Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Dr. Tizedes György műtétei 8 éve 2 hónapja #54689

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Pajor proff normális volt tudta hogy nem fogok fizetni csak az Oep sőt még rà is küldtem a betegjogi képviselőt mert kezdtünk kifutni az 1 évből. De 2012 Dec 04 én megműtött és 12 én volt a szülinapom mondtam a nővéreknek megkaptam a legnagyobb ajándékot. :) Mondták is hogy így van adzam is nekik egy csomó édességet. Még most is sírok ha rà gondolok mert nem hiszem el hogy végre sikerült az Srs. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 11 hónapja #56416

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
van bárkinek bármi friss infója, élménye, tapasztalata Tizedes doki FtM műtéteiről? árak? várakozás? bánásmód? eredmény?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 10 hónapja #56445

  • grindylow
  • grindylow profilkép
the Charming Freak beküldte:
bánásmód?
Fizess sokat. :pinch:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 10 hónapja #56449

"Óvakodjatok a hamis prófétáktól!"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 10 hónapja #56525

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
eskü, tenném is, grindylow, ha volna miből :side: különben engem kevéssé érdekel ám, milyen pokróc egy doki, ha tisztességes munkát végez
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 10 hónapja #56532

minden tisztelettel - vagy nem, de tudtommal ő még mindig csak vágással műt, es kvázi 2x annyiért mint Pesten Rozsos Tamás, aki még nagy méret esetén is ragaszkodik a vágás nélküli megoldáshoz.

Tizedes jó volt...kb 10 éve ....muszájból.

ez nagyon szubjektív vélemény, de már kikívánkozott :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: the Charming Freak

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 10 hónapja #56542

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
nos nem te vagy az első, akitől ezt hallom, sajnos... :(
kezd is a listám aljára kerülni a doktor úr
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 10 hónapja #56546

Tizedeshez akartam menni,de amiket láttam képeket a műtétekről és a konzultációs viselkedése után felejtettem is,szar minőség drágán, hála neki eljutottam Rozsoshoz ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: the Charming Freak

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 9 hónapja #57083

  • Kevin
  • Kevin profilkép
A nagy-nagyobb mellű ftm eknél nem is lehetne vágás nélkül megoldani. Akiknek Kissebb a mellük vagy alig van azt lehet vágás nélkül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #59296

  • maria999
  • maria999 profilkép
Ti miből tudjátok kifizetni a műtétet a Tizedes Doktor Úrnál, ugyanis én tanuló vagyok 25 éves. A szüleim borzalmas anyagi helyzetben élnek, hova tudnék fordulni segítségért? A mindennapi megélhetés is gondot jelent. Köszönöm szépen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #59298

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Milyen műtétet szeretnél azt nem írtad le! De gondolom hogy hüvelyképzésről van szó. Ez változó van aki gyűjt rá, van aki banki kölcsönt vesz fel vagy barátit. De van aki prostitúcióból szedi össze az árát. Kinek mi jön össze. Akinek jó állása van az hamar összegyüjti azt a 1,5 millát akár 1 év alatt is. De olyan is van akinek már a pasija fizeti a műtétet. Sok variáció van. Ha egyedül vagy a te esetedre a megoldás egy méltányossági kérelem írása illetve be adása az OEP-nek. Megszokták adni fontos hogy jól legyen megfogalmazva bele kell írni mindent a Transszexualizmusodról. Téged ez teljesen tönkre tesz nem tudsz így élni a depi miatt stb. minden szakvéleményt mellékelni kell orvosi papírokat. A pszihiáter szakvéleményen szerepelni kell hogy a műtét teljes tb támogatása indokolt. Valamint a kórháztól ahol műteni fognak 1 befogadó nyilatkozat illetve a Tizedestől egy árajánlati papír hogy mennyiért végzik a műtétet. Ezeket mind el kell küldeni az OEP-nek Ajálva meg elsöbbségivel hamarabb odaér.( Ha űgyvédet esetleg tudsz erre szerezni aki a levelet megfogalmazza neked az jobb lenne.) Ha nem tudsz akkor neked kell fogalmazni. Sok szerencsét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hónapja #59300

Hát csak annyit tudnék mondani, hogy megélni akármilyen testbe kell, és hosszútávon is kell gondolkodni. Ehhez pedig a legfontosabb egy jó piaci szakma, OKJ, AMIVEL minden körülmény között van állás, utána még lehet álmodozni, levelezőn egyetem,stb. ( normális életet legyen a cél!!!!!!!!!!) :S :S :S :S :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 1 hónapja #59819

  • maria999
  • maria999 profilkép
Azt szeretném tudni mennyi idő mire megérkezik a méltányossági válasza? És pontosan mit kell beleírni és mi szükséges hozzá? Köszönöm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 1 hónapja #59821

Kedves Maria999!

Ahogy Mercike8 a fenti hozzászólásában nagyon jól leírta: érdemes részletezni, hogy mennyit szenvedsz kiskorod óta, hogy rossz testben élsz stb., mennyi sérelem ér ezzel kapcsolatban, ami a pszichés állapotodat tönkreteszi, és nem tudsz a társadalom hasznos tagjává válni, amíg nem lehetsz önmagad.
Ezenkívül szerintem érdemes még a te és a veled közös háztartásban élők anyagi helyzetére hivatkozni, kevés a fizetésed, sok a kölcsönöd stb.
Emellett ha van valamilyen betegséged, akkor ezt is írd bele, sőt ha valaki beteg a családodban, akkor azt is bele kellene fogalmazni a kérelembe.
Csatolhatsz orvosi papírokat is, de ha nekik kell még valami plusz papír, akkor úgyis kapni fogsz tőlük levelet, amiben hiánypótlásra szólítanak fel az elbírálás érdekében.
A válasz tavaly 30 napon belül megérkezett.
Sok szerencsét, drukkolok, hogy minden rendben menjen! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 1 hónapja #59822

Kedves Maria999!

Majdnem elfelejtettem: méltányosságit csak állami körházban végzett műtétre lehet kérni. A dokidat, aki el fogja végezni az operációt meg kell kérned, hogy készítsen egy műtéti tervet, és azt vagy neked adja oda, és azt is elküldöd a kérelemmel együtt, vagy pedig küldje egyenesen az OEP-hez, amikor beadtad a kérelmet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hete #60287

  • maria999
  • maria999 profilkép
Sziasztok, Azt szeretném tudni, hogy hogyan zajlik a kórház kijelölése. Például Pesten, ha a Tizedes doktor Úr fog műteni, ő jelöli ki a az állami kórházat vagy én választom ki?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 7 éve 3 hete #60297

Kedves Maria999!

Ez úgy működik, hogy abban az állami kórházban fognak műteni, ahol a te általad választott orvos dolgozik. Például ha ő a SOTE-n vagy a Pécsi Klinikán van alkalmazásban, akkor ott műthet meg. Az orvosod készít egy műtéti tervet, amit a kérelmeddel együtt beadtok az OEP-hez, és az OEP hoz egy határozatot, hogy XY orvos által ebben és ebben a kórházban elvégzendő műtétednek mekkora részéhez járul hozzá egyedi méltányossági alapon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 6 éve 8 hónapja #60488

Sziasztok, Abban tudnátok segíteni, hogy hova lehet fordulni vagy mit lehet tenni, ha a Tizedes dr Úr 5 hónapja nem adja meg az árajánlatot csak ígérgeti, hogy majd küldi, legalábbis ezt üzeni a titkárnőjén át... /Esetleg érdemes ügyvédhez fordulni?, vagy mit tegyek, én őt szeretném, és teljesen kétségbe vagyok esve.../

Köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Tizedes György műtétei 6 éve 8 hónapja #60489

Ha egy ajanlattal ez van mi lesz ha valami gond lesz??? Biztos ot akarod akkor is???
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.271 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook