Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Válasz: Péniszképzés 11 éve 5 hónapja #46908

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Műtétem nem volt, de nőtt a kis Harcos. :laugh: Izgalmi állapotban merevedik, vagyis jócskán nagyobbra (főleg vastagságra) duzzad nekem. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 11 éve 5 hónapja #46912

Hanzo beküldte:
Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy hormonkezeléstől a megnövekedett klitorisz hogy viselkedik? Úgymond fel is tud "állni"? Nem úgy képzelem el, mint mikor egy bio pénisz feláll, de azért milyen érzésre? Metoidio-ja nem tudom, van-e, volt-e itt valakinek, de ha igen, azzal mennyire elégedett? Én azt tervezem (távoli jövő). Tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)
Én is azt tapasztaltam amit Harcos, bár nem magamon, hanem partneren. Nem konkrétan felfelé áll, csak merev és megnagyobbodik. (Ugye a környező szövetek még mindig "helyhez" kötik.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 11 éve 5 hónapja #46914

Kösziköszi, akkor még van remény. :D Hát majd próbálkozom minden módszerrel, hogy a műtétből a lehető legjobbat hozzam ki (adottságaimtól függően), ami a méretet illeti. Meg valahogy sokkal jobban a sajátomnak tudnám érezni, mint egy phallo műtét eredményét, azt hiszem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 11 éve 5 hónapja #46915

Hanzo beküldte:
Kösziköszi, akkor még van remény. :D Hát majd próbálkozom minden módszerrel, hogy a műtétből a lehető legjobbat hozzam ki (adottságaimtól függően), ami a méretet illeti. Meg valahogy sokkal jobban a sajátomnak tudnám érezni, mint egy phallo műtét eredményét, azt hiszem.
Nemrég egy másik topikban belinkelték ezt a lapot: transvanilla.hu/informaciok/praktikak/fe...taliak-novekedeseert
Mind a DHT krém, mind a pumpálás arra jó, hogy továbbvigye a sima tesztó által elérhető hatást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hanzo

Válasz: Péniszképzés 11 éve 13 órája #48436

Metoidioplasty Photos, Links & Information.
metoidioplasty.tumblr.com/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MoonEyes

Válasz: Péniszképzés 10 éve 11 hónapja #48553

  • andreas
  • andreas profilkép
Nektek mekkorára nőtt meg a kiskakas, és mennyi idő alatt? :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 10 éve 11 hónapja #48561

  • danken
  • danken profilkép
andreas beküldte:
Nektek mekkorára nőtt meg a kiskakas, és mennyi idő alatt? :blush:
Fallóm előtt nem mértem, mert nem volt említésre méltó a növekedése.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 10 éve 11 hónapja #48563

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Itt egy nem túl jól sikerült kép róla, de lephotoshopoltam a felét, nehogy irigység legyen. ;)

aaustintatious.files.wordpress.com/2012/01/shadow1.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 10 éve 11 hónapja #48571

andreas beküldte:
Nektek mekkorára nőtt meg a kiskakas, és mennyi idő alatt? :blush:

Próbáltam keresni vmi fotónaplót a neten, hát nem sikerült O.o

Szóval marad a wikipédia:
"frequently reaches its apex within 2–3 years of therapy. Sizes generally range from 3–8 cm with 4–5 cm being about average."
(en.wikipedia.org/wiki/Hormone_replacemen...ynecological_effects)

Szóval 2-3 év alatt éri el a max méretet, 3-8 centi közöttire nő, ebből leggyakoribb a 4-5 cm. Ezt DHT krémmel és pumpálással lehet műtét nélkül növelni.

transvanilla.hu/info/ftmpraktika/item/14...C3%A9s%C3%A9%C3%A9rt
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 10 éve 11 hónapja #48572

  • andreas
  • andreas profilkép
Köszi, de a google-t én is ismerem. Én itt lévőktől kérdeztem, hogy nekik mennyi idő alatt mekkora lett. Voltak akik privátban meg is írták. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 10 éve 7 hónapja #49585

Egy kicsit perverz kérdés lehet de kinek mennyire érzékeny? Meg vagytok vele elégedve? És pl. orális hatásra érez valamit? :blush: :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 10 éve 7 hónapja #49609

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Darx beküldte:
Egy kicsit perverz kérdés lehet de kinek mennyire érzékeny? Meg vagytok vele elégedve? És pl. orális hatásra érez valamit? :blush: :whistle:
Műtéti eredményre gondolsz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Péniszképzés 10 éve 7 hónapja #49617

Harcos beküldte:
Darx beküldte:
Egy kicsit perverz kérdés lehet de kinek mennyire érzékeny? Meg vagytok vele elégedve? És pl. orális hatásra érez valamit? :blush: :whistle:
Műtéti eredményre gondolsz?

Igen :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 10 éve 7 hónapja #49633

  • danken
  • danken profilkép
Szevasz Darx!

Nem tudom tudod-e, hogy 2 típusú műtét van számunkra. A falloplasztika és a
metoidioplasztika. A metoidoioplasztika a tesztoszteron hatásra megnőtt klitoriszt szabadítja fel egy kicsi pénisznek, ez teljesen érez és érzékeny. A falloplasztikánál egy donorfelületről képeznek neopénsizt, ez normál méretű, de nem érzékeny, szinte semmit nem érez. Itt azért hozzátenném, hogy nem igazak a rémhírek, hogy ebben az esetben elveszíted az érzést, mert a klitoriszt alatta beágyazzák és az érzékeny, megmarad az orgazmus képessége.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 10 éve 7 hónapja #49645

danken beküldte:
Szevasz Darx!

Nem tudom tudod-e, hogy 2 típusú műtét van számunkra. A falloplasztika és a
metoidioplasztika. A metoidoioplasztika a tesztoszteron hatásra megnőtt klitoriszt szabadítja fel egy kicsi pénisznek, ez teljesen érez és érzékeny. A falloplasztikánál egy donorfelületről képeznek neopénsizt, ez normál méretű, de nem érzékeny, szinte semmit nem érez. Itt azért hozzátenném, hogy nem igazak a rémhírek, hogy ebben az esetben elveszíted az érzést, mert a klitoriszt alatta beágyazzák és az érzékeny, megmarad az orgazmus képessége.

Köszönöm a fejtágítást Danken :)
A metoidoioplasztikánál van ugye az állítólagos pumpálás ami sokak szerint nem használ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 10 éve 7 hónapja #49647

Bocsi hogy én válaszolok, igen. A phallo-t azt úgy tudom, hogy az ugye megadott méretű donorszövet azt nem lehet tovább nagyitani viszont a klitoriszt lehet mivel az növekedésre képes. Arról már lehetne vitázni mennyire eredményes transz férfiaknál és "bio" férfiaknál. Off - Szerintem nem nagyon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 10 éve 7 hónapja #49658

  • danken
  • danken profilkép
Tapasztalatom nincs benne, de szerintem mindenképpen hasznos azoknak pumpálni akik metoidioplasztikára készülnek. Az ott egy finom bőr, és rendszeres hosszútávú nyújtásával amit a pumpálás okoz természetszerűen megynyúlik a bőr.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 10 éve 3 hónapja #50669

Sziasztok!

Ki van már túl a műtéten ami metoidioplasty volt? Kit ajánlanátok ez ügyben? Válaszokat előre is köszönöm! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 10 éve 3 hónapja #50670

  • Harcos
  • Harcos profilkép
parker beküldte:
Sziasztok!

Ki van már túl a műtéten ami metoidioplasty volt? Kit ajánlanátok ez ügyben? Válaszokat előre is köszönöm! :)
Dr. Miro-t tartják a legjobbnak, privátban tudok neked srácot ajánlani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 10 éve 3 hónapja #50676

Harcos beküldte:
parker beküldte:
Sziasztok!

Ki van már túl a műtéten ami metoidioplasty volt? Kit ajánlanátok ez ügyben? Válaszokat előre is köszönöm! :)
Dr. Miro-t tartják a legjobbnak, privátban tudok neked srácot ajánlani.

Megköszönném :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.324 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook