Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Nem jogi elismerése

Nem jogi elismerése 9 éve 7 hónapja #52166

  • Elmo
  • Elmo profilkép
20 vagyok. Az alap infók megvannak, és mint írtam egy szakvéleményt gond nélkül ki is állítottak, csak az a dolog sántít nekem, hogy én pszichiátriára mentem pszichiáter szakvéleményéért, és elvileg egy Osváth Péter nevű emberhez szólt a beutalóm, akivel azonban sose találkoztam, ellenben Hamvas Edina klinikai szakpszichológussal igen, akivel minden tesztet megcsináltam és Ő illetve az Osváth doki kiállítottak egy véleményt, de ezen csak egy klinikai szakpszichológus és egy egyetemi docens van...tehát vissza kell mennem egy másikért?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52236

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Starkindler beküldte:
A cím változott!

Bár az Anyakönyvi Osztály címére érkezett leveleket elfogadják még, azokat új címre fogják továbbítani:

Az új cím:
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal
Állampolgársági Igazgatóság
Budapest
Pf. 314/24
1903

Kérésre ezt az információt az érintett hivatal levelével tudom igazolni. Kérlek, mindig tájékozódj a hivatalnál, mielőtt belevágsz bármibe.

A levelet a gyorsabb ügyintézés érdekében elsőbbségivel, és ajánlottként küldd!

Én augusztus 1-én adtam fel a levelem, még a Transvanilla áltál említett címre. Azóta sem kaptam választ. Kezdek aggódni, hogy meg sem érkezett a levelem. Valakinek esetleg tapasztalata manapság, hogy mennyi idő míg reagálnak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52243

  • Elmo
  • Elmo profilkép
Vagy jól adtad be és 60 nap...bár már akkor is kéne legyen valami...vagy nem érkezett meg nekik valójában. Én szeptember közepén adtam fel, és tegnap előtt kaptam választ, de bevallom elrontottam, mert nem az eredeti anyakönyvi kivonatomat küldtem el, hanem másolatot. Úgyhogy most ellőről kezdem, mindent újra küldök. A BÁH-os cím az működőképes.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52258

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Na, pénteki napon én is megkaptam. A boríték gyanúsan vékony volt, ami aggodalomra adott okot és nem is véletlenül: Egy figyelmeztetést küldtek, amiben az szerepel, hogy Nagy Gertrúd nem szerepel a klinikai szakpszichológusok nyilvántartásában többé, ezért nem tudják elfogadni a kérelmemet. Kaptam illetve egy telefonszámot is, ahol további infókat kaphatok, holnap fel is hívom, mert ez azért lesokkolt.

Remélem valaki frissíti a Transvanillán az infókat és eltüntetni Nagy Gertrúdot a listáról.

Nagyon boldog vagyok, mert most kereshetek egy másik pszichomókust, úgy, hogy fogalmam sincs kihez érdemes menni, aki nem dolgozik fellegekben lévő árakon :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52265

  • donnie
  • donnie profilkép
azt nem lehet esetleg megerdeklodni, hogy amikor kiallitotta a szakvelemenyt akkor meg szerepelt-e a listan? Es amennyiben nem szerepelt, akkor miert nem szolt? Miert allitotta ki a szakvelemenyt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52267

Ezt én nem értem, ha kiállította és akkor még szerepelt akkor elvileg érvényesnek kell lenni...

On: A Transvailla lista frissítésről annyit, hogy 3 olyan ott szereplő endokrinológust kerestem fel az elmúlt fél évben aki már rég nem dolgozik ott :( És hónapokba került a bejutás... Jó lenne aktuálisra frissíteni a listát... :(

Off: Kíváncsi vagyok, holnap mit mondanak majd telefonon. Szerintem lehet, hogy mégis jó lesz a szakvélemény, majd kiderül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52277

Ok, most beszéltem a Hívatallal és Gertrudisszal.

Nagy Gertrúdnak pszichológus doktorija van, és valamikor dolgozott Párt szervezetben, csak az új, Fülkeforradalmi Alkotmány sajnos már nem ismeri el orvosnak. Ugye Neki pszichológusi, azaz bölcsész doktorija van. Egészségügyi és igazságügyi képesítése nincs (félretájékoztatás), így szakvéleményt nem adhat ki.

A papírom szerint csak olyan szakvélemény fogadható el, amit orvos diplomával rendelkező személy adott ki. Ha klinikai pszichológus, akkor ezzel rendelkezik, de az EEKH nyilvántartásában neki szerepelnie kell. Természetesen a nyilvános listán 'klinikai szakpszichológus' lehetőség nem szerepel.

Ami tuti, az a 2 pszichiÁTERi szakvélemény, mivel bárkinek, akinek pszichiÁTERi diplomája van, az orvosi diploma, diagnosztizálhat. Jelen pillanatban Simon, Tolnai.

Gertrúd kérdésemre elmondta, hogy a pénzt ilyen esetben visszaadja.

Ha szeretnétek, a hivatalt megkereshetitek e-mailben, vagy postán, és az pecsétes papírt fog kiadni erről.

E mellett Pártunk és Kormányunk igéretet tett a csalók elszámoltatására (pénzt nekik elfogadni tilos, büntetendő).

Kérem a Transvanilla Transznemű egyesülettől ezen esetek felülvizsgálatát, ill. az oldal szerkesztését, hogy a pszichológusokkal, pszichiáterekkel, endokrinológusokkal, stb. friss és pontos információt kaphassunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52278

Tehát F64.0-t mostantól kezdve CSAK AZ adhat ki, aki szerepel az EEKH nyilvántartásában. A nyilvántartásban az össz pszichológus, pszichiáter szerepel. Kérlek titeket, hogy erről az oldalról tájékozódjatok mielőtt szakvéleményt kértek.

Hivatalos személy elérhetősége: 06-1-795-9117
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52282

  • donnie
  • donnie profilkép
Hat ez eleg durva. Es eddig mi volt? Csak a vakszerencsenek koszonhetoen fogadtak el? Erdekes, sajnalom ezt h most vki pofara esett es rohangalhat utana ujra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 6 hónapja #52284

donnie beküldte:
Hat ez eleg durva. Es eddig mi volt? Csak a vakszerencsenek koszonhetoen fogadtak el? Erdekes, sajnalom ezt h most vki pofara esett es rohangalhat utana ujra.

Eddig nem volt ennyire agyonszabályozva az engedélyek minisztériumi jóváhagyása...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 5 hónapja #52334

Sziasztok! Ma történt velem egy elég ciki dolog.
Röviden annyi a történet hogy orvosnál voltam először jeletkeztem hozzá. Ki is töltöttem az adataim a papíra amit kaptam, oda adom a pult mögött ülő aszisztens nőnek. Várom hogy be hívjon a doktor. Mire hallom h az aszisztens nő szól hogy valami gond van. Az ön TAJ száma más nevet mutat... De azt mondja ez egy női név, "kimondja a nevemet" akkor maga egy nő?? És konkrétan az arcomba nevetett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 5 hónapja #52335

Folytatom*
Vele együtt mindenki kinevetett aki a váróban volt. Es a hölgy folytatja:
De még a születés napjuk is egyezik, sőt, még az anyja neve is!! Na itt volt a meglepodes!!
Nincs magának egy ikertestvére?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 5 hónapja #52336

Mit mondjak, vagy tegyek ilyen helyzetben?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 5 hónapja #52416

Azt tudjátok esetleg, hogy az Állampolgársági Igazgatósággal milyen címen lehet e-mailben kommunikálni? Írtam nekik mind az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. , mind az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. már több mint két hete, de egyikre sem válaszoltak még.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 5 hónapja #52417

MoonEyes beküldte:
Azt tudjátok esetleg, hogy az Állampolgársági Igazgatósággal milyen címen lehet e-mailben kommunikálni? Írtam nekik mind az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. , mind az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. már több mint két hete, de egyikre sem válaszoltak még.
Elnézést, mármint a Emberi Erőforrások Minisztériuma Egészségpolitikai Főosztályának címe érdekel, akként a fenti kettőt találtam csak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 5 hónapja #52418

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 5 hónapja #52419

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 4 hónapja #52536

Hivatalos ügyintézésben tud segíteni valaki? Már túl vagyok a nemváltáson papírjaimon, személyim, minden. FTM vagyok.
Szeretnék külföldi 2 hetente adandó tesztoszteron injekciót felíratni. (Nebido bizonyos okok miatt nekem nem jó, erről már írtam másik topicban.)
Egyedi gyógyszerigénylést és egyedi méltányosság kérelmezést kérelmeznék.
De nem értek a hivatalos ügyek intézéséhez.
Az egyedi gyógyszer igénylést ha jól tudom a szakorvos intézi a GYEMSZI felé. Hogy kell kinéznie egy ilyen kérvénynek és mi kell rajta lennie, hogy elfogadják? Bár nem értem, mert valahol meg azt írják, hogy az OEP vizsgálja felül?
A méltányossági kérelmet nekem kell elindítanom az OEP felé, ha jól tudom. Pontosan hová kell írnom milyen űrlapra és mit? Ezeket a mellékleteket találtam:
EGYEDI GYÓGYSZERIGÉNYLÉS
www.gyemszi.hu/wps/portal/gyemszi/home/e...gyogyszerigenyles%2F
EGYEDI MÉLTÁNYOSSÁG
www.pharmaexpressz.hu/hu/egyedimeltanyossag/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 3 hónapja #52667

Halika, november 21-én adtam fel a nemváltáshoz szükséges papírokat stb stb.... És még mindig semmi hír felőlük.... Én már a BÁH-hoz adtam fel. Valaki nem tud esetleg valami infót, hogy ugyan mennyit várjak még?! Vagy elérhetőség?

Előre is köszi pusz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Nem jogi elismerése 9 éve 3 hónapja #52668

Írj nekik egy levelet amiben érdeklődsz a kérelmed felől. Fognak reagálni. Mehet ugyanarra a címre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DannyElle

Oldal elkészítésének ideje: 0.337 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook