Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Péniszképzés 9 éve 7 hónapja #52013

  • danken
  • danken profilkép
Summáznám én is:
Én elfogadom, ha valaki nem akar műtétet és nem is akarom meggyőzni róla, hogy akarjon, de az erős, hogy te is véleményt alkotsz a magyar műtétekről valós tények, ismeretek nélkül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 9 éve 7 hónapja #52014

  • donnie
  • donnie profilkép
"és a magyar eredményeket leszóló véleményed, amik csak elképzelések, amiknek nem tények az alapjai."

Akkor ezt itt most le is zarhatjuk, egy szoval nem mondtam, hogy magyar sracokat szolok le. Ne csinalj belole ennyire szemelyes ugyet, mert ez bele van magyarazva az en kommentembe, nem ez volt a mkondandoja, es konyorgom hagyjuk mar a krumplis reszt.

Magyar sorstarsak azt vegyek magukra, hogy orulok ha nekik jol sikerult es boldogok a borukben, es innentol kezdve megint nincs ertelme az okfejteseknek, ha boldogok akkor nem illik rajuk nyilvan az elso megjegyzesem. Szerintem.

Mindenesetre koszonom, hogy kulturaltan meg tudtuk beszelni.
Tovabbi szep napot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 9 éve 7 hónapja #52015

  • donnie
  • donnie profilkép
"de az erős, hogy te is véleményt alkotsz a magyar műtétekről valós tények, ismeretek nélkül."

Ehez meg annyit, hogy nem ertem miert eros, hogy velemenyt alkotok? A "magyar" reszt hagyjuk ki, mert altalanossagrol beszeltem, summazva az osszes tapasztalatomat. Szerintem az alapjan barmilyen sajat velemenyt alkothatok, a Te meglatasodhoz talan eros es nyersebb megfogalmazas, de attol meg miert ne alkothatnek? Te is alkottal gondolom osszesegeben az SRS mutetrol. Mi itt ezen a ponton kulon velemenyen vagyunk.

De mindenkinek joga van barmilyen velemeny megalkotasahoz es kinyilvanitasahoz. Nem volt alpari se a megjegyzesem, nem volt tragar es degradalo, egy negativ velemenyt nem tudok es nem is akarok szep kontosben feltuntetni, nyilvan ezer hivjuk negativnak.. :)

Valos tenyek reszt meg azert nem ertem, mert oke, hogy en megiteltem osszesegeben a kulsore, de nekem nem kell masok szemelyes tapasztalata ahoz, hogy kijelenthessem, nekem jelenleg nincs ra szuksegem es nem teszi teljesebbe az eletem. Szerintem ez igy eleg korrekt. Ez nem attol fugg, hogy kinek hogy sikerult, hogy funkcional, vagy ugy osszesegeben hogy funkcional. Ezen velemenyem sok sok ok osszesegen alapul.

Ennyit akartam hozzafuzni meg :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 9 éve 7 hónapja #52017

  • danken
  • danken profilkép
Megint elbeszélünk egymás mellett. :laugh:

"Valos tenyek reszt meg azert nem ertem, mert oke, hogy en megiteltem osszesegeben a kulsore, de nekem nem kell masok szemelyes tapasztalata ahoz, hogy kijelenthessem, nekem jelenleg nincs ra szuksegem es nem teszi teljesebbe az eletem."

Nem erre értettem. Ehhez nem is kell mások beszámolója, mert ezt te érzed.

Én csak erre értettem:
"(a nemi atalakito mutet koltsegeit termeszetesen az alapjan tippeltem meg, hogy nem Magyarorszagon akarod esetleg vegeztetni. )"

"hogy valami legjobb esetben is krumpliszeru akarmi logna a labam kozott"

Ez olvasatban úgy jött le, hogy kinyilatkozol vagy célzol a magyar műtéti eredmények minőségére, én csak erre reagáltam, hogy ehhez kell, hogy tényleg ismerj magyar érintetteket, lásd és tudj róla. B)

Remélem most érthető voltam, nem arról szól még mindig a mondókám, hogy ki akar és ki nem és miért stb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 9 éve 7 hónapja #52018

  • danken
  • danken profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 9 éve 7 hónapja #52024

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Szevasztok!
metoidioplasztikás fiút keresek aki válaszolna kérdéseimre, privátban írj rám, ha segítenél! köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 9 éve 6 hónapja #52211

FELHÍVÁS: Neovagina/neofallosz Monológok

Ha van kapcsolatod a témával – önmagad, párod, vagy mások kapcsán, – akkor ez a felhívás Neked szól! Ha történetet küldesz, azt monológgá alakítjuk, és amatőr színészek bemutatják majd a TranszFeszten! Ha szívesen eljátszanád mások írását, akkor is írj! Természetesen akárhogyan is jelentkezel, dönthetsz úgy, hogy neved, vagy egyéb adatod ne szerepeljen.

Bővebb információ: transvanilla.hu/hirek/felhivas-neovagina-neofallosz-monologok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 8 éve 1 hónapja #55191

  • Deniz
  • Deniz profilkép
danken lehetne esetleg képet kérni?)) igaz az elejrn vagyok még csak érdekelne hogy hoga tartok ugymond )))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 8 éve 1 hónapja #55221

Srácok!

Érdekelne, hogy Mo.-n ki végzi a legjobban a phallo-t csinálni sebészek közül, s mennyiért? Illetve ha egyáltalán tud magyar orvos csinálni szép végeredménnyel, hány részből állna a dolog? (Gondolok itt pl.: UL, glands, vaginectomy, scrotop.) [EGyálltalán csinálnak itthon UL-t?] Kell e előtte hysto, ha igen mennyivel, vagy lehet e a stga 1-et összevonni a hystoval? Érdemes e úgy? Válaszokat előre is köszönöm... Gugyu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 8 éve 1 hónapja #55318

  • Deniz
  • Deniz profilkép
Valaki volt belgrádban? djordjevicnél? Phallo érdekelne se jo lenne ha lenne valaki aki volt már nála
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 8 éve 3 hete #55424

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
kérdés srácokhoz: ti mekkorára nőttetek meg odalent a hormonoktól? nem muszáj persze nyilvánosan felelni. szívesen fogadom a privát üzeneteket is

sajnálom, hogy az előző kérdésekre nem érkezett még válasz, ezek engem is érdekelnének. noha mindez számomra a távoli jövő, de akkor is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 6 hónapja #58434

Sziasztok! Lassan elindulok az átalakulásom útján és érdekelne phalloplasty ügyben hol találok árlistát, ha létezik ilyen. Vagy ez ilyen kérdezzem meg a dokit dolog...? Hidraulikus és a merevített érdekelne főként. Privátban várom a válaszokat. Előre is köszi! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 2 hónapja #59575

  • Lukacs95
  • Lukacs95 profilkép
Hi everyone,
I'm Polish transman, 22 years old, looking for SRS options abroad, other than Serbia, but in Europe ;) I found that those surgeons perform SRS in Hungary:
Tizedes György, Csobó Zsolt, Pajor László, Király István, Balajthy Tibor.
I would like to know your opinions and maybe you have links to pictures of the results - my Hungarian is too poor to find such information.
If somebody contacted them or had surgery and can say, for example, how many surgeries they have performed so far, what is the price, which method they use, did you need corrections, are you satisfied or not and why ... Anything will be helpful... I understand that one may not want to talk about that, I don't demand details and long messages, it may be just a few words.
I didn't find any opinions in English, so it's hard to say if their surgeries are worth considering. That's why I am asking for patients' opinions, doctor won't tell that he is bad or doesn't have experience...
Please write private messages. Thank you for any help and of course good luck for everybody with your transition B)

Łukasz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 2 hónapja #59630

  • Lukacs95
  • Lukacs95 profilkép
I may tell you where Polish people had phalloplasty:
- In Poland Dr Kubasik performs phalloplasty, price depends on the case, about 18 000 PLN which is 1268015 HUF, the prosthetic is from silicone; There is possibility of hydraulic prosthetic, but it costs a lot.
- And they do phalloplasty also there: timeless.com.pl/en/contact/
but I don't know the prices, you need to ask.
- Jiri Vesely from Brno, actually not far from Hungary: www.tsroadmap.com/physical/vaginoplasty/jiri-vesely.html
In January 2009 it was 3409245 HUF (300 000 CZK), so now it may be more expensive
- This clinic in Switzerland is strongly recommended, but I don't know prices:
www.kliniksanssouci.de/en/sex_reassignment/

And of course Serbia, but everybody know it's the best B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 2 hónapja #59633

  • Lukacs95
  • Lukacs95 profilkép
Lukacs95 beküldte:
In Poland Dr Kubasik performs phalloplasty, price depends on the case, about 18 000 PLN which is 1268015 HUF, the prosthetic is from silicone; There is possibility of hydraulic prosthetic, but it costs a lot.
Here is his mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 2 hónapja #59676

Sziasztok!

Valaki aki esetleg túl van már a peniszkepzesen,
tudna ajánlani Orvost/masszort aki tudna segíteni
a donor site előkészítésében ? Lehetőleg Budapest
Vagy környéken de bármi kiinduló pont érdekel
Mivel azt se tudom merre induljak ilyen ügyben..
Koszonom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 2 hónapja #59680

  • Lukacs95
  • Lukacs95 profilkép
This surgeon also performs SRS for F2Ms and chest surgery in Belarus. Metoidioplasty used to be cost of 3000 EUR. His Ph.d. thesis was about microsurgical phalloplasty. Three guys from Poland after his surgeries (meto) were satisfied and recommended dr Stasievich and the clinic.
The only "but" thing is that he wanted the psychological opinion (scanned) about being trans-person. The reason is that a lot of journalists or just curious people ask about SRS, and he needs to know, if you are really transman. Here is his website:
www.plasticsurgeon.by/eng/contacts.html

He seems like cheaper than Serbia but also having good effects. You can read about his education at the website.
Have a nice day :)

Łukasz
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 1 hete #60336

Sziasztok!

Valaki aki esetleg túl van már a peniszkepzesen,
tudna nekem segíteni. Transvanillán le vannak írva az előnyök és a hátrányok, de engem a személyes tapasztalatok érdekelnének.
Nekem fontos lenne az, hogy közösülésre alkalmas legyen, de az sem lenne hátrány ha éreznék valamit... Össze lehet e hozni ezt valahogy.
Továbbá hogy hol érdemes a műtétet elvégeztetni, itthon, vagy külföldön?
Egyáltalán nem vagyok otthon (még) a témában, légyszi segítsetek.
Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 7 éve 1 hete #60343

Hello Phonix8504!

Írtam privátban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Péniszképzés 6 éve 6 hónapja #60532

Sziasztok!
Szeretnék Veletek megosztani egy nagyszerű hírt: túlvagyok a metoidioplasztika műtétsorozaton, amit a szegedi Urológiai Klinikán végeztek el rajtam. Állva pisilok és a hereimplantjaim is rendben vannak.

Ezúton köszönöm mindazoknak, akik bátorítottak és biztattak a nehéz időkben, külön köszönet és maximális RESPECT Dr. Király István Elődnek és a szegedi kórház minden egyes dolgozójának, hogy a csóró magyar viszonyok közepette is képesek voltak egy kisebbfajta csodát teremteni.
Azt leszögezhetjük, hogy nem volt könnyű dolguk, hiszen először hajtottak végre ilyen operációt.

3 műtéten estem át: az első volt a leghosszabb kb. 8 órás, ennek során kiirtották a hüvelyt, és a környéki szövetekből továbbá szájnyálkahártyából teljesen új húgycsövet képeztek, a klitoriszból lett a kisméretű pénisz, a nagyajkakból pedig a 2 –ekkor még különálló – herezacskó. Mivel új húgycsőrendszert képeztek, ami össze lett „gyúrva” innen-onnan, ezért a gyógyulásához sok idő kellett, emiatt szükséges volt epycistostoma vagyis hólyagkatéter viselése hónapokon keresztül.
Azt tudnotok kell, hogy ez a műtét rengeteg kockázattal jár, és akár Miamiba, Belgrádba vagy Szegedre mentek, szövődmények bárhol, bármelyik sztársebész keze alatt is előfordulhatnak, ez nem az orvos hibája. A frissen képzett húgycső olyan, mint egy rétes tészta, az első pár hét folyamán bármikor „elszakadhat”. Sajna nekem is volt benne részem: kialakult egy fistulanyílás, ami igencsak megkeserítette az életünket, hiszen amíg lobos, gennyes szakaszban volt, addig nem lehetett „befoltozni”, a katétert pedig csak a „befoltozás” után lehetett kivenni. Ez a szövődmény mellesleg meghosszabbította a katéterviselés időszakát is. Így pechemre az első műtéthez viszonyítva fél évet kellett várni a fistula zárására, amely egy újabb műtét során történt meg. Szerencsére minden rendben zajlott, így a második műtét után pár héttel végre fájó búcsút vehettem a katéteremtől. :)
Az utolsó műtét most augusztusban volt: kiültették a péniszt a végleges helyére a herezacskók közül, korrekciózták a húgycsövet, összevarrták a herezacskókat és betették a hereimplantátumokat. Ezúttal csak 3 hétig volt katéterem.

A pénisz mérete egyénfüggő, ezért fontos a pre op szakaszban a pumpálás és a DHT krém használata. Sajnos az utóbbira nem volt lehetőségem, ezért az enyém 3 cm mindössze, merev állapotban pedig 5 cm. Király doki egyébként post op szakaszban is javasolja a DHT-t, hiszen cisz férfiaknál is okoz növekedést.

Én nem bántam meg, hogy belevágtam, de abszolút jóindulatból írom: nagyon kockázatos ez a műtét, ezért tényleg csak az kezdjen bele ebbe az egészbe, aki rohadtul kitartó és türelmes, ja és ha abszolút nem gáz neki, ha hetekig kell kórházba lenni akár több alkalommal is, emellett kibírja ha netalántán hónapokig kell katéterrel élnie.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.287 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook