-t, ha nem vízválasztónak?? Azért csak nem mindegy hogy péniszed van, vagy vaginád! Miért ne érezhetné magát teljes értékű nőnek? Ez a cél, nem? Nyilván tisztában van magával, nem kell egyből minden hülyeséget összehordani! Azt meg hogy milyen emberekkel akar beszélni vagy sem, hagy döntse már ő el! Én megértem, hogy ha nem akar már itt írogatni. Már nem érintett a témában, mert "kiteljesedett". Amúgy is állandóan lehurrogjátok a tapasztaltabbakat, mert hogy ők mindent rosszul tudnak, és nem mindenki története egyforma, stb....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48001

  • Enii
  • Enii profilkép
Wini te már megint nem olvastad el rendesen amit írtam. Én csak azt nem értem, hogy miért kell EKKORA vízválasztóként tekinteni rá. Nyilván van jelentőssége, de ez csak egy nemiszerv átalakító műtét ami után ha szerencséd van megoldódik egy pár problémád: tudsz normális szexuális életet élni és nem kell rejtegetni a himbilimbit sehol meg lelkileg is valamivel jobban fogod érezni magad. Aztán kb ennyi. De nem attól leszel nő hogy suna van a lábad között. Szülni azután se tud senki, a szervezete sem fogja a megfelelő hormonokat magától termelni és a kromoszómái se fognak átíródni XX-re, ha pedig valaki előnytelenebb adottságokkal rendelkezik utána is le fogják olvasni és kell még pluszba hozzá pár plasztikai műtét, hangterápia stb. Szóval ez csak egy állomása a folyamatnak és nem végállomás, legalábbis nagyon kevés embernél. Én nagyon kevés TS-t láttam eddig aki SRS után ne szorult volna még utógondozás(ok)ra. És itt most nem csak lelki utógondozásról van szó. Természetesen azzal beszél akivel akar, ez az ő döntése. Most itthagyja a fórumot, aztán majd ha valami mégse lesz olyan kóser, mint ahogyan elképzelte, vagy segítségre szorul akkor már egyből jó lesz megint és vissza fog jönni, mint sokan mások, de persze nem ezen hanem másik néven, hogy ne legyen cinkes a szitu. Te pedig ha annyira megérted miért nem akar ide többet írogatni, nem értem te minek vagy még mindig itt? Tudtommal te is túlvagy már a mindenható és mindent megváltó SRS-en és ki vagy teljesedve. És igen jól mondtad, mindenki más utat jár be, más dolgokon megy keresztül, máshogy éli meg az egészet. Nincsen sablon TS, ( még sablon TS út sem, mert azon sem mindenki ugyanúgy megy végig) a TS-ek ugyanolyan különbözőek mint a cisznemű emberek, csak egy közös van bennük, a problémájuk. De most csütörtök vagy péntek után már én is tapasztalt leszek mert túlleszek az SRS-en és verhetem majd a mellemet hogy már én is tapasztalt veterán vagyok :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48020

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Sok sikert Enii az SRS - hez :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48031

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Kedves Enii!

Wini olvasta rendesen, te viszont sajnos hiába, mert a lényegi mondanivalómat nem értetted meg. De ezt inkább hagyjuk is, mert fölösleges ezen vitázni.

Sok sikert neked is az SRS-hez, és úgy folytasd az életed/fórumos léted, ahogy akarod, és ahogy jól esik!
Te pedig ha annyira megérted miért nem akar ide többet írogatni, nem értem te minek vagy még mindig itt?

Mert ő nem én, azért. Nem vagyunk egyformák, épp te írtad...

Most itthagyja a fórumot, aztán majd ha valami mégse lesz olyan kóser, mint ahogyan elképzelte, vagy segítségre szorul akkor már egyből jó lesz megint és vissza fog jönni, mint sokan mások, de persze nem ezen hanem másik néven, hogy ne legyen cinkes a szitu.

Nyilván minden vágyam, hogy majd a jövőben felbukkanjak másik nickkel. Ne légy nevetséges, és ne általánosíts! Attól, hogy van aki szeret így játszani, még nem mindenki teszi ugyanígy.
És ha esetleg akarok valamit írni majd a jövőben ide, akkor írok. Kb. egyáltalán nem érdekel mások véleménye.

Hogy könnyebben érthető legyen, mondok egy példát:

Tesóm túlesett műtéten és minden lehetséges kezelésen. Daganatos volt. Miután ezek megvoltak, hallani nem akart sem ilyen közösségről, sem ilyen reklámról, felhívásról, témáról, egyáltalán az egész betegségről. Csak élni akart. És a szükséges kontroll vizsgálatokon kívül kizárni ezt a rossz élményt minden formában az életéből.

Én is ezt tervezem. Amennyire lehetséges, kerülöm. Csak élni akarok. Érthető már? Ha nem, az sem baj.

Témánál maradva én mindenkinek bátran ajánlom továbbra is Tizedes dokit, és a csapatát. Most, 1 hónap után egyre jobban tetszik az SRS eredmény, szépen gyógyul. A tágítás az sajnos kellemetlen rész, de szükséges. Varratokkal még jobban... De majd alakul.
Ajánlom továbbá az octenisept-et, seb-, bőr- és nyálkahártya fertőtlenítőszert! Klinikán is kezeltek vele, és vettem otthonra is, nem bántam meg.

Wini-nek pedig innen is köszönöm a hasznos tanácsokat! Lehet, hogy nem mindenkinek szimpatikus, de lehet rá számítani és nem beszél hülyeségeket! Az más kérdés, hogy nem mindenben értenek egyet az emberek, de sok dolgot nagyon helyesen lát. Tapasztalt veterán és tapasztalt veterán közt is van különbség. Én inkább hozzá fordultam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48040

Szijaszttok!
Szeretnem megkerdezni a tapasztaltabb veteranoktol, hogy a fent emlitett doktor urnal is fizetni kell a konzultaciert? Olvastam h pecsen, de budapesten is rendel. Mivel pesti vagyok egyszerubb lenne itt :)
Amugy Tizedes mint ember, velemenyetek szerint milyen? Erdekli is ot az az ember aki a kese ala fekszik, mint ember vagy ez csupan orvos paciens kapcsolat? Ne ertsetek felre nem akarok tolle semmi olyat :D csak arra lennek kivancsi h lehet e vele baratkent beszelni errol az amugyis kenyes temarol? Oke h mar rengeteg ts patiens fordult mar meg nala, de nekem fontos lenne h erdekelje is h nekem reszben az o kezugyesegen, tapasztalatan mulik a boldogsagom.
Szoval szerintetek milyen ?

Elore is koszonom a valaszt
Udv: Rajmi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48043

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Egyetértek Afterlifex-szel abban, hogy ez mindenkinek a maga döntése, senkinek semmi köze hozzá, felesleges ilyen cinikusan gyártani a bárgyú teóriákat, hogy majd más néven visszajön, ha nem lesz boldog az élete... azért nem mindenki ennyire gyermeteg...

Én is mindössze párszor írtam ide az elmúlt bő két évben, mióta a műtétem megvolt, bár én már valamivel előtte korlátoztam a fórumbéli aktivitásomat, mert igen demoralizálónak találtam az akkori hangulatot és a jelenlévőket.
Ettől függetlenül, ha felnézek és olvasok valamit, amiben tudok valakinek segíteni, mégha csak egy-egy apró tapasztalattal-tippel is, akkor segítek. Ha meg nem tudok, más dolgom van, akkor meg nem teszem. Mindenkinek megvan a saját élete, meg kell találni az ideális egyensúlyt önzőség és önzetlenség között ezen a téren, úgy érzem.

Mellesleg a SRS igenis lehet mérföldkő, ha már itt tartunk, értelemszerűen igaz, hogy ha valaki nem él boldog életet előtte, akkor utána se ettől fog, illetve ha már jóval a műtét előtt szerencsésen beilleszkedett, ill. megtalálta a boldogságát, akkor meg ez már csak "hab a tortán", de akkor is ezzel befejeződik egy folyamat, egy szakasz, mellesleg ez egy komoly fizikai változás, ami komoly lelki változásokat is hoz magával.


Rajmondo: nekem Tizedesnél volt az SRS-m, nála emberségesebb, jófejebb embert nem fogsz találni szerintem. :) Na, jó, nem leszek elfogult, hiszen van egy csomó orvos, akit nem is ismerek, ezért ilyet nem mondhatok, de én maximálisan elégedett voltam a technikai és az emberi oldallal is. Őt érdekelni fogja az eseted, mint ember is érdekelni fogod, kérdezhetsz, elmondhatsz neki dolgokat, igaz, gyakran elég elfoglalt, de ez sem véletlen, ha egy dilettáns szörny lenne, akkor nem lenne ennyi páciense. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48054

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Az srs egy lelki vízválasztó volt nekem. Előtte féltem és nem tudtam hova dugdosni azt ami nem volt odavaló. A strandot és hasonló helyeket a félelmeim miatt tabunak számítottam be. Nálam a nagy hatások a második reggel voltak amikor tisztának éreztem magam, nem volt bennem a kettősség, ami előtte napokban volt, és amikor megláttam és egyedül maradtam az alsó testemmel a műtét után az örömöm határtalan volt. Sírtam és nevettem egymás után felváltva és ez több mint egy órán keresztül tartott és mindez a szülinapomon. De meg kellett nyugodni mert nemsokára egy nagyon kedves látogatóm ♥ érkezett.
A műtét utáni hónapokban azzal foglalkoztam hogy a régi életem emlékeit feldolgozzam. Mint egyenruhák, régi barátok, iskolák... stb. 17-38 éves koromig terjedő időszakot értékeltem át. Ezért is nagyon fontos vízválasztó az srs. Nálam megszűntek a szorongások amiatt, hogy nem az van a lábam között aminek lennie kell. Csatlakozom azoknak szavaihoz akik ezen a műtéten átestek. Akik meg még nem azok meg kérdezzenek. Gratulálok Afterlifex a műtétedhez, és nagyon örülök neki, hogy te is ebben a csodálatos környezetben megbízható tapasztalt kezekben estél át a műtéten.
Minden tiszteletem Tizedes adjunktus úrnak emberségéért is. Vigyázzatok rá nagyon, mert kevés ilyen orvos van, aki így foglalkozik velünk.
Puszi mindenkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48055

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Vendégek elől rejtve, jelentkezz be a teljes megjelenítéshez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48117

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Ezt nagyon szépen megfogalmaztad, és én is hasonlóan érzek mint te. Sokkal jobban szeretem a testem, és most már úgy látom, hogy érdemes volt vigyázni magamra. Az önbizalmam is sokkal jobb, mint korábban (pl. 5 éve). Ez a műtét bár csak egy kis beavatkozás, mégis a lelki hatások miatt övezi hatalmas misztérium. És egy fontos dolog: Csak a műtét után derül ki, hogy neked tényleg szükséged volt-e rá, vagy hatalmasat hibáztál.
Erre a kérdésre a műtétig vezető úton neked kell megtalálni a választ, és 1000%-ban biztosnak kell lenned magadban, hogy "Igen, nekem kell a műtét."
Gratulálok neked is és a többieknek is akik átestek a nagyműtéten, és aggódva figyelem azokat, akik erre a műtétre várnak.
Puszi mindenkinek :kiss:
Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48175

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!
Szeretném a segítségetek kérni. Dr. Tizedes György elérhetőségére lenne szükségem. Elsősorban a Budapesti rendelő számára. Hívtam ami a hivatalos da vinci magánklinika oldalán van fent, Pécsen, de nem vették fel. Hátha valakinek lenne egy budapesti elérhetőség. Nagyon fontos, szeretnénk időpontot kérni tőle. Köszi a segítséget
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48176

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
transvanilla.hu/info/hazai-orvosok/item/137-srs-sebeszek
Az ott lévő hölgyön keresztül, aki az asszisztense lehet elérni. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 1 hónapja #48178

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Köszönöm, sikerült is beszélni vele :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Tizedes György műtétei 11 éve 3 hete #48286

  • Rich
  • Rich profilkép
én ismerem..majd átadom neki :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 3 hónapja #54686

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Érdeklődni szeretnék, hogy Tizedes dokinál mennyiért megy a kaszt, és vannak-e egyéb költségek. Bízom benne, hogy volt valaki nemrég nála, vagy tud legalább kb.-re pontos infóval szolgálni.

Másik kérdés: TB-re nem lehet a kasztot megcsináltatni? Nincs valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Köszi szépen a válasz(oka)t előre is. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 3 hónapja #54687

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Nem lehet már 100 % tb re valamikor lehetett akkor amikor az Srs t is állták én pont kicsúsztam belőle. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.360 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook