Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31811

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Ugy gondoltam, itt az ideje e topic megnyitásának, elvégre Tizedes adjunktus úr is megérdemel egy külön fórumtémát!
Bár ő ezt nem olvassa, de én itt nyilvánosság előtt is köszönöm neki, hogy új életet kaptam Tőle! Gyönyörű mellkasomat ő alkotta, és mindenféle túlzás nélkül állithatom, hihetetlen profi munkát végzett. Az eredményt még ő maga is csodálattal fényképezte a legutóbbi kontroll alatt, mondván férfimagazinba illő képeket készít éppen.
Mindamellett, hogy profi plasztikai sebész, emberileg egy végtelenül rendes, barátságos fickó, aki képes közvetlen beszélgetésre is a betegeivel, ami nem utolsó dolog a mai világban. Nem tudom eléggé hálámat kifejezni neki, ráadásul már duplán köszönhetem neki a boldogságomat, hisz a páromat is ő műtötte! Bár a barátnőm még lábadozik a kórházban, és borzalmasan szenvedek a hiánya miatt, de egy napot ott lehettem vele, fogva a kezét, és segitve. Lehet fura hasonlatnak tűnik, de valahol olyan érzésem volt, mintha a gyerekünk születését éltem volna át. Fantasztikus érzés, hiszen valami olyan dolog született az adjunktus úr kezei által, ami nem csak a párom életét változtatta meg gyökeresen, hanem mindkettőnk boldogságát teszi még teljesebbé.
Minden sorstársat arra biztatok, forduljon bizalommal Tizedes felé, mert ő nem csak egy szimpla plasztikai sebész, hanem egy olyan ember, aki szívén viseli a ts-ek sorsát, és minden erejével azon van, hogy segitsen bennünket!!! Ő megérti a problémánkat, és tudja mit jelent nekünk a testünk valódi nemünkhöz való alakitása.
Minden tiszteletem az övé! :up: :appl:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31818

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
:) igen, Macsó amiket írtál csatlakozom és nem tudom hányszor köszöntem meg neki de nem is tudom kifejezni semmivel sem mit jelent nekem is ez az újjászületés:) MINDENT! az ÉLETEM!Mindent leírtál amit szerettem volna nem találok jobb szebb szavakat hogy milyen jó hogy túl vagyok a műtéten:)
Türelmetlen voltam de nagyon.
Most boldog vagyok eddig nem érdekelt mi lesz velem most szeretem a testem hihetetlen érzés:)
Nevetek vidám vagyok nem behúzódva mint a csiga a házába!Ahogy hazajöttem kidobtam az összes ingemet amiket hordtam eddig minden kuka.
Most vásárolunk a barátnőmmel pólókat,trikókat dögivel inget soha többé nem veszek fel :)
Szóval mindent köszönhetek neki :):woohoo: :cheer: :appl: :appl: :appl: :byekiss::woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31819

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Gratulálok nektek!
Megkérdezhetem, mennyi volt a mellkasműtét..korrekció ilyesmi? És sokára kaptatok időpontot? Mennyi a lábadozási idő?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31820

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Gratulálok mindenkinek, akinek végre teljesült az álma!
És nagyon jó hallgatni, olvasni, hogy van egy ember, akire bizton számíthatunk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31821

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Hadd csatlakozzam én is! :)
Nekem eddig egy mellműtétem és egy kasztrációm volt a Tizedes Doktor Úrnál, télen lesz a nemi átalakító műtétem, szintén nála.
Teljesen meg vagyok elégedve mind az eddigi műtéti eredményeimmel, mind pedig a hozzáállásával, személyiségével, végtelenül kedves és segítőkész!
Abszolút bizakodóan és pozitív izgalommal álok a nagyműtét elé!
Mindenkinek bátran ajánlom, bármiféle plasztikai műtétre, itt Pécsett talán a legjobb nevű plasztikai sebész!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31822

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Hát igen én is csak jót tudok rola irni!
Bár én még csak emberileg tudok rola véleményt nyilvánitani!
De az tökéletes!;)
Segitökész, Aranyos, Barátságos!:blush:

Dec 3-án pedig megismerem Közelebröl a kezét is!:laugh:
január vége felé remélhetöleg a teljes munkáját is magamon fogom érzékelni!:)

Üdv: Susanne :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31823

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Crystal írta::
Gratulálok nektek!
Megkérdezhetem, mennyi volt a mellkasműtét..korrekció ilyesmi? És sokára kaptatok időpontot? Mennyi a lábadozási idő?

A csonkolásos műtéteket ingyen végzi. Időpont a konzultációra kb. 2 hét, a műtétre 1-2 hónap. A lábadozási idő mellkasműtét esetén 4 nap a kórházban, otthon természetesen még plussz 3-6 hét szoritó hordása. Srs esetén viszont hosszabb a kórházban tartózkodási idő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31825

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Ez nagyon jó hír! Most újságoltam el páromnak, aki mindezek előtt áll, hogy legalább emiatt nem kell idegeskedni, hogy összeszedjünk külön a mellkasműtétre a pénzt. Wááá, hihetetlen megkönnyebbülés.
Korrekciónak azért gondolom van már ára..na meg persze nem azonnal az első műtétnél lesz tökéletes, hanem 1-2 szépítésre szükség lehet. Mondjuk egyéntől függ..
Szóval akkor csak hogy tisztán lássunk.. ezekre a műtétekre nem kell milliókat összekapargatnunk.?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31831

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Szija Cic, rég hallottam felőled. :)
De kihasználnálak újfent :D :

Tizedes mennyiért SRS-ezik?
Azt tudom, hogy a kaszt ingyenes, de SRS árairól még nem hallottam. :)

Viszont egyszer beszéltem a bácsival személyesen (akkor még maga sem tudta, hogy fognak az árak alakulni) és annyit én is elmondhatok, hogy egy végtelenül megértő, türelmes, segítőkész ember. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 5 hónapja #31832

Vaginoplasty 500.000 Ft körül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #31885

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
OFF
Köszönöm. :) azt hiszem nem a héten lesz neovaginám...
ON
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #31891

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
ha már külön topikot kapott, akkor vki megdobna a doktor úr emailcímével? szeretnék én is a páciense lenni. tudom én, hogy iszonyú elfoglalt és fontos ember, de lövésem sincs, hogy külföldről hogy tudnám elérni. telefonszáma megvan, egyszer már voltam is nála, de hogy azt sokan előre megjósolták, fel nem veszi, sms-re nem válaszol, én meg nem akarom percenként csörgetni, meg zaklatni, meg tolakodó lenni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #31913

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Micsoda jó hírek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #31991

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
örömteli és egyben megrendítő olvasni mindezeket, miket írtok. örömteli, mert így még inkább él a remény és még inkább közelinek érzem magam is a sikert. más részről megrendítő és elszomorító, mert... az igazság az, hogy nekem még nagyon távol van egyelőre a műtét, hiszen még a papírjaim sincsenek meg (mind-mind anyagi okok), és így az egész csak egy csodaszép álomnak látszik. vagy éppen esélytelennek tűnő felébredésnek egy rémálomból. a lényeg, hogy távoli...
szeretnék már én is úgy érezni, mint Ti, akik már túl vagytok pár dolgon. nem kell, hogy hipphopp minden tökéletes legyen, csak... kezdődne már el!
nade ennyi volt a nyavalygás része.

kérdeztek itt feljebb árakról. nem volna lehetőség egy amolyan árlista összeállítására akár már a szakvélemény írástól kezdve egészen a műtétköltségekig? hogy melyik orvosnál mi mennyi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #31992

  • shadow
  • shadow profilkép
Ez jó ötlet!
Ennek kapcsán gondoltam már arra, hogy lehetne ezzel együtt egy olyan listát is összeírni esetleg, hogy kik azok a reménytelen orvosok, akiknél egyáltalán nem érdemes próbálkozni. Sok csalódástól és megaláztatástól meg lehetne így kímélni mindenkit...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32205

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
nos, egy ilyen listához szerintem az kéne, hogy az admin áldását adja, és megbízzon valaki(ke)t az infók összegyűjtésére. a leghasznosabb talán, ha az adott illető(k)nek mindenki megírná privátban, neki eddig hol milyen költségei és tapasztalatai voltak... így nem merülne fel minden újra és újra és újra kérdésként, meg nem kéne kibogarászni a fórumról B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32212

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Ehhez azt tenném hozzá, hogy millió infó van a transzvanillán fenn, mégsem olvassa el legtöbb ember, hanem ahogy belép a pinkre, rögtön irja a már sokszor feltett kérdéseket ujra és ujra a fórumra. Ahelyett, hogy előbb átnézné az oldalt, türelmesen elolvasná az őt érintő témákat a fórumon is, és utána kérdezne, ha ugy érzi nem kapott elég választ. Nem hiszem, hogy aki először jár itt, mert mostanában jött rá hogy transzszexuális, annak ne lenne annyi ideje, hogy átböngésszen dolgokat a saját érdekében.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32224

Egyetértek Macsó. :up: Jönnek ezrével azok a kérdések, amikre a válasz fent van.
Úgyh kedves újak... Ha mást nem is, de legalább a Transvanillát olvassátok el, ott szépen össze van szedve a lényeg. Fórum valóban hosszú, de at is érdemes átböngészni.
Minek vegye bárki a fáradtságot, és dolgozzon ennyit egy összesítéssel, ha úgysem olvasná el senki?
Mert nem olvasná el, hiszen ami fent az sem érdekel senkit...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32232

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
ez szerintem egyáltalán nem igaz, hogy nem olvassa el senki. az egy dolog, hogy sokan olyat kérdeznek, ami már fenn van, de azoknak simán kell adni egy linket, ahogy sokszor teszik/tesszük is. emiatt még nem kell elzárkózni attól, hogy ez is össze legyen rendesen szedve, ha már más össze van

az meg, hogy keresse vlki a fórumon... baromi sokat beszélgetünk, társalgunk itt, és ahhoz, hogy valaki kiszűrje a kellő infókat, kereséshez is speciális kulcsszavak kellenek

most komolyan... nem szenved mindünk eleget így is? még ezzel is hadd kelljen kicsit? ha össze lehetne szedni egy nagyjából megfelelő árlistát, akár nem is konkrétat, csak hogy egy-egy lépés, állomás mennyi pénzt visz el körülbelül... teljesen jó volna. egy ilyet pedig elég volna talán pár évente frissíteni, ha nagyon változik az árfolyam... tényleg csak azért, hogy körülbelül lehessen előre tervezni és számolni, és ne kelljen mindent egyenként megkérdezni mindenkitő, vagy kibogarászni.

ha gondoljátok, vállalom én is szívesen az adatgyűjtést... csak tényleg jó volna, ha az eredmény kikerülhetne majd valahova.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 4 hónapja #32289

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Amúgy az egy dolog, hogy Tizedes doktor úr elméletileg kipakol szakvéleményre (meg gondolom, a nőgyógyászati papír is kell neki). De ha csak úgy lehet magad kipakoltatni, hogy másnap el is kezded a hormont szedni, mert másképp egy ideig hormon nélkül marad a szervezeted, ami gáz, az endokrinológus viszont női névre nem ír ki hormont, csak a névváltoztatás után, akkor a gyakorlatban mégse lehet csak szakvéleményre kipakoltatni magunkat, szóval ezek szerint mégis csak akkor lehet, amikor már megvan a névváltoztatás is, nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.267 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook